» »

Trgovina/servis

Trgovina/servis

icek ::

Zgodba, ki se je zgodila kolegu, ki je kupil racunalnik v eni od poznanih nasih trgovin.

Racunalnik prinese domov in ko dela nekaj casa, se ta ugasne. To se skozi ponavlja in ga odnese nazaj. Tam mu povejo, da se mu je pregreval in se je ugasnil in da bojo to popravili. Cez 2 dni dobi nazaj comp in se mu zdi, da ne dela ravno najboljse in me poklice, da pridem malo pogledat.
Noter ima Athlona 1800+ in problem pregrevanja so tam resili enostavno tako, da so FSB nastavili na 100MHz in tako dali CPU na 1150 MHz in mu vrnili comp. nazaj.
Ce me nebi poklical, bi lepo imel doma 1150MHz za ceno 1533MHz.

Ne vem, kako si upajo na servisu tak pustit in rect kupcu, da so odpravili napako?

katastrofa!!!

Vasi komentarji?
Rider of Theli
www.air-tv.net

kuglvinkl ::

Mirne duše povej za katero štacuno gre. Namreč, da ne bo šel še kdo na led.
Your focus determines your reallity

madmitch ::

Nazaj v trgovino, začet noret, jih spraševat, če te imajo za kretena, in prodajalcu ne pustit do besede. Zahtevat šefa, totalno znoret na njega in ko začne z izgovori, mu dopovedat, da je on odgovoren za vehementnost, nesramnost, debilnost in ... svojih podrejenih.
Zahtevat odškodnino, ker so te hoteli "nategnit", ker so te imeli za kretena, večjega od sebe. Dobiti moraš najmanj robe za 25% računalnika, ki si ga kupil.

Meni se je pri ENAKI situaciji obneslo.

BTW: upam da imaš zelo močan glas in nikakor ne dovoli nikakršnih izgovorov ter opravičil.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Gandalfar ::

madmitch: pejt z njim .. mogoce dobis kaksno novo misko ;-)

msmiha ::

Madmitch: Tebe bi se še jaz ustrašu :D, Drugače pa tako kot si rekel ne smeš se jim postit sam jaz bi to rešil po bolj mirni poti in jim dokazal da nimajo pojma pa da zaposlujejo take delavce ko znajo sam gumb za vklop računalnika pritisnt:\.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SkIDiver ::

Jz nucam eno grafo. Grem lahko zraven? To mi gre zelo dobro od rok, da koga nahrulm, če me poskuša nategnt:D

icek ::

No OK. Bilo je v mariborskem Big bangu. Ni mi jasno, zakaj folk kupuje masine v takih trgovinah. Oni tam lahko sicer recejo, da si je to on sam spremeil. Dokazov nimajo ne eni pa ne drugi.

Ne vem kako je tukaj s temi zadevami, pa sem bil raje tiho. Ce se mogoce ne sme firm omenjat, naj moderator zbrise post.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icek ()

morphling1 ::

V takem primeru kar lepo povej ime prodajalca, treba delat v dobro potrošnika ki je oz bo kdaj tam kupoval. Nesposobneže ter barabe je treba razkrinkat, ker to kar so naredil je pa res višek nesramnosti.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Tomi ::

icek: ko gre za dobro potrošnika, se na Slo-techu ne oziramo na to, komu se lahko zamerimo. Poleg tega v pravilih ni nobenega dela, ki bi nam sploh omogočal, da to brišemo.
Druga zadeva je sicer, ko gre za pretirano hvaljenje, tu pa smo že ukrepali.
metrodusa.blogspot.com

kuglvinkl ::

Big Bang MB: Rešmo hlajenje z underclockom. Kaj je težje, ponovno namazat CPU in _pravilno_ pritrdit HSF ali v BIOSu enkrat pritisnit PgDown? Zakaj mi to ne gre s sloganom, da bi bilo kupovati drugje potratno? ...

Pri Mlacomu so vsaj toliko pametni, da si ne izmislijo slogana... In novi prostori niso zalegli. Seveda da ne, če v njih ždijo isti čudaki.
Your focus determines your reallity

smilyxx ::

čeprov se ne bi čudil, če bi rekel, da je komp kupil v Malcomu :)) Sicer bi pa jst lepo šu u štacuno in reku prodajalcu da nej ga lepo nastavjo nazaj na običajno frekvenco pa magr vgradijo vent alpa dajoo nov haldilnik....
Lp
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BigBang vračilo blaga 1.1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
38074767 (65417) St235
»

Zmogljivejši 750w napajalnik porabi več elektrike

Oddelek: Kaj kupiti
393790 (2893) Napajalc
»

Big bang "se zgodi" in njihova popolna ignoranca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9921743 (18441) RejZoR
»

Bigbang in njihovo obnašanje in dobavni roki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527146 (4750) Zheegec
»

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20616468 (10540) boštjan

Več podobnih tem