» »

PS3 Prosim za nasvet in pomoč

PS3 Prosim za nasvet in pomoč

TheGox ::

Lep Pozdrav,

Ker se odločam za nakup PS3 500GB + FIFA 13 ( big bang ) bi vas prosil če bi mi lahko na kratko in čim bolj po domače razložili sledeče stvari, ker se ravno ne spoznam na PS3.

Da nebi igral samo FIFA 13 online ter igro Call of Duty: Black Ops 2, ki jo imam namen kupiti , bi želel igrati še Counter-Strike: Global Offensive , ki pa je žal ni možno dobiti v SLO. Ker sem mahnjen na to igro preko PC.ja si ravno zaradi tega želim kupiti PS3 ter sprobati ter uživati v boljši grafiki ter sami kakovosti igre.

Me pa zanima sledeče. Zasledil sem, da je to igro možno kupiti preko PS store in me zanimam kako ta nakup deloje oz poteka. Kaj vse potrebujem, da bi to igro kupil. Je možno opraviti kar preko paysafecard ???

Zanimam me še če je možno igrati tudi neorginalne igre ali mora biti ps3 odklenjen. In če je odklenjen, če se bo dalo še naprej igrati zgoraj omenjene igre ONLINE?

Upam, da se z vprašanji nisem osmešil, ker se ravno ne spoznam na te zadeve. HVALA!

Unknown_001 ::

Prvo se pozanimaj če je CS Global offensive sploh na voljo za PS3

Če hočeš neoriginalne igre špilat nucaš jailbreak naredit

SG_101 ::

cs go je za ps3 tudi. Drugače pa če imaš viso electron lahko to uporabiš za nakup preko ps store.

cordoba ::

Rabiš kreditno kartico, se registriraš v ps store, vneseš št kartice in kupiš....
Online pa ne moraš igrati skrekano.

lp

matonson ::

Lahko pa tudi kupiš PSN card, ki pa ga pošteno preplačaš.
http://www.gameshop.si/PSP/PlayStationN...

TheGox ::

Nimam Vise electronic. Kaj preko maestro kartice se ne da ?
Kateri je najbolj preprost način ???

Še kar mi ni jasno to da če npr kupim orginal igre kot so CS Global offensive ter COD Black Ops 2 in jih nekaj časa špilam online. Potem pa se odločim da svoj PS3 odklenem da lahko igram tudi neorginale.

Kaj se potem zgodi z temi orginalnimi igrami. Se še dajo igrati kljub odklenjenemu PS-ju ali ne ?????
Ali je tudi pri PS3 tako kot pri xboxu da te lahko dobijo da imaš odklenjen PS3 in več ne moreš igrati online ???

Res se vam opravičujem če so moja vpr smešna ampak me zanima ali se mi ga sploh splača kupiti ali ne ker nisem ravno BILL GATES :))

Bananovec ::

Igre, ki jih kupiš preko Playstation Networka, se ti vežejo na račun preko katerega si na PSN kupoval.
Ostale igre, ki jih kupiš na BluRayu lahko normalno igraš preko spleta vse dokler, imaš nameščeno zadnjo različico sistema, ki to še omogoča.

Glede iger se lahko odpraviš tudi na naslednjo spletno stran, kjer je nastanjena obstoječa slovenska Playstation skupnost. Tam je mogoče ugodno kupiti rabljene igre za PS3.
http://www.ps3.si/
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

TheGox ::

Banovec oprosti mogoce sem preneumen za to ampak jaz se kar ne razumem ali bom lahko še dalje igral orginal preko online če si odklenem svoj ps ??

Če sem pravilno razumel bom lahko igral vendar bom moral redno posodabljati zadnje različice sistema ??
Kaj potem kljub posodabljanju sistem ostaja odklenjen ?? Kako je stem ?

St235 ::

Kratko rečeno Ne, če konzolo odkleneš potem odpade online.

Ravno tako odklenejene konzole ne mroeš posodobit na najnovejšo programsko opremo.

Za nabavljat preko PSN boš rabil viso ali mastercard, tako , da namesto da kupuješ precenjene kartice pač skoči na A banko ali banko koper pa si uredi viso elektron oziroma predplačniško kartico. Če že moraš kupovat PSN kartice pa pobrskaj malo po bolhi, ali reci kakšnemu kolegu, ker cene po trgovinah v sloveniji so naravnost oderuške. Recimo zgoraj ti za 16GBP kar je manj kot 20€, računajo 28€.

matejceh ::

Vse bi odklepali, naredili pa nič. Malo spoštujte delo drugih. Če ti je neki CS Global O. všeč ga tudi kupi, stane natanko 11€.

TheGox ::

Lakotnik Hvala.

Funkee spoštujem delo drugih vendar gledam tudi svoj žep. Nisem Bill Gates da si lahko privoscim 300 orginalnih iger. Sem pac mislil če je možno to ker imam tudi dekle, ki si želi par iger sprobat ampak vrjamem, da bi se jih hitro naveličala. Razumeš ? Lahko mi pa ti kakšno kupiš??

matejceh ::

Tudi jaz bi imel Ferrari.ja pa ga zato ne bom ukradel... Lahko mi ga pa ti, ker ti je to bolj domače...

Aja, za probat igre obstajajo demo igre, brezplačno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejceh ()

TheGox ::

Nisi ti kriv prijatu...

Lakotnik bi te prosil če mi še na kratko opišeš kaj sploh je ta PSN kartica ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheGox ()

Bananovec ::

TheGox je izjavil:

Banovec oprosti mogoce sem preneumen za to ampak jaz se kar ne razumem ali bom lahko še dalje igral orginal preko online če si odklenem svoj ps ??

Če sem pravilno razumel bom lahko igral vendar bom moral redno posodabljati zadnje različice sistema ??
Kaj potem kljub posodabljanju sistem ostaja odklenjen ?? Kako je stem ?

Pred kratkim se je zgodil napredek glede hekanja v Playstation sceni, tako da ti ne morem zagotoviti še nič.
TI pa lahko zagotovim v primeru, da boš kupil novo konzolo, je ne boš mogel "odkleniti", saj je to mogoče le na starejših model.

za vse ostalo glej komentarje drugih.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

St235 ::

TheGox je izjavil:

Nisi ti kriv prijatu...

Lakotnik bi te prosil če mi še na kratko opišeš kaj sploh je ta PSN kartica ?


Vrednostna kartica, v bistvu tako kot recimo kartice za predplačniški mobitel. Kartica ima neko nominalno vrednost (recomo 20€) in kodo. Potem ti v playstation store napišeše to kodo in se denar (20€) prenese na tvoj račun in lahko plačuješ. Če uporabljaš pa kreditno kartico potem ti pač direktno trga s kartice ko kaj kupiš.

Pri PSN karticah moraš edino pazit,da so različne kartice za različne države. Tako če imaš slovenski account ti bolj malo koristi UK kartica. Za slovenski store kot mi je znano še ni kartic.

Najbolj ugodno mislim, da je še vedno če imaš ZDA račun, nabavljaš kartice na Best Buy in imaš račun registirran v kaliforniji, ker ni davka na software.

Trixyy ::

Btw ta novi ''super slim'' je glasnejši od navadnega ! ;)

St235 ::

po pričakovanjih, glede na plastičnost izdelave, odprt blueray pogon itd.

Trixyy ::

točno tako


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSN

Oddelek: Konzole
233822 (141) aniaqueen232
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115277 (5028) oo7
»

[PS3] Nakup PS3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
23649756 (25104) hojnikb
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558140 (5085) scipascapa
»

PSN CARD

Oddelek: Konzole
7987 (878) soldier1337

Več podobnih tem