» »

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite

««
7 / 7
»
»»

St235 ::

O GT5 je 100 in več špekulacij kaj bo in kaj ne bo. Do sedaj so bili vsi štirje fenomenalne igre, tako da sem prepričan da bo GT5 daleč od slabe igre. Čist točno kako dobra bo pa še par mesecev ne bomo vedeli.

GLAVNI ::

govori se, ni pa še potrjeno

Bananovec ::

Novi Xbox 360 naj bi že bil shekan. Več o tem si poiščite sami.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Berserker ::

Kr naj ga shekajo upam da bo čim več bannov. Odkar ne piratiziram več igram še le kvaliteten material ostali šodr pač na gnije na policah razvijalci pa naj propadejo. Takšna je pač cena, če hočeš biti boljši delajo boljšo robo oz igre.

Halo reach http://www.gametrailers.com/video/gc-10...

Upam da bo SP sekal na coop MP itak da bo. Pa lepo cheat z kolegi pa smo zmagali.

49106 ::

Meni se je zelo pogosto dogajalo, da sem igro pobral, inštaliral pa ne. Zdaj se mi dogaja, da igro kupim, inštaliram pa ne. BC2 imam že en teden doma, pa sem jo šele včeraj inštaliral in igral max 3 minute. Doma imam pravtako že 2 leti še neuporabljen WoW battlechest, pa še nisem niti probal :)

Berserker ::

http://www.gametrailers.com/video/gc-10...

Evo dokaz da bo imel GT5 gokart. Zgleda zelo kako bi rekel... zaspano... očitno se sony vedno bolj trudi odvrniti me od igranja. In ne predhodne GT naj nebodo dokazilo da bo tudi ta uspešen, vse bolj se zdi da so nadallevanja uspešnih iger polom, mafia 2 že kaže na to in tudi gt5.

Zgodovina sprememb…

ZaLoMaT ::

Kmalu dobimo svoj PSN, zaradi prodaje PS Go ...

opeter ::

Kako to misliš svoj PSN?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

Mogoče misli Playstation Network Slovenija ? To se nebo nikdar zgodilo.

Dr_Andy ::

v jokerju sem zasledil, da PS Store pride v SLO vzporedno z PSP Go. Upam da res.

GLAVNI ::

Psp Go pride v Slo novembra, kar pomeni tudi ps store slo, kajti psp go deluje zgolj preko ps store-a!

Dr_Andy ::

Jooooj,a ni blo rečen konc avgusta? Keri kreteni so teli iz sony-ja,pomojem bomo slovenci dobil svoj PS Store ob uradnem izidu Playstation@4. Za kozlat....

Berserker ::

Hja kaj si pričakoval da bo že jutre pri nas.:) Nebi se čudil če bi zadevo prodajali, na slovenski psn pa pozabili. :))

Dr_Andy ::

Blo je rečen konc tega mesca...mislil sem kakšnega 30.,31...

Amm...zakaj bi pa PSP Go sploh tok nujno rabu PS Store,a ni PSP kot PSP?

Bananovec ::

Verjetno zato, ker v PSP Go vstaviš UMD in že lahko igraš.
Wait what=?!? Oh shit.

To velja samo za PSP, za PSP Go pa velja, da se igre namešča iz PSN.
Sicer pa PSN obljubljajo že od izida PS3 v Sloveniji.

JE kdo opazil, da je po prodaji prišel Sony zelo blizu Microsoftu?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

GLAVNI ::

NE

velky ::

NE

IgorM ::

ZAnima me ali je možno poganjati hd filme preko xboxa360?
Pri starem xbosu je bila opcija preko mediacentra, pa me zanima alo so že kaj pogruntali za 360, bi bilo spet zanimivo imeti eno igračo za vse.

Dr_Andy ::

9000: A ni bil sony vodilni pri prodaji?

LuGi ::

Ne. daleč od tega >:D

IgorM lahko streamas preko mreže (mkv), direktno predvaja le wmv-hd (HD) & divx

IgorM ::

Hvala za odgovor.
Škoda da ne prebavi vsega bi blo super imeti multipraktik.
Zgleda bo treba nek multimedjski "server" postavit pa da vsi dostopamo do vsebin preko mreže.

Bananovec ::

Se mi zdi, da je imel Sony kako leto nazaj več kot 10 milijonov prodanih konzol manj.

Je še kdo opazil kaki masterpiece je Uncharted 2? Ravno danes sem igral ta biser, jutri bom pa verjetno z SP konec. Napram enkici so pobrali vse slabe stvari ven, dobre pa obdržali.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

GLAVNI ::

Uncharted je itak zakon, komaj čakam na 3 del. 99% 2011 GoTY!

Berserker ::

Seveda je zakon, pustolovskih iger danes primanjkuje. V drugem delu sem se prav zaživel v nepalsko-tibetansko kulturo.

Kato ::

Dejte povejte mi vi ,ki ste bolj na tekočem. A je zdaj že možno streamat filme v mkv-ju preko playstation 3-ke? Rabim en mrežni predvajalnik pa tudi bi mel ps3.

zdravcc ::

Kato je izjavil:

Dejte povejte mi vi ,ki ste bolj na tekočem. A je zdaj že možno streamat filme v mkv-ju preko playstation 3-ke? Rabim en mrežni predvajalnik pa tudi bi mel ps3.
kdaj pa ni bilo mozno? - ps3 media server, ima privzete kodeke ki cisto lepo delujejo, lahko si pa celo sestavis lastno kombinacijo video in avdio dekoderja.
do zdaj se nisem naletel na format, ki ga ne bi mogel predvajat.

St235 ::

PS3 media server bo iz vsakega računalnika lahko stremal preko PS3. Popolnoma enako velja za Xbox 360. Žal pa sta oba precej podhranjena pri samostojnem predvajanju, kot tudi z FAT 32 datotečnim sistemom.

Berserker ::

Na PSN-ju so mi frendi sporočili da naj bi bil 15 septembra odprt PSN slovenija. Kako je kaj na tem ? Spet prazni upi ?

Še nekaj glede GT5, izgleda da bo res imelo samo 200 avtomobilov cockpit pogled medtem ko bo potrebno z ostalimi vozit na third person kamero. Kar je zelo žalostno, saj so Forzo 3 izdelali zgolj v dveh letah(ali treh), ter izdelali 400 avtomobilov kateri imajo vsi dober cockpit model( z updejti so popravili prestavljanje in pogled v cockpitu), medtem ko so delali gran turismo 5 natanko 5 let ki prinese torej 980 avtomobilov le 200 jih bo izpopolnjenih, vmes so delali na dolgočasnih gokartih, afnali na E3 kako super igra bo, nešteto trajlerjev in intervjujev, večino pa stavijo na dobro ime, reklamo. Folk bo pa seveda kupil ko mu bodo omenili 900 avtomobilov pa dobro grafiko. Sej vem da nekaj od tu mi boste dali kontra ampak vprašajte se ali je takšna dirkačina res vredna toliko kot nekateri hvalijo, navsezadnje bomo videli novembra.

St235 ::

to o 15. septembru sem tudi jaz slišal, samo glede na to PSP GO še ni v trgovini nisem preveč optimističen.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478261714 (7952) Larisabrownb
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6712899 (10396) opeter
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649540 (24888) hojnikb
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199114 (76287) radovednik
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826241 (22819) Pesimist

Več podobnih tem