» »

PayPal

PayPal

««
42 / 76
»»

IcyFox ::

imam eno vprašanje, dobil bom plačilo 50$ in me zanima, če paypal to sam pretvori v EUR in ali so kaki dodatni stroški?

stalker ::

Ne, v tisti valuti kot prejmeš znesek, v tisti ga imaš, dokler ga sam ne pretvoriš.

marjan_h ::

Ali lahko vežeš več email naslovov na en paypal račun?

Zanima me če lahko slednje tudi spreminjaš, recimo da si ustvariš nov email naslov?

Furbo ::

Lahko.
Lahko.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

IcyFox ::

Jaz sem zdaj dodal bančni račun, in piše pod account type Checking, pod status pa confirmed. Kaj to pomeni?

marjan_h ::

Mare2 je izjavil:

marjan_h je izjavil:


Pa navsezadnje tudi youtube. Večino youtuberjev nima pravne oblike pa služijo z delom "v prostem času". Tako da ne vem kje je potrebno imeti pravno obliko in kje ne.


Saj te nihče ne sili. Torej, lahko se odločiš za ali pa ne. :)



Ter prodajanje aplikacij na google play. Če sprogramiram igro za Android in uploadam na google play, bom kršil slovenski zakon če ne bom imel pravne oblike? Seveda od zaslužka prodaje aplikacije na tem portalu.

Buffalo999 ::

lep pozdrav

nekaj sem prodal na ebayu, sedaj pa moram denar vrniti, kako lahko dodam na paypal denar?

V abanki so mi rekli da to ne morem.

češ da lahko samo viso dodam pa mi trgajo denar dol iz kartice ko kaj kupim, ko sem pa prašal če lahko kako denar dam gor na paypal so pa rekli da to ni možno.

Kaj naj naredim?

je mogoče tu kdo ki bi se z mano dobil in mi nakazal 250eur na paypal jaz pa dam njemu 250eur na roke?

delfinus ::

IcyFox je izjavil:

Jaz sem zdaj dodal bančni račun, in piše pod account type Checking, pod status pa confirmed. Kaj to pomeni?

Checking je tip bančnega računa (lahko je checking ali savings). Razliko med njima lahko najdes prek googla.
Status pa pomeni, da je tvoj bancni racun sprejet in potrjen in ga lahko uporabljas za nakazila iz Paypala na TRR racun.

lp, d.

St235 ::

marjan_h je izjavil:

Mare2 je izjavil:

marjan_h je izjavil:


Pa navsezadnje tudi youtube. Večino youtuberjev nima pravne oblike pa služijo z delom "v prostem času". Tako da ne vem kje je potrebno imeti pravno obliko in kje ne.


Saj te nihče ne sili. Torej, lahko se odločiš za ali pa ne. :)



Ter prodajanje aplikacij na google play. Če sprogramiram igro za Android in uploadam na google play, bom kršil slovenski zakon če ne bom imel pravne oblike? Seveda od zaslužka prodaje aplikacije na tem portalu.


Če prodajam software na črno, ali kršim zakon, četudi sem očitno preglup, da bi vedel kaj je to?

IcyFox ::

aha, jaz sem mislil da še kao preverja tip xD očitno mi ga ni bilo potrebno aktiviratio z nakazilom kot je omenil amacar v prejšnjem postu

delfinus ::

Ne, checking je tip bancnega racuna, to je kot pri nas TRR. Savings pa je varcevalni racun. Tudi pri meni ni bilo opravljano kaksno simbolicon nakazovanje denarja s strani Paypala in obratno. Moj TRR je bil v istem dnevu potrjen.

lp, d.

IcyFox ::

kako pa je zdaj s tem, imam 50$ paypal balanca in bi ga rad prenesel na ta TRR. Bo konverzija v EUR potekla samodejno in ali bom izgubil kaj več denarja (torej ne samo od spremembe valute, 44,9 EUR)?

Tilen ::

Paypal balance lahko pretvarjaš samo po tečaju, ki ga ponuja Paypal. Če se je to vmes spremenilo, me naj kdo popravi.

To torej pomeni, da boš najprej moral pretvoriti po tečaju Paypala v EUR in potem boš plačal še fee za nakazilo na TRR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

delfinus ::

Dobro vprasanje. Nimam te situacije in prakse in ne morem odgovorit. Podvprasanje za izkusene. Kaj pa ce imas npr. pri maticni banki odprt na svojem TRR tudi konto za tuje valute npr. USD...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

IcyFox ::

Nekaj sem bral, da je najbolj ugodno če nakažeš na račun v dolarjih in ti nato banka pretvori v evre (ker je bolj ugodna konverzija)... bom probal pa sporočim

delfinus ::

Tisto je, ko kupujes in placujes za izdelke in storitve. Takrat je najbolje, da ti maticna banka dela konverzijo iz EUR v tujo valuto in ne PayPal. To je mozno nastavit v PayPalu.
V tvojem primeru, ko pa si zelis nakazati denar iz Paypala (USD) na TRR (EUR) pa ne vem kako je s konverzijo. Verjetno je tako kot pravi Tilen. Vprasanje je, ce morda pomaga, ce imas aktiven konto za tuje valute na osebnem TRR.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

IcyFox ::

delfinus je izjavil:

Tisto je, ko kupujes in placujes za izdelke in storitve. Takrat je najbolje, da ti maticna banka dela konverzijo iz EUR v tujo valuto in ne PayPal. To je mozno nastavit v PayPalu.
V tvojem primeru, ko pa si zelis nakazati denar iz Paypala (USD) na TRR (EUR) pa ne vem kako je s konverzijo. Verjetno je tako kot pravi Tilen. Vprasanje je, ce morda pomaga, ce imas aktiven konto za tuje valute na osebnem TRR.

lp, d.

aja, no bom poskusil. Kje se pa nastavi da mi matična banka dela konverzijo?

delfinus ::

Tule: https://www.paypal.com/?cmd=_profile-me...
Pojdi pod Conversion Options in tam izberi: Bill me in the currency listed on the seller's invoice. To velja seveda samo ko kupujes in placujes s PayPalom.

Sicer pa vprasanje. Te nastavitve za spremembo konverzije v novem vmesniku PayPala sploh ne najdem. K sreci imam shranjen bookmark do starega vmesnika. Kje je to sploh skrito v novem vmesniku?

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

Tilen ::

Nekaj sem bral, da je najbolj ugodno če nakažeš na račun v dolarjih in ti nato banka pretvori v evre (ker je bolj ugodna konverzija)... bom probal pa sporočim


V primeru, da želiš na TRR nakazati USD, potrebuješ tudi tak račun.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tilen ()

Mare2 ::

marjan_h je izjavil:


Ter prodajanje aplikacij na google play. Če sprogramiram igro za Android in uploadam na google play, bom kršil slovenski zakon če ne bom imel pravne oblike? Seveda od zaslužka prodaje aplikacije na tem portalu.


DirectX11. Jaz sicer "držim" s tabo, zakonodaja pa ne. :)

Delo na črno je prepovedano, za delo na črno se šteje opravljanje dejavnosti ali dela, kadar:

pravna oseba ali tuj pravni subjekt, ki je pravna oseba opravlja dejavnost, ki ni določena v ustanovitvenem aktu, ali če nima z zakonom predpisanih listin o izpolnjevanju pogojev za opravljanje dejavnosti, določene v ustanovitvenem aktu;
samozaposlena oseba ali tuj pravni subjekt, ki je samozaposlena oseba, opravlja dejavnost, ki ni vpisana v register, ali nima z zakonom predpisanih listin o izpolnjevanju pogojev za opravljanje te dejavnosti;
pravna oseba, tuj pravni subjekt ali samozaposlena oseba opravlja dejavnost kljub prepovedi opravljanja dejavnosti;
tuj pravni subjekt opravlja dejavnost v Republiki Sloveniji brez registrirane podružnice ali brez predpisanega dovoljenja;
pravni subjekt, ki ima sedež v državi članici Evropske unije, Evropskem gospodarskem prostoru ali Švicarski konfederaciji, ne opravlja dejavnosti storitev v skladu z zakonom, ki ureja storitve na notranjem trgu;
posameznik opravlja dejavnost ali delo in ni vpisan ali nima priglašenega dela, kakor to določa ta ali drugi zakoni.

http://www.mddsz.gov.si/si/delovna_podr...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

delfinus ::

Tilen je izjavil:

Nekaj sem bral, da je najbolj ugodno če nakažeš na račun v dolarjih in ti nato banka pretvori v evre (ker je bolj ugodna konverzija)... bom probal pa sporočim


V primeru, da želiš na TRR nakazati USD, potrebuješ tudi tak račun.


Kar verjetno pomeni, da je potrebno it na maticno banko in na lastnem TRR aktivirat konto za npr. USD. Potem se verjetno tudi spremni ali pa doda kaksna stevilka v TRR in to se potem spet vnese v Paypal. To je seveda zgolj samo moja domneva, ker sem si dosedaj nakazoval samo EUR, pa se to samo preko Visa kartice.

lp, d.

IcyFox ::

torej bi bilo bolje, če je mogoče da se z tistim ki mi bo nakazal zmenim, da raje nakaže v EUR tisti znesek?

stalker ::

Jaz sem si nakazal nekaj $ na TRR in mi je menjalo po PP tečaju.

Mare2 ::

A ni nič provizije PP?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

stalker ::

Če si nakažeš na TRR ni provizije za nakazilo.

IcyFox ::

kaj pomeni PP?

Mare2 ::

IcyFox je izjavil:

kaj pomeni PP?

Paypal. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

IcyFox ::

oh xD zdaj ne vem, imel bom manj komplikacij če mi nakaže v $, ampak nisem prepričan če bo šlo potem na račun prenest...

St235 ::

seveda bo šlo, samo ti bo paypal po svojem tečaju pretvoril.

IcyFox ::

kje pa lahko vidim ta tečaj?

m3k ::

delfinus je izjavil:

Tule: https://www.paypal.com/?cmd=_profile-me...
Pojdi pod Conversion Options in tam izberi: Bill me in the currency listed on the seller's invoice. To velja seveda samo ko kupujes in placujes s PayPalom.

Sicer pa vprasanje. Te nastavitve za spremembo konverzije v novem vmesniku PayPala sploh ne najdem. K sreci imam shranjen bookmark do starega vmesnika. Kje je to sploh skrito v novem vmesniku?

PayPal Settings:
Payments - Preapproved payments -> Set Available Funding Sources -> Conversion Options : Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

Mirko tipka na radirko ////

m3k ::

IcyFox je izjavil:

kje pa lahko vidim ta tečaj?

PayPal balance -> Manage currencies - Currency Exchange
Mirko tipka na radirko ////

delfinus ::

m3k je izjavil:


PayPal Settings:
Payments - Preapproved payments -> Set Available Funding Sources -> Conversion Options : Bill me in the currency listed on the seller's invoice.



Hvala lepa m3k,
"Vsaka jim cast". Ne vem, ce se lahko se bolj globoko zakopali to nastavitev, kot so jo zakopali. Paypal ze dobro ve zakaj.

lp, d.

marjan_h ::

Mare2 je izjavil:

marjan_h je izjavil:


Ter prodajanje aplikacij na google play. Če sprogramiram igro za Android in uploadam na google play, bom kršil slovenski zakon če ne bom imel pravne oblike? Seveda od zaslužka prodaje aplikacije na tem portalu.


DirectX11. Jaz sicer "držim" s tabo, zakonodaja pa ne. :)

Delo na črno je prepovedano, za delo na črno se šteje opravljanje dejavnosti ali dela, kadar:

pravna oseba ali tuj pravni subjekt, ki je pravna oseba opravlja dejavnost, ki ni določena v ustanovitvenem aktu, ali če nima z zakonom predpisanih listin o izpolnjevanju pogojev za opravljanje dejavnosti, določene v ustanovitvenem aktu;
samozaposlena oseba ali tuj pravni subjekt, ki je samozaposlena oseba, opravlja dejavnost, ki ni vpisana v register, ali nima z zakonom predpisanih listin o izpolnjevanju pogojev za opravljanje te dejavnosti;
pravna oseba, tuj pravni subjekt ali samozaposlena oseba opravlja dejavnost kljub prepovedi opravljanja dejavnosti;
tuj pravni subjekt opravlja dejavnost v Republiki Sloveniji brez registrirane podružnice ali brez predpisanega dovoljenja;
pravni subjekt, ki ima sedež v državi članici Evropske unije, Evropskem gospodarskem prostoru ali Švicarski konfederaciji, ne opravlja dejavnosti storitev v skladu z zakonom, ki ureja storitve na notranjem trgu;
posameznik opravlja dejavnost ali delo in ni vpisan ali nima priglašenega dela, kakor to določa ta ali drugi zakoni.



Vse kar lahko v Sloveniji narediš poleg redne službe, da nabereš par gob (manj kot 2.5kg) in to prodajaš ob cesti? To je krneki, poglejte kako v ZDA, Nemčija, Anglija služijo youtuberji, android in iOS razvijalci, kickstarter novosti, patreon in druge dejavnosti.

Mare2 ::

marjan_h je izjavil:


Vse kar lahko v Sloveniji narediš poleg redne službe, da nabereš par gob (manj kot 2.5kg) in to prodajaš ob cesti? To je krneki, poglejte kako v ZDA, Nemčija, Anglija služijo youtuberji, android in iOS razvijalci, kickstarter novosti, patreon in druge dejavnosti.


DirectX11, pozabljaš, da je bila Slovenija tik pred "bankrotom". Država želi denar. :)

Inšpektorji so dobili nekoga, ki je prodal dve uri na bolhi. Malo pogooglaj. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Maj ::

Mare2 je izjavil:

marjan_h je izjavil:


Vse kar lahko v Sloveniji narediš poleg redne službe, da nabereš par gob (manj kot 2.5kg) in to prodajaš ob cesti? To je krneki, poglejte kako v ZDA, Nemčija, Anglija služijo youtuberji, android in iOS razvijalci, kickstarter novosti, patreon in druge dejavnosti.


DirectX11, pozabljaš, da je bila Slovenija tik pred "bankrotom". Država želi denar. :)

Inšpektorji so dobili nekoga, ki je prodal dve uri na bolhi. Malo pogooglaj. :)


Vsi karadejo na vseh koncih in dokler bomo ljudje tiho in vse mirno plačevali, bo šlo samo še na slabše.

Ko se bo pa še ene desetim tako odtrgalo kot tistemu včeraj in bo začel namesto nedolžnih streljati vse barabe po vrsti, vključno s politiki in župani,... se bo pa prav hitro začel delati red saj jim denar ne bo več toliko pomenil kot jim zdaj.

marjan_h ::

Ko dobiš nakazilo na paypal, ali banka to vidi kot prihodek?

Furbo ::

Banka nima nič s paypalom.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

marjan_h ::

Kako pa potem sploh država vidi in obdavči prihodke, če banka tega ne vidi?

Furbo ::

Ko dobiš več kot 2 tisočaka na PP, zahtevajo tvoje podatke.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

St235 ::

Maj je izjavil:

Mare2 je izjavil:

marjan_h je izjavil:


Vse kar lahko v Sloveniji narediš poleg redne službe, da nabereš par gob (manj kot 2.5kg) in to prodajaš ob cesti? To je krneki, poglejte kako v ZDA, Nemčija, Anglija služijo youtuberji, android in iOS razvijalci, kickstarter novosti, patreon in druge dejavnosti.


DirectX11, pozabljaš, da je bila Slovenija tik pred "bankrotom". Država želi denar. :)

Inšpektorji so dobili nekoga, ki je prodal dve uri na bolhi. Malo pogooglaj. :)


Vsi karadejo na vseh koncih in dokler bomo ljudje tiho in vse mirno plačevali, bo šlo samo še na slabše.


Kdo drug pa krade na vseh koncih kot ljudje? Normalno, da smo tiho.

marjan_h je izjavil:

Mare2 je izjavil:

marjan_h je izjavil:


Ter prodajanje aplikacij na google play. Če sprogramiram igro za Android in uploadam na google play, bom kršil slovenski zakon če ne bom imel pravne oblike? Seveda od zaslužka prodaje aplikacije na tem portalu.


DirectX11. Jaz sicer "držim" s tabo, zakonodaja pa ne. :)

Delo na črno je prepovedano, za delo na črno se šteje opravljanje dejavnosti ali dela, kadar:

pravna oseba ali tuj pravni subjekt, ki je pravna oseba opravlja dejavnost, ki ni določena v ustanovitvenem aktu, ali če nima z zakonom predpisanih listin o izpolnjevanju pogojev za opravljanje dejavnosti, določene v ustanovitvenem aktu;
samozaposlena oseba ali tuj pravni subjekt, ki je samozaposlena oseba, opravlja dejavnost, ki ni vpisana v register, ali nima z zakonom predpisanih listin o izpolnjevanju pogojev za opravljanje te dejavnosti;
pravna oseba, tuj pravni subjekt ali samozaposlena oseba opravlja dejavnost kljub prepovedi opravljanja dejavnosti;
tuj pravni subjekt opravlja dejavnost v Republiki Sloveniji brez registrirane podružnice ali brez predpisanega dovoljenja;
pravni subjekt, ki ima sedež v državi članici Evropske unije, Evropskem gospodarskem prostoru ali Švicarski konfederaciji, ne opravlja dejavnosti storitev v skladu z zakonom, ki ureja storitve na notranjem trgu;
posameznik opravlja dejavnost ali delo in ni vpisan ali nima priglašenega dela, kakor to določa ta ali drugi zakoni.



Vse kar lahko v Sloveniji narediš poleg redne službe, da nabereš par gob (manj kot 2.5kg) in to prodajaš ob cesti? To je krneki, poglejte kako v ZDA, Nemčija, Anglija služijo youtuberji, android in iOS razvijalci, kickstarter novosti, patreon in druge dejavnosti.


A ti kdo prepoveduje opravljat te dejavnosti? Z izjemo ZDA imajo vse države primerljivo situacijo kot mi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

marjan_h ::

Furbo je izjavil:

Ko dobiš več kot 2 tisočaka na PP, zahtevajo tvoje podatke.


Ne razumem, kdo zahteva podatke? Saj si rekel, da banka nima nič s paypalom. PP pa ima vse podatke.

Ali veste, da trgovanje z delnicami v RS ni obdavčeno? Kakšen nesmisel, tisti ki pa dobijo na patreonu denar za youtube ali karkoli že pa bi morali imeti pravno obliko.

amacar ::

PP zahteva podatke, ob 2500€ pa javi slo banki

Tudi trgovanje z bitcoini ni obdavceno.

Maj ::

marjan_h je izjavil:

Furbo je izjavil:

Ko dobiš več kot 2 tisočaka na PP, zahtevajo tvoje podatke.


Ne razumem, kdo zahteva podatke? Saj si rekel, da banka nima nič s paypalom. PP pa ima vse podatke.

Ali veste, da trgovanje z delnicami v RS ni obdavčeno? Kakšen nesmisel, tisti ki pa dobijo na patreonu denar za youtube ali karkoli že pa bi morali imeti pravno obliko.


Kaj ni obdavčeno???

Za vsak cent ustvarjenega dobička pri trgovanju z delnicami plačaš 25% državi.

Vsaj v dohodnino bi lahko to šlo, kot je šlo nekoč, da bi nas bila večina obdavčena po 16% ampak najbogatejšim to ni ustrezalo in jim je janševa vlada iz 50% znižala na 25%, revnejšim pa iz nič ali 16% tudi na 25%

marjan_h ::

Kaj pa potem ni obdavčeno?

Samo bitcoini? Kaj pa tuje valute?

St235 ::

marjan_h je izjavil:

Furbo je izjavil:

Ko dobiš več kot 2 tisočaka na PP, zahtevajo tvoje podatke.


Ne razumem, kdo zahteva podatke? Saj si rekel, da banka nima nič s paypalom. PP pa ima vse podatke.

Ali veste, da trgovanje z delnicami v RS ni obdavčeno? Kakšen nesmisel, tisti ki pa dobijo na patreonu denar za youtube ali karkoli že pa bi morali imeti pravno obliko.


Finančni urad RS. Banki dol visi za to od kje in zakaj dobivaš denar. To neumnost za trgovanjem z delnicami pa samo ti veš od kje si jo privlekel.

Predvsem pa še vedno mešaš hruške in jabolka. Eno je obdavčitev prihodkov drugo pa je legano opravljanje dejavnosti. Torej če prodam svoje delnice/hišo/avto to ni dejavnost (še vedno pa sem lahko obdavčen). Če pa taisti počnem kot dejavnost (in prodajam še za sosede/znance/naključne mimoidoče) pa seveda potrebujem ustrezno pravno obliko. Tako, da predlagam, da si kaj prebereš na to temo, preden narediš še večjega bedaka iz sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

marjan_h ::

Glede delnic mi je povedal neki ekonomist.

Glede opravljanje dejavnosti, pa je nedefinirana meja. Lahko kupim avto za 1000 EUR pa ga prodam za 1100 EUR. Vendar kaj če to delam pogosto?

St235 ::

Potem je to dejavnost. Kako pogosto je prepogosto pa je stvar presoje od primera do primera. Ampak ker slovenček kot slovenček rabi vse 100x prenormirano in pričakuje, da bo zakon razmišljal namesto njega smo tam kjer smo. V totalni prenormirani jungli.

Samo poglej sosednjo temo o kaznih za prometne prekrške. Številne države brez težav živjo z razponom kazni in prepuščajo končno odločitev arbitrarni presoji enega uradnika. Pri nas pa četudi je 100x napisano točno kako in kaj imamo kup petelinjenja, da za točno tak primer kot je njegov pa zakon ni dovolj ekpliciten.

Za povprečnega skandinavca je dovolj, da rečeš da moraš za preprodajo avtomobilov imeti firmo, ne rabiš pa firme zato, da prodaš svoj avto. In to je to, brez vsakega filozofiranja, vsi do zadnjega vejo kdaj se zahteva da registrirajo firmo. V Sloveniji pa se seveda takoj začne jokanje, koliko točno avtov lahko proda v enem letu, da to, da je prodal en kombi seveda ne šteje v kvoto, da če je pa prodal ločeno avto in rezervno gumo to pravzaprav ni isto in tako naprej in tako naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Spajky ::

marjan_h je izjavil:

Kaj pa potem ni obdavčeno? ...Samo bitcoini? Kaj pa tuje valute?
Oboje, so pa razlike med prodajno ceno in nakupno. Zlato enako! Vendar če se ukvarjaš z menjavo valut (ne preko svojega bančnega TRR računa, moraš imet licenco od BS (menjalnica) ... se mi zdi ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

marjan_h ::

Ali lahko vežeš digitalno potrdilo od SI-GEN ali pošte na paypal račun? Tako da recimo zahteva potrdilo vedno ob nakupu izdelka, da ne pride do zlorabe ali podobno.
««
42 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134900 (14864) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107054 (34101) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311288 (10005) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329243 (7094) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120328 (17405) Kwizlord

Več podobnih tem