» »

Izpit za avtek

Izpit za avtek

Western ::

Do 18. rojstnega dne še mam pol leta! Zdaj me pa zanima,če že lahk začnem z izpitom?

Zanima me tud če lahk nardiš cel izpit pred 18.letom?
Kor recimo za moped in ga potem ko si dost star dobiš vn...

Hvala za odgovor!

darh ::

Lahko že začneš vozit ja...

samo najprej bo treba naredit prvo pomoč - to ti vzame kak teden, dva. Nato se prijaviš v avtošolo kjer narediš CPP (oziroma če boste v šoli delal - kar je cenejša varianta). Nato pa lahko začneš vozit...

Toda, doker ne boš polnoleten, ne boš mogel delat občinskih testov, tako da, počakaj da boš kak mesec ali dva pred osemanjstim letom, potem pa začneš z zgoraj opisanim
Excuses are useless! Results are priceless!

SkIDiver ::

Jz ti priporočam, da narediš zdravniško prvo, pol prvo pomoč. En teden do največ 14 dni pred RD pojd k eni avtošoli na CPP predavanja, če boš ubral to verzijo. Pol nared republiške teste pol pa šele začni z vožnjam. Ker če prvo furaš pa padeš republiške teste boš čaku pol 14 dni da ponovno lahko pišeš. Če boš vozu si boš ure nabiral, če pa ne boš boš pa iz prakse vn. najboljš je odfurat vse na en mah. Da si v feelingu.

Tomi ::

Jaz sem šel na CPP in zdravstveni že prej, tako da sem imel do občinskih že 30 ur, potem sem naredil par dni po RD še občinske, nato pa izpit. Se po moje splača, če narediš takoj vse.
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

definitivno je Tomijeva rešitev najboljša
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

Tudi jaz sem šel po Tomijevi poti. Čeprav sem CPP delal že tako zgodaj, da se mi je potem že stvar iztekla, ko sem mislil it delat občinske. Seveda sem pri prijavi samo ponovno dobil teste in opravil CPP v manj kot pol ure.

SkIDiver ::

Tomi-jeva pot je najslabša. Jaz recimo sem imel do republiških testov že 10 ur. Republiške ruknu in mogu čakat 14 dni. V tem času nism vozu. Ko sm jih v drugo naredu sem vozil naprej. In to me je stalo namesto 20 ur sem jih imel 30. Delal sm pa za C kategorijo. Najbolš je vse nardit vključno z repobliškimi pol pa samo še vožnje. Da si v zagonu in maš feeling.

ChiefThunder ::

ej fantje, še neki men svetujte; za prvo pomoč namreč; a je uizi nardit brez tečaja, al je bolje, da se prijavim tud na to?

tnx
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

darh ::

jest ti svetujem da greš... ker par glumcev iz naše skupine ni (redno) hodil in so pogrnili.. kakor veš
Excuses are useless! Results are priceless!

Binji ::

Prvo pomoc nrdis komot ce karkoli poslusas pr tecaju. Ce pa ne pa ne.:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

tejo ::

Tud če bolj mal poslušaš narediš :D

SkIDiver ::

Ponavad je tako, da tisti k niso hodil na tečaj dobijo oživljanje na lutki. Če ne znaš masirat in pihat si pogrnu.

tejo ::

Pri nas je VSAK to moral delat, če tega nisi znal, si pogrnil, pa tud če si vse ostalo znal! Tako da, se splača pridet na predavanja mal poslušat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

undefined ::

Jaz sem se lutki elegantno izognil. Preprosto sem zavrnil, za nekatere morda mamljivo ponudbo. Vseeno sem PP uspešno opravil.

Zgodovina sprememb…

Tomi ::

Skidiver: če si pogledal moj post do konca, si našel nekaj takega:
Se po moje splača, če narediš takoj vse.
Torej, če se resno lotiš izpita, in če nisi ravno nekdo, ki ima srečo, da rukneš vse, potem se izplača.
Aja, 30 ur je pri nas približno 70-80% vseh ur, ki jih moraš imeti, da lahko narediš izpit.
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

Kolk pa moreš bit najmanj star, da bi lahko začel vozit? Čist tko informativno...

Tomi ::

17 ali 17,5 če se ne motim.
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Tomi se opravičujem.
Jz sem resno delal samo sem zamešal dve dimenziji in to je katastrofa pri republiških za C kategorijo.
Ja v Novem mestu je stvar taka, da je nekje med 20-30 urami za tovornjak normalno. Ok poznam eno izjemo z 13 urami. Za avto je pa tudi nekako tako. So pa izjeme z več urami tud.

tejo ::

17,5 moraš bit star za vožnje, vsaj tako so mi v avtošoli povedali. Če že moraš začet z vožnjami pred polnoletnostjo, pa priporočajo to nekje dva do tri mesece prej... Tko za info, jest grem zdejle dva meseca pred rojstnim dnevom vozit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

R0K ::

Ajajaj...pol še pa nebom mogu tko hit vozit :D

Damn...

The-B ::

Kje se da dobit pa kšne teste stare za CPP, k jih je imela mat ene 16, pa je pol iz tistga vadla...a je kakšen link?

ChiefThunder ::

Hvala, fantje... se bom počas lotu zadeve.

lp
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Tomi ::

The-B: po moje niti ne rabiš testov, ker lahko imaš knjigo doma, in če se po njej ne naučiš, potem (no offense) nisi sposoben iti na cesto. Ker tam ni plonk listkov.
metrodusa.blogspot.com

orkan ::

No jaz mam rojstni dan konec januarja takrta bom 18. KONČNO!!!!

in sem se ta teden prijavil v avtošoli, tak da začnem z šolskimi polami čez en 6eden jih opravljat, pol ko to naredim pa lahko začnem furat. Ko bom dopolnil 18.let bom lahko šel na IZPITEN (občinske) pole, ki pa če jih pogrneš moraš čakat 14dni da jih lahko ponovno delaš, pol ko maš izpitne pole narejene pa lahko greš na izpit. Med izpitno vožnjo in izpitnimi polami pa mora biti vsauj en teden razlikem, ali nekaj takega. Tako da če bo vse PO SREČI bom mel izpit v žepu nekje sredi februarja. Ampka kje je še to do takrta pa pač peš al pa z mofo.

Če koga še kaj zanima naj vpraša pa mu odgovorim, če sam nebom vedel pa lahko vprašam soseda ki ma avtošolo.

lp:)
Lp Orkan!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EkB kategorija vprašanja.

Oddelek: Na cesti
145860 (4135) AnriK
»

Prijava na izpit za A kategorijo

Oddelek: Na cesti
113353 (2611) supero
»

Izpit za A kategorijo, CPP, republiški,...

Oddelek: Loža
62336 (2153) betmen
»

Vozniška - koliko približno stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637374 (3524) stock
»

Republiški testi !

Oddelek: Loža
2927362 (22809) ;-)

Več podobnih tem