» »

nlb klik

nlb klik

rok_p ::

Mogoče ve kdo, zakaj ne morem preko domačega omrežja odpirat vseh strani od nove ljubljanske banke - www.nlb.si ,https://klik.nlb.si, medtem ko pa vse ostale strani lahko odprem. Na računalniku ki ima direkten dostop do interneta (adsl) pa se stran odpere.
???

dizel ::

Kako pa šeraš povezavo? Če maš kakšen proxy, pol je verjetno to vzrok, mal poglej nastavitve, kakšen cache al pa filtering mogoče?

Lucio ::

če se ne motim rabiš za KLIK avtorizacijo ki mora biti instalirana na pc-ju.

Gandalfar ::

ne .. problem je v tem da nimas 128bitne enkripcije v IE. To sem imel tudi sam tezave, ker je privzeti IE od NLBja z 40bitno enkripcijo in sem imel tezave ter sem klical na tehnicno pomoc in so mi potem to povedal.

Po updejtu je zadeva zacela delat. Mislm, da je tko da das Help -> About pa potem tm kliknes update strenght pa potem izberes TOCNO verzijo IE, ki ga imas in DLjas in updejtas zadevo. Resetiras rac. in zadeva deluje :)

CaqKa ::

kaj pa da ima kaki firewall ?
ker https je na drugem portu kot pa http

dizel ::

hmmm...samo on je omenil, da mu tud stran www.nlb.si ne dela, ta je pa HTTP in nima nobene ekstra enkripcije ali avtorizacije. Jst sem mel podoben problem, ko sem mel v proxyju naštiman filtering in caching in je določene strani kazal, določene ne, določene pa sam neki na pol, pol sem pa tist izključil je pa vse delalo, lahko pa je tud kakšen firewall, ki se je obesil na določeno domeno:|
rok_p: dej povej še nekaj o tem, kva maš inštaliran od tega
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

rok_p ::

Sem klical na tehnično pomoč na nlb, pa so mi rekli da moram neke vrednosti v MTU-ju nastavit, ker takih majhnih količin podatkov za to stran ne preber, ker jih je premalo. ne vem, če se komu kaj sveti okoli MTU-ja mi naj čimprej pomaga.
Firewall sem pa mel zonealarm, sam je pred časom delalo vse ok, pa sem ga odstranil (sem mislil da je to) pa ni blo to.

pa zaj ko hočem odpret www.nlb.si mi napiše da je našlo stran, vendar je ne odpre....(Web site found. Waiting for repy...)

Highlag ::

Jaz imam probleme le če imam nastavitev za "privacy" preveč na tesno nastavljeno, ker potem določeni piškotki ne delujejo.

cybermatrix ::


Ma Windowsi so včasih čudna reč in mogoče bo že pomagalo če boš izpraznil TEMP direktorij v WINDOWS direktoriju in pa izbrisal vse datoteke v Temporary Internet Files.

Resetiral masino in poskusil znova.

Marsikdo nebi verjel kaj vse sem jaz že tako rešil. :\

-CM

gumby ::

malce off topic: ali deluje klik preko ADSL, ali pa samo preko modema?

Gandalfar ::

klik za navadne uporabnike deluje preko interneta tako, da rabis samo aktivno internet povezavo => deluje z kablskim, navadnim, adsl, gprs ..

pro klik (za podjetja) pa deluje samo preko modema saj klices direktno na banko in nimas interneta vmes.

gumby ::

aha... hvala

ToniT ::

Proklik plus pa deluje preko interneta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostop do Proklika oz. www.nlb.si

Oddelek: Omrežja in internet
111267 (1050) mat xxl

NLB Klik

Oddelek: Pomoč in nasveti
459461 (8334) Gandalfar
»

So na NLB sposobni...

Oddelek: Pomoč in nasveti
91108 (892) alesrosina
»

Težave iz KlikNLB

Oddelek: Pomoč in nasveti
81834 (1601) player1
»

Sherana povezava in priklop na net se obnaša čudno

Oddelek: Omrežja in internet
81099 (1008) McSpike

Več podobnih tem