» »

Dimiceva je odstopila

Dimiceva je odstopila

««
6 / 6
»
»»

Pšenični ::

"Saj ravno to je problem, ki sem ga malo prej omenil. Rumeni časopisi se razkokodakajo in potem mora policija in sodstvo in še kdo ukrepati, ker če ne, jih takoj obtožijo, da nič ne naredijo. In ko ukrepajo in se izkaže, da ni nič tako zelo narobe, so krivi, ker niso uspelo dokazati "očitne krivde"."

http://www.finance.si/295921/Smo-elita-...

Tam kjer je dim, je navadno tudi ogenj. Sploh pa v naši državi govoriti o pravni državi, to je le za naivne. Problem bo le za levico, da morajo pazit, da ne bojo z oblasti šli tako kot so prišli. Z revolucijo. Sicer sam osebno upam da do tega ne bo prišlo.

Zgodovina sprememb…

lexios ::

Saj ravno to je problem, ki sem ga malo prej omenil. Rumeni časopisi se razkokodakajo in potem mora policija in sodstvo in še kdo ukrepati, ker če ne, jih takoj obtožijo, da nič ne naredijo. In ko ukrepajo in se izkaže, da ni nič tako zelo narobe, so krivi, ker niso uspelo dokazati "očitne krivde


Aha, točno zato je "primer Satex" zastaral, v primerih "Vegrad et al." se pa še nič ni zganilo, ker se bo izkazalo, da nič ni tako zelo narobe, heh he?;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

WarpedGone ::

Kako smo bolj papeški od papeža a ne?
Ko je pa na tapeti Janša se pa zgodba zasukne za 180o, vsi veste da je Kriv™, brez uradne obtožbe in dokaza. Edin papir, ki ste ga bli sposobni pokazat, je bil že prej dokazan za ponaredek.

Največji problem pri zadevi je arbitrarnost. Ko je cilj nasprotnik, so dovoljena vsa sredstva, ko je v dreku "naš" pa Pravna Država!

Fuj in fej levaki jedni.
Zbogom in hvala za vse ribe

TESKAn ::

W1, boš rekel, da ste "desničarji" kaj drugačni? In se ne sukate 180° v omenjenih dveh primerih?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

JAKAF1 ::

Pahor je brez nje dokončno izgubljen.

WarpedGone ::

W1, boš rekel, da ste "desničarji" kaj drugačni?

== levičarji smo isti drek

To si hotu rečt?
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

WarpedOne, mogoče kakšen citat od koga tu prisotnih, ki je Janšo vnaprej označil za krivega? In njegove afere si niso "izmislili" rumeni mediji, temveč finski policisti.

O.

lexios ::

heh, zgodba JJ ima začetek v "rumenih medijih" v Sloveniji, če karkoli vem?;) Tko, da smo kr lepo na istem... "Pravno državo" za vse prosim!;((

WarpedGone ::

WarpedOne, mogoče kakšen citat od koga tu prisotnih, ki je Janšo vnaprej označil za krivega? In njegove afere si niso "izmislili" rumeni mediji, temveč finski policisti.

Zgodba o "Janševi trgovina z orožjem" je stara 20 let, patrija je le zadnje poglavje. Finski policaji si niso nič zmisl, so že dobili z žličko servirane zgodbice. Citate si pa, sposoben kot si, zguglaš komot sam.
Zbogom in hvala za vse ribe

TESKAn ::

WarpedGone je izjavil:

W1, boš rekel, da ste "desničarji" kaj drugačni?

== levičarji smo isti drek

To si hotu rečt?


Hotel sem rečt, da se vam nekaterim ni treba delat svetnike. Jaz se zavedam, da smo hote/nehote zmeraj biased glede na naša prepričanja, izkušnje. Je pa razlika ali se tega zavedaš in boš v vsakem primeru zagovarjal naše zakone (naj si bodo ti dobri ali slabi, če zagovarjaš kršenje zakonov, zagovarjaš propad civilizacije. Spreminja se jih pa drugače, kot tako, da jih po vrsti kršiš) ali pa se boš slepil in se v primeru A drl "držite lopova!", v primeru B pa "kaj težite nedolžnemu!", pa čeprav sta oba v enakem postopku. Kot si rekel,
Ko je cilj nasprotnik, so dovoljena vsa sredstva, ko je v dreku "naš" pa Pravna Država!

In to je problem _vseh_ ljudi. Ga ni junaka na svetu, ki bi v popolnoma vsakem primeru imel v glavi nepristransko stališče.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Karaya 52 ::

Okapi je izjavil:

WarpedOne, mogoče kakšen citat od koga tu prisotnih, ki je Janšo vnaprej označil za krivega? In njegove afere si niso "izmislili" rumeni mediji, temveč finski policisti.

O.


Ampak če me spomin ne vara, je ob novici da je Janša med obtoženimi v primeru Patrija, nekaj forumašev zagovarjalo stališče, da bi morali politiki v takih primerih zapustiti politično prizorišče, ker se itak "lahko izmažejo na tehnikalijah". To je potem kaj, em, kriv mimo sodišča?

WarpedGone ::

@TESKAn:
Podpis.
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

nekaj forumašev zagovarjalo stališče, da bi morali politiki v takih primerih zapustiti politično prizorišče,
Mene ni bilo med njimi, pa tudi tisti, ki so to trdili, so to trdili za leve in desne, ne samo za ene.

O.

Mr.B ::

Ponavadi se zgodba začne z nepomembnim člankom, ki se pozabi, čez kakšen teden pa se znajde ob 18.00 kot udarna novica, za katero se vsi čudijo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

oldguy ::

nekaj forumašev zagovarjalo stališče, da bi morali politiki v takih primerih zapustiti politično prizorišče,

Mene ni bilo med njimi, pa tudi tisti, ki so to trdili, so to trdili za leve in desne, ne samo za ene.


Jaz sem bil eden tistih, če se ne motim. Politik bi moral očistiti svoje ime in odstopiti takoj, ko se začnejo razkrivat zares hude bedarije. Preden se kdo vtakne, to ne velja samo za Janšo, jih je pred njim v vrsti vsaj še za dve stranki.

Ampak to je stvar časti in integritete, našim politikom neznanih pojmov...

nurmaln ::

oldguy je izjavil:

nekaj forumašev zagovarjalo stališče, da bi morali politiki v takih primerih zapustiti politično prizorišče,

Mene ni bilo med njimi, pa tudi tisti, ki so to trdili, so to trdili za leve in desne, ne samo za ene.


Jaz sem bil eden tistih, če se ne motim. Politik bi moral očistiti svoje ime in odstopiti takoj, ko se začnejo razkrivat zares hude bedarije. Preden se kdo vtakne, to ne velja samo za Janšo, jih je pred njim v vrsti vsaj še za dve stranki.

Ampak to je stvar časti in integritete, našim politikom neznanih pojmov...


Glede na to koliko aferic se znajo zmislit slovenski mediji in politični nasprotniki, ne bi v sloveniji imeli nobenega politika več, če bi se držali tvoje ideje.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

oldguy ::

Glede na to koliko aferic se znajo zmislit slovenski mediji in politični nasprotniki, ne bi v sloveniji imeli nobenega politika več, če bi se držali tvoje ideje.


Da majčkeno podražim - si prepričan, da bi bilo to nujno slabo?

Jasno je, da je do tega težko priti, ker zahteva neko profesionalnost in integriteto - ampak drugo skrajnost imamo pa mi - en Srečko, na primer, trobi kako so mu vse podtaknili, potem ko ga začopatijo s 300 jurji, odstopi pa seveda ne. To je povsem neresno. Še bolj neresno je, da četrt ljudi to mirno požre. Zakaj je temu tako? Hja, le zakaj?

Edini recept, ki se ga pri nas držijo vsi, levi in desni, je ob kakršnikoli aferi na ves glas vpit kako so mu to podtaknili mafija, sodstvo, udba in sova, tačrni al pa tardeči. Poden od podna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SCT ali kako premagat državo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6311368 (9057) mikic007
»

Vegrad: ali je to sploh mozno? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11119139 (15051) lexios
»

srbski posli v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
667144 (4689) jrtjtejtt

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584212598 (180661) Pšenični
»

Srečko Prijatelj obsojen na dobrih pet let zapora (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
576077 (4724) djordjevic

Več podobnih tem