» »

PS4

PS4

««
«
1 / 162
»»

Tr0n ::

It's beginning.



https://us.playstation.com/meeting2013/
http://www.theverge.com/2013/1/31/39394...

"WSJ: Sony's next PlayStation will be revealed February 20th, arrive later this year"
  • razdelil iz: Mavrik ()

Mavrik ::

Hopefully bo uporabniška izkušnja boljša kot na PS3. Upravljanje PS3 je pogosto bolj debilno kot spravljanje PC iger do delovanja... kar je več kot dovolj da me odbija od tega nakupa.
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Kaj pa moras upravljat PS3? Das bluray not in spilas. :)

Mavrik ::

Tr0n je izjavil:

Kaj pa moras upravljat PS3? Das bluray not in spilas. :)


1.) Daš BluRay not
2.) "You need to update this to play."
3.) Patch velik 60MB, ki se download (merjeno!) 25 minut na 100Mbit linku
4.) Patch se inštalira 3 minute
5.) "You NEED to install this game to play."
6.) Igra se inštalira (merjeno!) 28 minut
7.) Po eni uri se igra požene

Res krasna popotnica ko hočeš za eno urco se malo sprostiti s konzolo. Pa saj ne bi rekel če bi se to dogajalo samo pri eni igri.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Tr0n ::

Pricakuj se vec patchanja z novo generacijo, ki bo res always on. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Mavrik ::

Tr0n je izjavil:

Pricakuje se vec patchanja z novo generacijo, ki bo always on. :)


Saj s tem ni nič narobe. Samo patchanje kot ga ma 360ka, kjer traja 15 sekund, ne to klobasanje z obveznimi inštalacijami (wtf, zakoj kurac mam bluray?) na PS3. Ker sori, to da traja eno uro da na KONZOLI poženeš špil pa je vseeno absurd.
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

močno upam, da ne bojo začel izkoriščat ta patent o uporabi rablenih iger..
Sicer pa, če bo x64 hardware noter (kaka amd bulldozer jedra) zna bit to kr dober za na PCjaše ;)
#brezpodpisa

opeter ::

Jaz pa mislim, da bodo hoteli v celoti ustaviti trg z rabljenimi igrami. Nekje sem bral, da neakj podobnega ima v načrtu tudi Micrsosoft s prihajajočo konzolo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

cordoba ::

Mavrik to pa res.
Nekaj časa nisem igral bf3 na ps3 in, po dolgem času ga zalaufam in je 1,6 gb patch. Po ENI uri je bilo na 20% in sem prekinil. Povezavo imam 20/2.

Katastrofa!

Zheegec ::

Mavrik je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Pricakuje se vec patchanja z novo generacijo, ki bo always on. :)


Saj s tem ni nič narobe. Samo patchanje kot ga ma 360ka, kjer traja 15 sekund, ne to klobasanje z obveznimi inštalacijami (wtf, zakoj kurac mam bluray?) na PS3. Ker sori, to da traja eno uro da na KONZOLI poženeš špil pa je vseeno absurd.

Ravno zaradi Bluray so obvezne inštalacije. Ker je pač počasen. HD-DVD je bil zato prava rešitev, samo pač politično se ni izšlo. DVD je noro hitrejši, zato je na Xboxu vse tako hitreje...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

pegasus ::

Bojo podpirali 4k zaslone in OpenGL?
Kolk časa bo trajalo, da bo laufal gor linux? :D

matonson ::

cordoba je izjavil:

Mavrik to pa res.
Nekaj časa nisem igral bf3 na ps3 in, po dolgem času ga zalaufam in je 1,6 gb patch. Po ENI uri je bilo na 20% in sem prekinil. Povezavo imam 20/2.

Katastrofa!

Na PCju je isto.

tt2 ::

http://www.racunalniske-novice.com/novi...

kaj a ps4 bi naj pojavil tako hitro od nikoder. za xbox 720 se že ne vem koliko let ugiba in sedaj bi naj bil uraden izid nekje pred božičem letos. za ps4 pa se sploh ni kaj preveč govorilo in sedaj kar buuum?

mailer ::

PS naj bi bil nov na vsake 4 leta, no vsaj do ps3 je bilo tako.

Lonsarg ::

Že kar nekaj let se bolj ali manj ve, da bosta novi generaciji PS in xbox izšle približno istočasno, oboji so namreč uradni izjavili, da bota imela tako PS3 kot xbox 360 okoli 10 let življenja. Da se bosta oba pojavila pred novim letom 2014 se pa tudi že kar nekaj časa ve, če se bere take strani.

Kaj bo po PS4 in xbox720 se pa niti še ne ve. Govori pa se, da naj bi bil ta xbox zadnja klasična konzola od Microsofta, potem bo očitno šlo počasi v claud gaming, za kar pa ne rabiš novih konzol. Sony bo najverjetneje šel v isto smer, sploh ker je kupil konkurenta od Onlive, ki se mu reče GaiKai, in to za kar fajn denarce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

hojnikb ::

tt2 je izjavil:

http://www.racunalniske-novice.com/novi...

kaj a ps4 bi naj pojavil tako hitro od nikoder. za xbox 720 se že ne vem koliko let ugiba in sedaj bi naj bil uraden izid nekje pred božičem letos. za ps4 pa se sploh ni kaj preveč govorilo in sedaj kar buuum?

te rač. novice so pa tut eni telebani... 20. feb. sigurn nebo izšel ps4 ven..
#brezpodpisa

Tr0n ::

Rumored concept.

hojnikb ::

upam da tole ostane pri konceptu..
#brezpodpisa

Tr0n ::

Boljse da ne. Ce bo tako, kot so napisali, se poslovi od dualshocka. :)

Infinity ::

Tr0n je izjavil:

Rumored concept.



glede na to da je podobna ploščica na zadnji strani PSVite bi se znalo zgodit da bo to oz. nekaj podobnega realnost

galu ::

Bo treba začeti šparati... Tole bo nedvomno stalo ene 400€ ob izidu.:|

Glavno pa je, da bosta obe konzoli na trgu že do konca tega leta.
Tako to gre.

Janac ::

PS4 naj bi bil že Februarja 20.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: galu ()

Tr0n ::

Takrat bo sele predstavitev. :)

hojnikb ::

Janac je izjavil:

PS4 naj bi bil že Februarja 20.

when pigs fly :))
#brezpodpisa

RejZoR ::

matonson je izjavil:

cordoba je izjavil:

Mavrik to pa res.
Nekaj časa nisem igral bf3 na ps3 in, po dolgem času ga zalaufam in je 1,6 gb patch. Po ENI uri je bilo na 20% in sem prekinil. Povezavo imam 20/2.

Katastrofa!

Na PCju je isto.


Ne vem kaj delate ampak jezst teh problemov nimam na PC-ju. Vse kar downloadam leti z 1MB/s kolikor mi zmore linija in ker imam PC večino časa prižgan se špili v Origin/Steam klientih updejtajo sami, ko me ni zraven.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tr0n ::

Itak. Tudi PS3 ima auto-patcher. :)

Berserker ::

Tudi mene moti smotana počasnost ps3-ja. Hočem zagnat GT5 po pol letah pa 1.4 gb velik patch, nakar izključim konzolo, vklopim xbox360 pa ajde Forza 3 naprej.
Edino kar vem tokrat je, da konzole če se bom sploh igral takrat ali imel čas sploh, ne bom kupil vsaj prve dve leti ne, saj bo ps4 itak imel porodne težave, premalo ekskluzivnih naslovov, zasoljeno ceno,slab vmesnik, pol funkcij ne bo delovalo. Saj podobno bo tudi z novim xboxom, ki je komaj leta 2009 postal tista prava izkušnja (škoda le da ni na njem več ekskluziv, saj je v osnovi odlična konzola, zgolj z ameriškimi online streljačinami).

Čeprav mi Dualshock 3 ne diši, zaradi posranih trigerjev, vseeno upam da obdržijo enako ali podobno obliko, sam naj ne tišijo dodatnih zaslonov na kontroler.

Zgodovina sprememb…

SG_101 ::

js pa upam da ps4 ne bo spuščal tako nadležnih, glasnih in ogabnih zvokov pri mletju bluraya.

nsignific ::

SG_101 je izjavil:

js pa upam da ps4 ne bo spuščal tako nadležnih, glasnih in ogabnih zvokov pri mletju bluraya.

Moj xbox360 je mnogo (za kar nekaj faktorjev) glasnejši od mojega PS3 (oba precej zgodnja modela).

Tisti, ki pa pričakujete izid PS4 20. februarja ste pa malo usekani.

Lonsarg ::

A kdo dejansko pričakuje izzid 20 februarja al kaj? Pa saj se ve, da pride okoli jeseni. Me pa firbec, koliko bodo izdali. Surface Pro je 6 mesecev pred izzidom praktično vse infomracije ven dal.

Trupl0 ::

Pričakuje se samo najava PS4 konzole oz. dejansko first hand informacije; nič drugega kot to.
If you are going through Hell, keep going !

Tr0n ::

Isotropic ::

http://www.semicontaiwan.org/en/sites/s...

slide 14.
samo po sebi nic posebnega sicer, ima pa s tem apu res moznost, da briljira, tko po gaming kot po compute zmoznostih.

Bananovec ::

galu je izjavil:

Bo treba začeti šparati... Tole bo nedvomno stalo ene 400€ ob izidu.:|

Glavno pa je, da bosta obe konzoli na trgu že do konca tega leta.

Ni to WII U, kjer si lahko privoščijo tako ceno. PS4 namerava biti next gen konzola in temu bo tudi primerna cena (oko 500-600€, tako kot za trojko ob izidu).

pegasus je izjavil:

Bojo podpirali 4k zaslone in OpenGL?
Kolk časa bo trajalo, da bo laufal gor linux? :D

Odvisno od interesa. Nekateri bodo morda lavfali že po nekaj mesecih, nekateri pa morda šele po nekaj letih. Pri trojki je bilo enako.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Bananovec ::

Glede na prodajanost predhodnika jim cene res ne bi bilo treba pretirano zniževati.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Tr0n ::

Source: The PS4 Will Be Out This November, And You’ll Be Able To Control It With Your Phone

Predvidena cena $429 in $529.

"A new spectating feature will let you watch other friends play games from your console's dashboard, even when you don't own the game they're playing"

Tukaj bo verjetno prisel do izraza nakup podjetja Gaikai.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Se stream URL (zacne se 23:55 CET).

http://www.ustream.tv/PlayStation

Halfdead987 ::

Za 1080p bo potreben mnogo boljsi hardware ( ce sploh bo 1080p)

opeter ::

Vi pa ste sanjali o neki 4k ... saj večina folka je še vedno na CRT TV-jih.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Trupl0 ::

opeter je izjavil:

Vi pa ste sanjali o neki 4k ... saj večina folka je še vedno na CRT TV-jih.


in kaj sedaj?
If you are going through Hell, keep going !

Tr0n ::

1080p ze bo, ampak pri 30 frejmih. 1080p 60 FPS bodo verjetno samo manj zahtevne igre.

Bananovec ::

opeter je izjavil:

Vi pa ste sanjali o neki 4k ... saj večina folka je še vedno na CRT TV-jih.

Zakaj pa nebi bil 4k mogoč?
Saj je tudi FullHD v trojki v uporabi. Pa je trojka že star kup železja.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ABX ::

Sej bo delalo isto kot danes z full HD. Naredi upscale iz 720p na 1080P in je. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

opeter ::

Trupl0 je izjavil:

opeter je izjavil:

Vi pa ste sanjali o neki 4k ... saj večina folka je še vedno na CRT TV-jih.


in kaj sedaj?


Hja, nič.
Sem hotel samo napisat, da bodite/bodimo veseli, če bodo nove generacije konzol sploh zmogle 1080p pri 60 fps.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gapi182 ::

opeter je izjavil:

Trupl0 je izjavil:

opeter je izjavil:

Vi pa ste sanjali o neki 4k ... saj večina folka je še vedno na CRT TV-jih.


in kaj sedaj?


Hja, nič.
Sem hotel samo napisat, da bodite/bodimo veseli, če bodo nove generacije konzol sploh zmogle 1080p pri 60 fps.

PS je zelo usmerjen na japonski market. Tudi kontroler je mal manjši. Glede na to da bo Japonska po vsej verjetnosti začela broadcastat 4K po televiziji čez 1 leto in da Sony zelo zelo vsiljuje te 4K televizije povsod se mi zdi da bo to opcija ampak morda še ne na začetku. Definitivno 60FPS ne bo mogoče na 4K. Vsaj na začetku ne. Js sam upam da rečejo to je naš nov PS4 in tle je last guardian :D. Verjetno še MGS5, morda Watch Dogs?

Bananovec ::

opeter je izjavil:

Trupl0 je izjavil:

opeter je izjavil:

Vi pa ste sanjali o neki 4k ... saj večina folka je še vedno na CRT TV-jih.


in kaj sedaj?


Hja, nič.
Sem hotel samo napisat, da bodite/bodimo veseli, če bodo nove generacije konzol sploh zmogle 1080p pri 60 fps.

Pa saj nismo leta 2005.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Tr0n ::

Nove konzole, ki prihajajo, so ze sedaj manj zmogljive od danasnjih high-end PCjev, pa se ti ne zmorejo 3840x2160 pri 60 frejmih in high settingih. Ne se hecat. :)
««
«
1 / 162
»»