» »

PS4

PS4

««
162 / 162
»
»»

DejchSLO ::

bil je nekaj časa nazaj na playstation storeu, če pa lahk kje drugje pa neb vedu. pa zgleda je tud na storeu ta popust zelo redek vsaj jaz sem ga opazil sam enkrat do zdej odkar mam ps4 recmo 3 leta odkar ga imam.

Reaper ::

Ta popust je bil do zdaj vsako leto približno 2x.

Pithlit ::

panja003 je izjavil:

Ve kdo mogoče za kakšen popust za PlayStation Plus?

Počak na Black Friday. Pa rukni letno.

Kleemen je izjavil:

Letna naročnina je 25eur redna cena.

Js sm dala 12 februarja enkrat... pa ne vem če je bla akcija.

*edit* pardon, 13,99. Šla preverit.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

DejchSLO ::

DejchSLO je izjavil:

Jaz sem kakšen teden nazaj naročil za Dualshock 4 type-c usb konektor, da mi bo prej nafilal baterijo. Če bo ql, bom mogoče tud kupil večjo kapiciteto baterije, tko da bo dalj časa delal kontroler in da ga bom hitreje napolnil, tko kokr bi mogl naredit že v orginalu za PS4 pro.

No nekaj časa sem nazaj ta mod dal v dualshock 4 je kar fino ker je type-c iz obeh strani enak tko da takoj prklopiš, nažalost pa ne polne nič hitreje, vezje v ds4 ne pusti hitrejšega polnenja kar je bedno, zato tud ne bom menjal za močnejšo baterijo, nima nekega smisla.

zdaj pa samo še en samsung 870 evo 1tb ssd disk not ruknem pa sm set za par let še. :P

Sneijderman ::

Fantje, pozdravljeni. Spet se obračam na vas, ker sam ne znam rešiti problema. Skratka, izpisal sem se iz svojega računa na PS4. In sedaj, ko se hočem vpisati nazaj mi zahteva nek 2 pass verification code. Lahko bi vnesel backup code, ampak nimam niti te. Sem rekel, da bom preden pišem supportu vprašal še tule.

yayo ::

Če imaš na PS4 odprt račun (account) potem si jim verjetno dal nek e-mail naslov. Tega moraš pogledat, ker so ti tja poslali kodo. Ali pa na telefon. Si imel kdaj na telefonu PS aplikacijo?

Sneijderman ::

PS aplikacijo sem si nasnel, ko mi je na PS4 napisalo, da lahko v tej aplikaciji prejmem to verifikacijsko kodo. Ampak, ko se hočem v tej aplikaciji vpisat mi tudi tam zahteva verifikacijo. In potem imam možnost, da se prijavim z rezervno kodo (ki je tudi nimam), ali pa da 2stopenjsko verificiranje izklopim (ampak to lahko izklopiš šel, ko si prijavljen).

jijetelu ::

a verjetno si si vklpil preko google autenticatorja, poglej na telefonu če maš inštaliran, pa not vpisano kodo, drugač pa gre sigurno ponastavitev preko emaila, pejt na https://www.playstation.com/en-si/suppo..., pa si resetiraj na email, če slučajno ne gre nikakor, imajo tudi v sloveniji support telefonsko, pa pokliči tja, mogoče ti lahko pomagajo.

Sneijderman ::

Ravno to je problem :D Ko se vpišem v račun mi takoj zahteva to kodo za 2 stopenjsko verificiranje :) Bom probal ustvarit nov račun če se bo dalo, če ne se bom pa res obrnil na slovensko podporo, hvala ti.

DejchSLO ::

Evo končno sem kupil SSD danes ga dal v PS4 Pro ter sprobal nalagalne čase v RDR 2. To so rezultati:

HDD: 1:24:50
SSD: 0:51:93

33 sekund je s SSDjem hitrejši load čas. To je ogromno, nisem tolikšne razlike pričakoval. Sem navdušen, resno. Priporočam marsikomu, če še ni, je dokaj pocen upgrade razlika je pa ogromna.

cedisunos ::

Zanimiva informacija za vse, ki niste čakali s firmwari updati za PS4 in zato niste nikoli videli lepot jailbreaka: ven je prišel tool za downgradat PS4 na poljuben firmware, skratka lahko nato poženete jaibreak ;) Bo pa treba malo lotat...

https://github.com/andy-man/ps4-wee-too...

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Večina kupi konzolo, da na njej igra. Nekateri pa to združite s hobijem finomehanike. Sicer manj igranja, več "šraufanja", ampak vsakomur svoje. Na koncu smo vsi zadovoljni.

ne_kdo ::

pozdravljeni,

za sina bi kupili PS4, sedaj pa imam nekaj pomislekov, in sicer teh novejših se baje ne da "odklenit" zaradi novejšega SW. Ali mislite, da se bo to v prihodnosti dalo odklenit?
kaj se splača kupit in na kaj je potrebno bit pozoren.
Kako je z igricami? Kakšen HDD naj ima konzola?

hvala za odgovore.

tony1 ::

Hekerji so še vedno shekali vedno nove verzije, samo dovolj časa je moralo miniti. Rabljene (dobiš na Bolhi) original igre za PS4 sicer že dolgo niso več drage, povprečna cena je okrog 15 EUR...

Sicer pa lahko pred nakupom prodajalca tudi vprašaš, na kateri verziji OSa je konzola.

HDD naj bo čim večji (mislim, da je bil uradno prodajan največ z 1 TB), ampak mislim, da se da tudi narediti zamenjavo z večjim (je kar precej tehnično in nisem ziher, če je uradno podprto) ali pa v konzolo vštekati USB disk.

Fajn je vzeti takšno, da dobiš zraven 2 joypada in da nista preveč zjahana oz. čisto uničena...

jijetelu ::

ne_kdo je izjavil:

pozdravljeni,

za sina bi kupili PS4, sedaj pa imam nekaj pomislekov, in sicer teh novejših se baje ne da "odklenit" zaradi novejšega SW. Ali mislite, da se bo to v prihodnosti dalo odklenit?
kaj se splača kupit in na kaj je potrebno bit pozoren.
Kako je z igricami? Kakšen HDD naj ima konzola?

hvala za odgovore.


mulc bi pa verjetno rad igral zgolj kak Fortnite al pa COD, ki sta oba tako ali tako zastonj in ne delata na breakanih konzolah :D:D:D

ne_kdo ::

ne ne on bi igral kako dirkanje ali pa farming oz. temu podobne simulatorje :) Ostale igre ga nič ne privlačijo :)

DejchSLO ::

ne_kdo je izjavil:

pozdravljeni,

za sina bi kupili PS4, sedaj pa imam nekaj pomislekov, in sicer teh novejših se baje ne da "odklenit" zaradi novejšega SW. Ali mislite, da se bo to v prihodnosti dalo odklenit?
kaj se splača kupit in na kaj je potrebno bit pozoren.
Kako je z igricami? Kakšen HDD naj ima konzola?

hvala za odgovore.

Ne vem kera je zadnja verzija, to mal pogugli za jailbreak 9.00? Je pa fora, da Sony še zmer updatea software za PS4, tko da takoj k boš na netu ti bo težil za novo verzijo, če boš kupil enga k ma starejšo gor. Lahk pa probaš kje dobit že jailbreakano verzijo. Ampak za par špilov se glih s tem ukvarjat baš ne splača. Rabljene igre so pocen, če pa pr ns ne dobiš, pa počakaš na PSN da so razprodaje, pa tm kupš za drobiž, problem je da PSN igračk ne morš prodat pol naprej. To je sploh za igre, k jih čist preigraš, al pa se jih naveličaš pol pa ti tm visijo na računu, pač Steam vrjanta.

Kar se pa tiče konzole, najbolj se ti splača uzet PS4 pro, najbolj zmogljiv pa not ma že 1TB disk. Sam ta HDD not je počasn kokr polž, se ti splača kupit en 2.5" SSD. Loada vse tok prej, da misliš, da maš drugo konzolo not. Lahk pa vzameš nek star PS4 k je cenej pa tist kar prisparaš pa daš za SSD pa je. Po želji. Zamenjava diska je pa tok enostavna, da razen, če že nimaš kerga zunanjega SSD diska že doma brezveze kupovat eksternega pa še tm na omari ti ni treba met neke dodatne zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

ne_kdo ::

hvala za nasvet. bom malo pobrskal. bomo iskali neke rabljene igrice, zaenkrat še ne bo potreba po originalih. itak rabimo zaenkrat samo farming simulator in kakšen truck simulator in mogoče še eventuelno kakšno dirkaško igrico :)

verjetno bo v prihodnosti te novejše SW tudi možno jailbreakat.

ne_kdo ::

pozdravljeni,
včeraj smo otroku kupili PS4 slim. malo sem pogledal SW in je trenutno gor 11.02. Na internetu sem našel PS4 Jailbreak 11.02 CFW. Je kdo že to kaj probaval?
kje kupujete igre?
hvala

tony1 ::

Rabljene na bolha.com ali goblin.si.

DejchSLO ::

jp goblin.si al pa facebook market.

ne_kdo je izjavil:

pozdravljeni,
včeraj smo otroku kupili PS4 slim. malo sem pogledal SW in je trenutno gor 11.02. Na internetu sem našel PS4 Jailbreak 11.02 CFW. Je kdo že to kaj probaval?
kje kupujete igre?
hvala

ne vem kar sm jz vidu, je jailbreak trenutno za 9.00 tko da ne vem kok je to legit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()
««
162 / 162
»
»»