» »

HDMI preklopnik

HDMI preklopnik

matonson ::

Živ,

najprej me zanima, če ima kdo izkušnje s temi preklopniki. Našel sem nekaj kar je zelo poceni.
Klik

Zanima me še ena stvar.
V oglasu pa piše: Za priklop dveh HDMI naprav na en zaslon

Jaz pa rabim ravno obratno. Eno HDMI napravo bi priklopil na dva zaslona. Konkretno, rad bi imel PS3 enkrat na TV drugič pa na monitor. To bi moralo iti glede na to, da ni važno kako obrneš kabel kajne?

Hvala, lp

miranpozar ::

Ti rabiš torej "HDMI splitter", ne pa preklopnik!
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

matonson ::

Aha. No, to so pa predragi:) Ker je gotovo treba tazga, ki ima svoje napajanje.

matonson ::

Potem ni nobene ugodne rešitve? Jst nočem imet hkrati sliko na obeh zaslonih. Teli ta poceni splitterji pa delajo ravno to. Rad bi nekaj takega, ki enostavno fizično preklopi, kot bi zamenjal kabel(tako kot železnice, ki menjajo smer:)).

zavajon ::

Po mojem bi ti delal tudi ta, če daš PS3 na OUT in monitor ter TV na IN. Saj ne dela nič drugega, kot da preklaplja, zato ne vem, zakaj bi mu bilo važno, kaj je vhod in kaj izhod.
Tisti splitterji so namenjeni temu, da hkrati prenašaš na več zaslonov signal iz istega vira, zato rabijo ojačanje pa najbrž še kakšno prilagoditev impedance.

matonson ::

Danes sem dobil preklopnik iz zgornjega linka. Stvar deluje v obe smeri:))

Hvala za pomoč

eales ::

Po dolgem času obujam tole temo, ker imam isti problem in nisem hotel odpirati nove teme. Imam težavo s priklopom Siol Boxa in Računalnika na isti zaslon(obenem je tudi tv). Na zaslonu mi deluje samo en HDMI vhod, zato me zanima, če je ta Pretvornik Equip HDMI primeren, da na zaslon preko enega HDMI vhoda priklopim PC in komunikator(obadva s HDMI kablom) in bo zadeva normalno funkcionirala in preklapljala.

Janac ::

mene zanima kaj se zgodi ce iz 3 virov naenkrat posiljas signal...

eales ::

To se tudi jaz sprašujem, zato ker se dostikrat zgodi, da sta na enkrat vklopljena tako PC kot tudi Siol Box.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963560824 (153) anjica
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5110784 (3349) acookook
»

Kako povezati ekran, PC in PS4 skupaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111722 (1464) filip007
»

HDMI Razdelilec

Oddelek: Pomoč in nasveti
51765 (1581) teknoslo
»

DVI(PC)--->HDMI(TV) ni zvoka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6321277 (10389) BorutK-73

Več podobnih tem