» »

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite

««
«
1 / 7
»»

rokypajo ::

... Ja spet ta tema ampak glede na to, da stvari niso več iste kot pred 1 letom se ponovno vračam k temu saj rezmišlajm o nakupu ene od teh konzol. :d
trenutno sem bolj na strani ps3, uglaunem zaradi xbox-ovih rrod-ov, saj ni v mojem interesu dajati denarja za popravilo... Pa tidi zaradi že vgrajenega wirelessa
druga stvar je plačljiva članarina pr xboxu, četudi naj bi bil xbox live boljši od psnja. Po drugi strani pa me bolj privlači xbox zaradi možnosti flashanja... Saj so-priznajte-igre precej drage. :|
no kaj bi predlagali? Ali je xbox live res toliko boljši od psnja?
Prosim za mnenja uporabnikov. :)
hvala
lp! ;)
  • polepsal: Mavrik ()

PINki ::

najprej se odloci, ker ce bos flashal xbox nebos mogel igrati na live-u. Jaz sem kupil xbox in flashal, ker itak igram samo singleplayer...

Drugače je pa že toliko vsega napisanega, da boš prej sam prišel do odgovora kot, da se folk spet razpisuje.

Lp

BigWhale ::

Jaz imam PS3. Verjetno bom kupil se Xbox. Ampak samo zato, da ga bom imel in se bom hvalil naokrog. ;>

rokypajo ::

BigWhale je izjavil:

Jaz imam PS3. Verjetno bom kupil se Xbox. Ampak samo zato, da ga bom imel in se bom hvalil naokrog. ;>

hehe....žal jaz nimam tak proračun tok da se bom mogu sam z eno zadovolit:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokypajo ()

GLAVNI ::

Kot si že sam naštel prednosti in slabosti boš moral sam pri sebi ugotoviti, kaj želiš.

Nekateri imajo radi večji nabor single iger, nekateri uživajo v online igranju, nekateri kupijo določeno konzolo zgolj zaradi nekaterih ekskluzivnih iger, ki so na voljo samo za določen tip konzole ...

Berserker ::

XBOX RROD je redkost. Ima pa tudi ps3 nekaj podobnega: YLOD, crkvanje BR , problemi z updejti,itd...

Mr.Nice ::

imam xbox elite 120GB in ga ne zamenjam za playstation za nobeno ceno.Jaz sicer igram samo single in imam flashanega, tak da online igranje odpade pri meni.
Torej odločitev je tvoja xbox vs PS, jaz dam velik poudarek na xbox;)
Dont worry.......be happy!!!:)

djordjevic ::

Argumenti?

(načeloma si lastim PS3, z XBOX-om pa še nisem imel izkušenj, zato se komentiranja raje vzdržim)
No grave is deep enough to keep us in chains.

rokypajo ::

djordjevic je izjavil:

Argumenti?

(načeloma si lastim PS3, z XBOX-om pa še nisem imel izkušenj, zato se komentiranja raje vzdržim)

no te pa kljub temu povabim da izraziš svoje mnenje os svojem ps-ju:D

aja pa hvala vsem za poste:)

djordjevic ::

Naj bo. Pred leti sem imel PS2, a ga nisem praktično nič igral, ker nisem imel časa, zato sem ga nato prodal bratrancu in nisem imel vmes nekaj časa nič. Tudi visoka cena PS3 me je donedavna odvračala od nakupa, ko pa so dali ven slim, povečali disk in najavili, da bo letos le prišel GT5 (primarni razlog za nakup), sem kupil bundle z Assassin's Creed II. Sama uporabnost konzole se je od časov PS2 enormno povečala. Trenutno mi poleg igralne konzole, na kateri, ko mi dopušča čas, nabijam NBA, PES, Dirt 2 in AC II, PS3 pomeni predvsem sistem za wireless streamanje videa s pecejev, kar prek programa PS3 media server poteka brezhibno (divx, dvd in hd serije), le pri hd filmih na trenutke trokira (tudi to se da odpraviti, moram poskusiti z novimi nastavitvami media serverja). Če ne bo uspelo, pa bom potegnil kabel do usmerjevalnika, ko mi bo. Kar se tiče grafike, sem navdušen (pa imam doma komp, na katerem sem komot gonil Crysis na high), pa imam pravzaprav samo hdready lcd, torej je še definitivno 'room for improvement' na tem področju. Kar se samega blu-raya tiče, ne bi vedel, kako se obnese, ker ga še nisem poskusil, sem pa večkrat šel na splet prečekirat kak mejl ali pogledat kak forum. Ob tem si pogosto kar prek PS3 naredim glasbo v dnevni sobi. Ne vem, no, zase lahko rečem, da ne obžalujem niti enega centa, ki sem ga zapravil. Mene je PS3 definitivno več kot prepričal.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Berserker ::

Škoda da jih bolj malo igra online na ps3.

GLAVNI ::

Berserker je izjavil:

Škoda da jih bolj malo igra online na ps3.


In na podlagi česa si prišel do tega spoznanja???

opeter ::

Torej Xbox 360 se ne splača? Mislim zaradi RROD-a? Ker sem načrtoval, da bi v tem tednu šel v nakup (Elite se dobi v Müllerju za 209 EUR). Konzolo ne bi flashal, saj igre lahko poceni naročim iz Velike Britanije, predvsem starejše naslove.

Znesek za nakup konzole in iger je 300 EUR.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

XsenO ::

Lej raje povej katere špile bi predvsem igral in ti bomo potem svetovali.
Drugače okvare so na obeh sistemih (iz lastnih izkušenj 3 leta star xbox 0-krat na popravilu, 2 leti star PS3 2-krat na popravilu). Wifi če ga boš nucal je kr fejst, toda če nimaš zelo dobrega signala zna streamanje, predvsem HD vsebi pod vprašanjem, glede samega streamanja pa sta konzoli enakovredni, no dam PS3 majhno prednost zaradi rahlo boljšega vmesnika.
1 + 1 = 1

Mavrik ::

opeter je izjavil:

Torej Xbox 360 se ne splača? Mislim zaradi RROD-a? Ker sem načrtoval, da bi v tem tednu šel v nakup (Elite se dobi v Müllerju za 209 EUR). Konzolo ne bi flashal, saj igre lahko poceni naročim iz Velike Britanije, predvsem starejše naslove.

Znesek za nakup konzole in iger je 300 EUR.


Novi Xbox-i odpovedujejo približno tako pogosto kot PS3jke, tako da tole naj ne bo osnova za tvojo odločitev. Poglej raje kaj hočeš od online servisa (ki je trenutno še vedno boljši na Xboxu, samo je za igranje plačljiv, ima pa tudi goro iger in vsega ostalega) in katere igre te zanimajo.
The truth is rarely pure and never simple.

opeter ::

Želel bi igrati igre kot so Gears of War (ta je samo za Xbox, kolikor vem), potem Dantes Inferno in God of War (ampak ta je na voljo samo za PS3?), pa kakšno dirkačino ala GT Pro ali Forza, Project Gotham... Večinoma pa TPS igre. Tudi Halo me zanima (recimo Halo 3 se dobi v Classics izvedbi dokaj poceni).

Internet se bo uporabljal preko lan kabla (skratka nič brezžično).

EDIT: kaj pa nakup rabljenih konzol? Ali se lahko opečem?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Mavrik ::

Pri Xboxu lahko dobiš starejši model, ki bo imel veliko možnost da ti crkne, ali pa model ko je benan z Xbox Live servisa. Glede na ceno nove je morda tveganje preveliko.
The truth is rarely pure and never simple.

opeter ::

Mavrik, hvala. Kupil bom kar novega. V trgovini dobim navsezadnje garancijo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Klemzz ::

Tale odločiteu je tut mene mučla, pa sm kupu xbox, zdej pa še PS3 kupujem, tko da, oba mata ekskluzive k jih hočm met :)

opeter ::

Jaz se bom moral zadovoljiti z enim. Finance so omejene.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

XsenO ::

@Opter: tebi svetujem Xbox, saj razen God of war 3, te v glavnem zanimajo ekskluzive za xbox.
1 + 1 = 1

opeter ::

XsenO je izjavil:

@Opter: tebi svetujem Xbox, saj razen God of war 3, te v glavnem zanimajo ekskluzive za xbox.


Hvala. Res je, mislim, da bo Xbox dobra izbira.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

XsenO ::

Anyway glede drugega vprašanja: se ti bolj splača, kar novega kupti po možnost v Mullerju.
1 + 1 = 1

Keyser Soze ::

Imam X360. Seveda nemodificiranega. Ker se mi ne da trest ob vsakem prižigu ter updateu ali bom fasal "banano" ali ne. In moram rečt, da sem kar zadovoljen. Plus vneto čakam na Natala, če se bo kaj prida izcimilo iz tega.

Kar se tiče iger, skoraj vedno kupujem rabljene. Cene se gibljejo tam od 10-25EUR, odvisno od aktualnosti naslova, na naši Bolhi ali KSi, pa tudi iz UK (game.co.uk) jih lahko dobiš poceni, občasno celo kakšen "preorder" (če se malenkost znajdeš). IMO se to veliko bolj splača kot "flash" konzole, če nisi glih tolk "revež" da napraskaš za konzolo, za igre pa potem ni niti ficka več (roko na srce, igre res požrejo enormno količino denarja + letna naročnina + dodatki, ipd.).

Zaenkrat sam pretežno igram single player, ker sem še stare sorte igralec, ki ima blazne težave s ploščkom in nenehno misli na miš in tipkovnico (sigurno še nisem primeren za XBOX multiplayer). Kolegov pa tudi nimam gor, ker sem zelo nereden igralec plus nihče od znancev nima Xboxa, tako da tudi ta aspekt MP ja odpade.

Velik minus XBOXa je glasnost. Vsaj ta verzija ki jo imam (Elite pred zadnjo prenovo se mi zdi) je klinc. Imel sem prvi model X360, pa je bil kar glasen, ampak imam občutek da niti približno ne tako kot tale. Ker si kar oddahnem ko ugasnem kišto. Ampak, itak v kratkem nameravam "preoblečt" konzlo v bolj udoben "alu plašč", ki jo bo konkretno utišal.

Ravno tako je škoda da uporabljajo običen DVD namesto BR. Ter to, da je praktično neuporaben za ogled internetnih vsebin (maili, youtube, in morda en osnoven brkljalnik). Ima pa FB aplikacijo.:P
OM, F, G!

opeter ::

...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Berserker ::

Sin tax error ?
Ni bilo nekaj govora glede teg da bi dobil xbox 360 blurey pogon in nov dashboard z iskalnikom.

St235 ::

to bo dan, ko bo MS plačeval licenčnino Sonyu za uporabo bluray...

ravsek ::

Seveda nemodificiranega. Ker se mi ne da trest ob vsakem prižigu ter updateu ali bom fasal "banano" ali ne.


Ce ne igras online, potem se nimas kaj tresti. Imam flashanega ze od nakupa, pa se zdaj dela vse bp, niti nisem banan (vec kot 2 leti). Je pa res, da se sploh ne povezujem na internet. Nove popravke lahko nalozis tudi preko USB-ja, tako da delajo cisto vse igre (singleplayer seveda). Povzetek: s flashanim xboxom, ki se ne povezuje na internet, ne bo nobenih problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ravsek ()

rokypajo ::

ja glede na to da imam v interesu povezovanje konzole z pc-jem preko neta bo treba it kar na stran ps3...sicer pa izgleda da nakup katerekoli ni slab nakup

Berserker ::

Xbox mi je brez Live čista izguba časa. Večina časa sem skozi igral z kolegi tudi če sem igral SP smo se skozi pogovarjali v partyu.

PINki ::

Je hudo če maš kolege valda, pa usi morajo bit povni pa ne mutoti.

Polni zato, da vsi iste igre kupijo (ker drugače vsak drugo in si izmenjavajo med seboj), mutoti pa zato, da zna kej tud drugje kupt kot v kakšnem big bangu kjer je vse drago. Pa bi blo res zakon. Sam je jeba ta recesija pa to... ;(

Dr_Andy ::

js sm skor čizz nov na tem področju ampak sm tok enih forumov slovenskih,britanskih ameriških prebrau da kr glava boli.

Xbox360 je teoretično dražji od ps3. Moraš dat še 70-80 evrov za wifi adapter, 50 evrov na leto za xbox live, pa 14 evrov za uno baterijo.

Če greš pogledat v big bang,boš za xbox360 najdu ene 8 iger v omari,za ps3 pa ene 6 unih polic.

Na ps3 maš še bluray predvajalnik,wifi vmesnik,pa tut mislim da xbox live ni dost boljši.(če je,naj to nekdo utemelji!).
Na ps3 pa je še- PS Home( vsem na tem forumu je to brezveze,men ni,ker pecaš punce pa spoznavaš prijatelje).

Veliko je mnenj da je boljši kontroler od xbox360 . Jaz osebno lažje primem v roko ps3 controller(bolj sede v roko). Pri xbox360 kontrolerju mi ni vseč,da sta gobici tako narazen.

Meni naprimer veliko pomeni online igranje,in če bi flashal xbox360,bi me benal,tko da...

Jaz sem najprej hotel vzeti xbox360 ker je bil bolj poceni,ampak sem spoznal da je ubistvu na dolgi rok ps3 bolj poceni in boljši.
Pomojem je ps3 boljši od xbox360(če ne,prosim utemeljite zakaj(razen flashanja))

Bananovec ::

PS3 gang bang SLOVENIAN fockerz scena:
www.PS3.DOBER.SI
Dosti folka gor, dobra skupnost s svetlo prihodnostjo.
Žal pa na PS-u še vedno pogrešam nekaj stvari in to predvsem v komunikaciji. Sem videl, da ima x360 že dolgo take zadeve, ampak probal pa še nikdar!

RazzorX ::

Imam tudi sam namen nekje v roku 1 meseca kupit eno izmed konzol, ampak bolj kot berem forume, manj vem kaj naj kupim. :)

Dr_Andy ::

ma kup ps3,se pomojem bl splača

XsenO ::

Za vse bodoče kupce, ki si mislijo nabaviti le eno konzolo dam sam eno priporočilo naredite si seznam iger, ki jih mislite igrati. Konzola, ki jih bo imela več je tista ta prava za nakup, saj glavni smisel konzole so igre in to področje obvladata obe varianti. Ostalo so dodatni bonbomčki.

Xbox360 je teoretično dražji od ps3. Moraš dat še 70-80 evrov za wifi adapter, 50 evrov na leto za xbox live, pa 14 evrov za uno baterijo.

Wifi ni vsem nuja + ni lih priporočljvi če imaš namen streamati HD vsebine. Letna naročnina te stane okoli 3 EUR na mesec, če kupiš na spletu.


Če greš pogledat v big bang,boš za xbox360 najdu ene 8 iger v omari,za ps3 pa ene 6 unih polic.

Ponudba v Bigbangu ne glede na PS3 ali xbox preprosto smrdi zaradi nenormalnih cen. Vsakdo z malo smisla za denar bo kupoval rabljene igre ali nabavljav v angliji.

Na ps3 maš še bluray predvajalnik,wifi vmesnik,pa tut mislim da xbox live ni dost boljši.(če je,naj to nekdo utemelji!).

Blu ray je lep bonus, če misliš ga misliš uporabljati. Xbox live iz lastnih izkušenj mu je veliki plus voice comunication (pač pri vsakem xboxu je priložen slušalka+mic) in kolko sem testiral pri multi online demotih bi rekel, da je xboxv match making rahlo odzivnejši od PSNjevega. Lepo je bilo tudi od malega mehkega, da omogoča uporabo USB ključkov kot dodatni disk s tanovim updatom v nasprotju od $onyja kateri lepo odstranjuje funkcije >_>

Veliko je mnenj da je boljši kontroler od xbox360 . Jaz osebno lažje primem v roko ps3 controller(bolj sede v roko). Pri xbox360 kontrolerju mi ni vseč,da sta gobici tako narazen.

Splošno mnenje je, da je xboxov kontroler zanič v pretepačinah zaradi blesavega digitalnega križca, toda odličen v streljačinah (iz prve in 3 osebe) postavitve gobic in predvsem zaradi res dobrih trigerjev (Dual shock jih ima zanič, čeprav se, da dokupiti neuraden "fix"). Za ostale igre so dokaj enakovredna.


Meni naprimer veliko pomeni online igranje,in če bi flashal xbox360,bi me benal,tko da...

In če nebi te nebi, kaj je to za en argument?


Anyway za zaključek ponavljam izberite konzolo zaradi iger in ne zaradi česar drugega.
1 + 1 = 1

Bananovec ::

PS3 še ponuja LINUX.
Oh shit, skenslal so ga ;((

GLAVNI ::

"(pač pri vsakem xboxu je priložen slušalka+mic)"


ne pa ni

XsenO ::

Dobro no pri arcade ni toda itak večina folka, kupuje elite ali pro.
1 + 1 = 1

Berserker ::

Na Ps3.dober.si so itak sami fanboyi. Vztrajam pri tem da je xbox360 še vedno boljši za online. Dodane slušalke so zagotovo en vzrok za to, drugo je slovenska scena(ksi), že povedano: gamepad prirejen streljačinam(folk MP druga kot srejačine tako ali tako malo igra), coop eksluzive: zagotovo ima xbox več iger ki jih lahko preigraš z kolegi(naj omenim da bo imel gears of war 3 coop štiri igralce). Recimo sem imel borderlands za xbox , takoj fasal slo frende v moj party z katerimi smo udarli coop , ful smeh pa take fore. Medtem ko na ps3 imam res veliko srečo da se mi kdo joina v igro pa še to se je treba zmenit po sporočilih.
Obstaja tudi kontroler za xbox360 ki ima prilagojene križec za pretepačine...
Nevem za kaj toliko komplicirate za ta wifi , preprosto utakneš enternet kabl pa je ...

"Veliko je mnenj da je boljši kontroler od xbox360 . Jaz osebno lažje primem v roko ps3 controller(bolj sede v roko). Pri xbox360 kontrolerju mi ni vseč,da sta gobici tako narazen."

Bolj ti sede ampak je bolj lesen sploh za streljačine jaz sem se z palcema skozi udarjal skupaj zaradi glupih gobic ki sta si preblizu, vrjetno še nisi probal xbox konrolerja ampak vrjemi da je občutek boljši.
Pa veliko sreče v HOME , pa glej da te kakšna 30 letna ne dobi....:))

RazzorX ::

Torej če raje igram singleplayer je pa ps3 bolje? Nimam namena igrati multiplayer na konzoli (mogoče kakšno dirkačino, streljačin ne). Alan Wake ni/ne bo za PS3?

GLAVNI ::

Zakaj pa bi bil Ps3 boljši za single? Za džabe maš net, pri xb360 pa moraš za multidža plačevat. Xb360 je "boljši" oz. bolje rečeno cenejši za single, zarad fleširanja. Kakšen je LIVE napram PSN ne vem, ker ne nimam Xb360, pa tud kolegi ga ne uporabljajo, ker samo single žgejo, ker majo fleširane konzole. Baje je LIVE boljši, ne vem, ampak meni je PSN zakon in mu nič ne manjka, tudi voice chat je možen, ne vem kaj nekateri bluzijo. Slušalke so pa itak okol 20-30 EUR.

Torej ti bi raje igral večinoma singleplayer, potem nabav fleshiran xb360, finance ne bodo trpele toliko, sam pozab na multidža, ok?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

Keyser Soze ::

GLAVNI je izjavil:

Torej ti bi raje igral večinoma singleplayer, potem nabav fleshiran xb360, finance ne bodo trpele toliko, sam pozab na multidža, ok?

Kot sem že namignil. Ne kupuj modificiranega Xboxa 360. 13 mesečna naročnina na Live te pride cca. 33 EUR (kodo lahko kupiš preko malega miljona prodajalcev na Ebayu), če hočeš igrati multiplayer. Če ne, pač ni treba plačat naročnine. Silver dostop do Livea je še vedno tvoj.

Modificiran box je varen če si offline, ne snemaš updateov, oz. imaš srečo in se izogibaš "banana waveom". Dovolj je da te enkrat dobijo na limance pa imaš pokriplano konzolo (pol se pa matraš na bolhi s prodajo banane konzole, kot množica drugih).

Igre pa tudi niso tako neizmerno drage, da si ne bi mogel privoščiti npr. ene na mesec.
OM, F, G!

GLAVNI ::

Ja če mu je 40EUR na mesec preveč, potem naj fleša. Sicer pa se da tudi flešane konzole apdejtat prek USB-ja.

Preprosto se ne povezuješ na net in se izogneš bananam.

opeter ::

GLAVNI je izjavil:

Ja če mu je 40EUR na mesec preveč, potem naj fleša. Sicer pa se da tudi flešane konzole apdejtat prek USB-ja.

Preprosto se ne povezuješ na net in se izogneš bananam.


40 € na mesec? Za štiri igre (ali več), ne?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

XsenO ::

30-40EUR te ponavadi pridejo lihkar izdane igre, cena teh nato v roku enega ali dveh mesecev pade med 20-30EUR nato kasneje če le niso bile AAA vele uspešnice se dobi med 10-20EUR. Govorim za nove še pakirane izvode.
1 + 1 = 1

opeter ::

Eh, jaz vedno počakam, da igram pade cena.
Morda zaradi tega ne igram vedno najnovejše, ampak mene to ne moti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

rokypajo ::

hmm...bo kr treba net bomo s kolegi tut špilal kšn cod.
pa tut drgač pravjo da je zlo fajn imet internet na konzoli stremanje pa kšn demo al pa kaj pobobnega.

Berserker ::

Se šalite ?, pri nam ne dobiš igre pod 50 EUR, ponavadi je cena 69 EUR potem pa dajo akcijo kao 59 EUR.

djordjevic ::

Eh, pri nas itak ne smeš kupovati nič. Konec koncev so tudi čez mejo, recimo v Avstriji, dobri naslovi precej dragi. Najbolj se splača počakati kakšna dva meseca po izidu igre, nato pa naročiš iz angleškega amazona ali game.co.uk. Ravno v slednji trgovini imajo zdaj GOW3 za 25 funtov. Ko je v začetku aprila izšel, je bil krepko čez 50. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478261721 (7959) Larisabrownb
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6712899 (10396) opeter
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649547 (24895) hojnikb
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199115 (76288) radovednik
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826242 (22820) Pesimist

Več podobnih tem