» »

NKBM - virtualna predplačniška Visa

NKBM - virtualna predplačniška Visa

1 2
3
»

Sindrom ::

Žal mi je, verjetno bi moral že prej omeniti, da imam zaradi varnosti že več let urejen posebni prenosni računalnik, ki je tudi edina naprava kjer izvajam spletne nakupe, bančne storitve in podobne stvari. Drugih stvari na tej napravi ne počnem in drugih naprav v namene bančništva ne uporabljam, tako da s telefonom ne bo šlo. Imaš kakšno rešitev za desktope (brskalnike)? Sem pa nekomitent pri NKBM.

FoxKnox je izjavil:

To velja od letos za vsa EU spletne nakupe

Zakaj pa potem na Amazon.de deluje normalno?

Boggs je izjavil:

Sindrom, znani so bili podobni problemi, če si klical na podporo iz mobilnih številk operaterja T-2. Če je to situacija pri tebi probaj poklicat iz stacionarca ali pa iz telefona drugega operaterja.

Sem ravno pisal odgovor, ko si ti odgovoril. Hvala, bom poskusil poklicati z drugega telefona. Klical sem pa z omrežja Softnet (081)

lp
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sindrom ()

Ghost7 ::

Ni kle sindroma, je le ničvredna podpora.
Abanka je bila zakon, sedaj ko jo je NKBM prevzela, se pa vidi, da je to isto pakovanje ko NLB, državna banka, brez podpore. Če hočeš podporo in svojega svetovalca, plačaj 15€ mesečno in boš sicer postrežen v vsem, vseeno je to 15€ plus vodenje računa, plus nadomestilo za sms, spletno banko.. vsaj 20€ mesečno - za banko!

Dober dan ::

Ghost7 je izjavil:

Ni kle sindroma, je le ničvredna podpora.
Abanka je bila zakon, sedaj ko jo je NKBM prevzela, se pa vidi, da je to isto pakovanje ko NLB, državna banka, brez podpore. Če hočeš podporo in svojega svetovalca, plačaj 15€ mesečno in boš sicer postrežen v vsem, vseeno je to 15€ plus vodenje računa, plus nadomestilo za sms, spletno banko.. vsaj 20€ mesečno - za banko!


Na čemu si pa ti?

FoxKnox ::

Sindrom

Morda se da preko njihove spletne banke, ne vem ker ne uporabljam.

Odvisno kje je registriran Amazon.de.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738583 (21614) plusdzabaka1
»

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
996139109 (28375) V-i-p
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109393 (28243) Vetrpiha
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15038315 (16471) sbawe64
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109739 (37660) Andro457

Več podobnih tem