» »

Ahmadinejad vs Larry King (intervju, 23.9.2010)

Ahmadinejad vs Larry King (intervju, 23.9.2010)

kivi113 ::

Evo intervju. Prvi del intervjuja ni posebej zanimiv, ker ima Larry neumna vprašanja, nevredna "Iranske nevarnosti". Drugi in tretji del sta zanimiva.








Kdo bi lahko rekel "nič novega". Osebno sem se parkrat precej nasmejal. Seveda me bo do smeha minilo, če bodo Izraelci in Američani naredili korak naprej "širjenju demokracije" oz. kakršenkoli medijski izgovor se bodo že spomnili.

Neocon fašistom morda ne bo tako všeč, morda se pa motim, da se kaj komičnega najde tudi za njim. :)

Je bilo pa tudi precej "oglasov" vmes.

edit: zmotil sem se pri datumu. 22.9.2010 :)
jao jao
  • spremenil: kivi113 ()

guest #44 ::

Ma naj se jebe, fundamentalistični debil z preveč moči v rokah. Manj kot je takih ljudi na svetu boljše je.

LordTado ::

ded se ne da:)
naj kar pove da bo ameriko spustil v zrak ko bo malce oobožala:)

Lion29 ::

mah ne vem... ima precej stvari prav... predvsem to, da amerika vtika nos vsepovsod, je glavna... ocita drugim jedrsko orozje in se spreneveda... a je sama tista ki ima najvec jedrskega arzenala in unicuje Zemljo z ogromno jedrskimi poksusi.......
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

n unicuje Zemljo z ogromno jedrskimi poksusi.......
Si pogledal, kdaj je bil zadnji? Najbrž ne.

Lion29 ::

bluefish je izjavil:

n unicuje Zemljo z ogromno jedrskimi poksusi.......
Si pogledal, kdaj je bil zadnji? Najbrž ne.


your point?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Avenger ::

Več moči kot imaš bolj si pokvarjen, zmagovalcev nihče nič ne sprašuje. A ni blo vedno tko?

To, da so bili Rusi na začetku poenoteni z nacisti se ne govori. Malokdo sploh ve o Holodomoru. Rusija je velesila, vojno je končala na strani zmagovalcev. Američani pa z izjemo Vietnama niso izgubili nikoli, pa vedno s v vojni z nekom, nikoli na svojem ozemlju, to da so velesila je pa itak jasno. Verjet, da so v vseh namerah čisti kot solza je naivno, da ne uporabim kakega drugega izraza. Ahmadinežad je le druga plat medalje in to je vse. Barvajo ga kot nevem kaj, pa ni nič kaj drugačen od ostalih svetovnih voditeljev, odraža stanje in položaj svoje države in predstavlja povprečje, ne javnega mnenja, ampak sil v državi - kot drugje po svetu. Obama je na oblasti, ker so mu dovolili biti na oblasti in njegove niti vlečejo tisti, ki pač imajo moč, ti ljudje pa niso jagenjčki, ne na eni, ne na drugi strani. Eh, politika je zoprna stvar...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

LordTado ::

Ameriko stiska počas in takrat bo začela še bolj pritiskat na druge,ker jo kitajska lepo mozga...
Čez 10 let ne bodo imeli več drugega kot hamburger in coca colo,no za tolažbo bo.
Malce se je Amerika precenla da bo velesila kar samoumevno ostale pa bodo cepljale za njo in jo poslušale in dajale, če ne pa si vzamejo,nafta tudi ni večen dnar,bo treba v svoji deželci tudi delat, ne samo okupirat naftna področja.
Zgleda da jih 11/9 ni izučil in dalje serjejo drugim v skledo,hmm.

Po drugi strani pa je ok da je predsednik Iraka tako oddaljen in diplomatski in odgovarja z vprašanji,naj američani pred svojim pragom pometejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Lion29 ::

iraka?

in pol se bunimo, da nas zamenjujejo s slovasko?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zeberdee ::

Priznati moram, da je to prvi prispevek z Iranskim predsednikom, ki sem ga videl. Totalno presenečen, mislim, da nisem še videl politika, ki bi tako na izy, tako brez problema komurkoli vzel besedo. Ali se motim?

LordTado ::

Irana no,Irak pa ni daleč vstran...

Zeberdee:
Mislim da ni on vzel besedo ampak so si sami oz. King je očitno mislil da bo z konkretnimi vprašanji povozil Irančana on pa je samo nazaj spraševal:),ker ve da so enako smrdi tudi pri njih kar pa je King odgovoril z poraženo mimiko obraza in nato reklamami,po katerih je začel drugo temo...
Bog pomagaj prepotentnim američanom, počasi bodo lahko z razlogom govorili God Bless America!

Brane2 ::

Ahmadinejad je dober. Sesul ga je. Oziroma jasno nakazal, kaj bi se zgodilo, če bi se Larry spustil globlje v debato.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

LordTado ::

Malce mam občutek da amerikancom že malce voda teče v grlo...:)
Zanimivo bo v naslednjih letih če ne bo diplomacija popustila in se bo žačelo pravo globalno segrevanje z bombami:)

Lahko pa Iran vleče Ameriko tkao kot je Amerika Rusijo pri vesolskih projektih na luno,da so že postavli prazno raketo in rusi so potem panično kar spuščali v zrak rakete in se klali...

Vse se vrača vse se plača:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Andruxa ::

Brane2 je izjavil:

Ahmadinejad je dober. Sesul ga je. Oziroma jasno nakazal, kaj bi se zgodilo, če bi se Larry spustil globlje v debato.


res. Sam ne ker bi bil dober retorik, v resnic zgleda mal trd, ampak ker je praktično nemogoče ubrant stališče tistga ameriškega reicha. King ni mel šans. Kot da bi poskušal brant naciste l. 43 z izpostavljanjem pravic Sudetskih Nemcev. Ameriška propaganda ma šanse samo dokler je enosmerna in iracionalna. Argumenti, debate ne spadajo zravn.
Lp, A

Double_J ::

Sej se vidi, da je tastar komaj govoril. Iranec ima par zvijač na ta vprašanja, ki bi mu jih marsikdo zlahka lahko vrnil in tisti nebi imel šans potem.

Če pa kdo ne verjame, pa naj pogleda kdaj je odgovoril, če je pri njih kamenjanje legalno? Ni odgovoril, tako kot na nobeno vprašanje.
Dve šivanki...

Brane2 ::

Rekel je, da kamenjanje ni legalno. Kar se zamika tiče, se je slišalo, da je to zaradi prevajalca.

Zdaj a laže ali ne je druga stvar. Ampak kaj ima kamenjanje z Iranskim jedrskim programom ?

Je kaj bolj kruto od recimo električnega stola ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Double_J ::

Rekel je, da kamenjanje ni legalno.


Hehe, mamo še slovenskega Ahmadija, ki tudi zavaja.:D

Drugače pa ameri so dejansko dvolični. Če bi bil to nek lokalni afganistanski voditelj kakšnega plemena, bi ga že likvidirali z brezpilotnim letalom.

Tega pa pač ne upajo, čeprav je nevarnejši in jim celo hodi po državi. Še Bush tu ni kaj dosti upal, pa je bil eden pogumnejših. Najmanj novega Reagana bodo rabili zgleda.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Brane2 ::

Fajn bi blo. Da izpušijo še tam, jih dokončno kupijo Kitajci in se bo dalo dobit zelo poceni a solidnega Forda...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::


Hehe, mamo še slovenskega Ahmadija, ki tudi zavaja.:D


Ne me silit, da grem iskat ta trenutek v posnetku. Spomnim se, da je rekel, da kamenjanja v Iranu danes ni ali da je ilegalno.

Če sem si narobe zapomnil, prav. Nisem pa zato lažnivec.

Moj point je bil ta, da cel napad ni bil na mestu. Tudi če Iran dejanjsko dovoljuje ubijanje s kamenjanjem, se dajmo zazret v pečenje in celo zažiganje ljudi na električnem stolu, preden gremo v tako dvolično kritiko.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Double_J ::

Tudi če Iran dejanjsko dovoljuje ubijanje s kamenjanjem, se dajmo zazret v pečenje in celo zažiganje ljudi na električnem stolu, preden gremo v tako dvolično kritiko.


Ne moreš biti nikjer obsojen na to v Ameriki. Morda kje, če daš izrecno prošnjo za ta način. Nikakor pa proti lastni volji.
Dve šivanki...

Brane2 ::

Ti boga. Leclerc je prišel tudi v plinsko celico, zgleda.

In sedaj je Iran kriv, ker je mogoče topogledno ajde desetletje za USA al kaj ?

In zato mu je treba srat glede atomske energije itd ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Matako ::

Senilec vs. Retard
/\/\.K.

USS Liberty ::

Brane2 je izjavil:

Ahmadinejad je dober. Sesul ga je.


kinga lahko še moja ali tvoja stara mama sesuje....

Brane2 je izjavil:

Tudi če Iran dejanjsko dovoljuje ubijanje s kamenjanjem, se dajmo zazret v pečenje in celo zažiganje ljudi na električnem stolu, preden gremo v tako dvolično kritiko.


tebi ni nič jasno, al pa se delaš, da ti ni jasno. V Iranu lahko žensko za kazen kamenjajo do smrti, če vara moža, v zda te pa usmrtijo z injekcijo, če si morilec. Nisem še videl, da bi v ZDA kakšno žensko sodišče dalo na električni stol in bi jo usmrtili, ker je varala moža....

BTW... ne podpiram smrtne kazni, ne v Iranu, ne v zda, nikjer.... moti pa me dvoličnost, ko se piše neumnosti in laži samo, da se pljuva po ZDA...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

USS Liberty je izjavil:


tebi ni nič jasno, al pa se delaš, da ti ni jasno. V Iranu lahko žensko za kazen kamenjajo do smrti, če vara moža, v zda te pa usmrtijo z injekcijo, če si morilec. Nisem še videl, da bi v ZDA kakšno žensko sodišče dalo na električni stol in bi jo usmrtili, ker je varala moža....


1. se pravi, ni problem samo kamenjanje toliko kot to, za kaj te lahko tako ubijejo ?

2. Tip je Kingu u faco reku,d a gre za dezinformacijo in da:

- je postopek še v teku
- da se ženski sodi za UMOR in ne zaradi varanja.

Ker King na to ni odreagiral, se je zame tu s tem zadeva končala. Point to Ahmadinejad.
On the journey of life, I chose the psycho path.

USS Liberty ::

>>>>>>>>>da se ženski sodi za UMOR in ne zaradi varanja

V tem primeru gre mogoče za umor, je pa v Iranu mnogo drugih žensk, ki niso nikogar umorile, pa so bile obsojenje na smrt s kamenjanjem zaradi prešuštva...

Spominjam se pa kako je bila tudi v Nemčiji cela štala ene deset let nazaj, ko se je en nemški poslovnež, ki je delal v Iranu, se hotel poročiti z Iranko in je ona hotela z njim pobegniti v Nemčijo, pa so ju dobili in oba obosoili na smrt in je tega Nemca moral celo sam nemški zunanji minister priti reševat v Teheran, da je odnesel živo glavo, s to Iranko pa ne vem, kaj se je potem zgodilo, a so jo kamenjali, obesili... Ja, res je najhujši zločin, če se ena Iranka hoče poročiti po svoji volji z enim Nemcem in je zato treba oba ubiti....
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Fajn. Zakaj torej ni podal tega primera ?

Pa tudi če bi ga, je ta sam zase zadosten razlog, da nekomu odrečeš pravico do uporabe jedrske energije ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

poweroff ::

USS Liberty je izjavil:

Spominjam se pa kako je bila tudi v Nemčiji cela štala ene deset let nazaj, ko se je en nemški poslovnež, ki je delal v Iranu, se hotel poročiti z Iranko in je ona hotela z njim pobegniti v Nemčijo, pa so ju dobili in oba obosoili na smrt in je tega Nemca moral celo sam nemški zunanji minister priti reševat v Teheran, da je odnesel živo glavo, s to Iranko pa ne vem, kaj se je potem zgodilo, a so jo kamenjali, obesili... Ja, res je najhujši zločin, če se ena Iranka hoče poročiti po svoji volji z enim Nemcem in je zato treba oba ubiti....

URL PLS.

Da ni bil ta Nemec v resnici Hans Buehler, ki je bil aretiran iz čisto drugih razlogov?
sudo poweroff

USS Liberty ::

poweroff je izjavil:


URL PLS.

Da ni bil ta Nemec v resnici Hans Buehler, ki je bil aretiran iz čisto drugih razlogov?


ne ni bil beuhler, to se je zgodilo veliko let po buehlerju, ne ni bil noben vohun ali kaj podobnega, kot bi ti najbrž rad insinuiral in tudi Iranci, mislim, da niso tega Nemca obtoževali vohunstva. "Zločin" za katerega so ju bremenili, je bilo ljubezensko razmerje nevernika Nemca z muslimansko žensko in pa pomoč pri poskusu prebega Iranke v tujino...

Te zgodbe nisem videl na netu, ampak na nemški TV ARD in ZDF, kjer so o tem poročali, če pa nisi tega gledal tvoj problem, kaj pa bereš samo pro islamsko Mladino...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

URL PLS. Ziher je Spiegel na veliko pisal o tem. Če spremljaš nemške medije ti najbrž en bo problem dokazati svoje trditve...
sudo poweroff

LordTado ::

Ahmed je v tem intervjuju izpadel pameten samo preko butastih američanov,ki sebe tunkajo :)

USS Liberty ::

matthai, a ti to insinuiraš, da sem si jaz kar nekaj izmislil in da se to sploh ni zgodilo?
kot sem rekel, o tem je poročal nemški ARD in ZDF, jaz sem to tam videl, za spiegel pa ne vem... Tebi na čast pa sedaj ne bom googlal, iskal linke za neko več kot deset let staro zgodbo in se pepčkal s tabo, ker imam bolj pametne stvari za počet, saj levih ljubiteljev islama itak ne prepričaš, pa če tudi bi njih sredi Ljubljane bičali po šeriatskih zakonih.... Predlagam ti, da greš Iran, si tam najdeš kakšno Iranko,imaš seksualno razmerje z njo in to tam poveš v javnosti in osebno preiskusiš njihov pravosodni sistem kakšno kazen boš dobil za to....
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Double_J ::

2. Tip je Kingu u faco reku,d a gre za dezinformacijo in da:

- je postopek še v teku


Točno tako, zgolj o postopku je govoril. Ne pa o tem a je kamenjanje zakonito. Glede tega bi lahko rekel zgolj da je.
Dve šivanki...

poweroff ::

USS Liberty je izjavil:

matthai, a ti to insinuiraš, da sem si jaz kar nekaj izmislil in da se to sploh ni zgodilo?

Ne, zgodba me zanima, zato sem prosil za link. Ampak namesto, da bi link dal, si začel nabijat o branju Mladine in fundamentalizmu.
Mislim, WTF?

USS Liberty je izjavil:

Predlagam ti, da greš Iran, si tam najdeš kakšno Iranko,imaš seksualno razmerje z njo in to tam poveš v javnosti in osebno preiskusiš njihov pravosodni sistem kakšno kazen boš dobil za to....

Zaenkrat nimam kakšne posebne želje v tej smeri. Si pa predstavljam, da bi znal biti podoben problem kot če bi se v ZDA pred 50 leti hotel poročit s črnko.
sudo poweroff

kivi113 ::

Nadaljevanje: Ahmadinejadov govor v svetu ZN







Na tiste kritike s kamenjanjem, Ameriška vlada lahko BREZ SOJENJA ubije svojega državljana. Pa saj smo se Slovenci med sabo klali ne tako dolgo nazaj. Kar je grozna sramota, ki se ne bi smela nikoli več ponoviti. Pa se bo, dokler se bo prikrivalo zgodovinska dejstva in dolker ne bo narod ratal malo bolj pameten. Tudi tragedija v bivši Jugi nima prav dolge brade.

Da ne govorimo o tem, da Američani spodbujajo nasilje v Iranu in demonstracije in podobno. Amerika po zakonih ZN nima pravice se vtikati v notranjo politiko tujih držav, pa se ves čas vtika.

nevone ::

Ne me silit, da grem iskat ta trenutek v posnetku. Spomnim se, da je rekel, da kamenjanja v Iranu danes ni ali da je ilegalno.

Če sem si narobe zapomnil, prav. Nisem pa zato lažnivec.

Narobe si si zapomnil. In zakaj ne bi še enkrat pogledal? Ker te resnica v bistvu ne zanima?

Moj point je bil ta, da cel napad ni bil na mestu. Tudi če Iran dejanjsko dovoljuje ubijanje s kamenjanjem, se dajmo zazret v pečenje in celo zažiganje ljudi na električnem stolu, preden gremo v tako dvolično kritiko.


Dvoličnost je v tem, da tam tako kaznujejo samo ženske. Razen če moške tudi kamenjajo, v primeru prevare svoje žene?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Tr0n ::

Matako je izjavil:

Senilec vs. Retard

^^ Pretty much this.

Larry ze dolgo ni vec to, kar je vcasih bil. Ne vem, kaj ste pricakovali. :)

nevone ::

Kar se splošnega vtisa intervjuja tiče sem jaz videla takole:

Če je nekaj intervju, potem je naloga "novinarja", da sprašuje in se ne zapleta v debato. In se tudi ne pusti, da bi bil v debato vpleten.

Ahmadinejad je izpostavljal povsem normalne dileme dela sveta, ki Zahodu (na čelu z USA) ne zaupa in želi, da se "opozicija" okrepi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kivi113 ::

Na RT je celoten Ahmadinejadov govor. Na CNN so nehali s prenosom že malo pred koncem. Tam Ahmadinejad govori tudi o pomenu žensk.

Youtube pa manipulira s številom ogledov??



edit: Jp, ustavli so counter na 303. Likes in dislikes pa rastejo. Na nekaterih RT counter ne raste, medtem ko na ostalih videotih counter narašča.

Oh ja, ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kivi113 ()

tadvet ::

kivi113 je izjavil:

Na RT je celoten Ahmadinejadov govor. Na CNN so nehali s prenosom že malo pred koncem. Tam Ahmadinejad govori tudi o pomenu žensk.

Youtube pa manipulira s številom ogledov??



edit: Jp, ustavli so counter na 303. Likes in dislikes pa rastejo. Na nekaterih RT counter ne raste, medtem ko na ostalih videotih counter narašča.

Oh ja, ...


Kar počnejo je naravnost smešno, medtem pa kot si že ti rekel na drugih straneh rase število ogledov. Zanimivo je tudi da je več komentarjev kot ogledov...

ziga7 ::

Za buffer najbrž še nista slišala.

kivi113 ::

ziga7 je izjavil:

Za buffer najbrž še nista slišala.


Ki tu opravlja nalogo česa? :)

Here we go:



Upam, da gre res za buffer, ker me zanima, koliko ljudi si je tole dejansko pogledalo. Sodeč po komentarjih precej.

edit2:

While I do believe this is an inside job, I must say it shows you do no research. Youtube videos ALWAYS have and probably ALWAYS will get stuck at 300-350 ish views when a new video is uploaded. This is to stop hackers from getting 10000000 views per second in their videos.

Nonetheless, Youtube does censor, this ain't an example (yet) though.

Tole je ena možnih razlag. ;D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kivi113 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iran v pričakovanju volitev onemogočil VPN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
6619134 (17565) Deneb
»

Največ zahtevkov za odstranitev političnih vsebin z Googla iz - ZDA

Oddelek: Novice / NWO
4717201 (14925) Jst
»

Iranske volitve 2009 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
61629404 (18094) Mipe
»

Ali bo Amerika napadla Iran do 20.3.2006??? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18514571 (567) leinad

Več podobnih tem