» »

PS4

PS4

««
161 / 162
»»

easyrider3 ::

Evo sedaj je dal Big bang neko akcijo za PS4 PRO z dvema kontrolerjema in FIFA 21 za 390 Eur. https://www.bigbang.si/playstation-ps4-...

Trupl0 ::

Vsi PRO SKUji so v odprodaji, kar pomeni 80€ od maloprodajne cene.
To je to, nič več dobav PROjev, kot tudi ne 1B Slim
If you are going through Hell, keep going !

avtek ::

Malce sem iz 'forme', ker sem svoj PS4 prodal. A je ta cena 390eur (pro, 2x DS, fifa21) ugodna glede na to da je PS5 pred vrati (ja, vemo kako je z dobavo)?

Lp

chucki ::

A pol ne bo vec konzol sploh? 4ka gre ven, 5ka pa ni dobavljiva
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Trupl0 ::

chucki je izjavil:

A pol ne bo vec konzol sploh? 4ka gre ven, 5ka pa ni dobavljiva


PS4 samo še v izvedbi 500GB.
Kake dve leti še.
If you are going through Hell, keep going !

Zvezdica27 ::

kako pa je z dobavo konkurence, xbox s recimo (al kolkrkol se že reče tistemu za 300e)?

Jaz osebno menim, da zdaj kupiti pro za 390 ali pa pač počakati kak mesec na ps5 digital je nobrainer...

pro bi moral hudo pasti, pa bi vse prodali. Sony, kot vedno, zajebava svoje potrošnike. No, že vejo kaj delajo.

zz

filip007 ::

Xbox SS je za otroke, da lahko Fortnite igrajo se mi ne zdi resna platforma.

Sony prodaja pod proizvodno ceno, cene bodo ostale kot so.

Sem mislil kupiti nazaj PS4, samo za tiste dve ali tri igre dajati 100€, se ne splača, če bodo čez nekaj let po 10€.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

prvak_kosir ::

Komaj cakam, da ga lahko naročim

scipascapa ::

Final Fantasy VII Remake, Maquette, Remnant: From the Ashes and Farpoint

jijetelu ::

rabim nekoga k ma Conan Exiles (ps+ april 2019) pa 2 minute časa 8-)

panja003 ::

A mogoče kdo ve, če kupim nemško PlayStation Plus naročnino za 12 mesecev, a mi bo zagrabla na SLO računu?

https://www.medion.com/de/shop/p/mitgli...

Skyman ::

zakaj bi se s tem ukvajal? ce imas pri nam po 44/45€ narocnino.2x na leto je cca 44€ +1/-1€ in ni vrag da ga 1x v tem casu ne mores vzeti.

https://www.mimovrste.com/ostali-dodatk...

panja003 ::

Skyman je izjavil:

zakaj bi se s tem ukvajal? ce imas pri nam po 44/45€ narocnino.2x na leto je cca 44€ +1/-1€ in ni vrag da ga 1x v tem casu ne mores vzeti.

https://www.mimovrste.com/ostali-dodatk...


Hvala za link...kupljeno.

Gregex ::

panja003 je izjavil:

A mogoče kdo ve, če kupim nemško PlayStation Plus naročnino za 12 mesecev, a mi bo zagrabla na SLO računu?

https://www.medion.com/de/shop/p/mitgli...


Odgovor je ne, če se kdo sprašuje.

UganiKdo ::

Ne boš imel dostopa do free iger in popustov v Slo storu. žRavno tako ne moreš kode vnes v Slo računu ampak si moraš naredit nemšekga.
Lahko pa boš na slo računu normalno igral vse brezplačne igre, ki jih boš prenesel preko nemšega računa.

Kot že rečeno pa to nima smisla, oziroma je bistveno boljše vzen ameriški/kanadski račun, ker sta precej cenejša. Tudi igre so praviloma cenejše.

Jerry000 ::

Skyman je izjavil:

zakaj bi se s tem ukvajal? ce imas pri nam po 44/45€ narocnino.2x na leto je cca 44€ +1/-1€ in ni vrag da ga 1x v tem casu ne mores vzeti.

https://www.mimovrste.com/ostali-dodatk...

Ta akcija je vedno takšen čas? Tole je kar ugodna cena že

bzp ::

2x letno je, days of play + za black friday

Jerry000 ::

Hjoj, tole bi pa že kar imel :D

Me pa zanima, koliko vas je takih da igraste recimo COD prek PS4 in imate miško in ali tipkovnico priklopljeno? Ali ste večino na controllerju?

z3ro ::

Jaz igram vec z misko in tipkovnico, tu pa tam pa lagano z kontrolerjem.

Jerry000 ::

Pa je potreben kak poseben adapter/pretvornik/whatever ali PS4 lepo zanzna miško na USB ali dongle?

z3ro ::

Nič ne rabiš, jaz imam wired miško, tipkovnico pa wireless preko dongla in oboje dela bp.

Kleemen ::

Če koga zanima PS Plus po ugodni ceni na mimovrste samo 44eur. Tudi na PS Store je do danes akcija za 45eur, ampak ga je potrebno izkoristiti do danes, na mimovrste pa se dobi fizična kartica, ki se jo lahko izkoristi kadarkoli.

scipascapa ::

padla še zadnja UK trdnjava, BASE

Delivery to Non-UK Destinations

Due to the 2021 EU e-Commerce rule changes and the resulting VAT and Duty considerations, we are no longer accepting orders for delivery outside of the UK.

wired ::

Katastrofa tole slišali, še kak teden nazaj sem naročil (in prejel) 2 igri od njih. Zanimivo, da so sedaj to spremenili, takrat je pisalo, da ti pač pošljejo brez davka in da sam urejaš dalje.

Horas ::

https://www.guru3d.com/news-story/ukrai...

3800komadov ps4 + 50cpujev + 500gpujev v raid?? :O:))
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

filip007 ::

So jih dobili, ker so jedli preveč energije. Saj zdaj bodo na licitaciji prodajali te PS4.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

quadro933 ::

eno čist mim vprašanje:

sedaj imam A1 paket z internetom 100/20. Ali bo bistvena razlika, ker bom presedlal k Telemachu, kjer je hitrost interneta 100/15? Zanima me namreč zato, ker sedaj otroka lahko igrata Fortnite brez problema, pa me zanima če upload veliko vpliva na igranje?

Hvala.

lp

z3ro ::

Nobene razlike ne bo.

sfaljk ::

Pozdravljeni.

Ve kdo, kje bil dobil najceneje PS+ naročnino? Izdeče se mi 25.8. pa nikjer ne najdem kakšne akcije 45€.

Hvala.

LP

yayo ::

najprej povej za katero regijo/državo.

sfaljk ::

Se opravičujem. Slovenijo. A kaksnih univerzalnih ni? Npr. Evropo ali pa worldwide, kot je to pri xboxu?

Ghost007 ::

Si že zamudil. Days of Play 2021 kjer imajo take stvari znižane so že mimo za letos.

Skyman ::

Bos moral pocakati na black friday na novo priloznost.Ali pac 55EUR odlupit(so neke "akcije" sedaj)samo googlaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

sfaljk ::

Ok. Hvala. Lp

MTm2H37rqt7B ::

Koliko bi dobil za PS4 Pro, ki je še leto in pol v garanciji (goblin podaljšana), 3 dualshocke (2črna,1rdeč), zamenjan disk z 1TB SSD, odlično ohranjeno?

Pinturicchio ::

PS4 od tamalega je postal neznosno glasen. No, bil je že v začetku, ampak sedaj ta glasnost presega vse meje, pa me zanima kdo na štajerskem koncu mi ga lahko očisti in zamenja termalno pasto? Mislim predvsem na kakšno trgovino. Sem videl tutorial na YouTube, ampak se ne upam lotit te zadeve, se mi zdi zelo zakomplicirano.

MisterM ::

Goblin. Bodo zrihtali.

Pinturicchio ::

Ok, hvala.

Jerry000 ::

Bom kar tu napisal, ima kdo kakšno igro za menjat? Imam Witcher 3 (brez dlc). Lj z okolico

Kleemen ::

sfaljk je izjavil:

Pozdravljeni.

Ve kdo, kje bil dobil najceneje PS+ naročnino? Izdeče se mi 25.8. pa nikjer ne najdem kakšne akcije 45€.

Hvala.

LP


Na black friday je ponavadi vsako leto okrog 40-45eur. Sicer pa si imel par mesecev nazaj akcijo na Mimovrste za 44eur se je kar splačalo.

Mogoče kdo ve če je kdaj akcijska cena za EA Play naročnino? Letna naročnina je 25eur redna cena. V ceno so vštete vse igre od EA, tudi Fifa 21, čez par mesecev pa tudi že Fifa 22 zastonj.

Jerry000 ::

Če bi kdo menjal, imam Witcher 3 (brez DLC) in bi menjal za Mortal Kombat XL ali Mortal Kombat 11 Ultimate z mojim doplačilom

Slopek ::

Samo pohvalil se bom, da sem danes domov prinesel volan g29, shifter in mizo. Še v škatlah, a zdaj, zdaj zmontiram. Imam Gt sport, DIRT rally, Dirt 5. Assetto Corsa je trenutno 6€. Verjetno se splača, čeprav je digital :))
Ps4pro še ne gre v penzion ;)

slo-swizec ::

Pozdravljeni, zanima me če bi mi lahko nekdo poslal "end game save file" od AC Valhalle za PS4? Baje gre da daš save to usb in pol restore from usb.

Razlog: Po posodobitvi PS4 z ssdjem, so mi save games postali corrupt, kupil sem pa dodatek za Valhallo ampak nimam časa sedaj spet 100ur igrat še enkrat orginal game.

Če se kdo najde mi naj prosim napiše oz. pošlje na metlec@gmail.com,

Big thanks

filip007 ::

Naj to kdo kupi, da se zve kaj je notri.
https://www.shoppster.com/sl-SI/p/14694...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

wired ::

Base.com spet pošilja v EU!
Ne vem, od kdaj je to sicer spet na voljo, sam sem danes po naključju opazil. Poštnina GBP2+.

Delivery to Non-UK Destinations
For items up to £135/EUR150 we will ship to all EU countries along with Gibraltar, Iceland and Switzerland.
Items over £135/EUR150, and some specific UK only products, can not be purchased for delivery to Non-UK destinations. The product’s page will show the allowed delivery locations. The estimated additional overseas postage charge is shown on each product’s page and confirmed at checkout. If an item is added to your basket and the delivery location is not allowed, it will need to be removed from your basket before checkout can be completed.
Prices displayed include UK VAT. EU VAT will be calculated and displayed during checkout. Customs and import tax may be payable on import to non-EU destinations. You, as the importer of record, will have to pay any such charges on or before delivery. We will not be liable for any such charges and advise you to contact the customs authorities in your country before placing any order.
For EU destinations there should be no additional customs or import taxes charged.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wired ()

Twixz ::

Rabim advice:

Na PS4 (običajna verzija) pride naključno do errora "Connect a USB storage device that contains an update file for reinstallation for version 9.60 or higher"
Na USB naložim iz https://www.playstation.com/en-us/suppo... ustrezno datoteko, jo ustrezno shranim na USB (po FAT32 formatiranju) ampak po rebootu (ko inštalira update) vrže ven error "Cannot start PS".

Kaj storiti? :D
A je HDD dead?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

Bekii ::

Twixz je izjavil:

Rabim advice:

Na PS4 (običajna verzija) pride naključno do errora "Connect a USB storage device that contains an update file for reinstallation for version 9.60 or higher"
Na USB naložim iz https://www.playstation.com/en-us/suppo... ustrezno datoteko, jo ustrezno shranim na USB (po FAT32 formatiranju) ampak po rebootu (ko inštalira update) vrže ven error "Cannot start PS".

Kaj storiti? :D
A je HDD dead?


Verjetno disk, sem imel problem pred dnevi.. Po menjavi dela kot nov...
Moraš pa na USbju narediti dve mapi (PS4 ter UPDATE)

DejchSLO ::

Jaz sem kakšen teden nazaj naročil za Dualshock 4 type-c usb konektor, da mi bo prej nafilal baterijo. Če bo ql, bom mogoče tud kupil večjo kapiciteto baterije, tko da bo dalj časa delal kontroler in da ga bom hitreje napolnil, tko kokr bi mogl naredit že v orginalu za PS4 pro.

Borut15 ::

Pozdravljeni.

Kupil sem rabljen PS4 CUH-1216B. Koliko je slabši od PRO?
Star naj bi bil cca. 3 leta v kar zelo dvomim.

Hvala.

panja003 ::

Ve kdo mogoče za kakšen popust za PlayStation Plus?
««
161 / 162
»»