» »

Hitri kredit

Hitri kredit

bozicek ::

Punca bo v kratkem naredila izpit in prisel je cas za nakup avta.

Najprej malce ranta cez Semolica, ker z svojim dvigom minimalca je dosegel samo to, da ne dobis vec kredita.

Moja je trenutno zaposlena pri najboljsem sosedu, kjer vemo da je placa bolj tako-tako (minimalc, potem pa razni bonusi da dosezes placo).
No na NLB, kjer je komitent ne dobi kredita (gre se za cca. 4000 evrov). Ko odstejes voznjo in malco pravijo da je premalo (dobi pa okoli 800 evrov, nobenega kredita)
Malce sem sedaj klical naokoli (ko mi prinese placilne, bom sel se povprasat po drugih bankah), ampak me ze sedaj zanima, ali so povsod tako zadrti ali je vsaj kaj upanja.

Ker kar se tega tice imam obcutek da je NLB se najslabsa
Darila letos samo za poredne

rdecaluc ::

poznam znanko, ki je bila komitent pri NLB več let, pa ji niso hoteli dat kredita čeprav ima uspešno podjetje..

Šla k drugi banki naslednji dan in dobila kredit -.-"..
Est modus in rebus. ,typos

jype ::

bozicek> Ker kar se tega tice imam obcutek da je NLB se najslabsa

A obstaja kategorija, v kateri NLB ni najslabša?

nurmaln ::

Obstaja. NLB je najboljša v metanju davkoplačevalskega denarja skozi okno.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Tomas 33 ::

Dejstvo je, da dobiš kredit z mesečnim obrokom med 1/3 in 1/2 plače (neto). V izogib reprogramiranju kreditov in raznih prispevkih v Preverjeno, pač banke ne odobrijo vsakemu neomejenega kredita.

Tu je pač NLB malo bolj striktna pri preverjanju, saj se je že večkrat opekla.

Kar pa se tiče obresti, je pa že drugo. Pri takih zneskih najbrž ne bo veliko pogajanj.

donvito ::

Vprašaj za izredni limit, koliko ima možnega na priliv.
Sam nisem dobil kredita, mi je pa rekla, da lahko dobim izredni limit in to nekaj čez 4000€, tako, da vprašaj.
Seveda govorim za GB-anko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: donvito ()

kmetek ::

In zakaj bi še nekdo imel odprt račun na NLB?

Heisenberg ::

Sam imam isti problem, resil sem ga tako da sem si pac 3 mesece nakazoval večjo plača - (jeb*š Pahorja! :@) .... in na banki so mi odobrili še 100€ pod zakonsko mejo! se pravi da je mozno iti pod magicno mejo 575€ neto

mihco ::

NLB in NKBM imata po mojih izkusnjah trenutno najslabse pogoje za kredit. Naj gre na kaksno manjso banko(sparkasse, Banka koper,...) po moznosti z vsaj delnim tujim lastnistvom in bo brez problemov dobila teh par tisoc eur. Kot je nekdo omenil lahko tako nizki znesek dobis ze z limitom. Povsod kjer imajo nekaj v glavi pa gledajo vse prilive in z veseljem "posodijo" denar.

bozicek ::

Hja limit odpade...Saj veste kako je; ce imas kredit ti trgajo in basta. Ce imas limit, imas recimo eno leto casa da ga pokrije. Pa kmalu se zgodi, hja saj bom drug mesec dal mal vec, ker moram ta mesec to pa to itd...pa si kmalu v riti.
Ko ti odtrgajo, ti odtrgajo...nema vise
Darila letos samo za poredne

Gjurisic ::

Koliko pa dobi nekdo, ki ma plače 530 neto kredita?
Kako ste rešili zadevo?

blackbfm ::

poznam znanko, ki je bila komitent pri NLB več let, pa ji niso hoteli dat kredita čeprav ima uspešno podjetje..


Isto se je zgodilo mojemu fotru. Je šel drugam (banka koper) kjer ni bilo problema, čeprav ni bil komitent, pa še dobil ga je pod boljšimi pogoji kot bi ga pri nlb.

St235 ::

Gjurisic je izjavil:

Koliko pa dobi nekdo, ki ma plače 530 neto kredita?
Kako ste rešili zadevo?


Na banki nikakor, ker je v nasprotju za zakonom obremenit plačo čez minimalca. Največ kar lahko naredijo banke je da priznajo potne stroške (zelo zelo redko) in malico kot osnovno plačo in potem dajo kredit na razliko med dobljenim zneskom in 560€ kot je minimalc.

kixs ::

1. dobiti boljso placo/sluzbo,
2. sparat,
3. kredit pa niti pod razno (morda edino povecan limit za max eno leto).

St235 ::

Ti v življenju nisi rabil sam reševat stanovanjskega vprašanja, da take modrosti trosiš?

kixs ::

lol... tema se nanasa na ne nepremicnino.

Glede nepremicnine imam zelo podoben pogled. Nasparat vsaj 80%, ostalo na kredit. Ja, vse v okviru svojih zmoznosti.

PS:
Trenutno sem v najemu in na trgu za nakup nepremicnine.

lp

Tilen ::

Je bil sodelavec v podobni situaciji pri NKBM. Skratka, največ dobiš pri SKB. Upoštevajo tudi potne stroške in malico.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

urosh ::

sparkasse ima limit z redukcijo - se zmeniš za neko vsoto na mesec in za to vsoto se ti mesečno manjša limit. Kredit neke vrste, s tem, da je limit najdražja varjanta :)

Invictus ::

Kot so že omenili, zakaj ste sploh na NLB ?!?!?!

Vse druge banke imajo boljše storitve.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Alec999 ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469141027 (4278) TrumpDonald
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19452317 (29052) MrStein
»

Sparkasse ali SKB? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7931671 (21180) Invictus
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4615706 (13560) ...:TOMI:...
»

Pri kateri banki ustvariti bančni račun? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6610035 (8019) vasquez

Več podobnih tem