» »

Bi Slovenija morala izstopiti iz EU ?

Bi Slovenija morala izstopiti iz EU ?

«
1
2 3

Bellatrix ::

Bi to mogoče rešilo težave v katerih se sedaj nahajamo ?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

T-h-o-r ::

ja, izolacija po albansko je defenitivno garancija za rešitev naših težav
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BALAST ::

Politike peljat na goli otok, ekonomiste izgnat v afriko za sužnje, komuniste zažgat... to bi rešilo 90% problemov.

harvey ::

Bellatrix je izjavil:

Bi to mogoče rešilo težave v katerih se sedaj nahajamo ?

Hočeš reči tiskanje denarja bi rešilo vse. To pot smo že prehodili, zato je bolje v EU, čeprav ni rožnato.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

mtosev ::

Bi jih rešilo ja. Naše težave bi bile 100x večje, s tolarjem bi verjetno še preostanek našega gospodarstva dokončno crknil8-)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Matako ::

BALAST je izjavil:

Politike peljat na goli otok, ekonomiste izgnat v afriko za sužnje, komuniste zažgat... to bi rešilo 90% problemov.


Komuniste izgnat v Severno Korejo, za fašiste organizirat turistični izlet tja, da se jim bodo kao smejal - potem, ko so vsi na kupu vse skupaj njukat iz orbite. Edini način, da si ziher.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Karaya 52 ::

Nisem si mislil da bomo tako zgodaj posvojili grski kompleks. Grki so prepricani da je za njihove tezave kriv evro in Nemcija. Tako kot njih, tudi tebe caka streznitev, Bellatrix.

gendale ::

ne, ker potem ne bom mogel kupovat stvari iz eu brez da bi se carina vtaknila v vsak paket
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Veron ::

BALAST je izjavil:

Politike peljat na goli otok, ekonomiste izgnat v afriko za sužnje, komuniste zažgat... to bi rešilo 90% problemov.

teh ostalih 10% bi postal novih 100%, tako da spet nismo nč nardil :D

mihec87 ::

Verjetno bo treba za naše težave gledati na katerem drugem koncu in ne v članstvu z EU.Samo kot ponavadi bo za vse skupaj krivo čist nekaj tretjega kot pa resnični problem.

#000000 ::

Krivi smo sami, ker smo zaradi požrešne države nekonkurenčni.

Bellatrix ::

Karaya 52 je izjavil:

Nisem si mislil da bomo tako zgodaj posvojili grski kompleks. Grki so prepricani da je za njihove tezave kriv evro in Nemcija. Tako kot njih, tudi tebe caka streznitev, Bellatrix.


No sej mene se ni posvojil tale kompleks, glede na to, da je kar nekaj forumašev namigovalo na to idejo, sem odprl temo le z razlogom, da izvem če bi to kakorkoli lahko koristilo.

Da neboš mislil, jst nimam popolnoma nč proti Eu.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

poweroff ::

Ne, ne bi koristilo. Ker smo za svoje težave krivi sami. In tudi EU jih ne bo čudežno rešila - rešiti jih bomo morali SAMI. EU nam lahko le pomaga, svetuje...
sudo poweroff

tomi66 ::

Jaz mislim pa da, to je samo nova oblika komunizma, stari kapitalci nas bodo samo obrali, dal nam ne bo nihce nic, se slabse, prodali nam bodo "fake", unicili nase kmetijstvo in gospodarstvo. Ce nisi pro v kaksni stvari, si pac suzenj, ce si pa pro, ne rabis EU. Recimo Austrija(Mozart,KTM,Puch) in ne bi rabili EU, podobno NL(Bounty,Mars,ports->Esso), za Nemcijo in Svico se ve, GB itaq ni hotela kaj prevec, Grcija kot temelj sodobne zgodovine pa sesa, kot mi ne bomo mogli.
lp
www.hempaq.wordpress.com

poweroff ::

EU je seveda dosti problematična združba. Samo odgovornost za spremembe imamo pa še vedno sami. Ni več Titeja ali Marije Terezije, ki bi skrbela za nas...
sudo poweroff

tomi66 ::

Najprej bi se morali resiti parazitov, na zalost se tega ne bomo dosegli, totalna utopija.
Welcome 2 NWO
P.S. Ce bi se narod zedinil, kot pri Turski vstaji, ker nas ni veliko bi mogoce lahko, toda mediji, vlada in gospodarstvo, ki je ze v rokah tujcev, imajo taksno moc, da je zelo malo verjetnosti.
lp
www.hempaq.wordpress.com

eieieie1 ::

Kaj pa ma evropa tukaj z našim neuspehom? Še na hujšem bi bili če bi še vedno na tolarju bili, saj bi vsak dan tolar bil manj vreden proti ostalim državam v EU.


Nekonkurenčen trg imamo... Podjetja nemorajo zaposliti nekoga za neko krajše obdobje. Recimo en gradbenik rabi za 1-2 meseca 3 dodatne delavce, vendar jih nemore dobiti, saj mora najprej predpogodbo napisat, potem čez en teden še pogodbo in zdravstveni pregled in itd, itd...

Malo delo bi recimo nekoliko olajšalo take zadeve, precej zmanjšalo število nezaposlenih, sam kaj če naš delavski narod ne vidi dlje od svojega nosu...

tomi66 ::

Je bilo vprasanje na POP TV, po cemu bi sloveli?
Ne vem, mogoce kaksna zelo kvalitetna hrana, ce si v necem res dober in ekskluziven, te placajo in tolar ti raste, drugace bi bili pa sami zase, verjetno bi bilo bolje kot sedaj.
Naprimer ko so nam skenslali tobacno, tako nas bodo pocasi naredili odvisne.
P.S. Rusi nas imajo zelo radi in ravno sem prebral, da NWO deluje razdiralno med slovani, da rahlja nase vezi.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

jype ::

tomi66> Naprimer ko so nam skenslali tobacno, tako nas bodo pocasi naredili odvisne.

So nam jo skenslali?

Naredi svojo, če misliš da manjka.

tomi66 ::

Seveda, ves koliko ljudi so odpustili?
In sedaj gre denar v tuje roke, kar se pri nas skadi.
In to je samo primer, kako nam pocasi klestijo gospodarstvo, na koncu si pa neubogljen, ko vse uvazas.
P.S. Ves kako je z Merkurjem, skripa in se ne ve kdaj bo konec, hkrati pa Bauhouse in OBI prodajata crap, malo ceneje, toda 3X slabse.
Skripa tudi Adriji Airways.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

RockyS ::

tomi66 je izjavil:

Seveda, ves koliko ljudi so odpustili?
In sedaj gre denar v tuje roke, kar se pri nas skadi.
In to je samo primer, kako nam pocasi klestijo gospodarstvo, na koncu si pa neubogljen, ko vse uvazas.
P.S. Ves kako je z Merkurjem, skripa in se ne ve kdaj bo konec, hkrati pa Bauhouse in OBI prodajata crap, malo ceneje, toda 3X slabse.
Skripa tudi Adriji Airways.
lp



Aja vrtalni stroj za 40€ od iskre(v merkurju), itak made in china je kaj boljši od onega za 20€ v obiju, noname in pravtako made in china? Lepo te prosim... sprehodi se malo po VSEH trgovinah, izpiši si podatke kot so država,mesto in podjetje izdelave (tisto kar je nalepka gor ne pomeni da jo je izdelala Iskra ali boch), v vsaki trgovini reskiraj par € da kupiš ta izdelek in ga doma razdri, poglej kvaliteto materialov/delov in njihovo sestavo. Ko boš vse to primerjal boš videl da je crap v merkurju,obiju,mercatorju in povsod drugod.

P.S.
Lani v jeseni so v luki koper zasegli zabojnik poln Stihl-ovih motornih žag(ponaredkov), namenjene so bile v trgovine merkurja. Toliko o tem kako domoljub si ti ki podpiraš slovenske (nekoč) paradne konje.

sirotka ::

iskra je designed in Slovenia, finished in China ;) Sicer pa razprodaja tujcem ni vedno dobrodošla, jaz podpiram določen % firm v državni lasti...se je tud Amerika naučila tega.

tomi66 ::

RockyS!
Veliko primerov je, ko sem v OBI-ju dobil crap (gradbena alu-folija, iz Merkurja je totalno superiorna, potem parna zapora, iz Obija ti kar v rokah razpade, Merkurjeva je relativno neunicljiva). Uniorju (en primer kakovosti v svetovnem vrhu) konkurira M-tech. Naso sibko industrijo ni tezko uniciti.
Zaradi takih kot si ti, ki gledajo samo da je ceneje, nasa industrija
trpi. Tudi jaz se ne morem upreti, kupujem v Hoferju, toda se zavedam in kadar je priblizno ista cena in kvaliteta raje podprem domace proizvajalce.
Drugace pa glej bolj globalno, naceloma konkurenca slabi domace gospodarstvo in vsaj toliko bi mogli tudi izvozit, na zalost pa vec uvozimo.
Dodatno slabijo tudi nase banke, so tujci kritizirali naso vlado, ker ni dokapitalizirala bank, ki so vitalne za gospodarstvo, vlada pa kao spi.
lp
www.hempaq.wordpress.com

jype ::

tomi66, rekel sem da naredi svojo tobačno tovarno, če misliš, da nam kakšna manjka.

Si zgrešil to?

Gregor P ::

Odgovor je vsekakor ne; čemu le?!? Ne vem po kakšni logiki naj bi to rešilo naše težave za katere smo sami krivi:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

rejven ::

brez evrope bi že zdavni crknal. Evropa se v neki meri ščiti z uvoznimi dajatvami, ki bi jih v primeru iztopa naša podjetja morala plačevat. V času konjukture bi to še mogoče šlo sedaj bi blo to samomor.To je samo en primer, da ne govorimo o zaprtju nekaterih tovarn (revoz v prvi vrsti )in selitve na cenejše Eu trge .Da ne govorimo, kaj bi blo če bi imel še vedno tolar, devalvacija bi bla taka, da bi se zjokal lahko~

RockyS ::

tomi66 je izjavil:

RockyS!
Veliko primerov je, ko sem v OBI-ju dobil crap (gradbena alu-folija, iz Merkurja je totalno superiorna, potem parna zapora, iz Obija ti kar v rokah razpade, Merkurjeva je relativno neunicljiva). Uniorju (en primer kakovosti v svetovnem vrhu) konkurira M-tech. Naso sibko industrijo ni tezko uniciti.
Zaradi takih kot si ti, ki gledajo samo da je ceneje, nasa industrija
trpi. Tudi jaz se ne morem upreti, kupujem v Hoferju, toda se zavedam in kadar je priblizno ista cena in kvaliteta raje podprem domace proizvajalce.

Drugace pa glej bolj globalno, naceloma konkurenca slabi domace gospodarstvo in vsaj toliko bi mogli tudi izvozit, na zalost pa vec uvozimo.
Dodatno slabijo tudi nase banke, so tujci kritizirali naso vlado, ker ni dokapitalizirala bank, ki so vitalne za gospodarstvo, vlada pa kao spi.
lp


Lepo si zmeden ni kaj.
Kaj ti misliš da je hrana v mercatorju ali klaseku kvalitetnejša zato ker je dražja/"domača"? Poglej si malo teste in boš videl da se hofer in lidl največkrat pojavita na samem vrhu seznamov. Edina zadeva katera je slovenska in je najboljša je cockta in to je vse. Slovensko gospodarstvo podpiram tako da jajca in meso kupim direktno pri kmetovalcih in ne v trgovinah, jajce so sicer malo dražje ampak tudi kvalitetnejše, tiste jajce z napisom "domače" lahko dam pesu za jest. O mesu pa nima smisla debatirat. Ti če pa misliš da s tem ko kupuješ slovenske,domače izdelke v trgovinah podpiraš slovensko gospodarstvo se hudo motiš, zakaj kmetje vsako leto jamrajo zaradi nizkih odkupnih cen pšenice,koruze,sadja itd... zato ker prodajalci potem nabijejo take provizije da se jim obrača.

Glede alu-folije lahko poveš znamko? Namreč sami smo jo nabavli v Jagru je pa neka nemška varianta, z popustom na keš je bila najcenejša(drugače 2.). Jaz se zmeraj odločam glede na kvaliteto in ne na firmo. Ker se mi jebe za firmo, katero plačam več kot je izdelek vreden.
Dober primer si dal Unior, za druge nevem ampak v moji bližini v vsaki hiši/garaži/ prevladuje ravno orodje znamke Unior in to iz čist simpl razloga, zato ker če daš za en china-fake-made izvijač 50centov in ti zdrži dokler se par x ne zavrti v prazno(torej da se konica obrabi) se bolj splača kupit od uniora izvijač ki stane 2€. Seveda ljudje jamrajo da je unior drag, v bistvu pa ni ker nikjer ne piše da moraš kupit garnituro ki stane 100€, kupi kos po kos in na dolgi rok boš na boljšem.

Kaj ti pomaga če jaz gledam globalno, če pa EU ne? Zakaj ne postavimo lastnega kitajskega zidu kar se tiče uvoza izdelkov narejenih na kitajskem/taiwanu? Firme, ki so zaradi večjega zaslužka preselile proizvodnjo na kitajsko/taiwan naj kar tam prodajajo robo ali pa exportajo v ZDA, v EU pa ne. Če bi podjetje želelo nudit svoje storitve/izdelke na trgu EU potem naj tudi zaposlujejo EU prebivalstvo. Seveda bi potrebovali malo večje zadeve (zakone) kot je kitajski zid zato da izdelki narejeni v EU nebi bili na podlagi tega predragi, torej znižat davek(oz. vse druge stvari povezane s tem) na vse mogoče variante proizvodnje, da bo trg ugodnejši kot je kitajski.

nevone ::

Edina zadeva katera je slovenska in je najboljša je cockta in to je vse.


Veliko slovenskih izdelkov je kvalitetnih. Mogoče še celo preveč, in potem ne najdemo pravega razmerja med ceno in kvaliteto, s katero bi našli optimalno nišo na trgu.

Kvaliteta ni problem.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

sidd ::

Smo si čisto sami krivi za nastalo situacijo. Dokler se pri nas ne bo kaj spremenilo, nam noben drug ne more ravno pomagati. Že ostali dovolj argumentov navedli tule.
no idea for signature
signed
I

ABX ::

To ne bo držalo, ker vsak ve da za lastne probleme je vedno kriv neko drugi.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ahac ::

Zakaj ne postavimo lastnega kitajskega zidu kar se tiče uvoza izdelkov narejenih na kitajskem/taiwanu?

Če bi naredil to, bi cel svet naredil ravno obratno in prepovedal uvoz EU izdelkov. Potem se lahko kar poslovimo npr. od avtomobilske in letalske industrije.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

joze67 ::

tomi66 je izjavil:

Seveda, ves koliko ljudi so odpustili?
In sedaj gre denar v tuje roke, kar se pri nas skadi.


Trošarine lepo ostanejo državi, kjer se cigarete prodajajo. To je cca 60% (ugibam) maloprodajne cene. Pa še davek ... kar skadite, ostane večinoma pri nas. V pljučih in v žepih.

Gregor P ::

RockyS je izjavil:

Edina zadeva katera je slovenska in je najboljša je cockta in to je vse.

Kaj pa vem; sam sem nehal piti Cocto zaradi nevarnih dodatkov in domnevam, da to počne tudi večina ostalih ozaveščenih EU potrošnikov. Še Coca-cola je zgleda manj škodljiva, ki jo že tako ne pijem, kar si res nikoli ne bi mislil. To sicer ne pomeni, da sedaj se bom pa na smrt branil vse te pijače, ali pa celo navadne vode, ki tudi vsebuje cel kup stvari, ampak malo bolj pozoren na to pa sem že.

Povsem ekonomsko marketinško gledano ima pa Cocta še ogromno rezerve na "svetovnem" trgu in sam sem imel vedno občutek, da na našem trgu zgolj "obstaja" ter da se proizvajalci nikoli niso kaj preveč trudili za njen obstanek oz. preveč vlagali v to blagovno znamko.:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

hamax ::

Kaj pa vem; sam sem nehal piti Cocto zaradi nevarnih dodatkov

Jaz na seznamu ne vidim niti enega dodatka, ki bi bil kakorkoli nevaren v kolicinah, ki so v pijaci.

jype ::

hamax> Jaz na seznamu ne vidim niti enega dodatka, ki bi bil kakorkoli nevaren v kolicinah, ki so v pijaci.

http://www.nytimes.com/2011/04/17/magaz...

hamax ::

Zato pa raje pijem cockto z aspartamom kot pa s sladkorjem :)

Mipe ::

Preden Slovenija izstopi iz EU, bi morali iz Slovenije izstopiti vsi odgovorni za dosedanje stanje. To pa Evropa ni prav nič kriva.

BlueKnight ::

T-h-o-r je izjavil:

ja, izolacija po albansko je defenitivno garancija za rešitev naših težav


izolacija po švicarsko pa ne?
Assumption is the mother of all fuckups!
"Under Siege 2:Dark Territory"

kpkp ::

izolacija po švicarsko pa ne?

Če bi vatikan in ostala mafija izbrala Slo, za njihov "sef", bi nam bilo dosti lažje, se strinjam.

ABX ::

ahac je izjavil:

Zakaj ne postavimo lastnega kitajskega zidu kar se tiče uvoza izdelkov narejenih na kitajskem/taiwanu?

Če bi naredil to, bi cel svet naredil ravno obratno in prepovedal uvoz EU izdelkov. Potem se lahko kar poslovimo npr. od avtomobilske in letalske industrije.


Dodaj še da PC ki ta pacient uporablja za tipkat te neumnosti prihaja iz kitajskem/taiwana.

Resno no, ali se določene osebe delajo norca ali imajo resne težave pri razumevanju sveta okoli sebe?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

BlueKnight ::

kpkp je izjavil:

izolacija po švicarsko pa ne?

Če bi vatikan in ostala mafija izbrala Slo, za njihov "sef", bi nam bilo dosti lažje, se strinjam.


Za mafijo smo bolj varen sef kot Švica, torej še vedno ne vidim problema ;)
Sicer bi pa najprej morali iztopiti iz NATO. Kajti za EU se še najdejo argumenti za. Pri NATO pa jih malodane ni.
Assumption is the mother of all fuckups!
"Under Siege 2:Dark Territory"

tomi66 ::

ABX je izjavil:


Resno no, ali se določene osebe delajo norca ali imajo resne težave pri razumevanju sveta okoli sebe?


Ti se delas norca iz samega sebe. Ce sem rekel, da bi morali izvozit vsaj toliko kot uvozimo, to ne pomeni, da ne bi uvozili absolutno nic.
Razumes?
Naprimer -> v Izrael smo izvozili pol manj, kot od njih uvozili.
Zakaj? Zaradi profita, ni vse crno/belo, vcasih moras tudi malo preracunati, toda to je zate ze visja matematika izgleda.
lp
www.hempaq.wordpress.com

BALAST ::

Resno no, ali se določene osebe delajo norca ali imajo resne težave pri razumevanju sveta okoli sebe?


Nismo vsi na tvoji frekvenci, tako so eni uporabniki Slo-Techa 12letni mulci, drugi pa 55letni neupokojenci, itd.

ABX ::

BlueKnight je izjavil:

kpkp je izjavil:

izolacija po švicarsko pa ne?

Če bi vatikan in ostala mafija izbrala Slo, za njihov "sef", bi nam bilo dosti lažje, se strinjam.


Za mafijo smo bolj varen sef kot Švica, torej še vedno ne vidim problema ;)


NE in če ne razumeš zakaj te prosim da nehaš tipkat in začneš razmišljat.

tomi66 je izjavil:

ABX je izjavil:


Resno no, ali se določene osebe delajo norca ali imajo resne težave pri razumevanju sveta okoli sebe?


Ti se delas norca iz samega sebe. Ce sem rekel, da bi morali izvozit vsaj toliko kot uvozimo, to ne pomeni, da ne bi uvozili absolutno nic.
Razumes?
Naprimer -> v Izrael smo izvozili pol manj, kot od njih uvozili.
Zakaj? Zaradi profita, ni vse crno/belo, vcasih moras tudi malo preracunati, toda to je zate ze visja matematika izgleda.
lp


Poenostavi na posameznika. Če nimaš dovolj denarja zakaj potem kupuješ na kredit? Problem je doma ne v sosedih.

Vozni park Slovenije ne kaže na nobeno krizo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

tomi66 ::

Vozni park Slovenije ne kaže na nobeno krizo.

Plocevina je najvecja past, lobiju se je cisto utrgalo, se nikoli ni bila produkcija niti blizu sedajsnji, pa ceprav smo v totalnem zasicenju, kar kaze tudi prometna zakonodaja (kazen 1000eur je BTW).
Dobesedno vsak dan vidim nov model(po porocilih/Avto manija).
Samo vozni park ni realni pokazatelj, danes investiras celo premozenje, "jutri" pa pleh ni vreden nic, potem se pa sprasujes, kam je sel denar.
Poleg tega je pa na cestah veliko kapitalistov, zato to ni odraz pravega standarda prebivalstva.
lp
www.hempaq.wordpress.com

BALAST ::

Pločevina se kupuje, da se ne plačuje davkov. Poznam nešteto privatnikov, ki so si v zadnjih 2h letih kupili nov služben avto.

tomi66 ::

Ja, privatnik je ze prva stopnja kapitalca. Vecina/raja ima pa zato vedno manj.

lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

ABX ::

tomi66 je izjavil:

Ja, privatnik je ze prva stopnja kapitalca. Vecina/raja ima pa zato vedno manj.

lp


Potem postani S.P. in boš imel več. Kaj čakaš?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tomi66 ::

Da potegnemo tole OnTopic,
Potem postani S.P. in boš imel več. Kaj čakaš?

rabis nekaj kapitala, predvsem pa veze, zadeve delujejo mrezno,
npr. ti lahko veliko investiras, toda ce te mreze izolirajo je lahko tvoja investicija izgubljena. Tako, da bi mogli, kot to delajo uspesni kapitalisti, lastno gospodarstvo podpirat, SLO-networks.
P.S. Res pa je, da WEB uvaja doloceno mednarodno transparentnost.
Toda po drugi strani pa z webom pada produkcija in s tem ekonomija, tudi potrosnistvo, ker ljudje veliko casa "zagonijo" na webu (facebook je prava mrzlica in to je web-sociala).
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

ABX ::

tomi66 je izjavil:

Da potegnemo tole OnTopic,
Potem postani S.P. in boš imel več. Kaj čakaš?

rabis nekaj kapitala, predvsem pa veze, zadeve delujejo mrezno,
lp


Ne

Za postat S.P. potrebuješ:
1. Prijava v poslovni register (AJPES)
2. Prijava na DURS
3. Prijava na ZZZS

Tudi sam sem bil. S.P. kar nekaj časa in nisem potreboval nobene mreže ali podobna čuda.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sončna in vetrna energija je drazja kot pricakovano... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
14440816 (36674) telexdell
»

Vetrna energija postala primarni vir energije v Španiji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10024652 (22081) Zheegec

Zakaj jedrske elektrarne niso prava stvar (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
463114144 (107777) bluefish

Več podobnih tem