» »

PS4

PS4

««
160 / 162
»»

Bantani ::

easyrider3 je izjavil:

A potem zadnje verzije PRO so bolj tihe ???????????


Velika razlika je med prvo serijo ps4 pa PRO.To med zadnjo serijo PRO pa prejšno ni nekih razlik.Reaktivec je tudi PRO po določenem času zato treba vzdrževanje kar je najbolj važno;)

Slopek ::

Bantani je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

A potem zadnje verzije PRO so bolj tihe ???????????


Velika razlika je med prvo serijo ps4 pa PRO.To med zadnjo serijo PRO pa prejšno ni nekih razlik.Reaktivec je tudi PRO po določenem času zato treba vzdrževanje kar je najbolj važno;)

Je pa razlika med prvimi proji in proji po bundlu RDR2, ko je prišla serija cuh-7200. Od takrat ni bilo sprememb.

easyrider3 ::

Pogledal sem nekaj primerjav med PS4,PS4 Pro in PS5 pa opazil da se dostikrat PS4 in PS5 podobna v prikazu barv edino sama ostrina je na PS4 slabša ampak PS4 Pro pa prikazuje čisto svojo barvo sploh ni podoben PS5 kot nekateri omenjajo. Po teh primerjavah je prav zanimivo da okrog barv sta si slabši PS4 in PS5 bolj podobna kakor boljši PS4 Pro.
Evo tukaj spodaj je LINK kjer se pri času 4:19 lepo vidi kako se PS4 Pro razlikuje v prikazu barv od PS5 in PS4. Kar poglejte barve telovnika,kape,jakne ,puloverja pa tudi voda v ozadju. Pa potem ko je tako hvaljen PS4 Pro mespet odvrača od njega pa čeprav ima boljšo resulucijo....




http://prntscr.com/vsgd4q

easyrider3 ::

easyrider3 je izjavil:

Pogledal sem nekaj primerjav med PS4,PS4 Pro in PS5 pa opazil da se dostikrat PS4 in PS5 podobna v prikazu barv edino sama ostrina je na PS4 slabša ampak PS4 Pro pa prikazuje čisto svojo barvo sploh ni podoben PS5 kot nekateri omenjajo. Po teh primerjavah je prav zanimivo da okrog barv sta si slabši PS4 in PS5 bolj podobna kakor boljši PS4 Pro.
Evo tukaj spodaj je LINK kjer se pri času 4:19 lepo vidi kako se PS4 Pro razlikuje v prikazu barv od PS5 in PS4. Kar poglejte barve telovnika,kape,jakne ,puloverja pa tudi voda v ozadju. Pa potem ko je tako hvaljen PS4 Pro mespet odvrača od njega pa čeprav ima boljšo resulucijo....




http://prntscr.com/vsgd4q


Recimo tukaj na tej sliki http://prntscr.com/vsgu2n ali posnetku pri času 5:04 se pa lepo vidi kako je PS4 slabši to pa je res.

Kvinta ::

Seveda minimalne razlike meni totalno nepomembne zelo pomembne za take ,ko se radi kregajo .... haleluja8-O
A.C.A.B

Jerry000 ::

Imam vprašanje. Imam PS4 in bi rad kupil Minecraft. Tukaj sem našel da je najcenejši ampak nisem vešč kako to potem narediti. Torej dobim account, dodam account, downloadam igro, zbrišem kreiran account in bom mel to igro potem vedno v mojem main accountu (imam samo enega ker se ne ukvarjam toliko s tem, do sedaj sem kupoval direkt na PS store ali DVD.
https://www.buygames.ps/en/minecraft-pl...

UganiKdo ::

nope, ta igra bo vezana na nov account in jo boš igral (sicer na vseh accountih) dokler boš imel installiran dodaten account. Seveda si pa na nemilost prepuščen prodajalcu kdaj se bo odločil account prodat naprej. Dodatno je to kršitev TOS in potencialno nosi tveganje bana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

easyrider3 ::

Kupiš igro in igraš kaj boš zdaj iskal kje se boš prešlepal okrog

scipascapa ::

Jerry ne biksaj s tem, kupi rabljeno ali v akciji.

Jerry000 ::

Sej sam sprašujem kako je s tem. Ampak ja scipascapa, bom počakal na akcijo :). Rabljene so itak dražje kot digitalna verzija. Saj bo božič in kak popust :)

easyrider3 je izjavil:

Kupiš igro in igraš kaj boš zdaj iskal kje se boš prešlepal okrog

5 EUR tu, 5EUR tam pa se pozna čez leto. Se pa denar špara za nakup nekaj večjega, tako da ja, malo gledam na cene za stvari ki niso toliko pomembne ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

easyrider3 ::

Ne se hecat da se za 5 Eur kdo sekira in tuhta na vse načine kako priti do igre. Jaz vem da ko spet nabavim PlayStation bom po večini vse igre nabavljal kar preko njihove trgovine velikokrat je še kaj v akciji in ne rabim se sploh nič zajebavat in iskat načine ali igre po netu ali trgovinah,samo plačam in dol potegnem iz PlayStation store.

scipascapa ::

Jerry pa resno ne razmišljaš o nakupu PS računa z to igro gor? Kaj če kak ban itd pade?

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

Jerry pa resno ne razmišljaš o nakupu PS računa z to igro gor? Kaj če kak ban itd pade?

Ne, saj sem napisal da ne. Čakam akcijo na PS store, ne bom kupoval tu. Sem samo vprašal kako je s tem ker ne vem pri PS kako je s tem. O rabljenih sem pa govoril DVD plošček

easyrider3 je izjavil:

Ne se hecat da se za 5 Eur kdo sekira in tuhta na vse načine kako priti do igre. Jaz vem da ko spet nabavim PlayStation bom po večini vse igre nabavljal kar preko njihove trgovine velikokrat je še kaj v akciji in ne rabim se sploh nič zajebavat in iskat načine ali igre po netu ali trgovinah,samo plačam in dol potegnem iz PlayStation store.

Jah lej, igre mi niso nikakor prioriteta, če se da ceneje bom seveda pogledal. Če pa ne bom pa pač nabavil če so akcije že mimo. Pač tak sm, jebi ga :) pa pri drugih stvareh ne šparam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Gregor88 ::

Mene zanima če kdo uporablja tipkovnico in miško na ps4, predvsem za kakšno streljanje ker z controlerjem je prej muka kakor užitek igrat kak COD ali Battlefield.
Se da normalno samo priključit tipkovnico in miško ali je potrebno kak "pretvornik" nabavit.
Sicer sem že nekaj teh zadev zasledil in se cene gibljejo kar med 10-200€.

DOOM_er ::

jes sm Cod: warzone igral direktno z miško in tipkovnico (G700s), delalo bp.
Robots will steal your job. But that's OK

Gregor88 ::

DOOM_er je izjavil:

jes sm Cod: warzone igral direktno z miško in tipkovnico (G700s), delalo bp.


Je potrebno kakšne nastavitve v igri spremenit? Sam sem tudi že poskusil vendar po meniju je normalno delalo, v igri pa sem moral uporabit controler.

DOOM_er ::

veš da se ne spomnem, zna bit da sem moral izklopiti kontroler, oziroma kaj nastavit. Od tega je že skoraj eno leto :|
Robots will steal your job. But that's OK

Kvinta ::

Sploh ne vem kak lahko z miško in tipkovnco igrate jaz se nikakor nikoli nisem navado vse igram prek kontrolerja nima veze konzola al pc :D
A.C.A.B

Zvezdica27 ::

helou, če koga zanima, Telekom ima sedaj neko akcijo za ps4 slim s 3 igrami. Mislim da je 180e??? pišem na pamet, ker se mi ne da iti gledati...

zz

z3ro ::

Gregor88 je izjavil:

DOOM_er je izjavil:

jes sm Cod: warzone igral direktno z miško in tipkovnico (G700s), delalo bp.


Je potrebno kakšne nastavitve v igri spremenit? Sam sem tudi že poskusil vendar po meniju je normalno delalo, v igri pa sem moral uporabit controler.

Ja v nastavitvah prestaviš iz kontrolerja na mouse/keyboard (vsaj v CODu je tak).

UganiKdo ::

Odvisno je od igre. Vecina tega ne podpira. Potem rabis poseben vmesnik.

Neon87 ::

Proda kdo PS4? Najraje PRO in z dvema kontrolerjema ter nekaj igrami..

IcyFox ::

Živjo, v kratkem nameravam kupiti PS4 (navaden), predvsem da bi preigral nekaj ekskuzivov, ki jih na PC ni mogoče. Seveda bi bil bol logičen nakup PS5, ampak ga še nekaj časa ne bo na voljo pri nas, zato bom dokler ne bodo bolj dostopni imel ta PS4. Me pa zanima, če jaz zdaj kupim nekaj iger (tako digitalnih kot na ploščkih), ali je potem možno te igre prenesti na PS5, če se enkrat v prihodnosti odločim za nakup? Vem, da backwards compatibility ima, me pa specifično zanima če se igre iz PS4, še posebej na fizičnih ploščkih, da prenesti na PS5?
Hvala za odgovore in LP

jimyboy ::

Sony vam vrača denar, če ne želite diapozitivov v Cyberpunk.

https://www.resetera.com/threads/sony-i...

naslonjach ::

Gregor88 je izjavil:

Mene zanima če kdo uporablja tipkovnico in miško na ps4, predvsem za kakšno streljanje ker z controlerjem je prej muka kakor užitek igrat kak COD ali Battlefield.
Se da normalno samo priključit tipkovnico in miško ali je potrebno kak "pretvornik" nabavit.
Sicer sem že nekaj teh zadev zasledil in se cene gibljejo kar med 10-200€.


Edina kulturna rešitev za tiste, ki se ne moremo navaditi na kontroler. Je tole https://xim.tech/ top zadeva.

bzp ::

IcyFox: ja, igre se da prenašati, ampak pazi - fizične (ploščki) lahko preneseš samo na standardni PS5. Digitalna verzija nima reže za ploščke. Pa plošček mora biti v konzoli kadar hočeš igrati. Pri digitalnih igrah ni problemov, se prijaviš, daš download in igraš.

Če lahko počakaš, ti priporočam raje PS5 + Playstation plus naročnino, ker boš potem kar nekaj top iger s PS4 dobil zastonj (PlayStation Plus Collection).

IcyFox ::

bzp je izjavil:

IcyFox: ja, igre se da prenašati, ampak pazi - fizične (ploščki) lahko preneseš samo na standardni PS5. Digitalna verzija nima reže za ploščke. Pa plošček mora biti v konzoli kadar hočeš igrati. Pri digitalnih igrah ni problemov, se prijaviš, daš download in igraš.

Če lahko počakaš, ti priporočam raje PS5 + Playstation plus naročnino, ker boš potem kar nekaj top iger s PS4 dobil zastonj (PlayStation Plus Collection).


Verjetno bo kar ta opcija ja, PS4 PRO so predragi, slim pa bo imel obupno resale vrednost če ga bom hotel čez pov leta/leto prodat

jimyboy ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

puginho ::

8 let so delali igro, pa še na pc-ju je polna glitchev in bugov.

filip007 ::

Saj misije popravljajo, saj niso No Man Sky, bodo že popravili stvari, za PS4 bo verjetno ugodna cena rabljeno.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

svecka ::

Problem je ker igri manjka polno featurjev iz 2018 E3 trailerja. To je ponovitev no mans sky, vendar da je izzid še 100x slabši (zaradi bugov).

D3m ::

svecka je izjavil:

Problem je ker igri manjka polno featurjev iz 2018 E3 trailerja. To je ponovitev no mans sky, vendar da je izzid še 100x slabši (zaradi bugov).


Ali Alien: Colonial marines
|HP EliteBook|R5 6650U|

kokpa ::

Zdravo,

ima kdo kaj izkušenj z vdorom v ps network account? Namrec danes zjutraj sem opazil da je nekdo kupoval v moje ime...a kreditne kartice sploh nimam vpisane v ps account. Ps4 sem tudi prodal in ga zbrisal, vse kar trenutno uporabljam je app na telefonu od ps. Transakcijo sem opazil na banki in na zgodovini nakupov v playstation network accountu. Takoj sem blokiral bancno kartico in spremenil geslo, ter dodal 2 step verifikacijo na playstation storu. Sedaj pa me zanima kaj lahko storim naprej, da dobim mogoče refund....

e-marko ::

Čakaj malo... Nekdo je kupoval na tvoje ime, kartice pa nisi nikjer in nikoli vpisoval? To pa ne gre skupaj.

Lp
...somebody, somewhere...

kokpa ::

e-marko je izjavil:

Čakaj malo... Nekdo je kupoval na tvoje ime, kartice pa nisi nikjer in nikoli vpisoval? To pa ne gre skupaj.

Lp


Nekdo je izgleda naredil vdor v moj ps račun in kupoval v mojem imenu. Čudno mi je to ker sam kartico vedno pobrišem iz računa, ravno zato da ne bi mogel kdo izvesti kakšnih nakupov. Ker pa sem pred meseci svoj ps4 pro prodal in čakam na novega sploh nisem uporabljal ps store dokler nisem danes zjutraj videl, da je bil opravljen nakup.

Našel pa sem da ima sony problem z vdori. https://www.google.com/amp/s/extra.ie/2...

Sedaj sem pisal na podpora@si. ker ne vem kako bi prišel do live chata z njimi ali številke kamor lahko poklicem.

Kumbaja ::

Ce ne bos uspel resit direktno z sony je naslednji korak tvoja banka in zahtevek za cashback.

kokpa ::

Kumbaja je izjavil:

Ce ne bos uspel resit direktno z sony je naslednji korak tvoja banka in zahtevek za cashback.

Banko seveda obvestim, samo mislim da bodo rekli da nimam dokazila da to nisem bil jaz. Eno dokazilo imam da so poskušali kupiti več iger zaporedoma pa sem jih ulovim med delom in blokiral kartico

Kumbaja ::

Ni tako crno. Banke naceloma zlorabe precej resno vzamejo in jim je v interesu resit zadevo v korist uporabnika. Tako chargeback ni za odpisat brez da poskusis.

Badwolff ::

Če si pravi čas preklical kartico preko bankarta, boš sigurno uspel na banki. Pa prijavi seveda tudi policiji.

kokpa ::

Mislim da bo težava kakor raziskujem po internetu, da če se igra kupi in gre v download oziroma se bi že igrala se to smatra pri sony kot, no refund policy.

Ne razumem kaj bi oni imeli od tega. Ne vem kako lahko daš download igre če nimaš konzole. Kam gredo podatki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokpa ()

Kumbaja ::

Refund in zloraba nima nic skupnega. Dobronameren nasvet: dont overthink it. Prijavi zlorabo na sony, pocakaj en teden, ce ni odgovora oddaj zahtevek za chargeback na banki.

Banka bo potem preucila tranzakcije, vkljucno s tem od kje so bile zahtevane. Vidijo seveda tudi da so se zahtevki zgodili tudi po blokadi kartice.

kokpa ::

Kumbaja je izjavil:

Refund in zloraba nima nic skupnega. Dobronameren nasvet: dont overthink it. Prijavi zlorabo na sony, pocakaj en teden, ce ni odgovora oddaj zahtevek za chargeback na banki.

Banka bo potem preucila tranzakcije, vkljucno s tem od kje so bile zahtevane. Vidijo seveda tudi da so se zahtevki zgodili tudi po blokadi kartice.


Hvala za nasvet. Imas mogoce nasvet na kateri tocno naslov naj pisem sonytu?

Kumbaja ::

na spletni strani so pod support navedeni sledeči kontakti:

Call us
Open: Mon - Fri 09.00-17.00 (CET)
(386) 01 600 86 05

kokpa ::

Kumbaja je izjavil:

na spletni strani so pod support navedeni sledeči kontakti:

Call us
Open: Mon - Fri 09.00-17.00 (CET)
(386) 01 600 86 05


Dobil prijazno gospo sicer našo sosedo hrvaško, ker so bili naši operaterji zasedeni. Sem pa klical med službenim časom in nisem imel sabo konzole. Zahtevali so serijsko številko konzole, uporabnisko ime in delno št. bančne kartice. Povedali da vidijo moj mail kateri sem poslal vceraj in da bo šli vse skupaj v raziskavo. Jutri kličem znova, če mi bodo znali kaj povedati.

Ghost007 ::

spotifya se zaj ni v storu?

Jerry000 ::

Pubeci...menjam vse te igre za eno: Tony Hawk Pro Skater 1+2:

- Street fighter 30th Anniversary Collection (Mint)
- Dragon Age Inquisition
- God of War Remastered
- Mass Effect Andromeda

Slopek ::

Kdaj se na Ps Plus menjajo te mesečne free igre?

scipascapa ::

danes pomoje...oz. prvi četrtek v mesecu?

Slopek ::

Aha, tako je to. Hvala.

Gregex ::

Prvi torek v mesecu.
««
160 / 162
»»