» »

Xbox Live

Xbox Live

salex ::

Zdravo

Zanima me kako Xbox Live dela v sloveniji, npr. če dela multiplayer v vseh igrah, če se da dlc-je kupit, in kreditno kartico iz slovenije uporabljat, itd.

To sprašujem zato, ker, ko je prišla ven GTA IV sem jo šel kupit samo zaradi multiplayerja, ki pa ni delal zato ker slovenija ni podprta za Games for Windows Live. Šel sem na Xbox Live stran in tam tudi ni slovenije na listu podprtih držav.

Mavrik ::

Slovenija sicer ni uradno podprta, dela pa multiplayer brez težav v vseh igrah. Veliko večino DLCjev prav tako lahko normalno kupiš (občasno so kake izjeme, vem da so bili problemi z enim map packom v Gears of War 1, samo so izjemno redke).

Ne moreš pa več uporabljati slovenske kreditne kartice - večina slovenskih uporabnikov uporablja kartice s kodami, ki se jih da elektronsko kupiti dokaj poceni.
The truth is rarely pure and never simple.

salex ::

Hvala za odgovor. Torej tudi gta 4 multiplayer deluje vredu?

St235 ::

dela pa multiplayer brez težav v vseh igrah

Berserker ::

Jaz bi samo tole vprašal, ali se da opravit nakup na Xbox live z silver accountom ?

Mavrik ::

Berserker je izjavil:

Jaz bi samo tole vprašal, ali se da opravit nakup na Xbox live z silver accountom ?


Nakup česa točno? :)

S silver accountom lahko jasno kupuješ stvari, ki so dosegljive v Sloveniji (XBLA igre, DLCji itd.). Ker en jemljejo slovenskih kreditnih boš rabil kartico za MS točke.
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

Na acc imam 2500 M$ točk. V bližnji prihodnosti bi rad nabavil tole:

From dust
http://www.gametrailers.com/video/art-d...

Igranje boga z naravo, zanimiva arcade igra( poigravanje z fiziko in ustvarjanje ekosistemov + odličen art).

Outland
http://www.gametrailers.com/video/revie...

dedicalen ::

pejte na amazon pa kupte kartico xbox live gold pa bo

halo ::

živjo. mene pa zanima če ima kdo xbox live in slušalke. Igram Halo reach in moj gamertag je anze888. :)

Seljak ::

Imam vprašanje glede xbox live,ker vidim,da ste tukaj sami majstri glede online igranja :D Kupil sem omenjeni xbox Live in me zanima,če moram imeti live račun narejen v Angliji,ali je lahko narejen tudi v sloveniji,kajti jaz sem dal moj mail(slovenski).Kajti meni ne primejo kode,ki sem jih dobil za xbox Live.
Najlepše se zahvaljujem za morebitne odgovore.

Sem že uredil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347296778 (16492) filip007
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199990 (77163) radovednik
»

Naslednji Xbox prihodnje leto, bržkone brez optične enote (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5516113 (13529) St235
»

Nadgradnja Xbox 360 prinaša podporo Kinectu

Oddelek: Novice / Konzole
209389 (8359) Looooooka
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32849003 (39271) St235

Več podobnih tem