» »

PSN

PSN

matonson ::

Danes sem dobil njihov mail. Tukaj je link, kjer je seznam ugodnosti.
http://uk.playstation.com/welcomeback/

Če ma kdo nemški account, je seznam malo drugačen, beri opombe.

St235 ::

meh, glede na obseg izpada storitev bi človek pričakoval, da se bodo kaj bolj izprsili. 4 leta stare igre, ki jih večina tako ali tako ima so bolj slabo opravičilo.

US ima enako ponudbo, me pa zanima kaj bodo imel Japonci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

opeter ::

Meni sicer PSN trgovina še vedno ne deluje.

Imel bi eno vpašanje:

Imam dva accounta za PSN (eden je registriran za UK PSN trgovino), drugi pa je "master-account", katerega sem naredil (cca. 3 tedne, preden se je PSN sesul), da bi kupoval v slovenskem PSN-ju.

Kako se lahko prijavim v slednjega, saj mi napiše, da se s tega računa (verjetno misli na uporabniško ime konzole) ne moreš prijaviti s tujim e-mail naslovom? To enostavno ne razumem ...

Pomeni, da moram ustvariti novega uporabnika na konzoli in preko tistega prijaviti v drugi PSN account, ali kako? Hvala vnaprej za vse odgovore.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

St235 ::

Če na slovenskem računu nisi kupil/downloadal še ničesar, potem boš moral zamenjavo gesla naredit preko emaila, ki si ga vpisal ob registraciji slo računa.

Direktna menjava je mogoča samo na tistih računih, kjer je konzola povezana z računom. Do tega pride pri nakupu/downloadu vsebin.

PSN store naj bi usposobili, do konca meseca.

puginho ::

Glede na to, da imam ps3 slabo leto in nimam nobene od teh iger je to zame super ponudba!!! Hvala Sony! Ker imam 2 accounta predvidevam, da si bo možno dol potegnit 4 igre, al se motim?

opeter ::

puginho je izjavil:

Glede na to, da imam ps3 slabo leto in nimam nobene od teh iger je to zame super ponudba!!! Hvala Sony! Ker imam 2 accounta predvidevam, da si bo možno dol potegnit 4 igre, al se motim?


Ne vem, če bo delovalo, če pa moraš konzolo aktivirati ...

St235 je izjavil:

Če na slovenskem računu nisi kupil/downloadal še ničesar, potem boš moral zamenjavo gesla naredit preko emaila, ki si ga vpisal ob registraciji slo računa.

Direktna menjava je mogoča samo na tistih računih, kjer je konzola povezana z računom. Do tega pride pri nakupu/downloadu vsebin.

PSN store naj bi usposobili, do konca meseca.


Aha, hvala za informacijo.
Torej vse te igre, ki jih Sony ponuja po izbiri kot odškodnino, bomo lahko povlekli takrat, ko bo na voljo PSN Store, ne?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

puginho ::

Kak to misliš aktivirati? Prek PSN-ja še druga nisem dowloadal kot demotov.

St235 ::

Account se veže na določen PS3 ko orpaviš kakšen nakup oziroma kaj snameš z stora. To je pomembno pri psn igrah, ki so omejene na specifično število naprav (5). Ravno tko je to sedaj pomembno pri obnovi gesla, ker je direktno rpeko ps3 obnovit samo tiste račune kjer je ps3 glavni nosilec računa. ČE si recimo s kom deliš psn račun, bo lahko geslo obnovil samo tisti, ki je prvi naredil in na svojo konzolo vezal račun.
Če račun ni vezan na nobeno konzolo, potem lahko geslo obnoviš samo preko emaila, ki si ga vnesel ob registraciji.

Kaj konkretno to pomeni glede števila iger, ki bodo zastonj pa nobeden ne ve. Možno je da boš lahko snel po dve na račun ali pa dve na konzolo. bomo vidli.

Drugače pa bo ponudba wellcome back veljala 30 dni od vzpostavitve PSN store.

Berserker ::

Kopiram svoj post z novic ter me zanima kaj v vezi s tem. Na srečo sem bil dovolj pameten da nisem nasedel spletnemu nakupu in DLC dodatkom.

"Sicer me pa zanima kaj je v bistvu ta bonus ki ga dobimo stalni uporabniki PSN-ja ? Na seznamu je nek Rached and...., Infamous ter LittleBigPlanet,..., so to zgolj pocenili ali pa so dejansko odškodnina ?"

opeter ::

To je kot odškodnina, kar pomeni, da lahko po opisanem sodeč izmed petih iger izbereš eno.

Kakšno srečo imam, da sem imel UK PSN račun ... Nemcem so črtali dve igri in so kot nadomeste dobili dve PSN igri. Kako se lakho BR igra zamenja za PSN igro? Ampak to je zaradi cenzure, ker Sony ne ve, koliko mladoletnikov/najstrnikov je prijavljenih v Nemčiji. Tam so kazni tudi dokaj hude.

Pri nas pa se razburjate, da inf. pooblaščenka ne dovoli Guglu fotkat hiše. Ja, hvala Bogu!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

St235 ::

V bistvu so vse PSN igre, smo Infamous in LBP si lahko kupil tudi v fizični obliki. Nemcem so vzeli Infamous in Dead nation. Torej samo eno "BR" igro. Do tega je prišlo, ker ima nemčija dosti bolj striktno zakonodajo glede nasilja v igrah. V spomin mi na primer pride prastari Carmagedon, kejr so nemci namesto ljudi gazili zombije, ki so imeli zeleno kri.

Vse igre, ki jih ponujajo bodo zastonj 30 dni po začetku delovanja PSN store. 30 dni je čas, ki ga boš imel da igro snameš, tvoja bo ostala za vedno.

Izbereš si lahko DVE igri s seznama, ne ve se pa kako bo s tistimi, ki imamo več računov na eni konzoli.

Na srečo sem bil dovolj pameten da nisem nasedel spletnemu nakupu in DLC dodatkom.

???????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Berserker ::

Kje lahko prejmem bonus igre ? Imam UK account in PS store trenutno ne dela.

opeter ::

Lakotnik29 je v tej temi napisal, da predvidoma proti koncu tega meseca, ko bo trgovina ponovno odprta.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SG_101 ::

Da ne odpiram nove teme, imam nekaj vprašanj v zvezi s US PSN accountov.

Trenutno imam EU primarni acc., ker bi pa rad igral CS GO, katerega ima US store, me zanima, kako se naredi ta ameriški račun? Kupil bi pa z viso electron ameriški psn card...

Iz EU acc. lahko potem tudi igram igre iz US stora? Ali pa se moram za vsako igro loginat v pravi acc? Rad bi tudi, da bi se mi npr. tiste trofeje iz CS GO štele pod tiste, ki jih že imam na primarnem računu, je to sploh možno?

Prosim za pomoč in usmeritev saj nimam pojma kako pa kaj :))

hvala

St235 ::

Us accout narediš tako kot vsak drug račun, samo za ržavo zbereš USA. Potem pač rabiš nek legitimen naslov (kak hotel na primer) in je to to.

Psn kartico boš moral kupit preko neta, ker direktno ne bo delala. Priporočam BestBuy, kjer kartico dobiš 1:1.

Ko imaš enkrat igro instalirano na playstation deluje pod vsemi accounti. Izjema se edino kakšne playstation plus vsebine (free 60 minutes trial, beta testiranje).

SG_101 ::

aha najlepša hvala. sem naredil tako...sicer sem psn card kupil na cheapxboxlivecodes, sem pa gledal tudi to stran kot si ti predlagal (vem, da si že enkrat v drugi temi bestbuy omenil), vendar nisem potem vedel kako je z registracijo. Tam pod zip code moraš najbrž napisati US code? Kaj moraš pa, ko dodaš psn card v košarico, potem dati za dostavo? Na izbiro maš store pick up in pa pošiljka po pošti? Katero moraš izbrat da jo dobiš na e-mail?

PS: Če imam bf3 na cdju, dodatek Close Combat sem kupil v tistem EU store...lahko npr. naslednji dodatek ko pride, kupim v US store pa bo delalo OK?

Hvala :)

St235 ::

Pri dodatkih pazi, večinoma NE delajo križno (eu špil/us dodatek in obratno). Zna se celo zgodit, da ti recimo UK dodatki ne delajo na naših špilih. Slednje je izjemno redko ampak se lahko zgodi, piše pa v opisu dodatka. Tak primer je recimo Uncharted 2.

Kar se BestBuy tiče, pa zna bit malo confusing. Fora je v tem, da oni načeloma en dostavljajo izven ZDA, ampak digitalne vsebine vseeno pošljejo, kot naslov pri registraciji pa svetujejo, da kar njihov naslov uporabiš.

SG_101 ::

ok najlepša hvala za pojasnilo

Samurai ::

Vidim da je samo še danes 25% popusta na PS+, pa me zanima kje bi lahko kupil PSN prepaid, ali pa celotno plus naročnino? Nimam Visa ali MC, ki ju psn store podpira.

Konlov ::

Imam angleški PSN-store in mi ne uspe naložiti denarja na račun z EC ali pa z PeyPalom. Lahko edino z pomočjo predplačniške kartice?
Od PeyPal dobim mail:
You submitted an order in the amount of 10.00 GBP to Sony Network Entertainment Europe Limited.

Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.

Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.

To see the full transaction details, log in to your PayPal account.

medenko ::

kupi PSN kartico na cdkeys.com pa mir.

Konlov ::

Kupujem na www.electronicfirst.com, ampak me vseeno zanima, za kaj ne gre direktno prek peypala?

St235 ::

ker je angleški psn store primarno namenjen angležem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114153 (3904) oo7
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558096 (5041) scipascapa
»

Spletna stran PSN spet nedostopna

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
267191 (5847) St235
»

Sony zavoljo varnosti primoran izključiti tudi SOE, ukradene nadaljnje številke kredi

Oddelek: Novice / Varnost
228165 (6965) 3furious
»

Povezava z Playstation Home

Oddelek: Konzole
142166 (1769) yayo

Več podobnih tem