» »

Resnično prosim za pomoč pri izvajanju vaj

Resnično prosim za pomoč pri izvajanju vaj

miha711 ::

Odloču sem se da si bom nabildov. Doma imam ročke. Z njimi delam vse vaje za roke, rame, prsa. Pri rokah se mi že veliko pozna prav tako pri ramenih problem pa so prsa. Ko delam metuljčka mi prsa sploh nič ne delajo prav tako pri potisku s prsmi z ročkami... Uglavnem nekaj delam narobe. Gledal sem po youtube pravilno izvajanje vendar jih bolj malo zastopim, gledal sem tudi po člankih, forumih pa niker nisem našel nič takega kar bi pri meni delovalo. RESNIČNO PROSIM ZA POMOČ SAJ SEM ŽE ČISTO OBUPAN.

LEP POZDRAV

bluefish ::

Sicer o teh zadevah nimam preveč pojma, vendar dvomim, da se boš "nabildov" samo z uporabo ročk. Bodo potrebne še druge vaje. Osnova vsaj trebušnjaki, sklece,...

Good Guy ::

v fitnes...tam ti bojo majstri povedal kako pa kaj. tole doma je zabijanje cajta

dolenc ::

Maxximum, pa še klik na "Prikaz izvedbe vaj", zbereš skupino in že imaš pomoč, ki jo boš razumel :)

Bojevnik ::

mogoče si lahko pogledaš videe od tegale:

http://www.youtube.com/user/scooby1961?...

unit3d ::

Ko delaš kakršnokoli vajo, pazi, da ne narediš vaje z rameni. Ko boš delal potisk s prsi, potisni ramena nazaj in izboči prsi kolikor je to možno ter izvedi vajo. Ne zaklepaj komolcev, ampak končaj, ko boš imel komolce skoraj iztegnjene.

Neumann ::

Daleč od tega, da bi bila telovadba doma zabijanje časa.

Za začetek bo odlično, če se boš lotil telovadbe celega telesa. Prvo se posveti predvsem pravilni izvedbi vaj (teh vaj imaš na internetu malo morje - delaj vaje za celo telo). Skleci, trebušnjaki, dvigi telesa (sigurno imaš kje možnost), "zapiranje knjige", vaje z medicinko (ogromno možnosti je, samo iznajdljiv moraš biti), poskrbi za pravilno prehrano in zraven še za cardio vadbo.

Npr.

1.dan: telovadba celotno telo
2.dan: tek
3.dan: telovadba celotno telo
4.dan: tek
5.dan: telovadba celotno telo
6.dan: tek
7.dan: POĆITEK

vaje si lahko pogledaš na maxximum portalu, veliko jih imaš pa po internetu, malo si poišči po googlu,
z disciplino, pravilno prehrano in redno pravilno telovadbo, lahko dosežeš odlične rezultate (potrpežljiv moraš biti) in to brez fitnesa. Za ene je taka vrsta telovadbe zanimiva, cenejša,... Je pa fitnes bl na izi, prideš oddelaš in greš. Za ene je za druge ni, niti slučajno pa ni res, da z telovadbo doma ne bi mogel doseči takih rezultatov kot v fitnesu. (ne govorim o profesionalnem bodybuildingu)

Lp!

miha711 ::

HVALA

Ramon dekers ::

pa delaj celotno telo na začetku da se navadiš. Kasneje pa posemzne dele. Proste uteži so super, tista mašinerija na fitnesih je tko tko, niti ni potrebe, je pa res da na mašinah skoraj ne moreš narobe izvajati vaj, pri prostih pa temu ni tako.

Good Guy ::

pa vedi še nekaj.. da 60% vsega bildanja je prehrana.. ostalo pa vaje in izvajanje vaj...

pingo76 ::

Prej 75% - 25%.
Drugače pa ne pozabi na noge! Te veliko ljudi zanemarja. Pa ne da bi rad pametoval da postava tipa johhny bravo ni kul. Malo hecno pravijo okoli: If you want bigger arms don't forget to do legs...

Trik je le v temu da matranje nog izloča veliko hormonov odgovorinh za mišično rast, ja tudi zgornjega telesa. Poleg tega pa je naravno zelo težko imet ogromen zgornji del pa nogice od ostržka. Pa še fejst grdo je.

c0dehunter ::

Stvar je preprosta: vsak drug dan naredi 7 serij po 14-18 sklec. Od začetka seveda malo manj (5 serij po 10-15). Vsake toliko še malo pomigaj z ročkami (1x ali 2x tedensko) in v roku enega meseca boš videl rezultate. Vem, ker sam delam tako in sem v dveh mesecih postal pravi terminator, da se malo pošalim :)

P.S.: pomaga kakšen app na telefonu, da ti motivacije ne izgine (PushUps za android npr.).
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bajsibajsi ::

Ja, na ta nacin bo obdelal cca. 2% misic v telesu. ;)

gendale ::

tiste za na plažo :)

miha711 ::

za noge na rabim niti toliko ker se s prijetlji ob 18:00 zberemo na igrišču za nogomet in igramo do 20:30. Skupaj tudi veliko kolesarimo po gozdu saj ga je na Golniku veliko. DRUGAČE PA RESNIČNO HVALA!!!

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Avenger ::

codehunter: verjetno ne bi imel slik svoje neverjetne transformacije?

btw. 2 meseca v fitnes vesolju pomeni, da so se stvari začele komaj premikat in nič več kot to, še posebno kar se tiče mase. Če se slučajno že kaj pozna, je to mišični tonus.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

c0dehunter ::

Avenger, nimam (pa mi je sedaj žal, da se ob startu nisem slikal). Sicer moram povedat da imam že po defaultu precej atletsko postavo, pa med drugim tudi vsako priložnost ko je treba kam it izkoristim za kolo. Včasih se mi pa zalušta delat tudi kake druge vaje. Toliko da ne bo zgledalo kot da delam samo sklece in je to to :)
Razlika je očitna in jo je težko zgrešiti - recimo zgornji del delesa se je res ekstremno pretransformiral.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se kvalitetno zrediti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6327332 (25583) _IKE_
»

Fitnes-trening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10614630 (8937) ripmork
»

biceps, tebušne, prsne mišice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014312 (12719) Bananovec
»

trebušne mišice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12618834 (11942) demon#666
»

Zdravje - bildanje (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27730293 (20403) Avenger

Več podobnih tem