» »

Usb tv tuner za anlogni sprejem

Usb tv tuner za anlogni sprejem

sokel ::

Lp!
Mam od siola optiko in analogno kabelsko. Sem jih že spraševal kak tv tuenr bi moral imet, da bi lahk gledal. So mi rekl, da tuner ki podpira dvb-t ni ok. Ne vem kak usb tv tuner naj vzamem, da bom lahk gor gledal in senaml na pc? Prek ključa bi tud snemal iz dvd snemalnika analogni signal.
Če mogoče kdo uporablja časovno nastavitev snemanja, da mi malo opiše kk je kaj ta funkcija.
Če je isto kot na recorderju in pol sam snema, ko je čas zato?.
Sem mislu že kupt Gigabyt U7600, ki podpira tud časovno snemanje, sam ma digital signal.

Hvala

kelly1 ::

Pozdravljen.

Gigabyte U8300 - rešitev !! :)

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kelly1 ()

sokel ::

A ti veš, ka moram jaz met, da bom lahk mel gor siol kabelsko in vse ostale komponente?.
A maš kake izkušnje gede tega tunerja?

kelly1 ::

Pozdravljen,...

Pravzaprav,....ne razumem te, kaj bi želel. To je samo zunanja TV/DV/radio kartica, ki podpira tako analogni kot digitalni sprejem.

sokel ::

A si prebral moj mail, ki sem ti ga poslal?
Zanima me, če si sprobal snemat na disk z fukcjo, časovnega snemanja?
Kakšna je slika na pc? Je tko kot na tv al slabša? Kako si zadovljen z tv tunerjem?
Si kaj probal sliko v sliki?
Vem, da je to usb zunanji tv tuner. Še to me zanima. A radijo lahk poslušaš postaje, ki jih lovi po sloveniji al tud internet radio? Ker jaz sem mel internet radijo, sam mi je dostkrat izklapljal radio.
Upam, da sem sedaj dovolj razločno napisal glede mojih vprašanj?.

kelly1 ::

Pozdravljen,...

Res je priletel en mail, vendar je bil popolnoma prazen - črn ekran,.. verjetn virus :|,

Več imaš na ZS !!

Lp

sokel ::

Ej, sorry!
A veš ka, jaz mam program za slepe slabovdne in mam drugačen način namizja kot vi videči. To se mi dogaja, če pošilam iz outlooka. Ker mi takrat ni delal gmail, sem moral od tam. Pa sem označil vse in dal črno barvo, pa vseen nisi videl. Ka ti pošlem še enkrat?
Bom kopiral in ti ga na zasebno poslal.

Hvala v naprej za pomoč. Te zato tako sprašujem, ker če je vse ok, ga takoj naročim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564768 (22476) k4vz0024
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74522 (3443) sokel
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509838 (7647) edublin
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507091 (5158) Tiash
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918945 (11985) Izi

Več podobnih tem