» »

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite

Mavrik ::

Berserker je izjavil:

Se šalite ?, pri nam ne dobiš igre pod 50 EUR, ponavadi je cena 69 EUR potem pa dajo akcijo kao 59 EUR.


Zakaj bi pa potem kupoval pri nas?
The truth is rarely pure and never simple.

Keyser Soze ::

djordjevic je izjavil:

Ravno v slednji trgovini imajo zdaj GOW3 za 25 funtov. Ko je v začetku aprila izšel, je bil krepko čez 50. :P

Ne najdem. A imaš mogoče link?

Je pa tud res, da lahko akcije zelo hitro poidejo na temle game.co.uk.
OM, F, G!

djordjevic ::

Včeraj sem gledal. Sem pa prej pogledal za hec na amazon.co.uk in se tudi tam dobi za 25.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Bananovec ::

Berserker je izjavil:

Na Ps3.dober.si so itak sami fanboyi.

Ja valda, da smo fanboy, če je portal namenjen samo nam PS3jevcem. Oto se pač trudi kolikor se pač lahko (on je admin).
Pred kratkim je "ekskluzivno" primerjal PS3 med sabo in na kratko povedal kar se je spremenilo ipb.
Za vse, ki imate PS3 je registracija skoraj obvezna. Če ne drugega pa boste vsaj igro hitreje prodali.

Licitacije pa so sploh super!
Vsaka se zažne pri enem evru (1EUR)

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Jaz sem se že pred časom registriral, pa me potem x tednov ni nihče potrdil, nakar me je malo minilo veselje.
No grave is deep enough to keep us in chains.

XsenO ::

@tr33k: Cene, ki sem napisal so seveda za nabave iz anglije, drugače pa kar držijo tudi za nabavo rabljenih naslovov preko oglasnikov pri nas
1 + 1 = 1

Dr_Andy ::

Berserker je izjavil:

Na Ps3.dober.si so itak sami fanboyi. Vztrajam pri tem da je xbox360 še vedno boljši za online. Dodane slušalke so zagotovo en vzrok za to, drugo je slovenska scena(ksi), že povedano: gamepad prirejen streljačinam(folk MP druga kot srejačine tako ali tako malo igra), coop eksluzive: zagotovo ima xbox več iger ki jih lahko preigraš z kolegi(naj omenim da bo imel gears of war 3 coop štiri igralce). Recimo sem imel borderlands za xbox , takoj fasal slo frende v moj party z katerimi smo udarli coop , ful smeh pa take fore. Medtem ko na ps3 imam res veliko srečo da se mi kdo joina v igro pa še to se je treba zmenit po sporočilih.
Obstaja tudi kontroler za xbox360 ki ima prilagojene križec za pretepačine...
Nevem za kaj toliko komplicirate za ta wifi , preprosto utakneš enternet kabl pa je ...

"Veliko je mnenj da je boljši kontroler od xbox360 . Jaz osebno lažje primem v roko ps3 controller(bolj sede v roko). Pri xbox360 kontrolerju mi ni vseč,da sta gobici tako narazen."

Bolj ti sede ampak je bolj lesen sploh za streljačine jaz sem se z palcema skozi udarjal skupaj zaradi glupih gobic ki sta si preblizu, vrjetno še nisi probal xbox konrolerja ampak vrjemi da je občutek boljši.

Pa veliko sreče v HOME , pa glej da te kakšna 30 letna ne dobi....:))


v big bangu sem probal od xbox-a kontroler. Nekak tak čudn,konjski je,pa uni gumbi so taki štorasti. Edin kar me mot pr konzolah,da se ne navadm merit z gobicami. A to se po določenem času navadiš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

Dr_Andy ::

GLAVNI je izjavil:

Zakaj pa bi bil Ps3 boljši za single? Za džabe maš net, pri xb360 pa moraš za multidža plačevat. Xb360 je "boljši" oz. bolje rečeno cenejši za single, zarad fleširanja. Kakšen je LIVE napram PSN ne vem, ker ne nimam Xb360, pa tud kolegi ga ne uporabljajo, ker samo single žgejo, ker majo fleširane konzole. Baje je LIVE boljši, ne vem, ampak meni je PSN zakon in mu nič ne manjka, tudi voice chat je možen, ne vem kaj nekateri bluzijo. Slušalke so pa itak okol 20-30 EUR.

Torej ti bi raje igral večinoma singleplayer, potem nabav fleshiran xb360, finance ne bodo trpele toliko, sam pozab na multidža, ok?


''Baje je LIVE boljši, ne vem, ampak meni je PSN zakon in mu nič ne manjka, tudi voice chat je možen, ne vem kaj nekateri bluzijo. Slušalke so pa itak okol 20-30 EUR.''

Se popolnoma strinjam.:D

GLAVNI ::

djordjevic je izjavil:

... GOW3 za 25 funtov. Ko je v začetku aprila izšel, je bil krepko čez 50. :P


No no no, lagati ni lepo.

Jaz sem dal preorder na GOW3 in sem dal reci piši GBP 41, torej cca 45 EUR in nikakor krepko čez 50 EUR.

djordjevic ::

Se posipljem s pepelom, sem si očitno narobe zapomnil. Vseeno pa povej, da je treba prišteti še poštnino, nato pa zadeva pač zrase čez 50 evrov. Poznam zadevo, sem naročal že večkrat.
No grave is deep enough to keep us in chains.

XsenO ::

Večina trgovina zaračuna 1 funt poštnine kar je trenutno okoli pod 1,2 EUR so pa nekateri trgovci, ki zaračunajo 3 funte.
1 + 1 = 1

djordjevic ::

Mi zaupaš, katera trgovina je tako radodarna? Amazon in Mymemory, kjer sem naročal, imajo najmanj 3.99 funta, poleg tega pa računajo posebej tudi po kosu.
Ravno sem gledal zgodovino naročil in je po prištetem davku poštnina znašala najmanj (v paketu z enim artiklom, recimo) 6,99 funta.

edit: dodano
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

XsenO ::

na pamet blahdvd.com in zavvi.com
1 + 1 = 1

syti ::

bom kar tukaj vprašal. Torej zanima me kaj se bolj splača kupiti glede na to da bi igral igre kot so NHL, Fifa.. Torej take da lahko igrata 2..+ kateri bolj predvaja dvdje in to?

rokypajo ::

mislim da je ps3 bolj za filme pa te zadeve kakor xbox.
vsaj tako pravijo:D

Bananovec ::

Dr_Andy je izjavil:

Berserker je izjavil:

Na Ps3.dober.si so itak sami fanboyi. Vztrajam pri tem da je xbox360 še vedno boljši za online. Dodane slušalke so zagotovo en vzrok za to, drugo je slovenska scena(ksi), že povedano: gamepad prirejen streljačinam(folk MP druga kot srejačine tako ali tako malo igra), coop eksluzive: zagotovo ima xbox več iger ki jih lahko preigraš z kolegi(naj omenim da bo imel gears of war 3 coop štiri igralce). Recimo sem imel borderlands za xbox , takoj fasal slo frende v moj party z katerimi smo udarli coop , ful smeh pa take fore. Medtem ko na ps3 imam res veliko srečo da se mi kdo joina v igro pa še to se je treba zmenit po sporočilih.
Obstaja tudi kontroler za xbox360 ki ima prilagojene križec za pretepačine...
Nevem za kaj toliko komplicirate za ta wifi , preprosto utakneš enternet kabl pa je ...

"Veliko je mnenj da je boljši kontroler od xbox360 . Jaz osebno lažje primem v roko ps3 controller(bolj sede v roko). Pri xbox360 kontrolerju mi ni vseč,da sta gobici tako narazen."

Bolj ti sede ampak je bolj lesen sploh za streljačine jaz sem se z palcema skozi udarjal skupaj zaradi glupih gobic ki sta si preblizu, vrjetno še nisi probal xbox konrolerja ampak vrjemi da je občutek boljši.

Pa veliko sreče v HOME , pa glej da te kakšna 30 letna ne dobi....:))


v big bangu sem probal od xbox-a kontroler. Nekak tak čudn,konjski je,pa uni gumbi so taki štorasti. Edin kar me mot pr konzolah,da se ne navadm merit z gobicami. A to se po določenem času navadiš?

Ma ja. V nekaj dnevih oz tednih se navadiš in pol si kot Rambo.
Priporočam ti, da si daš Sensitivity (občutljivost) na več, ker potem lažje igraš v FPSjevkah. Pa ne na preveč, ker potem si nezmožen snajpanja.

rokypajo, kolikor jaz vem, je edina prednost PS3 pred X360 v tem, da je opremljen z Blu-Rayem.
Sicer pa o streamnju ipb. sranju tako na ps kot x-u nimam pojma, ker pač nikoli nisem potreboval.PS3!

RazzorX ::

Sem se kar za xbox360 odločil, me je bolj prepričal. Bom pa kupval igre, ne bom flashal.

rokypajo ::

aha....hvala za informacijo =D

Keyser Soze ::

Dr_Andy je izjavil:

Edin kar me mot pr konzolah,da se ne navadm merit z gobicami. A to se po določenem času navadiš?

Do določene mere se navadiš v dokaj kratkem času. Ti pa lahko povem, da je mojih 10+ let igranja iger z mišjo pustilo svoj davek. Tistega filinga preciznosti, ki jo lahko dosežeš z miško nikoli ne moreš dosečt s kontrolerjem.

Že sami fizični aspekti kontrol ne omogočajo tega.
OM, F, G!

RazzorX ::

Pa saj imajo v nekaterih igrah pomagalo, da ti samo sledi merilec? Vsaj ko sem gamepad na PC priklopil je v GTA IV to delalo.

jizzer ::

Če bi se odločil za nakup XBOX-a kerega naj kupim?

rokypajo ::

jizzer je izjavil:

Če bi se odločil za nakup XBOX-a kerega naj kupim?

kolkor sm jaz bral na forumih so predlagal elita.
sicer pa naj ti povejo lastniki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokypajo ()

Mavrik ::

Elita. Ne kupovati xbox brez diska.
The truth is rarely pure and never simple.

GLAVNI ::

djordjevic je izjavil:

Se posipljem s pepelom, sem si očitno narobe zapomnil. Vseeno pa povej, da je treba prišteti še poštnino, nato pa zadeva pač zrase čez 50 evrov. Poznam zadevo, sem naročal že večkrat.


Ne, 41 GBP je skupaj s poštnino, igra sama je stala 38 GBP.

Bananovec ::

Keyser Soze je izjavil:

Dr_Andy je izjavil:

Edin kar me mot pr konzolah,da se ne navadm merit z gobicami. A to se po določenem času navadiš?

Do določene mere se navadiš v dokaj kratkem času. Ti pa lahko povem, da je mojih 10+ let igranja iger z mišjo pustilo svoj davek. Tistega filinga preciznosti, ki jo lahko dosežeš z miško nikoli ne moreš dosečt s kontrolerjem.

Že sami fizični aspekti kontrol ne omogočajo tega.

Kar je po eni strani tudi dobro.
Imaš občutek enakovrednosti, občutek, da v boju 1 na 1 lahko zmagaš. Medtem, ko miška izgubi na realnosti.
Sam lepo vidim to, ko gledam filmčke Bad Company 2 za PC.

BigWhale ::

Jaz sem kupil PS3 predvsem zaradi gledanja filmov.

No, pa zaradi Ratchet & Clank serije. :>

Keyser Soze ::

Bananovec je izjavil:

Kar je po eni strani tudi dobro.
Imaš občutek enakovrednosti, občutek, da v boju 1 na 1 lahko zmagaš. Medtem, ko miška izgubi na realnosti.
Sam lepo vidim to, ko gledam filmčke Bad Company 2 za PC.

?

Miška zgubi na realnosti?
OM, F, G!

Dr_Andy ::

A ma kdo od vs gta:episodes of liberty city( ballad of gay tony, lost and damned) na ps3? Se to splača kupt, glede na to da sm na pc obrnu gta iv?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Berserker ::

Na konzoli so boji pač pravičnejši predvsem ker ni hackov, vsi igrajo z enako opremo( če ima en dobrega razerja in dober komp in drug navadno miš pa bolj bogo kišto je jasno da slednji popuši), edino kaj je res goljufivo je to da so igre brez serverjov , torej en hosta drugi se priključijo, recimo v gears od war so se dogajale zlorabe da je ponavadi host zmagoval ker je bil brez lagga medtem ko je nas nosilo po mapi.

GLAVNI ::

Ma čakam že tretji tedn iz Anglije, dvomim, da bom videl paket. Verjetno se je kje založil. Baje četudi je pisemska pošiljka se da preveriti, kje je pošiljka obtičala in upam, da ugotovijo. Sicer pa naslednji tedn pošljem mail, da po 28 dnevih nism dobil paketa pa mi še pošljejo 1x al pa keš vrnejo.

Kaj zaj rokypajo, si se že odločil, kaj boš nabavil?

rokypajo ::

mislim da bom šu kr s ps3-ko. ga ma tut kolega pa zanima me tut blu-ray pa wireless mi pride v poštev.

Berserker ::

Kolk so kaj te cene na 3d svet realne glede teh SONY POINTS za nakupovanje drobtinic preko STORE ? za 20gbp = 30 EUR se da dobit kje bolj poceni v sloveniji resnično bi si rad kupil tale DLC mape za Uncharted 2 pa še zravn dobiš osebe iz resistance 2, pa še mogoče za kak battlefield bc2 DLC map pack.

Sicer sem preko trgovine SOLO naročil slušalke za ps3 že pred prejšnim tednom pa še dobenega obvestila o pošiljki.

Zgodovina sprememb…

Dr_Andy ::

men je multiplayer pr gta iv šteku, ker mi je tm zmeri napisu '' Your nat type is too strict'' . A bodo taki problemi tut na ps3,glede na to da sem priklopljen na isto omrežje z ps3 kot na kompu? Baje ta težava tiči v firewallu,nism pa stoposto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

XsenO ::

Moraš forwardirati kakšne porte na routerju. Malo pogogglaj.
1 + 1 = 1

St235 ::

Berserker je izjavil:

Kolk so kaj te cene na 3d svet realne glede teh SONY POINTS za nakupovanje drobtinic preko STORE ? za 20gbp = 30 EUR se da dobit kje bolj poceni v sloveniji resnično bi si rad kupil tale DLC mape za Uncharted 2 pa še zravn dobiš osebe iz resistance 2, pa še mogoče za kak battlefield bc2 DLC map pack.


Meni osebno se tele cene čisto nerealne. kartice se da preko neta kupit za 23-24 EUR, pa če prištejemo 20% provizije smo še vedno na 27 EUR. 30 EUR je pač nateg nevednih slovenčkov, ki si ne upajo kupovati preko spleta. Če nimaš kreditne je najcenejše nabavit preko koga ki kreditno ima al pa preko bolhe.

Opcije glede na ceno:
Direkten nakup z paypal/kreditno: 23 EUR, instant dotava na email
Nakup preko kolega/bolhe: 27 EUR
Nakup v trgovini: 30 EUR

bdoxx ::

tak mimo grede, kaj obstaja kak dober mmorpg za konzole? :)

Ted ::

Ne.
Mah...

Dr_Andy ::

XsenO je izjavil:

Moraš forwardirati kakšne porte na routerju. Malo pogogglaj.



a to se pravi da mi bo na ps3 tut štekal,če ne forwardiram portov?

Tr0n ::

bdoxx je izjavil:

tak mimo grede, kaj obstaja kak dober mmorpg za konzole? :)

Edini tak prvi korak je mogoce Demon's Souls, kjer vidis random folk kak laufa okoli kot ghost in se lahko joinajo v tvoj game ali ti invejdas njihovega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Dr_Andy ::

a mogoče kdo okvirno vi, če bo za ps3 kdaj piratstvo?

rokypajo ::

trenutno ni o ps3 piratstvu sluha...
sem pa prebral nekaj časa nazaj da je en tip že zhackov ps3 ampak bo trajal nekaj časa da se to uveljavi(če se sploh bo).

Berserker ::

Mene pa začuda piratstvo nikakor ne moti na ps3. Pač kupujem igre katere igram pogosto. V plani imam nakup MAG in demons soul samo da se cena malo spusti ali pa nabavim platinum. Tudi old time zadeva z posojanjem se vrača. Samo cene iger v sloveniji so pa res nenormalne. Je že kdo šel kdaj vprašat čemu tako viso cene ?

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Marža.
No grave is deep enough to keep us in chains.

kmetek ::

ni res, nabavna cena je višja...marže so iste.

djordjevic ::

Bejži, bejži. Če samo pogledaš, kako se trgovine izživljajo s platinum izdajami. Nimaš je izpod 27EUR, a že samo na amazonu jih imaš od 7-16 funtov. Še če prišteješ poštnino, imaš dobiček. Pač so se odločili, da ne bodo prilagajali cen povpraševanju. Najlaže je nastavit ceno platinum in malo slabšim špilom lepo na 25-30EUR, ostale, boljše pa prodajaš za 55-60EUR. Hvalabogu, da je folk začel malo gledat čez planke in vidijo, da dobijo v tujini enak špil za pol cene, samo včasih je mogoče treba počakati kak teden.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dr_Andy ::

rokypajo je izjavil:

trenutno ni o ps3 piratstvu sluha...
sem pa prebral nekaj časa nazaj da je en tip že zhackov ps3 ampak bo trajal nekaj časa da se to uveljavi(če se sploh bo).




to je en makaronar.Sam zdej full pazjo,da nebi on to komu povedu al pa kej...to mi je reku prodajalc iz big banga

kva the fuck je to platinum?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_Andy ()

GLAVNI ::

Tole je platinum: http://tinyurl.com/3yt29dn

Berserker ::

Dr_Andy je izjavil:

rokypajo je izjavil:

trenutno ni o ps3 piratstvu sluha...
sem pa prebral nekaj časa nazaj da je en tip že zhackov ps3 ampak bo trajal nekaj časa da se to uveljavi(če se sploh bo).




to je en makaronar.Sam zdej full pazjo,da nebi on to komu povedu al pa kej...to mi je reku prodajalc iz big banga

kva the fuck je to platinum?


Človek se očitno norca delal iz tebe ali pa je tako debilno patetičen.

Recimo v mediamarktu sem pred dvema letoma komot dobil oblivion goty platinum za 23 EUR, čeprav so cene skoraj enake kot pri nas. A obstajajo kakšni podatki kolk je kaj prodanih izvodov iger v BB oz če folk sploh kupuje igre v BB.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Pri nas so cene res ubijalske. Celo v Müllerju. Recimo Forzo 2 ne dobiš pod 20 EUR, v Angliji pa za vsega 5 Ł.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Dr_Andy ::

a je možno da kontroller od xbox360 nekak prključš na ps3?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478261713 (7951) Larisabrownb
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6712899 (10396) opeter
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649540 (24888) hojnikb
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199114 (76287) radovednik
»

Katero konzolo kupiti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15826241 (22819) Pesimist

Več podobnih tem