» »

apetit

apetit

zelenjava ::

Pozdravljeni!

Katere tablete so najboljše za zavirnaje apetita,oziroma katere rablete najbolj učinkuje za zaviranje apetita, da ti daje občutek sitosti, in potem poješ manj.Na podlagi vaših izkušenj.Lp Miha

turkx90 ::

Psiha...al pa efedrin zna pomagat. S tem, da je to vse v tvoji glavi.

Freezy ::

Kajenski poper.

technolog ::

Jojobino olje.

Bellatrix ::

turkx90 je izjavil:

Psiha...al pa efedrin zna pomagat. S tem, da je to vse v tvoji glavi.


1+

Predvsem se strinjam s tem da je vse le v glavi. Um je orodje.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

gendale ::

+1 za efedrin

vsi stimulansi ubistvu
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

tsh2 ::

to ne gre kar čez noč. kakšen slab mesec moraš delati na tem, da dobiš navado, da ne ješ velikih količin naenkrat, in apetita za kaj večjega ne boš več imel, ker se ti bo želodec skrčil. to je iz mojih izkušnj.

gulfstream ::

Postopno (recimo 2 tedna, ali pa tri) zmanjšuj količino zaužite hrane (pa čim manj enostavnih ogljikovih hidratov, ki nabijajo sladkor v krvi). Čez čas ti sploh ne bo pasalo več jesti v velikih količinah.

koyotee ::

sicer sam ne prakticiram, a z gotovostjo lahko trdim, da je nekaterim mojim znancem herbalife pomagal.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gendale ::

lahko si dobiš tudi dnp

pol bo precej vseeno koliko poješ ker boš ob mirovanju porabil ogromno kalorij :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mare3 ::

koyotee je izjavil:

sicer sam ne prakticiram, a z gotovostjo lahko trdim, da je nekaterim mojim znancem herbalife pomagal.


Žal moram opozoriti da je to samo še en nateg za katerege je potrebno kar veliko denarja odšteti, ko pa na koncu pogledaš si pil vse umetno (oni seveda trdijo da je naravno kot vsak proizvajalec napitkov). Še enkrat ne kujte preparatov vse je v glavi. Ne izpuščaj obrokov vse jej le v manjših količinah, pa brez kruha seveda. Po mojih izkušnjah je bilo tako da sem imel obdobje ko sem čez dan jedel po 5 7 obrokov, po tem je bil pa dan ko sem jedel samo 2x na dan, zaradi tega ker sem jedel samo 2x naslednji dan nisem več mogel pojesti več kot 3 recimo 4 obrokov. Aja pa še to piva ne pij ker baje naj bi ti vzpodbujal apetit ;) Veliko vode pij všasih ko misliš da si lačen je dovolj da popiješ kozarec vode in je takoj boljše za nekaj časa. 2 litra minimalno ;) LP

genesiss ::

Jaz pijem Corsodyl (ustna voda) zaradi nekega posega na dlesni in se mi je okus zelo poslabšal, praktično vsa hrana se mi zdi brez okusa, zato je tudi apetit manjši - tako da komaj čakam da bom prenehal s tem :)

TekO ::

Voda. Ni ravno zaviranje apetita v pravem pomenu besede, samo ko jo spiješ npr 1L, nisi več (tako) lačen :)

To prakticiram kdaj ko nimam časa imeti zajtrka.
Ideas are bulletproof.

zee ::

Kos sadja ali pest oreskov na 3 ure kaksen mesec (pri meni zdaj tece tretji mesec), pa te bo minilo, obenem bodo sli tudi kilogrami pocasi dol.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

gulfstream ::

ne pij ker baje naj bi ti vzpodbujal apetit

Res je, blazno visok glikemični indeks ima. Tudi če nisem lačen, spijem enega do dva, pa lahko čez pol ure pico brez težav uničim.

Kos sadja ali pest oreskov na 3 ure kaksen mesec

Tako, sadje vsebuje fruktozo, ne saharoze, in ti manj nabije sladkor v krvi. Posledično si 'dlje sit'. Orešči so pa dobri, ker vsebujejo veliko maščobe (plus kup dobrih stvari), in ti za dolgo dajo občutek sitosti. Samo ni dobro pretiravati z njimi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaviranje apetita

Oddelek: Loža
274409 (3587) Cr00k
»

T5 fatburner (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5918575 (16556) Apache90
»

V ZDA debelost registrirana kot bolezen (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
49978506 (71082) thramos
»

Kako se ne prenajedati?

Oddelek: Loža
464733 (3592) Matija82
»

Kako se zrediti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24774938 (65173) thramos

Več podobnih tem