» »

World of tanks

World of tanks

««
2 / 12
»»

def0r ::

mihec87 je izjavil:

Ker bi polno folka ko nima pojma igralo t10(že tako je dost folka ko kupi tank) in pol bi te vrglo v t10 team kjer jih pol ne ve kako pa kaj-pol pa vidiš ko v prvih minutah igre t6 spg jurišira....V bf3 meče vse skupaj..medtem ko wot igraš svojemu tieru primern tier(+/- 2 tiera)

Bi bila simpl resitev... matchmaking ki bi glede na w/l ratio ali kda ratio skupaj dal. To je se najmanjsi problem. Spili so zanalasc tko designan, ni drugega razloga za xp progression sistem.

Dobra primerjava bi bila League of Legends matchmaking.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

MIHAc27 ::

Baje (to so mal govorice, mogoče mal celo res) jim niti ni v interesu prilagajat Matchmaking. Ker če si dober naj bi te namenoma tlačilo v slabo skupino, da imaš w/l ratio tam nekje okol 1:1
In tako ti pomaga samo premium, da imaš večji platoon in več XP tudi za zgubo.

Tudi finančno. Najboljši zaslužkarji so tam do T5. Pri T8 je že problem biti pozitiven brez premiuma, če te ubijejo. Pri T9, T10 je pa tudi municija že blazno draga. 1000Cr in več za 1 strel. Ki se po možnosti še odbije.....

Turboslav ::

def0r je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Če ne bi tako vsi meli t10.. Saj za skille/perke je isto..

Ne razumem zakaj bi bila to slaba stvar? Me ekstremno moti xp progression v vseh vrstah spilov, se posebej v spilih kjer ima ekipa unfair advantage. BF3 je dober primer.

+ Turboslav

V dveh tednih do tier 7? Kaj igras 10 ur na dan konstantno? Se mi zdi skoraj nemogoce brez premiuma, razen ce si resno obseden s spilom.


Ni, mislil sem iz tier 6 do tier 7

+ MIHAc27
Random battli so pač random, včasih dobiš dobro ekipo, včasih pač ne. Jaz imam cirka 56% WR in me da v ekipe s 70% ali več win chance, včasih pa tudi v ekipe z 20% win chance.
Drugače je pa s team battli, se pravi 7v7, kjer naj bi matchmaking dejansko v zakup vzel skill obeh ekip.
Sir je dober

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Sem že velikokrat spušil v ekipi z 50+% win chance(ker so vidli uu fajn win chance mamo(kao sami noobeki v nasprotni ekipi) in bli vsi cocky oz brezglavo navalili) tako kot tudi dobil v ekipi z manj kot 50% win...Isto kak banana player ti sploh ni jasno od kje mu tak tank in score..
Tako da tele % jemljem z rezervo oz igram isto neglede na %..

meandmouse ::

MIHAc27 je izjavil:

Baje (to so mal govorice, mogoče mal celo res) jim niti ni v interesu prilagajat Matchmaking. Ker če si dober naj bi te namenoma tlačilo v slabo skupino, da imaš w/l ratio tam nekje okol 1:1
In tako ti pomaga samo premium, da imaš večji platoon in več XP tudi za zgubo.

Tudi finančno. Najboljši zaslužkarji so tam do T5. Pri T8 je že problem biti pozitiven brez premiuma, če te ubijejo. Pri T9, T10 je pa tudi municija že blazno draga. 1000Cr in več za 1 strel. Ki se po možnosti še odbije.....


Dejansko so najboljši zaslužkarji T8 premium tanki(JGT88,T34,IS6). V kolikor imaš še premium account, se da lepo živet. :)

def0r ::

Turboslav je izjavil:

def0r je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Če ne bi tako vsi meli t10.. Saj za skille/perke je isto..

Ne razumem zakaj bi bila to slaba stvar? Me ekstremno moti xp progression v vseh vrstah spilov, se posebej v spilih kjer ima ekipa unfair advantage. BF3 je dober primer.

+ Turboslav

V dveh tednih do tier 7? Kaj igras 10 ur na dan konstantno? Se mi zdi skoraj nemogoce brez premiuma, razen ce si resno obseden s spilom.


Ni, mislil sem iz tier 6 do tier 7

Stejes tukaj tudi notri unlocke?:P Tier 7 tank brez upgradov je dokaj neuporaben ponavadi. Lahko pa si taksen kakor jaz pa gres najbolj zanic tier heavy tanka prvo.. ker je imel ql ime :D

mihec87 ::

QL ime poznam to, zarad tega imam v vseh vejah odklenjenih 80% tankov do oz vključno t4 večina clo elite...Če bi v štartu izbral eno vejo ter tisto grindal bi že mel is3 al pa več ne pa da sn skaku ko kura..

def0r ::

Black prince sem mislil da bo kdo uganil:D

BorutK-73 ::

mihec87 je izjavil:

Sem že velikokrat spušil v ekipi z 50+% win chance(ker so vidli uu fajn win chance mamo(kao sami noobeki v nasprotni ekipi) in bli vsi cocky oz brezglavo navalili) tako kot tudi dobil v ekipi z manj kot 50% win...Isto kak banana player ti sploh ni jasno od kje mu tak tank in score..
Tako da tele % jemljem z rezervo oz igram isto neglede na %..

Jaz XVM procente do tier 8 jemljem zelo z rezervo, v tier 9 in 10 so pa kar točni. Sem pa že zmagal "5% to win", ker je top tier player zapeljal direkt v sovražnikovo bazo (namen je imel takoj umreti) in smo polovico sovražne ekipe pobili v prvih 2 minutah. :))

Da še jaz malo prispevam k WoT tematiki, čeprav igram zelo redko, ampak spremljam pa skoraj redno na twitch;((

You Tube kanali(najbolj znani so že bili omenjeni v prejšnih posti)
http://www.youtube.com/channel/UCYmKvoh... - Fosh
http://www.youtube.com/channel/UCajIzBV... - Circon
http://www.youtube.com/channel/UC9ZSd_5... - Jedi
http://www.youtube.com/channel/UCmSCddO... - Ranzar

Twitch kanali:
http://www.twitch.tv/fochyou
http://www.twitch.tv/circon/
http://www.twitch.tv/quickybaby/

Vsem priporočam da igrate z modi:
Sir Fosh Mods (xvm zraven)
https://www.dropbox.com/s/4xm9s6xp0s9jx...
GnomeFathers engines V0.492
HRMOD Gun Sounds v1.8621

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Najvišji tier v moji garaži je IS tako da do t9-10 je še daleč brez uporabe premium oz kupovanja(kupil sem samo slote v garaži ko so bli 50% off)

Matevz96 ::

Mipe je izjavil:

Jaz ne potrebujem komunikacije, da pogruntam namene drugih. Vidim, kam gredo, in se prilagodim. To je razlika med mano in tabo.

Kjer je potrebna komunikacija, kjer so preveč tupasti, da bi prepoznali šanso za preboj, pač uporabim in-game chat.


Me zanima kako bi ti kordiniral ekipo 15 igralcev z klikanjem po minimapu, medtem ko bi bil pod ognjem skupine nasprotnikov, ki bi se prikazali iz povsem druge smeri kot jih pričakuješ in bi moral ponovno razporedit tanke, kako boš že z klikanjem to naredil? TS med bitkami (CWji, TCji, Team battli) uporablja le komander, da so ukazi karseda dobro razumljivi in igralci ne izgubijo fokusa s klepetom...

def0r je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Če ne bi tako vsi meli t10.. Saj za skille/perke je isto..

Ne razumem zakaj bi bila to slaba stvar? Me ekstremno moti xp progression v vseh vrstah spilov, se posebej v spilih kjer ima ekipa unfair advantage. BF3 je dober primer.


Glede na to, da je WOT free to play se mora zahtevnost višati ker drugače nihče ne bi zapravlajal za premium predmete, Sicer pa sem sam brez težav prišel do tier 8 (od 10) brez zapravljenega €.

Mipe ::

Kot raid leader v WoW sem natreniral folk tako, da mi jih na koncu ni bilo treba voditi za rokice - so sami znali narediti, kar je bilo treba. Tako niso propadli, ko sem nehal igrat WoW. Postali so top raidguild. Ravnam se po načelu "Daj možu ribo in sit bo za en dan; nauči ga ribariti in sit bo celo življenje".

Očitno bom res moral zagnat svoj klan, ker ste eni sami nejeverneži. Najboljši teami so tisti, ki potrebujejo najmanj komunikacije za delovanje. Samo potrebna navodila - ki jih tudi iztipkaš po potrebi ali pa samo klikneš na zemljevid in vsi pokapirajo. Tako jim ostane več koncentracije in boljši odzivni čas, komunikacija pa je rezervirana za izredne situacije.

Vi kar ostanite pri svojem vodenju za ročice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Isotropic ::

def0r je izjavil:


Bi bila simpl resitev... matchmaking ki bi glede na w/l ratio ali kda ratio skupaj dal. To je se najmanjsi problem. Spili so zanalasc tko designan, ni drugega razloga za xp progression sistem.

Dobra primerjava bi bila League of Legends matchmaking.

saj MM se gre tut na skillse. ce si dober, te da v slab team in obratno, tko da imajo povprecno vsi (razen trolov) enak procent zmag. WG ima se patent za to.

def0r ::

Am malce context mojih postov glej :) MM sem omenjal zato ker me moti xp grindfest, ki je pretiran.

crniangeo ::

mipe , kater nick imaš v igri ? z dost folka igram brez tsja , tko da lahko ueasy, najnizji tier ki ga imam je sam t8 , bom pa kupu kaj manjsega po potrebi :)

se pozna da sem bil včasih ircar, pa hitreje tipkam, tako da nimam s tem težav :)

@matevz, da se, če sam igram z nekaj folka brez da sploh tipkamo , dogovor imamo da pokrivamo vsak svojo stran , če pa jih je več naših na drugi strani, pa dva trije pokrivamo en flank oz teritorij :)

@borutk-73: ma dovolj je sam xvm mod pa mogoče še jimbo's crosshair mod.. ostalo je že preveč in je sam za navlako :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Zgodovina sprememb…

jaka_2014 ::

Vsem priporočam da igrate z modi:
Sir Fosh Mods (xvm zraven)



Kaj ti pa naredi tale mod? Predvidevam da je legal....

Pa ko že debatirate-včeraj sem igral svoj drugi tankec tear 4(dons je že 5), bili so noter tudi štirje tear 8 na vsaki strani(to je bilo enih 7-8 rund)si lahko mislite kaj so delali z mano...hehe. 12x sem ustrelil v njega nič od nič, sem pa enega pomagal uničiti in sem dobil s premiumom skoraj 1100 xp. Ja, imam premium za 6 dni, zato tudi tako hitro napredujem.
Eni pravite, da ne porabite niti €, poglejte takole- mislite, da bi sploh bila kakšna zastonj igra, če ne bi dobili nič €, od kod bi pa preživeli. razvoj je drag, serverji tudi niso zastonj, nekdo ki se s tem ukvarja ve o čem govorim.

Pa lep pozdrav vsem....
What is taken is taken

jaka_2014 ::

Mipe je izjavil:

Kot raid leader v WoW sem natreniral folk tako, da mi jih na koncu ni bilo treba voditi za rokice - so sami znali narediti, kar je bilo treba. Tako niso propadli, ko sem nehal igrat WoW. Postali so top raidguild. Ravnam se po načelu "Daj možu ribo in sit bo za en dan; nauči ga ribariti in sit bo celo življenje".

Očitno bom res moral zagnat svoj klan, ker ste eni sami nejeverneži. Najboljši teami so tisti, ki potrebujejo najmanj komunikacije za delovanje. Samo potrebna navodila - ki jih tudi iztipkaš po potrebi ali pa samo klikneš na zemljevid in vsi pokapirajo. Tako jim ostane več koncentracije in boljši odzivni čas, komunikacija pa je rezervirana za izredne situacije.

Vi kar ostanite pri svojem vodenju za ročice.


Delno se strinjam, povsem pa ne. So situacije, ko lahko s komunikacijo zelooooooooo veliko več dosežeš. Rekel bi takole-to kar si rekl + komunikacija= rezultat. Če pa team ne ve kaj in kako pa tudi čvek ne pomaga. Če si igral potem veš, da govori samo vodja.....isto kot ukazi na mapi.
What is taken is taken

b4d ::

Opa WoT! Vcasih sem precej igral, potem je brat prevzel, sedaj pa spet malo brcam.

V garazi (X tier):
Bat-Chat
IS-7
IS-4
Jagdpanzer E 100

Manjka mi denar za (odklenjeni a ne ljubi se mi grindat tako da dvomim da bom kdaj nabral):
E-100
E-50M
AMX 50 B
Object 261

Najvec igram Tier VIII, nimam premiuma in glede na to da nekaj casa nisem igral mi v X kar leti denar :D
T34 (vcasih ni bil premium, je pa moneymaker), Pershing, AMX 50 100.

Pa se kitajce in ruse mediume igram, nekje V pa VI tier sem, niti imen ne poznam, samo furam.

Najbolj zabaven tank je bil verjetno Panther II :D
b4d.sablun.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b4d ()

Rokomah ::

Od raznih modov, bi bil meni še najbolj koristen tisti, ki te opozori da si "spotted".
Obstaja kaj takšnega, je to legalno?
Kateri (univerzalni) mod priporočate?

MIHAc27 ::

To da si spoted obstaja perk (na commanderju). Ampak mora biti 100% da začne delovati, pa mislim da ima par sekund zakasnitve.
Obvezen je na SPG, mogoče še pogojno na scoutih, pri drugih pa ne toliko.

Aja pa glede denarja in zaslužka... premium tankov nisem omenil. Je pa najboljša investicija en t8 premium ali vsaj t5. Ker z navadnim tankom ni šans da dobiš 100.000 že samo z eno bitko. Z premium tankom pa še premium časom je pa to dokaj enostavno, tudi če si povprečen tankist.

Koliko dobiš z t5 premium ne vem ker imam samo t8, ampak si mislim da je kar podobno.
Razni nizki tieri premiumov pa so neuporabni za grind denarja. Imam kup t2, t3 ki so bili podarjeni, pa z nobenim ne zaslužiš dosti.

Rokomah ::

Dajmo malo napisat vsak svoj WOT ingame_name, da se lahko dodamo na frendly liste.
Bolj razburljivo je, če igraš v skupini, z neko taktiko, pa še učiš se hitreje.

Torej, moje ime:
- Wendol_SLO
- začetnik, igram en teden, delam na tem da hitro pridem vsaj na T4/5

meandmouse ::

MIHAc27 je izjavil:

To da si spoted obstaja perk (na commanderju). Ampak mora biti 100% da začne delovati, pa mislim da ima par sekund zakasnitve.
Obvezen je na SPG, mogoče še pogojno na scoutih, pri drugih pa ne toliko.


Osebno mi je perk 'sixth sense' za spot eden najpomembnejših v igri in ga imam v vsakem tanku(heavy+medium+SPG+light).

jaka_2014 ::

meandmouse je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

To da si spoted obstaja perk (na commanderju). Ampak mora biti 100% da začne delovati, pa mislim da ima par sekund zakasnitve.
Obvezen je na SPG, mogoče še pogojno na scoutih, pri drugih pa ne toliko.


Osebno mi je perk 'sixth sense' za spot eden najpomembnejših v igri in ga imam v vsakem tanku(heavy+medium+SPG+light).


Uh če bi vedel o očem to govoriš???? daj nam začetnikom mal pojasni, pls!!
Perk?? ne razumam, kaj za dodati ali je že v igri??
What is taken is taken

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jaka_2014 ()

Mipe ::

Moj in-game nick je Mipey, v garaži pa imam tanke od 5-9 tierja, tier 10 tanki so predragi za vzdrževanje. Sicer pa imam odklenjena T110E5 in BC-25t, kmalu še Leopard 1. Kot vidite, mi bolj ležijo gibčni tanki, ker se z njimi lažje in hitreje odzovem na dano situacijo (flanking, intercepcija izvidnikov itd.). Sicer pa igram vse sorte tankov, da pogruntam njihove prednosti in slabosti - in to znanje uporabim zoper nasprotnike.

Šesti čut je vsekakor najpomembnejši, sledijo pa - tankom ustrezno - off road driving (za hitre tanke, katerih mobilnost je pomembna), clutch braking (za še večjo gibčnost, nujno za TD-je), Brothers in Arms (ko lahko celo posadko izurim v tem) itd. No, pa še Deadeye perk (višje šanse za crite). Na mojem Leopard PTA pa imam Brothers in Arms, Sixth sense, Deadeye, Safe ammo storage, Recon in kamuflažo. Večkrat lahko stojim poleg drugega tanka in streljam, sestrelijo pa drugega, ker mene ne vidijo. :P

@jaka_2014: govori o tem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Matevz96 ::

jaka_2014 je izjavil:


Uh če bi vedel o očem to govoriš???? daj nam začetnikom mal pojasni, pls!!
Perk?? ne razumam, kaj za dodati ali je že v igri??


Ko je posadka na 100% ji določiš sekundarne naloge. Te se delijo v skile in perke, glavna razlika med njimi je da skili delujejo ves čas (pač z % kot so), perki pa začnejo delovat ko so na sto posto (izjema je brothers in arms, ki deluje le ko ga ima celotna posadka na 100%).

Six Sense je perk, ki ti pove, da si bil spotan (opažen) po treh sekundah (še vedno malo OP).

Priporočam pa, da naštudiraš tole: http://wiki.worldoftanks.eu/Main_Page

meandmouse ::

jaka_2014 je izjavil:

meandmouse je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

To da si spoted obstaja perk (na commanderju). Ampak mora biti 100% da začne delovati, pa mislim da ima par sekund zakasnitve.
Obvezen je na SPG, mogoče še pogojno na scoutih, pri drugih pa ne toliko.


Osebno mi je perk 'sixth sense' za spot eden najpomembnejših v igri in ga imam v vsakem tanku(heavy+medium+SPG+light).


Uh če bi vedel o očem to govoriš???? daj nam začetnikom mal pojasni, pls!!
Perk?? ne razumam, kaj za dodati ali je že v igri??


Perk je kot skill, ki ga treniraš. Edina razlika je, da perk začne delovati šele ko imaš 100% naučenega. 'Sixth sense' je pomemben zato, ker ti da vedeti kdaj si spotan. Ker ko te nekdo spota, ni nujno da boš ga tudi ti. Ko se to zgodi, se ti na ekranu pojavi oranžna lampica. Vendar ta sistem deluje z 2 oz.3sec zamudo. Omogoča ti to, da imaš še možnost se skrit oz. umakniti. Primer je ko nekdo spota oz. kempa izza grma. Ti misliš, da si lepo skrit in potem bum. V sekundi si uničen sploh ne veš od kje, ker sploh ni nobenega nasprotnika vidnega. Dejansko se je zgodilo to, da te je nekdo odkril in ti sploh nisi tega vedel. Če pa imaš ta perk, pa točno veš kdaj te je kdo spotal.

Moj nick v igri: Rambo_Amad3us

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

jaka_2014 je izjavil:

Vsem priporočam da igrate z modi:
Sir Fosh Mods (xvm zraven)

Kaj ti pa naredi tale mod? Predvidevam da je legal....

Vsi modi, ki sem jih predlagal so legal. Sir Fosh Mods je pa skupek modov od playerja "Sir Fosh".

crniangeo je izjavil:

@borutk-73: ma dovolj je sam xvm mod pa mogoče še jimbo's crosshair mod.. ostalo je že preveč in je sam za navlako :)


To je res, zato pa sem dal te ki jih sam uporabljam in ki bi morali biti že vgrajeni v igro(imo). Original zvoki tankov in topov so obupni v igri in ta dva moja moda (Gun in engine sounds) sta super, se čuje kot da bi bil v pravi bitki v pravem tanku. In ravno zaradi teh 2 modov sem začel spet malo igrat, čeprav moja "primarna" igra še vedno ostaja Star Trek online.:D

edit
moj račun v WoT:
http://worldoftanks.eu/community/accoun...

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

xvm pa še mod ki kaže z katero municijo si bil ustreljen nekak uporabno..oz po želji..Če morem izbirat potem je xvm na prvem mestu..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

urbecar ::

Od modov je poleg XVM meni izjemno dobrodošel še :
-zoom out mod. poveča maksimalno možno odzumiranje. Posebej primerno za boljši pregled na bojišču in pa da lažje pogledaš kam je tank za neko stavbo obrnjen. Da ga ne "flankaš" direktno pred njegov top.
- Multilined TankCarousel. Tanki so v garaži v dveh ali več vrstah. Tako je iskanje tanka dosti hitrejše.

6th sense perk je najbolj pomemben prav na light ali pa mediumih in TDjih. Pač na tankih ki se namesto na oklep zanašajo na kamuflažo in/ali mobilnost. Pri skavtanju (razen v random igrah) je pomemben podatek že to da so te nekje opazili. Tako se že približno ve, kje je vsaj eden spotter.
6th sense na SPG ni tako pomemben saj si praktično že mrtev ko te opazi sovražnik. Po mojih izkušnjah je najboljša varianta skillov za SPG 1)BIA 2)6th sense, camo za nižje tiere,...

BorutK-73 ::

urbecar je izjavil:

- Multilined TankCarousel. Tanki so v garaži v dveh ali več vrstah. Tako je iskanje tanka dosti hitrejše.

Ta mod je obvezen, če imaš več kot cca 40 tankov, za manj je pa celo moteč. (vsaj meni je bil)

malini ::

Pozdravljeni!

še moj profil. Se pridružim klanu če ima kdo kaj fraj :)

http://worldoftanks.eu/community/accoun...


lp M

def0r ::

Matevz96 ::

Še moj profil:

http://worldoftanks.eu/community/accoun...

Če že vsi linke lepmo :D

MIHAc27 ::

Evo še mojga... saj nas je kar velik Slovencev. Je pa res da trenutno nisem preveč aktiven.

MIHAc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

Rokomah ::

Ne razumem smisla, oz. uporabnosti High Explosive (HE) Shell, v borbi tankov (??!).
V resnici so HE granate uporabljene proti pehoti, topništvu in drugim tarčam (soft targets).
Nič od tega pa ni v WOT !?
Torej, kje je tukaj uporabna vrednost?

meandmouse ::

Edina uporabnost je ta, da HE uporabiš na tistih tankih, katere ne moreš prebit. Torej, da narediš vsaj majhen damage in mu poškoduješ posadko in module. Je pa 'zelo' uporaben tam, kjer je zelo zelo tanek oklep. Namreč HE ima slabšo penetracijo in večji damage od AP. Jaz osebno uporabljam HE v 0,2% primerih.

klemenSLO ::

Še moj, da me ne bo kdo strelu če bom na nastprotni strani :)

http://worldoftanks.eu/community/accoun...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Rokomah ::

Vidim, da nas je kar precej tankistov :)
Fantje, dajmo se malo organizirati.

Zakaj se nebi dogovorili vsaj za en dan v tednu (ali več), ko bi se dobili na trening mapi, se malo pogovorili, dogovorili o taktiki in poskušali kakšno battle skupaj odigrati. Tisti, kateri so bolj izkušeni, bi podučili tiste manj izkušene in namesto, da vsak solo dirka po mapi, bi začeli uporabljati taktiko. Predvidevam, da je veliko lažje komunicirati slovensko, kot pa v tujem jeziku.

Niti ni nujno da nas je velik. Če se že dva ali trije organiziramo in pristopimo taktično, je veliko bolje kot pa solo.

Torej..., kdo je za to ??!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rokomah ()

meandmouse ::

Jaz bi bil za to, ampak sem omejen s časom. Ves čas, ki ga namenim WOTu so za: prve zmage, da dobim x2 bonus za exp in pa clan wars.

Zgodovina sprememb…

Turboslav ::

Še moj profil http://worldoftanks.eu/community/accoun...
Na žalost bom zdaj igral samo ob vikendih, ker mi med tednom čas ne dopušča oz. sem zmatran od šihta :(
Sir je dober

odbitko ::

Jaz sem imel ruske in francoske takhe tier 7... Nato pa sem se naveličal, preveč časa ti vzame da zbereš denar :)

BorutK-73 ::

Turboslav je izjavil:

Še moj profil http://worldoftanks.eu/community/accoun...
Na žalost bom zdaj igral samo ob vikendih, ker mi med tednom čas ne dopušča oz. sem zmatran od šihta :(

LOL - 500 bitk z loltraktorjem. Seal clubing much?
Drugače si pa dober tanksit (56%wr)

Zgodovina sprememb…

Turboslav ::

BorutK-73 je izjavil:

Turboslav je izjavil:

Še moj profil http://worldoftanks.eu/community/accoun...
Na žalost bom zdaj igral samo ob vikendih, ker mi med tednom čas ne dopušča oz. sem zmatran od šihta :(

LOL - 500 bitk z loltraktorjem. Seal clubing much?
Drugače si pa dober tanksit (56%wr)



Yep :) Loltraktor je tudi edini tier 1, ki sem ga obdržal, pa včasih je treba it v nižje tiere mal noobe ownat ;)
Sir je dober

Matevz96 ::

BorutK-73 je izjavil:

Turboslav je izjavil:

Še moj profil http://worldoftanks.eu/community/accoun...
Na žalost bom zdaj igral samo ob vikendih, ker mi med tednom čas ne dopušča oz. sem zmatran od šihta :(

LOL - 500 bitk z loltraktorjem. Seal clubing much?
Drugače si pa dober tanksit (56%wr)


To sploh ni velik, poglej tole:

http://worldoftanks.eu/community/accoun...

AngelOfDeath ::

zigus ;)
edit: Slovnica

BorutK-73 ::

Matevz96 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Turboslav je izjavil:

Še moj profil http://worldoftanks.eu/community/accoun...
Na žalost bom zdaj igral samo ob vikendih, ker mi med tednom čas ne dopušča oz. sem zmatran od šihta :(

LOL - 500 bitk z loltraktorjem. Seal clubing much?
Drugače si pa dober tanksit (56%wr)


To sploh ni velik, poglej tole:

http://worldoftanks.eu/community/accoun...

Seal clubing na kubik. Ne zastopim zakaj bi sploh igral low tier, za mene so ovira do pravih tankov. :D

ps
Najbolj čudno pri tem playerju mi je, zakaj ne igra T1, ki je najboljši tier 1 tank?

Zgodovina sprememb…

Matevz96 ::

BorutK-73 je izjavil:


Seal clubing na kubik. Ne zastopim zakaj bi sploh igral low tier, za mene so ovira do pravih tankov. :D

ps
Najbolj čudno pri tem playerju mi je, zakaj ne igra T1, ki je najboljši tier 1 tank?


Menda igra low tiere ker ima zanič računalnik in mu velike mape slabo delujejo (low tieri imajo dostop samo do manjših map).

mihec87 ::

verjameš ali ne T1, T2 igre so lahko ravno tako zabavne/dobre kot igre t5+..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

b4d ::

Vse igre so zabavne, problem je v nas samih, nonstop tezimo k grindanju, naslednjemu kanonu in posledicno tanku. Potem pa prides do tier X in ga nehas igrat, ker je toooolko drugih tankov za grindat :D
b4d.sablun.org

Rokomah ::

Zanima me ali je možno izbrati poljubno trening mapo, recimo z AI tanki, izključno zaradi preizkušanja učinkovitosti topa in raznih taktik?
Pogrešam neko mapo za preizkušanje tankov. Kolikor vem lahko igraš izključno proti živemu nasprotniku. Torej ni prostora za preizkuse orožja in tankov.

Zanimam me tudi ali lahko kako bolj enostavno izbiraš mapo na kateri boš igral, da lahko na glede na teren izbereš najbolj ustrezen tank.
Velikokrat se mi namreč dogodi na random mapah, da imam neustrezen tank glede na teren.
««
2 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FPS Matchmaking VS Pay to win hardware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
957010 (5603) dolenc
»

World of Warships (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
33741333 (19772) oo7
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915148 (6400) ziga1990
»

YouTube Gaming bo konkruriral Twitchu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2210350 (7505) bajsibajsi
»

LAN v Kopru?

Oddelek: Igre
102259 (1835) dottor

Več podobnih tem