» »

NKBM - virtualna predplačniška Visa

NKBM - virtualna predplačniška Visa

«
1
2 3

kodsiti1 ::

Me zanima če ima kdo predplačniško virtualno viso? Če jo želim imeti pri NKBM moram odpreti bančni račun pri NKBM ali kako? Kako naložiš denar ter dvigneš denar iz kartice? Bi potreboval predvsem za plačevanje preko spleta ter PayPal(če dela).

mtosev ::

račun pri nkbm sigurno rabiš.verjetno lahko porabiš toliko koliko imaš na bančnemu računu na voljo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kodsiti1 ::

Aha denar pa verjetno lahko dvignem potem na banki ali kako? Ker bi rad plačal preko PayPal-a pa mi trenutne mastercard ne potegne..... Pa če ta nebi delovala da samo dvignem denar potem

bluefish ::

Če je tako kot podobna kartica pri Banki Koper, ni potrebe po odpiranju osebnega računa. Dobiš le kartico, na katero pred uporabo naložiš nek znesek.

kodsiti1 ::

Sem pogledal vlogo pa piše številka računa, tako da verjetno moraš

fosil ::

Ne piše pa, da mora bit ta račun pri NKBM.
Tako je!

enabudala ::

Predlagam ti Smart Pay Card, ki nima nobene veze s tvojim trr-jem. Denar sam naložiš na kartico (na prodajnem mestu, moneta ali bančno nakazilo) in že lahko kupuješ. Več o tem na: Link

Zgodovina sprememb…

kodsiti1 ::

U hvala tole zgleda super škoda da nisem že prej izvedel. Samo upam da bo delalo....ker mam že poln kufer totega paypala

Cervantes ::

Mastercard ti ne potegne? Jaz za PayPal uparabljam izključno MC in še nikoli nisem imel problemov.

kodsiti1 ::

ja do zdaj mi ni ko sem hotel plačati kot gost(brez registracije), pa sem zdaj odkljukal tisto opcijo da te registrira zraven pa zaj dela :D

Cervantes ::

Goodie!

V-i-p ::

Kdo ve katere predplačniške kartice podpira PayPal v smislu, da si lahko iz PayPala na to kartico brez problema prenakažem denar? Hvala!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

hobbit ::

imam probleme z registracijo paypal računa...problem je s poljem Card Number, ki ga moram vpisati...

v odgovor dobivam:

The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hobbit ()

Magic1 ::

Od banke Koper predplačniška dela ok na paypalu. Zanjo potrebuješ le 10€ in osebni dokument.
Magic

hobbit ::

virtualna predplačniška ja?

Magic1 ::

Ne, za 10€ ti izdelajo kartico.
Magic

hobbit ::

danes sem prevzel zastojn virtualno predplačniško in z njo poizkušam povezat account od paypala in banke in mi izpisuje zgornjp opozorilo.

fosil ::

Pa si naložil kaj denarja gor?
Če nimaš nič gor ne bo delalo.
Tako je!

hobbit ::

aha aha, ja ne nisem naložil še nič. Sicer nikakor mi ni logično da če nimaš keša na kartici, da ti nebi povezalo accounta z banko....

si ziher? Bom probal.

kodsiti1 ::

To je zato ker ti naložijo majhen znesek(mislim da do 2,5€ in zraven poslejo 4mestno kodo)... vtipkaš to kodo in kartica ter račun sta potrjena... Če ni denarja na kartici pa ti seveda zavrne..... Samo če bi rad naložil denar na virtualno, neboš imel veliko od tega saj denarja neboš moral dvigniti, le zapraviti kolikor vem?

Lonsarg ::

Fora predplačniške Vise je samo to, da se da zlo na hitro sklenit in nimaš totalno nobenih obveznosti ali stroškov z osebnim računom. Ta račun pa je zelo omejen in namenjen izključno polnjenju te predplačniške Vise. Bolj praktično, kot če bi moral polnit tako, da greš na banko, preprosto nakažeš na ta predplačniški TRR, ki ga dobiš.

hobbit ::

Vse je res kar ste napisali. Zdej moram počakati, da dobim potrdilo, da so mi pobrali 2,5 eur in vpišem kodo za aktiviranje računa.

@Azgard, na Bank@net imaš možnost ne samo polnjenja kartice ampak tudi praznjenja. Torej, da si preneseš denar nazaj na račun.

hobbit ::

sem aktiviral račun. Vrnili so mi 1,5EUR od 2,5EUR. Ali Paypal od vsakega novega uporabnika pobere 1EUR?

Ang3lo ::

Ne, morali bi ti dati na paypal račun kar je razlike. S predplačniško viso nkbm se pa da vse delat, plačevat po netu, v trgovinah in dvignit z bankomata. Jaz imam ločen račun in na to kartico dam denar preko bank@neta gor samo sproti za nakupe, lahko si pa tudi nakažeš nazaj na račun brez stroškov. Transakcije se nardijo v par sekundah, tako da gre kar hitro.

hobbit ::

Ja vse kar si omenil mi je jasno samo to mi ni, da so mi vrnili le 1,5 EUR.

fosil ::

1 eur imaš na paypal računu in koš nekaj plačal s paypalom se ti bo odštel od zneska.
Tako je!

hobbit ::

Na račun sem naložil 10 eur, o tega so mi trgali 2,5 eur, povrnili pa 1,5eur....ne razumem

hobbit ::

Še nekaj. Iz računa sem si na kartico prenesel 15 eur. Na bankanetu je novo stanje na kartici vidno. Kaj ne bi moralo biti to stanje vidno tudi na paypal accountu?

Pyromanic ::

Ne, ker paypal trga direkt iz kartice.

hobbit ::

aha, torej ti na paypal accountu sploh "ne veš" kakšno je stanje na tvoji kartici....Mislim, trenutno stanje na kartici, ki je prikazano na paypal accountu je 1,5 eur, jst pa vem, da imam na kartico naloženih 15eur.

skyline ::

Jup, stanje na kartici preverjaš v spletni banki/na bankomatih, ne na paypalu.

Nahodni ::

V-i-p je izjavil:

Kdo ve katere predplačniške kartice podpira PayPal v smislu, da si lahko iz PayPala na to kartico brez problema prenakažem denar? Hvala!

Enako vprašanje. Kolikor vem se na Paypal-u pri vnosu nove kartice zahteva ime in priimek ter naslov.

pierch ::

Obujam temo.

Pred več kot enim tednom sem preko bankaNet-a naročil virtualno predplačniško Viso kartico. Sedaj kartico že imam vidno v elektronski banki, nanjo sem tudi že nakazal denar, ampak je ne morem uporabljati ker ne vem številke kartice. V podrobnostih kartice je seveda ne piše, razen zadnjih 4 številk. Pošte nisem dobil nobene.

Kje torej dobim polno številko kartice, da jo lahko uporabim pri plačevanju na spletu etc.?
Pierch

mgermo ::

Jaz sem naročil virtualno, ampak sem jo dobil v fizični obliki tako da je številka na njej.

pierch ::

A to uno za 5 EUR? Domnevam da je potem to samo kos plastike s katero ne mores placevati na POS terminalu? Si dobil po pošti? V kolikšnem času? Hvala v naprej.
Pierch

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pierch ()

mgermo ::

Za 5€. Samo za net. Dobil v cca 10 dneh na banki. So rekli, da je to prvič, da so dali fizično kartico, drugače je samo številka na mail.

Dajarra ::

A se da iz te Smartpaycard kako dobiti denar iz Paypala?

Siddh ::

Da ne bom odpiral nove teme, bom obudil to staro.

Imam virtualno predplačniško VISO pri NKBM. Naloženih imam 55€. Ko sem kartico skušal povezati s paypalom je najprej napisalo, da paypal ne more preveriti te kartice, nato pa še da banka ni odobrila transakcije.
Zdaj pa ne vem kaj naj naredim.

- edit -

Napačne tri številke sem vpisoval pod CSC. ;((


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

LordiBoy ::

Zdravo
jaz sem povezal NKBM viso z paypalom, a sedaj ne vem kako naložiti denar na paypal :C

mi lahko pomagate ?

lp

AC_DC ::

Ga ne nalagaš.
Ko plačaš pp trga iz tvoje povezane kartice.

LordiBoy ::

Ampak zakaj mi potem napise na eni strani : This transaction was denied by the card issuer....

AC_DC ::

Moraš na banki izdajateljici kartice vprašati.

da se naložiti denar preko topup
https://slo-tech.com/forum/t450878/p482...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

fosil ::

LordiBoy je izjavil:

Ampak zakaj mi potem napise na eni strani : This transaction was denied by the card issuer....

A si na kartico naložil kaj denarja?
Na paypal ne rabiš naložit denarja, ampak na kartico ga pa moraš.
Tako je!

LordiBoy ::

fosil je izjavil:

LordiBoy je izjavil:

Ampak zakaj mi potem napise na eni strani : This transaction was denied by the card issuer....

A si na kartico naložil kaj denarja?
Na paypal ne rabiš naložit denarja, ampak na kartico ga pa moraš.


Na kartici imam dovolj denarja za opraviti nakup...

Maj ::

Zanima me, če naročiš "pravo" ne virtualno predplačniško Viso ali potem lahko z njo po trgovinah plačuješ izključno sam ali lahko daš kartico tudi recimo ženi/hčerki/mami in jo po potrebi lahko uporabljajo tudi oni?

smacker ::

Enako je kot z vsako drugo kreditno kartico - mišljena je za tebe. Če jo pa ti komu zaupaš in poveš PIN, pa ni s tem nič narobe. Meni še nikoli v trgovini niso komplicirali.

Maj ::

Hvala za odgovor, torej se mi potem za pet evrov več, vsekakor bolj splača vzeti pravo kot virtualno kartico.

A je na predplačniški kartici sploh vpisano moje ime ali ni?
Morda enkrat, dvakrat letno bi kdo od nas šel kam v tujino in bi mu potem taka kartica tudi prišla prav, pa še najbolj varna je, saj recimo hčerki naložim nanjo 100 evrov in ima dovolj za nujne stvari...

matobeli ::

Je vpisano ime. Za tujino je taka kartica super. Podpira tudi varnostni SMS (plačljivo mesečno) in tisto drugo SMS varjanto za na spletne strani.

pa stegni se za 10€ in si jo naredi z fotografije svoje zadnjice.

smacker ::

SMS z enkratno kodo pri spletnem kupovanju dobiš tudi pri virtualni kartici. Res je super ta predplačniška Visa, tud če npr. hčerki v tujini zmanjka denarja, ji od doma naložiš še dodatnih 100€.

zrataj4201 ::

Je pa za nakazilo na to kartico treba vpisati polno referenčno številko, saj drugače denar pride na račun a ne na kartico.Nato pa moraš v poslovalnico za prenakazilo, je zastonj a zguba časa. Običajna nakazila na druge kartice pa dovolj le Iban koda.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737684 (20715) plusdzabaka1
»

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
996138710 (27976) V-i-p
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109088 (27938) Vetrpiha
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15038171 (16327) sbawe64
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109215 (37136) Andro457

Več podobnih tem