» »

Duplikati?

Duplikati?

poker ::

Malo nenavadna zadeva. Na strežniku imam nekaj datotek, ki imajo duplikat na drugem direktoriju. Ne vem kako so ti duplikati nastali t.j. kaj je uporabnik naredil...
Nenavadno je to, da je pri vseh fajlih razlika v času kreiranja med originalom in duplikatom natanko 1 ura! 8-O
In originalne datoteke imajo vse različne čase kreiranja. Kako so nastali duplikati, ki imajo čas kreiranja natanko 1 uro več kot original?
Ne vem, možno je, da gre za čisto enostavno in očitno rešitev, ki pa je jaz ne vidim.
Hvala.

ali3n ::

razkrij nam še temačno skrivnost končnice teh fajlov oz. programa s katerim so predvidoma nastali duplikati/originali
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

poker ::

Mislim, da so AutoCad fajli (bom pa za ziher preveril jutri, ko pridem do strežnika). Sem pa skoraj prepričan, da duplikati niso nastali direktno iz Autocada. Gre bolj za nerodnost uporabnika kot namerno dejanje. Uporabnik, namreč sploh ni opazil, da je naredil duplikate. Ma, vse bi bilo jasno, če ne bi bila pri vseh fajlih tista 1 ura razlike...

ali3n ::

varianta 1: mogoče ma u AutoCadu naštiman da dela backup fileje (ne poznam autocada!! - primerjam npr. s corelom, wordom,...)
varianta2: morda je uporabnik tega abaka vmes (nevede?! v stilu blont tajnice....) shranjeval file v drug direktorij?
varianta 3: ne vem:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

poker ::

Ma, na to vse sem že pomislil. Vse to štima, ampak ne gre mi v glavo natanko 1 ura razlike med originali in duplikati...

Rumko ::

Ali je možno, da si dobil en neumen virus?

AngelOfDeath ::

Rumko
kok je meni znano virusi uničujejo podatke ne pa da bi podatke varovali >:D

poker ::

Virus - ni šans (čeprav je to morda malo prepogumna izjava). Kakorkoli, antivirus datoteke se vsak dan osvežujejo direktno iz Interneta. Intercheck stalno aktiviran. Pojav ni razširjen na ostale direktorije/datoteke.

Lahko bi bilo nekaj v zvezi z Time Zone ali spremembo sistemskega časa na PCju... Samo, kaj in kako?

ali3n ::

Mogoče je pa trik v "Daylight savings" (premakne eno uro nazaj/naprej)?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Rumko ::

AngelOfDeath
sej sm reku NEUMEN virus! :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rumko ()

BoGo ::

Ja, mogoce pa bi vseeno lahko bil virus. Naloga nekaterih virusov je, da ti cim bolj zasedajo plac na disku. Zveni pa kot kaki amaterski virus (dobro za tebe)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti AutoCAD 2000-2008?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9116504 (14844) strojix
»

Piratstvo ne vpliva na nakupe glasbe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
14611271 (8727) PaX_MaN
»

Tržni delež Windows nižji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
36525444 (19538) darkolord
»

Kateri Linux je najbolj primeren za prehod iz Winsow?

Oddelek: Operacijski sistemi
261943 (1542) Skrat
»

Mozilla ne počiva na lovorikah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
504957 (4957) noraguta

Več podobnih tem