» »

World of tanks

World of tanks

««
«
1 / 12
»»

blaz62 ::

Verjetno vam že znane igre, ki je na voljo beta prihaja končno ven.
Okrog začetku Aprila prihaja ven orginalna ki ni veliko drugačna kot pa beta. Razen tega da prihaja ven tudi Francoski tanki in pa dve novi sobi ter ena prenovljena.
Zanima me če igra kdo to igro, ter iščem igralce za slovenski klan, ker občasno naredijo tekmovana in pa ven prihaja tudi neki novi del prav za klane, na način zavzemanje teritorija, europa in azije (tudi slovenija je gor).
Tukaj imate še en video za tiste ki še niste slišali kdaj za igro:

In pa kako poteka bitka:


Več informacij o klanu lahko dobite tukaj:
http://wotslo.forumotion.net/

MIHAc27 ::

Jaz igram (isti nick). Je kar zanimivo, sploh ker se različne veje tankov različno igrajo (Artilery, TD)

opeter ::

A to je samo online? Izgleda zanimiva ... kak pa je kaj oz. bo cena?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

MIHAc27 ::

Samo online. Mislim in upam da bo Free2Play. Potem boš pa kupoval gold za nekatere premium tanke, pa za hitrejšo rast statistik, za večanje garaže itd.

blaz62 ::

Ja mislim da bo tako kot je napisal MIHAc27.
Nikjer pa še ni točnih podatkov, so zelo skopi s tem.

GizmoX ::

Spisek članov prvega slovenskega klana se že podaljšuje: Slovenian Armored Division [SLO]
Pridruži se nam;)
udirač => uni. dipl. inž. rač.

DeathKiller ::

Oprosti, ker menjam malo temo od WOTa, ampak zanima me (Sem začetni igralec), kaj naj naredim, oz kje naj vklopim, da se mi "enemy tank" obarva z rdečo barvo, ko se postavim na njega, da bi streljal. Ali se da to vklopiti samo pri večjih in močnejših tankih, ali pri vseh. To vam kaže tudi, ko v igri pritisnete F1 in Desno zgoraj na uni slikci 5 točka.
Sedaj skoraj nič ne zadanem, pa ne vem zakaj. Tank lahko merim do milimetra natančno, pa streljam, pa mu nič ne bo šlo dol %. Zakaj? Ali netek leti samo določeno deleč, ali kaj drugega delam narobe?

GizmoX ::

Če imaš še slabe tanke, na daleč ne boš nič naredil (tudi če zadeneš, se naboj odbije). Moč izstrelkov se niža z razdaljo.
Za silhueto okoli tanka pa ne vem, moralo bi se ti obarvati:|. Poskusi jurišat na enega nasprotnika, pa ga od blizu ustreli. Pa poglej, če ima še vedno 100%.
Če ti ne bo šlo, pa javi tukaj, in se bova dogovorila za en trening;)
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Berserker ::

Ww2 tanki so se razlikovali po lahkem, srednjem, hitrem, težkem ter spg-ji in tank lovci. Seveda ne bo veliko škode če z lahkim 45mm topom spravljaš na srednji razred. Tudi 20mm in 23mm sta le drezanje v osje gnezdo. Potrebno je vedeti, da so takrat uničenje tanka dosegli z kinetično energijo granate in ne z eksplozijo te kot danes. Zgodovinsko so lahki tanki imeli vodilno vlogo od 1939 do 1942-43, dokler jih ni izrinil pojav težkih in srednjih tankov na obeh strani, od takrat naprej so bili le kanofuter zaradi prepočasnosti in slabe ognjene moči.

Sicer sem igral beto in sem izgubil prekleto veliko živcev da sem se rešil te male stare šare ter kupil hitrega Bt-7 . Mogoče se igre lotim okoli poletja.

GizmoX ::

Če igraš 2 uri na dan, imaš lahko v 14 dneh tier 4 tank;) Je pa na začetku mučno, ja. Pa ne zaradi slabih tankov, ampak ker večinoma igrajo igro kot FPS:))
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Berserker ::

A se komu dogaja da pri vstopu v igro so tanki še vidni, kasneje v matchu pa ostanejo le sence ter ter zeleni robovi ?

GizmoX ::

Berserker je izjavil:

A se komu dogaja da pri vstopu v igro so tanki še vidni, kasneje v matchu pa ostanejo le sence ter ter zeleni robovi ?

8-O Sicer se enim dogajajo podobno čudne stvari, vendar za to slišim prvič. Morda ne bi škodila ponovna namestitev igre? In pa posodobitev gonilnikov grafične kartice.
udirač => uni. dipl. inž. rač.

OldSkul ::

ja, treba izklopit triple buffering v nastavitvah grafične (v igri). Potem dela. Sem imel isti problem na Nvidia grafični.

Rokomah ::

Da obudim "mrtvo" temo...
Jaz sem začel tole igrati nekaj dni nazaj in sem navdušen.
Igro so v vsem tem času toliko dodelali, da je zelo igralna. Zelo mi je všeč, da jim je dobro uspelo narediti uravnoteženost med lahkimi, srednjimi in težkimi tanki. Enak užitek je voziti vse vrste tanke, ker ima vsak svoje prednosti in pomankljivosti. Dobro je tudi to, da ne glede na vrsto tanka in opremljenost le tega, te vedno vrže v tvojemu tanku primerljivo bitko. Torej ne more se zgoditi, da si ti v lahkem tanku in se boriš proti Tigru. Zato ni tolikšnega navala in želje, da bi vsi hoteli imeti samo najboljše in najtežje tanke. Kolikor vidim na strežnikih so vsi tanki približno podobno uporabljeni.

Skratka, igra je dobro dodelana. Odlična grafika, igralnost, vzdušje, odlične statistike tvojih rezultatov, ne rabiš veliko časa za igranje (ena bitka traja max. 15 min)....
Kljub temu, da je to še vedno igra/arkada in ne simulacija ima vseeno veliko primesi simulacije, predvsem se pa vidi, da se avtorji zelo trudijo in mislim, da jim res uspeva.

Koliko Slovencev igra to?
Mene najdete tod "Wendol_SLO".

$%&/() ::

Kaj pa na tole porečeš?



Trenutno je sicer v zaprti beti.

mihec87 ::

Zadnje čase sicer serjejo serverji itd...

Je kar dobr narejeno sicer je grdo ko te z kakim švoh T4 vrže zraven T6 itd...Pač se bol nazaj držiš in probas maximum potegnat ven... Največ sicer igram hellcat, kv1s..IS bi moral se malo grindad da odklenem motor,gosence...

nick. milkman

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

lonz ::

Od zadnjega updatea ga lagg matra na polno; drugače pa edini online špil ki ga redno furam že vsaj 2 leti.
...arrrrrr, shiver me timbers...

mihec87 ::

Mnja bo treba forum in page prestavit iz igralnih serverjev zgleda..

Matevz96 ::

$%&/() je izjavil:

Kaj pa na tole porečeš?



Trenutno je sicer v zaprti beti.


Sam igram WOT že predolgo...

Glede WT bi rekel, da je kombinacija letal in tankov na eni mapi malo problematična (super fun za tanke, ko ga lovec razstreli še preden lahko obrne kupolo). WT je na splošno bolj usmerjena v simulacijske vode medtem, ko WOT išče razmerje med arkado in simulacijo.

Rokomah je izjavil:


Koliko Slovencev igra to?
Mene najdete tod "Wendol_SLO".


Rekel bi da nas je slovencev 500+, samo v največjem klanu nas je 200 (tehnično gledano sta dva klana 1STD in 2STD)

Rokomah in drugi, če si zaželite skupinsko igranje: http://1std.wowm.si

Rokomah ::

Jaz igram WOT ground (tanke), medtem letala še sploh nisem preizkusil.
Kako zgleda WOT letala v primerjavi z WT?
WT paketi za tanke mi delujejo malo drago (cca.50€) za beto verzijo.
Kaj pa potem ko izide full version, boš imel zato kakšne bonuse pri nakupu ostalega ali kako?
Tanke v WT sploh ne mores trenutno igrati če ne zakupiš beta paket? Pa še trenutni izbor je bolj reven (Sherman in T-34).
Vprašanje za tiste ki igrate tanke v WT: kakšen je občutek v primerjavi z WOT (tanki)?
Kdaj bo dejansko WT iz bete postal full version?

Matevz96 ::

Rokomah je izjavil:

Jaz igram WOT ground (tanke), medtem letala še sploh nisem preizkusil.
Kako zgleda WOT letala v primerjavi z WT?
WT paketi za tanke mi delujejo malo drago (cca.50€) za beto verzijo.
Kaj pa potem ko izide full version, boš imel zato kakšne bonuse pri nakupu ostalega ali kako?
Tanke v WT sploh ne mores trenutno igrati če ne zakupiš beta paket? Pa še trenutni izbor je bolj reven (Sherman in T-34).
Vprašanje za tiste ki igrate tanke v WT: kakšen je občutek v primerjavi z WOT (tanki)?
Kdaj bo dejansko WT iz bete postal full version?


Kje si našel te pakete za WT?

kr?en ::

WoWP je arkadno sranje, kjer crknes minute po zacetku, ker se en debil zagoni vate.

Samo stran od njega.

MIHAc27 ::

He, he.. v WOWP je tudi pri meni na začetku bil največji uspeh, če sem se sploh obdržal v zraku dovolj časa, da so me sestrelil....

Pa sem igral že prej kake letalske simulacije ampak ob tla nisem butnil tolikokrat kot tukaj. Tako da zaenkrat ne igram več. Čakam raje na ladje, da jih sprobam. Navyfield sem igral in mi je bila kar dobra igra in zanimiva.

crniangeo ::

wowp je največji fail od wgja tko da je za moje pojme najbolje da zaprejo raziskovanja v smeri wowpja in se posvetijo nadgradnji serverjev za wot ter odpravo nekaterih bugov :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

jaka_2014 ::

Zdravo, sem pred 4 dnevi začel igrati wot. Marsikje bi potreboval pomoč in družbo. Enega imam tear 5 in enega tear 4. Če obstaja kakšna skupina da se ji pridružim mi dajte kakšno informacijo. Sem aktiven igralec, igram skoraj vsak dan.
V igri sem: jaka_2014

Lp

Isotropic ::

siemka
kto tu klan?

jaka_2014 ::

Isotropic je izjavil:

siemka
kto tu klan?

Iščeš klan?? mogoče?
jaz tudi

mihec87 ::


Rokomah ::

jaka_2014 je izjavil:

Zdravo, sem pred 4 dnevi začel igrati wot. Marsikje bi potreboval pomoč in družbo. Enega imam tear 5 in enega tear 4. Če obstaja kakšna skupina da se ji pridružim mi dajte kakšno informacijo. Sem aktiven igralec, igram skoraj vsak dan.
V igri sem: jaka_2014

Lp


To si jih kupil?
Skile za tear4 ali 5 ne mores zbrati v parih dneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

mihec87 ::

Ja in ne če cele dneve grindaš samo eno vejo bi mogoč clo šlo..Sam kot začetnik je 4 dni res nekam hit sploh za t5(brez premium itd..)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Turboslav ::

Saj se da do tiera 5 pridit v parih dneh, jaz drugače že igram cirka leto in pol pa je moj najvišji tier še vedno IS-3 ;((
Je pa res, da odkar je prišel update 0.8.11 ven, serverji lagajo ful, dopoldan sicer ne, popoldan pa... upam da bojo zrihtal čimprej
Sir je dober

def0r ::

Ne vem World of Tanks ima malce preveliko razliko.. tier 5 dokaj hitri prides, tier 6 traja ze mesec da nafarmas in upgradas, tier 7 pa 2x dlje, tier 8 spet 2x dlje (brez premiuma).

mihec87 ::

Če ne bi tako vsi meli t10.. Saj za skille/perke je isto..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Turboslav ::

Če tank uporabljaš efektivno se da tudi do tier 7 pridit v dveh tednih, brez premiuma.
Aja pa še tole: http://www.youtube.com/user/BohemianEag...
Sir je dober

mihec87 ::

Sicer pa tako ni samo namen igre da maš čim višji tier...Včasih so t1 ali pa t2 igre isto dobre kot v višjih tierih..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Matevz96 ::

jaka_2014 je izjavil:

Če obstaja kakšna skupina da se ji pridružim mi dajte kakšno informacijo.


Nevem kakšni so trenutno pogoji ampak v 2STD bi bil verjetno sprejet

http://1std.wowm.si/

Mipe ::

Eh, spet TS med pogoji... no love for the hearing impaired :(

mihec87 ::

Brez govora igrat multi v skupini je rahlo leseno, gre ampak z komunikacijo je dosti lažje..

Mipe ::

Ja, tako pravite, vendar ni moja igra prav nič lesena. Hitreje razberem situacijo z minimapa kot kdorkoli drug in prilagodim svojo taktiko - tako premikom teama kot nasprotnikom. Pač pogosteje pogledam na minimap kot klepetulje na TS-ju.

lonz ::

mihec87 je izjavil:

Brez govora igrat multi v skupini je rahlo leseno, gre ampak z komunikacijo je dosti lažje..


True. Nekaj časa sem bil v klanu, ampak ker imam problem da ne morem med špilom čeblat sem se distanciral; ni bilo fer do ostalih v klanu. Komunikacija je key.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Mipe ::

Ja, to je res - se čutiš izoliranega, ker klepetajo samo na TS-ju. Zato zame TS klani odpadejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

mihec87 ::

Mipe je izjavil:

Ja, tako pravite, vendar ni moja igra prav nič lesena. Hitreje razberem situacijo z minimapa kot kdorkoli drug in prilagodim svojo taktiko - tako premikom teama kot nasprotnikom. Pač pogosteje pogledam na minimap kot klepetulje na TS-ju.


Ja in če igrate trije ali več in se rabite zmenit za taktiko/ vmes prilagodit je pa zima oz ostala dva delata nekaj ti pa bluziš na drugem koncu ker ne veš kaj je namen soigralca tako kot on ne ve kaj je tvoj in se teško supportata..Ali pa soigralec umira za hrbtom medtem ko se ukvarjaš z sovražnikom ki ni tako direktna grožnja...Brez komunikacije nekaj resno igrat ne gre, za fun občasno ni take sile če je brez..

Je pa problem če folk nonstop kr neki čveka na ts..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Mipe ::

Jaz ne potrebujem komunikacije, da pogruntam namene drugih. Vidim, kam gredo, in se prilagodim. To je razlika med mano in tabo.

Kjer je potrebna komunikacija, kjer so preveč tupasti, da bi prepoznali šanso za preboj, pač uporabim in-game chat.

jaka_2014 ::

Rokomah je izjavil:

jaka_2014 je izjavil:

Zdravo, sem pred 4 dnevi začel igrati wot. Marsikje bi potreboval pomoč in družbo. Enega imam tear 5 in enega tear 4. Če obstaja kakšna skupina da se ji pridružim mi dajte kakšno informacijo. Sem aktiven igralec, igram skoraj vsak dan.
V igri sem: jaka_2014

Lp


To si jih kupil?
Skile za tear4 ali 5 ne mores zbrati v parih dneh.


Saj lahko pogledaš kdaj je jaka_2014 ustvarjen. Zbral sem v 4 dneh, koliko sem pa igral pa ne bi rajši ker je moja rekla da nisem "normalen".

mihec87 ::

Mipe je izjavil:

Jaz ne potrebujem komunikacije, da pogruntam namene drugih. Vidim, kam gredo, in se prilagodim. To je razlika med mano in tabo.

Kjer je potrebna komunikacija, kjer so preveč tupasti, da bi prepoznali šanso za preboj, pač uporabim in-game chat.


Razlike med nama ne veš...Vem pa kako je igrat z takim igralcem brez komunikacije ko ga rabiš ga ni, ravno tako se neke taktike ne da delat ker well en drugega ugibaš.....

Rokomah ::

Meni ni jasno glede battle experience, katere dobim po vsaki bitki, cca. 200-300.
Vendar mi expiriance points ne raste sorazmerno s temi pridobitvami (??!)

primer:
na brzino sem naredil 3 battle, skupaj zbral preko 400 exp. pointov, vendar skupno nisem pridobil toliko v moji statistiki.
Kje dejansko vidim koliko exoiriantov imam? Jaz gledam zgoraj desno.

jaka_2014 ::

Brez komunikacije ni šans, če je tim dober pa sploh. Tole mislim dosti igrati in bi rad imel dober tim. Če ne med domačimi klani pa v tujino.
Igral sem razne špile in kdor ni poskusil ne ve.
What is taken is taken

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jaka_2014 ()

Turboslav ::

Vse kar te zanima glede experience:
http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mec...
Sir je dober

def0r ::

mihec87 je izjavil:

Če ne bi tako vsi meli t10.. Saj za skille/perke je isto..

Ne razumem zakaj bi bila to slaba stvar? Me ekstremno moti xp progression v vseh vrstah spilov, se posebej v spilih kjer ima ekipa unfair advantage. BF3 je dober primer.

+ Turboslav

V dveh tednih do tier 7? Kaj igras 10 ur na dan konstantno? Se mi zdi skoraj nemogoce brez premiuma, razen ce si resno obseden s spilom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

mihec87 ::

Ker bi polno folka ko nima pojma igralo t10(že tako je dost folka ko kupi tank) in pol bi te vrglo v t10 team kjer jih pol ne ve kako pa kaj-pol pa vidiš ko v prvih minutah igre t6 spg jurišira na prvi liniji pol pa vpije noob team....V bf3 meče vse skupaj..medtem ko wot igraš svojemu tieru primern tier(+/- 2 tiera)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()
««
«
1 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FPS Matchmaking VS Pay to win hardware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
956970 (5563) dolenc
»

World of Warships (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
33741211 (19650) oo7
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915108 (6360) ziga1990
»

YouTube Gaming bo konkruriral Twitchu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2210338 (7493) bajsibajsi
»

LAN v Kopru?

Oddelek: Igre
102246 (1822) dottor

Več podobnih tem