» »

Plazma TV

Plazma TV

Juwe ::

Odločam se za nakup novega TV-ja, do 1200€ in me zanima, ali se danes sploh splača kupiti, glede na to da že ponujajo 3D variante, ali je bolje počakati?
Zanima me tudi, kaj naj bi predvajale preko USB-ja, ali so samo divx variante ali tudi ostale dvd, HD...
In kaj naj bi bilo s tem internetom, ki ga ima TC-p50 G20!

popster ::

počakaš da starejši crkne in kupis novega

mamomu ::

TC-p NI plazma.
LG in Samsung predvajata preko USB-ja VSE! ( divx, mkv,... ).
Best nakup sedaj :
- LG50PK350 za cca. 730 euro.
- LG50PK750 za cca. 850 euro
- LG60PK250 za cca. 1400 euro
- Panasonic TX-P50S20 za cca. 1050 euro
mamomu j....!

rezator ::

pk550 tudi predvaja mkv? nekateri pišejo po forumih da ne, pk750 pa da da, samo da je pa kvaliteta boljša pri 550. če je to res kaj praviš kupim pk550.

Andrej3 ::

Imam plazmo od LG-ja, oznaka 50pk350, pa mi nekaj videospotov v Hd 1080p dela normalno, film Gone in 60 seconds HD 1080p mi ga sploh ne prepozna, film Sin City HD 720p pa ga predvaja samo napiše da mi ne najde nobenih audio drivers, in je samo slika, predvajam pa z prenosne diska WD 500 Gb.
A je kdo imel ali ima podoben primer da mi pomaga najti napako?????
Hvala lepa vnaprej in se zahvaljujem za odgovore,

neki4 ::

Zvoka ti verjetno ne predvaja ker ga imaš posnetega v DTS, tako da moraš film pretvorit v ac3, potem ti bo pa delal zvok na tvju.

krebs11 ::

Ali ima kdo to plazmo-LG50PK750? Mal me zanima, ker mislim počasi zamenjat tv, pa imam trenutno LCD, pa me mal mika plazma, je kar ugodna, malo manj kot 800EUR, samo nič kaj nimam izkušenj s plazmami, zato bi pa rad pomoč, da kdo ki jo ima, da napiše kaj več o plazmah, drugače bi pa tud imel LED LCD 42LE8500.
Hvala

Grizi ::

Živjo,

sem tik pred nakupom plasme LG 50pk550/750. Mika me bolj serija 750, zaradi sigurne WIFI podpore ter naj bi imela tudi LAN vhod, vendar po mojem primerjanju v Harvey Normanu ko sta bila TVja en ob drugemu ter isti program, je slika na seriji 750 veliko slabša napram 550 (nejasna slika - obe televiziji sem nastavil THX video način).

Ko sem spodnja vprašanja zastavil predstavnikom LG-ja v BIG BANG-u, Harvey Normanu,... nisem dobil nobene koristne informacije. Samim speficikacijam na originalni internetni strani pa tudi ne zaupam več, saj je čisto preveč napak (THX način, predvajanje filmov prek USB, LAN priključek, združljivost z WIFI ključem,..).

Mi mogoče lahko kdo pomaga pri naslednjih dilemah?

- Ima LG 50PK750 LAN vhod ali ne (v specifikacijah naj bi imela, vendar na backpanelu ga ni, naj pa ne bi imela THX, pa ga ima tako serija 550 kot tudi 750)?
- Ali LG 50PK550 podpira WIFI ključ LG AN-WF100 (po specifikacijah televizije ne piše da bi podpirala, v specifikacijah tega WIFI-ja pa da je združljiv s serijo PK550)?
- Vse verzije LG-jev, ki so priklopljene na internet, naj bi se firmware menda sam posodabljal (oz. te vpraša če ti ga posodobi), kako je s posodobitvami pri modelih ki nimajo dostopa do interneta (obstaja kakšna stran s posodobitvami in jih potem namestiš prek USB vhoda ali RS-232)?


Hvala za trud.


Lep pozdrav,


Štefan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grizi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma LG 50 pk350 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
29962572 (39542) rezator
»

Kateri 46" TV kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
142487 (1456) fpbs
»

Plazma LG50PK750

Oddelek: Zvok in slika
82181 (1491) Daddy1
»

Plasma LG ali Samsung

Oddelek: Kaj kupiti
92100 (1729) kmetek
»

Panasonic 50G20 ali LG 50PK350 ali LCD

Oddelek: Kaj kupiti
82157 (1648) Priesteye

Več podobnih tem