» »

Call of Duty : Black Ops (PS3)

Call of Duty : Black Ops (PS3)

««
«
1 / 7
»»

lowcek ::

Če je kdo zainteresiran za igranje preko interneta (war ali friendly match) naj doda lowcek. Trenutno sva dva redna igralca. Level 34.
  • premaknil iz Igre: Tilen ()

mesky84 ::

Ta drugi igralec sem jaz---> mesky84 ....tako da join us! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mesky84 ()

galu ::

A igrata kej zombije?

še moj login: GaLuuu_xD
Tako to gre.

smotanko ::

Moj login Miha_B... Dodajte me. :)
A špilate kj zombije na mapi "five"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smotanko ()

nobody155 ::

Koncno sm nasu par slovencu.. Moj login je xbotic-69. A vas tut dostkrt vrze iz igre zarad connection interupted?

smotanko ::

Včasih, ampak ne pogosto.

nobody155 ::

Aja, Ma mene usako drugo al pa tretjo igro vn vrze :S kaksno povezavo pa mas? Jst mam sam 2Mb pa mozno da to jebe.. Sam mam vedno tri crtice povezave v igri

galu ::

nobody155 je izjavil:

Koncno sm nasu par slovencu.. Moj login je xbotic-69. A vas tut dostkrt vrze iz igre zarad connection interupted?


Ja, občasno... Recimo na kake 5-7 iger. Mam pa 10/1Mbit linijo od Teleinga. Ve

btw, smotanko, špilam na Nacht der Untoten, pa Verrückt. Lahko začnemo tudi Five kej špilat, sam prvo povej svojo taktiko za tam.. :)
Tako to gre.

smotanko ::

Ja js na five v 4.rundi pustim enga počasnga, odklenem vse zapore grem dol, si kupim MP5K, pržgem elektriko, si po možnosti že v 5.rundi nadgradim pištolo(ki je prej ne zamenjam),ker se po nadgradnji spremeni v dual wield grenade launcherja, pol pa sam ša uspodi okol laufam da se jih velik za mano zbere pa jih postopoma ubijam. Skoraj vsako rundo aktiviram vsa 4 stikala, da pridem v pack-a-punch sobo preden se runda začne.

galu ::

Meni te fore z dvigalom niso lih všeč, poleg tega pa je tisti znanstvenik ki te nekej okrog teleportira smešen za crknit. XD
Anyway, če je kdo za en good old Nach Der Untoten, lahk zaigramo eno (20LVL moramo priti, ker do 18-ke pridem ko sma 2).
Tako to gre.

smotanko ::

Pomojem pr Nacht Der Untoten odpreš sam una vrata ko prideš do random box pol pa dolg ne odstraniš unga kavča ko zapira stopnice.

galu ::

V hell sobici (da ne odstraniš tistega 'kavča') smo z frendi prišli do 18. levela (2 sta skrbela za okna, 2 pa za vrata). Crknili smo zato, ker je meni sfalilo metkov za raygun, z RPK-jem pa take gužve na 5m ne moreš spucat.

Drugič pa smo odprli tisti 'kavč', pa samo v tistem nade kotu bli, pa prišli do cca 20. levela. Takrat ni blo lih dobrih orožij... Sam sem imel RPK in Galil, en v ekipi pa še Ray gun, ki ga zaradi lagga ni mogel uporabit (ray gun + lagg = massive FAILage).. Enkrat sem celo sam prišel do 19. levela. Njvečji problem je uskladit ekipo, da se zmeni kdaj kdo strelja (ker če vsi na vse zombije, potem metkov prehitro zmanjka).
Tako to gre.

smotanko ::

Vsi morjo bit zorganizirani recimo enkrat dva streljata, ko druga dva reloadata in obratno. A misliš un kot ko se granate kupujejo?

galu ::

ja, tisti kot (nade = grenade = granata).
Ponavadi dam tako, da streljata 1 RPK + 1 manjša mašinka naenkrat, ray gun pa sam pred nas meri v tla, če slučajno kateri iz okna ali podobno skoči.
4. player pa potem katerega koli nadomesti, če mora kdo reloadat.
Tako to gre.

smotanko ::

Js sm Nacht der untoten špilu sam u World At War pa se mi zdi da je tam bla najbolša kombinacija če bi mel ray gun pa Browning M1919.

Sale_One0 ::

Če se postavite v tisti kot, eden meče nade cel čas(skozi okno v sosednjo sobo, lahko tudi skozi vrata samo je možnost da se ti odbije od zombija nazaj v glavo) ponavadi je to tisti kateri ima največ točk/denarja, main ray gun guy kleči prvi ker lahko še vedno strelja ko je downan ta čas ko ga eden izmed srednjih dveh reviva, srednja dva ponavadi uporabljata en izmed machinegunov ali pa izmenično ray gun/machinegun.

Drugače pa jaz in moj team s katerim smo včasih to mapo igrali do onemoglosti v PC verziji CoD:WaW preferiramo spodnjo sobo kjer je box. Dva držita vrata, tretji je samo na oknih in steni, četrti je pa pomočnik za ene ali druge ko le ti rabijo pomoč, rekord na tej mapi imamo se mi zdi da lvl 32 če se prav spomnem, kar bi sicer lahko izboljšali samo so pol prišle nove mape in smo presedlali na njih :D
Si vis pacem, para bellum.

smotanko ::

Js sm špilu online co-op sam je biu problem ko nism mogu komunicirat s soigralci pa smo bli čist neusklajeni... En je šou u eno smer drug u drugo, namest da bi skupi držal v enem kotu al pa eni sobi.

Sale_One0 ::

smotanko je izjavil:

Js sm špilu online co-op sam je biu problem ko nism mogu komunicirat s soigralci pa smo bli čist neusklajeni... En je šou u eno smer drug u drugo, namest da bi skupi držal v enem kotu al pa eni sobi.


Ja, ravno zato sem jaz igral vedno z ustaljeno skupino s katero smo komunicirali preko ventrilota. To seveda govorim za PC igro, sem delno offtopic glede na to da je ta tema za PS3 in za Black Ops, vskočil v pogovor sem le zato ker je bil govor o Zombie Co-Op in taktikah
Si vis pacem, para bellum.

galu ::

MG42 je bolša kot pa browning, ker hitreje reloada. :)
Drgač pa ja, na PC je hujša komunikacija, ampak boljša natančnost (tam itak cel čas sam glave cilaš, pa hitreje obračaš itd).
Tako to gre.

smotanko ::

Na PS3 večji izziv. :D

Delkooo ::

Živjo, tudi sam sem pred kratkim začel igrati Call of Duty black ops, na ps3, prvo sem obrnil igro, sedaj sem pa začel streljati tudi preko interneta... Vendar me dostikrat enostavno vrže vn iz igre oz. mi cel playstation zamrzne, ne morem čisto nič narediti, tako da ga moram znova zagnati... Zanima me ali ima kdo podobne probleme in zakaj se to sploh dogaja? Ker mi gre pošteno na živce, ravno zato da mi normalno delajo igrica tudi imam PS3, npr. pri PES 2011 igrici nimam nikoli podobnih težav... Prosim za kakršen koli nasevt, internet pa imam T-2 (standardno), mislim da je 10MB (1MB/s), tako nekako... Hvala v naprej... moj email je delkoooo@gmail.com, tako da prosim če mi kar na njega odgovorite... Moj up.ime je Delkooo, tako da me lahko dodate vsi iz Slovenije med frende...

smotanko ::

A na PES 2011 tut špilašprek neta pa ti ps# ne zamrzne? Te bom dodal moje ime je Miha_B.

galu ::

Kaki so kaj classi med PS3-aši? :)
Meni je najjači kalašnik + extended mag. Zraven pa še imam Hacker/Hardened/Lightweight/Hardline. Kak kdaj pač...
Commando + thermal sem tudi probal, in je to odlično v kakih večjih mapah, če imaš dobro koordinacijo po mapi..
Tako to gre.

smotanko ::

Js še ne morm tule kej pametn bit ko sm šele 33. lvl... Mam pa najraj AUG + silencer + red dot Hardline/Warlord/Ninja
Dober je tudi Galil + silencer + red dot- perki isti.

BigSmoke ::

Delkooo je izjavil:

Živjo, tudi sam sem pred kratkim začel igrati Call of Duty black ops, na ps3, prvo sem obrnil igro, sedaj sem pa začel streljati tudi preko interneta... Vendar me dostikrat enostavno vrže vn iz igre oz. mi cel playstation zamrzne, ne morem čisto nič narediti, tako da ga moram znova zagnati... Zanima me ali ima kdo podobne probleme in zakaj se to sploh dogaja? Ker mi gre pošteno na živce, ravno zato da mi normalno delajo igrica tudi imam PS3, npr. pri PES 2011 igrici nimam nikoli podobnih težav... Prosim za kakršen koli nasevt, internet pa imam T-2 (standardno), mislim da je 10MB (1MB/s), tako nekako... Hvala v naprej... moj email je delkoooo@gmail.com, tako da prosim če mi kar na njega odgovorite... Moj up.ime je Delkooo, tako da me lahko dodate vsi iz Slovenije med frende...

Meni se isto to dogaja na COD Black Ops

smotanko ::

BigSmoke a špilaš na PS3?

BigSmoke ::

smotanko je izjavil:

BigSmoke a špilaš na PS3?

Da.

galu ::

smotanko je izjavil:

Js še ne morm tule kej pametn bit ko sm šele 33. lvl... Mam pa najraj AUG + silencer + red dot Hardline/Warlord/Ninja
Dober je tudi Galil + silencer + red dot- perki isti.


Malega kalašnika že maš?
Če ja, pol še probaj tega + rapid fire + red dot, perke pa po želji.. Meni je še v 44lvl ena izmed treh najpogostejših izbir :)
Tako to gre.

smotanko ::

Misliš AK-74u? Sem že probal z grip,red dot,silencer u različnih kombinacijah. Bom probal še rapid fire.

galu ::

Ja, mali kalašnik = AK74u
Tako to gre.

smotanko ::

Ja!!!! Sem dal AK-74u+grip+rapid fire in mi gre ful dobr.

galu ::

:D
Tako to gre.

smotanko ::

Velikokrat uporabljam tudi AUG+silencer+red dot.

galu ::

Osebno je meni najboljši velki Kalašnik + red dot..
Commandoja+silencer+ACOG pa uporabljam na zlo velikih in odprtih mapah.
Tako to gre.

lowcek ::

Serverji od Activision-a so še zaenkrat v p****. Tudi naju meče dol 3x od 5-ih poizkusov igranja na kakšnem serverju.
To morjo popravt, če ne bodo zgubili playerje. Jaz se vedno bolj vračam na Battlefield : Bad Company 2.

smotanko ::

Glih sm dobu AK-74 in špilam z red dot + dual mag

AK-47 silencer+dual mag. A še kdo špila zombije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smotanko ()

galu ::

Evo, odkril sem svoj novi 'golden class', na PS3.

AK74/MP5K
attachments: 'Double Tap' (na obeh puškah)

Perki:
-Flak Jacket
-Hardened
-Marathon

Prej sem imel pod 1. perk večinoma Hardline, ampak sem ugotovil da mi tisti RCXD (vožja) vzame preveč časa, in raje grem kar s puško nad njih. Probal sem tudi Lightweight, ampak razlika ni zelo opazna. Zato sem dal Flak Jacket gor, pa marathon pod 3. perk (ker Hackerja več ne potrebujem, zaradi Flak Jacketa - zdaj mi mine in grenate skoraj nič ne naredijo). 2. perk pa imam od začetka Hardened, kar doda malo več moči v krogle...

To sta razreda za CLOSE RANGE, ne pa za kake 'dolgo dometne' boje. Obe piški mata velik recoil, ampak aimanje z njima je hitro + lahki + srednje močni + hitro streljata.

Včerej sem v 3h prišel iz Prestige1 LVL1 do Prestige1 LVL20.. :)
Za dolge domete pa priporočam tisto zadnjo puško (Classified) v seriji 'Light Machine Guns'. Je skoraj popolna, le teža in čas reloada jo malo je**.


Btw, ste za to da en ST klan naredimo na Black Ops via PS3? :D
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

smotanko ::

Lahko sam povj kak se bo klan imenoval. Pa pol mi še povj kk se u klan pridružiš kr si do zdej še nism pogruntu. :D Trenutno sem lvl.47. A ko dobiš prestige lahk maš za secondary še eno puško?

galu ::

Nimam pojma kak bi se imenoval... :D
Važno je samo da je ime isto, skupine ne vem kako se naredijo, ker niti nisem še gledal v ta 'clan' page.
Amm, pri prestige se ti ves napredek zbriše pa začneš znova. Čisto isto je kot od LVL1 do LVL50, sam da maš drug znakec :)
Tako to gre.

smotanko ::

Ja to vem sam kak si lahk naštimaš da maš kot secondary weapon tut navadno puško?

galu ::

Ne moreš.
Tako to gre.

smotanko ::

Aja... Narobe sem razumel tvoj prejšnj komentar.

galu ::

Ja..:D

btw, kak maš ti PSN?
Tako to gre.

smotanko ::

PS Network? Miha_B

galu ::

Aja, to si ti..:))
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

smotanko ::

Kera je vam kj najboljša mapa za TDM, pa kera za S&D?

BigSmoke ::

smotanko je izjavil:

Kera je vam kj najboljša mapa za TDM, pa kera za S&D?

Za TDM Jungle, Launch in Firing range

smotanko ::

men je za TDM Nuketown, Firing Range pa Summit, za S&D pa Launch. Pomojem bi mogl bit več sniper map kot je bilo na COD WAW. Pa tudi sniperce so na BO slabe, lahko bi bile malo močnejše.

galu ::

A sem jaz to prav videl, da ima Dragunovka manjšo natančnost kot kalašnik?:)):))

TDM: Summit
S&D: random..
Tako to gre.

smotanko ::

Končn Prestige!!!!!!
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158449 (2947) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114571 (4322) oo7
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131651 (16897) Bantani
»

PS3 Prosim za nasvet in pomoč

Oddelek: Konzole
172406 (2173) Trixyy
»

PS3 Slušalke...

Oddelek: Konzole
181662 (1389) smotanko

Več podobnih tem