» »

World of tanks

World of tanks

««
8 / 12
»»

BorutK-73 ::

Wargaming dela na filmu (Fury) o tankovski posadki v zadnjih dneh WW2 v katerem bodo igrali Brad Pitt, Shia Labeouf..


http://ftr.wot-news.com/2014/06/11/worl...

Zgodovina sprememb…

Aggressor ::

WG samo sodeluje z avtorji, niso vmešani v razvoj filma.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

lonewolf_ ::

Če bi imel kdo račun mu dam svojega za ceno po dogovoru. Več info na ZS
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

def0r ::

Shia Labeouf bo najbrz zame glavni razlog da filma niti pogledat ne bom hotel :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

HighBane ::

A ostalim tudi v garaži laufa grafična na full load? Imam gtx 460. Med bitko ni problema, samo garažo lahko uporabim za stress test grafične.8-O

urbecar ::

Ja. Vendar obstajajo modi za starejše garaže, ki niso tako požrešne. Bogsigavedi pa, če kateri od teh modov že/še deluje na 0.9.1.

klkkkkkkkkkk ::

Živjo
Kdaj pride patch z novo fiziko?
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

mihec87 ::

Verjetno bodo zadeve prihajale postopoma in ne vse naenkrat...Da odleti turret je že,zvoki so se tudi spremenili v 0.9.1...Pomoje bo prej multicore support z manjšimi zadevami potem pa naprej zgradbe itd..

crniangeo ::

sam ko bojo uvedli to dodatno fiziko, potem pričakujem upad igralcev, ali pa porast števila artyjev, saj bo precej zahtevna zadeva..
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

MIHAc27 ::

Tole zgleda kar hudo. Dvomim da bi zaradi tega upadli igralci...kvečjemu še več jih bo.
Konec konca so metki v višjih tierih kar dragi, in streljati brez veze rata predrago. V nizkih bo pa škoda verjetno minimalna.

Arty bo pa tudi malce bolj uporaben v kakih mestih, kjer sedaj nisi imal čiste linije poti.

crniangeo ::

Bolj sem govoril o tem , da ima veliko ljudi podhranjene pcje :) Poznam imho veliko folka ki uporablja integrirano intlovo grafo in nekateri verjetno vejo kakšen pain je integrirana intlova grafa za wot :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

mihec87 ::

Zato pa je čas da že zrihtajo multicore...

Ne pa pozabit da se bo dalo vse to izklopit in nekomu z slabšim pc-jem se bo pač zgradba podrla kot se je dosedaj...

borisk ::

Vsak patch pa 7Gb po tamalem :(

crniangeo ::

zbrišeš vsebino mape replays in vsebino mape updates pa maš mir :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

borisk ::

vidim da si doživel nekaj slave :) jingles te je mel v enem od video v delu, pa niso razvozlali katero zastavo furaš na tanku, na konc so prišli do slovaške :)

crniangeo ::

Kater video ? :D
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

borisk ::

no video je že star, samo js sm ga gledu včeri:

odbitko ::

Ma kdo kaki nasvet kako nafarmati denar ? Trenutno imam IS-ja ki pa stane 1 metek 1000 in pa popravilo 100000 torej sem skoraj polovico tekem v -...

NImam pojma kako naj začnem dobivati denar saj ga nebom nikoli moglem dobiti 4 miljone ... :(

Mipe ::

Glede na dobičkonočnost:

1. Premium tank + premium account.
2. Tier 6-8 tank + premium account ali premium tank + normal account
3. Tier 6-8 tank + normal account.

Med tanki pa so najbolj dobičkonočni tisti tanki z povprečnim kalibrom, ker strelivo ne stane toliko. Težki tanki stanejo več zaradi dražjih popravil (več zdravja), TD-ji pa so cenejši (manj hp-ja). A hkrati več zdravja pomeni več časa za prizadejanje škode sovragom.

Nad tier 8 raje ne igraj, če nimaš denarja - igra je dizajnirana tako, da višji tierji ne prinašajo dobička.

odbitko ::

Kaj pa tier 5 kv-1 ?

Mipe ::

Dober bo, ni pa najboljši. Mimogrede, poglej misije - nekatere izplačajo denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

odbitko ::

Katere takne priporočaš ?


Misije tudi gleda, ampak je težko izpolnit

Mipe ::

Glede na to, da igraš ruske tanke...

KV-1S, če si dober strelec, ker ima nekoliko dražje strelivo, a z njim prizadejaš veliko škode vsem, ki jih srečaš.

KV-2 s tistim derp kanonom, je pa hit ali miss... in zabaven!

T-150 je odličen za svoj tier.

Osebno raje igram med tanke, a v tem rangu ruski medi niso preveč dobri... mogoče T-34 s tistim hitrim kanonom.

Probaj kdaj kak tank destroyer.

Ameriški tanki... M4 je odličen z eksplozivnimi rundami, T49 prav tako odličen.
Nemški... PzIV je včasih bil kralj, no, še vedno je če vzameš tistega s kratkim kanonom (eksplozivne runde). In pa Tiger I, seveda!

odbitko ::

Super zelo si mi pomagal... Eno čist tako vprašanje katere tanke pa ti igraš ?

Isotropic ::

nova nemška td linija > all

Zgodovina sprememb…

odbitko ::

Morda sprobam :D

Mipe ::

Trenutno napredujem po Panther, Tiger II in Rhm-Borsig liniji, vztrajno nabiram exp na AT-7 (grind, grind, grind), zraven pa imam še Tiger I za evente, ki ga vključujejo, in razkazovanje mojih veščin. Ne igram preveč pogosto, zato imam manj tankov. Sicer imam odklenjenih kar nekaj T10-jev, a ne prinašajo denarja, zato jih nisem kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

BorutK-73 ::

Za tier 9 in 10 je premium acount skoraj obvezen. Drugače moraš farmat denar v tier 5-6.

borisk ::

sam še nisem dolgo v wot sceni, prišel sem nekje do tier 4-5. in opažam da je to ravno nekje prelomnica, sploh ko igralcev ni veliko, dobiš v večini primerov precej neugoden matchmaking, poleg tega pa je v nižnih tierih praviloma vsak sam, če pa 3 delajo usklajeno, pa poharajo vso nasprotno ekipo. sploh ko se kak platoon igralcev, ki imajo tisoče bitk za sabo, spusti med nas začetnike :). Do tier 5 tudi nisem uporabljal premium streliva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borisk ()

MIHAc27 ::

Mipe je glede denarja že fino napisal. Jaz sem mnenja da so t5 najboljši zasluškarji. Z PZ IV sem jaz nagrindal miljone.
Premium tanki so razred zase. Tisti nizki T1-3 niso ne vem kaj, T8 pa jaz uporabljam za denar. Z premium časom je pa itak zakon, in 100.000 v eni bitki + niti ni redkost. Brez premiuma je 50.000 že veliko.

Sedaj so dodali tudi veliko misij,... se jih splača probat opravit.
Premium ammo je pa največji money sink. Jaz jih uporabim le, ko je res odločilno.

Matevz96 ::

Glede zaslužka tankov preglejte to stran:

http://www.vbaddict.net/statistics.php?...

(ob strani določite željene filtre)

MIHAc27 ::

Ja za Gross in net income nobenega presenečenja.
Pač z T9, T10 delaš več škode in posledično dobiš več denarja. Ampak ammo ni zastonj, popravilo tanka pa še manj.

Tako da najbolj se splača okoli T5-6 oz. premiumi.

BorutK-73 ::

V Armored Warfare bo tudi PvE!:D Edino to sem pogrešal v WoT-u.
http://www.gamefront.com/obsidians-armo...
http://2p.com/7047230_1/E3-2014-Armored...

slika garaže

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Škoda da bo Amrored Warfare bolj arkada kot half sim, upal sem bodo šli bolj po poteh WT kot WOT.

Predvsem zaradi tega ker je WOT tekmovalno usmerjen v sami igri pa je preveč statistike, poleg tega se bolj upošteva ingame elemente, kot pravo tankovsko taktiko.

Recimo prisotnost HP mi je en tak minus, dokler bo nasprotnik imel dovolj HP je vseeno če ga ammorackam zaporedoma, dokler HP ne gre dol je lahko 100% uporaben.

Drugi minus mi je, da tanki izginejo če imajo dovolj dober cammo bonus.

Tretje pa mi je posiljevanje z artilerijo, ki nima kaj bližje kot 30km od fronte.

MIHAc27 ::

No 100% uporaben seveda ne bo. Ammo rackan tank bo imel 2x daljši reload. Tudi ostale poškodbe prinašajo minuse (počasnost, neokretnost, nenatančno streljanje,...)

To o zginevanju tankov tudi mene malo moti... mogoče bi se dalo kaj bolje narediti.
Ker tank v grmovju konec konca ti ne boš opazil niti 10m stran, dokjer ne ustreli.
On pa tebe čez grmovje tudi ne more kar čudežno videti.

Matevz96 ::

Prenovo spoting sistema obljubljajo že skoraj eno leto...

crniangeo ::

mal narobe eni igrate ta spotting system , bodite v grmovju , ce imate binos boste lazje spotal cloveka, greste od grmovja za ene 5 10 m stran in pocakate 3 sec da zagrab camo in pol strelate :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

lonewolf_ ::

Je kak resen za platoon T 7+ ? :)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

BorutK-73 ::

Podarim kodo za novi račun plus:
Premium T2 Light Tank including a Garage Slot and 7 Premium Days.

Še enkrat, to velja samo pri registraciji novega računa, pri obstoječih ne velja.

Zgodovina sprememb…

lava ::

fyi:
Free 1000 Gold (EU, US Server)
http://ftr.wot-news.com/2014/11/04/free...

lonewolf_ ::

Meni je zaštekalo pa mi kode ni izpisalo... juhu. Čakam support, če bodo sploh odpisali.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

MIHAc27 ::

Meni je včeraj pisalo, da je expired giveaway. Probam danes še enkrat, če bo kaj bolje. 1000golda ni malo.

Heavy ::

Na voljo so imeli samo 100.000 kod, tako da je že vse pošlo v par dneh.

Heavy ::

Aja, pa za novice od WoT, jih objavljamo na FB skupini Slovenske Tankovske Divizije. Gib likes :D

https://www.facebook.com/pages/Slovensk...

borisk ::

lonewolf_ ::

:D
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Napajalc ::

2015WGNY koda za en dan premiuma, na wot strani gre v redeem...

Napajalc ::

Danes se je pripetil manjši dogodek na Clan Wars (CW), -SAF- (Slovenian Armored Forces) je premagal 1STD (prva Slovenska Tankovska Divizija) 15 proti 4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Napajalc ()

Matevz96 ::

In to je pomembno ker?

Napajalc ::

Mene sprašuješ?
Če:
Monthly bump, posledično reklama za Slovenski WOT.
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FPS Matchmaking VS Pay to win hardware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
956977 (5570) dolenc
»

World of Warships (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
33741231 (19670) oo7
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915114 (6366) ziga1990
»

YouTube Gaming bo konkruriral Twitchu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2210339 (7494) bajsibajsi
»

LAN v Kopru?

Oddelek: Igre
102247 (1823) dottor

Več podobnih tem