» »

HDMI Razdelilec

HDMI Razdelilec

teknoslo ::

Na monitorju imam samo en hdmi vhod na njega bi pa rad imel priključenega PC in PS3 prel hdmija (kabla od PC-ja in PS3-ja nocem skoz izklaplat in vklaplat). Za PS3 nocem dati hdmi s pretvornikom v vga, ker bi izgubil zvok. Kupil sem hdmi razdelilec a ko ga priključim ga monitor ne zazna. Imate kaksne ideje kaj narediti, hocem meti pa oboje hdmi brez pretvornikov (zaradi zvoka).

boogie_xlr ::

Kar iščeš je KVM stikalo.

_geek_ ::

A ima tale tvoj razdelilec zunanji napajalnik?

eales ::

Sam sem imel podoben problem. Na zaslonu sem imel dva HDMI vhoda na katera sem imel priklopljena PC in SiolBox. Ko mi en vhod crknil, sem nabavil tale HDMI switch. Že dve leti deluje brez problema. Ima 5 HDMI vhodov, ne potrebuje zunanjega napajanja, samodejno preklaplja med viri, ima priložen daljinec, lahko tudi ročno prklapljaš na samem switchu. Za teh dobrih 6€ je zadeva več kot odlična.

eales ::

Imam pa na zaslon priklopljene zvočnike in mi iz Boxa in iz PCja preko monitorja predvaja zvok, brez kakršnega koli preklapljanja.

teknoslo ::

Sem kupil razdelilec na katerem lahko menjam kateri hdmi hocem z gumbom. Na tem razdelilcu v skatlici in navodilih oglasujejo da imas lahko PS3 priklopljen, a meni dela samo na PC za PS3 mi pa napise da ni podprta locljivost in naj jo spremenim. Kaj naj sedaj naredim?

Sem uredil nastavitve na PS3 in sedaj dela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: teknoslo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5110872 (3437) acookook
»

HDMI problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
273169 (1248) rogerg
»

HDMI preklopnik

Oddelek: Zvok in slika
8926 (553) eales
»

Kakovost DVI HDMI kablov in vpliv na sliko (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5523285 (14589) al3n
»

kako razporediti kablovje za projektor?

Oddelek: Zvok in slika
272862 (2620) msenjur

Več podobnih tem