» »

Dial Up -> osebni rač. -> Adsl -> internet

Dial Up -> osebni rač. -> Adsl -> internet

Intl ::

Do interneta dostopam preko ADSL.ja. Vendar imam doma tudi ISDN modem. Zanima me pa naslednje -> Kaj naj naredim oz. katero programsko opremo naj uporabim da bo lahko npr: nekdo (brat) za katerega bom kreiral username ter password lahko dostopal do interneta, tako da me bo enostavno poklical, modem pa ga bo preko računalnika in Adsl-a vrgel na internet.
Prepričan sem, da je to 100% izvedljivo, ˝zato se obračam na vas Slo-tech-ovce, da mi pomagate rešiti ta problem, kajti v tem primeru sem popolni butl in nimam pojma kako se zadevi streže.

MadMax ::

Ta nekdo (brat) bo veliko hitreje surfal po netu, ce bo direktno poklical na kaksno 0880/0889 stevilko...


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

ToniT ::

Pa še ceneje bo. :D

Intl ::

Madmax & ToniT -----------> Ne sprasujem o mnenju kaj si uporabniki mislijo. temveč sprasujem popolnoma nekaj drugega. Vidim, da si lahko z vajino pomočjo lahko bolj malo pomagam.
In blo bi tut fajn, [za vaju ter tudi za vse ostale] da na kakršnakoli vprašanja o katerih kot kaže nimata-e pojma ne odgovarjata-e.
Razen, če enostavno ne moreta-e brez tega....:)
Vsi znamo razlikovati med vprasanji -> Kakšno programsko opremo naj uporabim
za dosego tega cilja, ter Kaj si mislite o tej varijanti....

MadMax ::

Ja, res ne moremo brez tega. To je nujno potrebno, kot zrak, ki ga dihamo;)

Poglej:
napisal sem pac to kar sem napisal, ker tvoja zelja res ni smiselna.

Ce pa bi tvoj bruder rad DLjal velike fajle, se lahko skonekta na tvoj PC prek Symantec PCAnywhere ali cesa podobnega, ti pa mu te zadeve obcasno zapeces na CD.

Happy now?


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

ToniT ::

Pa še takrat je ceneje, če to naredi preko interneta, ti pa mu to omogočiš s pomočjo kakega servisa za dinamični ip.
Cenejši od PCAnywhere je pa VNC.

Nisem si mogel pomagati....... :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1767547263 (657) d4vid
»

Pregledovanje "zanimivega" prometa

Oddelek: Omrežja in internet
487739 (6054) Phantomeye
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951105 (22855) simone
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543259 (18799) imallears
»

Siol v ponedeljek z novo ponudbo

Oddelek: Omrežja in internet
293976 (1526) antonija

Več podobnih tem