» »

Slo Tech u jokerju :)

Slo Tech u jokerju :)

fictionel ::

jp..
stran 79 zgoraj desno :D

"Slo-techovem oblikovanju gre samo hvala. Le povezave v novicah so slabo vidne. bla bla."

Bravo!

Sergio ::

ja, hehe...

Ironija: Screenshot je narejen v Netscapu :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

in zakaj naj nebi bil narejen v natscapu?:D (saj vem...) ampak skoda da je tako kot je... IE stinks:D

Cr00k ::

No, no, no..o tem bi se dal razgovarjat..

fictionel ::

se bo treba naucit "brat" :)
hehe joke

scrnshoot ni narjen v netscapu pac pa v mozilli :) tko k vsi ostali :-D

alien-w ::

hihi, dal so nas pod "packarije spletnega oblikovanja", sam ze to je neki, da so slo-tech sploh omenil, ker nas neki niso maral, k sta se luni in lordfebo (ali nekdo pac) skregala na jokerjevem forumu.

MRtwister ::

Zraven tudi pise, da gre slo techovi strani sama hvala.

alien-w ::

ja no sej mas prov! let's say: hvala joker! :D

luni ::

Heh ja lepo, da ima Quattro dobro mnenje o nas. Je eden izmed piscev Jokerja, ki ga cenim...
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

Ima kdo kako dobro ideja kako zvedeti ali oz. če je bila tvoja revija ali spletna stran objavlena v kakem mediju...? moj pejđ je bil namreč opisan v monitorju pa sem to popolnoma po naklučju zvedel...bi blo pa fajn da bi dobu take info pravočasno in 100% .

Loki ::

Ja, quattro je res cool.
Elemen_t dvomim.
I left my wallet in El Segundo

FlipeR ::

Heh....jaz sem se z Davidom Tomsicem (LordFebo) menu, da pokrijejo tekmovanje in mu btw (diplomatsko-preventivno) omenu, da "mislim, da se da vse stare zamere zgladit, bla bla bla...da se ob pivu lazje razmislja...", pa on pravi, da ne ve nicesar o nekih zamerah pa to!!! Aja...pa za par ur sem zamudu, da bi objavili v febreuarski stevilki, da bo tekmovanje Slo-tech Portoroz 2001 bla bla...:'(
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

alien-w ::

huh, fliper, a ves kaj me matra. Ce bi ti tole zadevo omenil v Jokerju se mi zdi, da bi bila tista tvoja soba za LAN ipd veliiko premajhna.

Caboose ::

no vidite končno so se moja prizadevanja pokazati Jokerju Slo-Tech poplačala...saj sem redno 2x tedensko pisal Quattrotu & CO. naj si le pogleda to stran..blablabla.. hehe vidite kak sem fejst! :D:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Tomi ::

Končno so se tudi v Jokerju spomili, da imamo tako kul OC stran... Ok, ampak nikoli ni prepozno ( je rekla 80-letna devica )..
Kar pa se Quattra tiče, je verjetno res eden najboljših v JCT, pa tudi kot modetor na Mnenjalniku ne teži ( v nasprotju z Davidom.. )
Long live the Slo-tech:D
metrodusa.blogspot.com

drnovshek ::

U Jokerju bi mogl dat oglas za SloTech zravn nage babe!!!:D

mmisv ::

kul ne?
Čist trivialna stvar...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Duke Nukem Forever!!! Izšla!!!!

Oddelek: Igre
262417 (1419) A. Smith
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820091 (12891) Gr0unD Zer0
»

Joker (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1169826 (7937) m_z

Slo-tech

Oddelek: Slo-Tech
341469 (1077) Tomi
»

Katera računalniška revija je najboljša? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
816626 (5791) Freak

Več podobnih tem