» »

merjenej temp. pri celeronuII-koliko imate???

merjenej temp. pri celeronuII-koliko imate???

dexter ::

Hello!

Ker sem zaj.. pa sem dvakrat poslal isto,tole popravljam pabi
vprasal: kje se meri temperatura na procesorju/hladilniku ?

Poglejmo moje:celII600/900 1.8v,plata chaintech 6ata2,via cipovje, MBprobe kaze 3:-plata glih zdej 29.4,cpu 30.3,zunaj 20.9 c, ko je procesor na ful obremenjen z igram
pride do 33c,s test prog (max temp) pa do 32.
A je mogoce da senzor za temp meri zrak v kisti?

LP

///ko bi ga znao////
  • spremenil: dexter ()

overklokan Molj ::

temu rečejo po domače kompresor, če maš na premeru 10 mm lahko okol 24 atm z batnim kompresorjem in ene 3kw el. motorjem gor, če pa mislš met cev z premerom 1m bo pa bl težko izvedljivo ane, sam z dost močnim kompresorjem oz. peštalcem zraka, bi se dal vse nardit >:D
the one & the only

dexter ::

:D
Mal si kiksnu messagee,ampak sem itak jest kriv!!!

Ja vem kaj je kompresor,ocitno pa tebe zvenketanje (da ne omenjam db ) batov ne moti!!!

overklokan Molj ::

jah ne vem, recimo d ti en zlo velk kompresor d ga maš zravn rač (če maš dost velko sobo) da enih 115 db, sploh ni panike aveš maš še 5 db v dobrem k se mi zdi d pr 120 ih je prag bolečine ane, in pač tistih 5 db izkoristiš za musko, pa pol sploh ne porajtaš d maš zravn kompresor >:Ddrgač se pa dobi tud ene vijačne k so veliki enih 10 m × 5m pa visoki okol 2m in delajo zlo potih, okol 40 db, tlačjo pa okol 200 atm>:D, jst sm že razmišlju d bi to ubodu :D
the one & the only

dexter ::

Kaj ti je fotr direktor v Danfosu,pa se ze pripravljas za zelezno tradicijo-- V VSAKO HISO EN KOMPRESOR,a kok?

Lith ::

Uf, men se zdi, da majo proc. noter en 'senzor' in potem na enem pinu javljajo, kaj se meri, plata pa to pol javlja 'od tam nekje'. Drugac pa je menda drugi senzor nabit na plato, ki daje temp. plate / notranjosti kiste. Al pa imas se poseben senzor na zicki, ki ga prilepis kam ces (Abit plate), to pa potem bolj ves kaj kaze.
Kaj bolj me pa že ne zanima, ker če je proc / ventilator tolk vroc, da ga ne mores 2 sek drzat s prsti, pol je ze prevec (mlacno je OK, cool is better)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

luni ::

dexter ce mas tako plato, ki zna citat notranjo diodi procesorja, pol ti bere to, drugace pa je na plati ponavadi kaksna dioda postavljena v blizini ali pod socketom, ki meri te temperature
Artificial Intelligentia

tomaz255 ::

Jaz imam celerona533@624. Pri polni obremenitvi se mi segreje do 43C. Hlajenega imam z golden orbom.

dexter ::

tomaz255: na keri plati mas to?
Jest mam Chaintecha pa sem nekje zasledu,da ta
plata ki jo imam ne meri notranje temp. proc.
A na BH6 to dela,ce kdo ve?
Zdi se mi da je teh 40-45 realno,ne pa 28-32

LP

Tomi ::

Hm, zadnjič, ko sem bil doma, je delal moj C400@450 pri 47 C, ampak samo z navadnim Intelovim hladilnikom..
Če pa ni navit, je pa malo manj.. ( ampak to že nekaj časa ne obstaja:D)
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Opterona 939 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Navijanje
50430589 (14759) GUFY
»

LittleDevil's PhaseChange (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
27622856 (13729) LittleDevil
»

R407 direct die (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32929818 (21451) AlesZ
»

Water chiller!!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
23419454 (13091) steev
»

čudne temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261259 (1005) Yacksy

Več podobnih tem