» »

Siol v ponedeljek z novo ponudbo

Siol v ponedeljek z novo ponudbo

tina-n-robi ::

dober dan!

v ponedeljek bo siol ponudil novo storitev: ADSL komplet. Ta vključuje:

- adsl dostop do interneta
- varnostni paket
- dell računalnik 8-)
- microsoftova programska oprema (naj bi bilo več kot samo licenčni winsi) >:D

Nov paket bo na voljo novim in starim naročnikom na storitve najbolj priljubljenega inet ponudnika. Sicer pa je siolovo mamino podjetje Telekom, ki velja za najbolj priljubljenega in čaščenega operaterja v sloveniji, sklenilo partnerstvo z mikromehkimi iz Redmonda. Skupaj bodo ponujali nove IT rešitve in izdelke (=programsko opremo). Ha, telekom ob tem napoveduje, da bodo od partnerstva profitrali tudi končni uporabniki, češ da prinaša "manjše stroške za naročnike". LOL

lp in zdravi bodite

m.i.h.a. ::

Ne vem od kod ti te leekane informacije, ampak se ne motiš.

sw je pester, btx plate in ohišja, proci hlajeni pasivno, LCD-ji všečni,....ugodna cena.;)

fizolcek ::

Kaka leekana informacija, ce je na www.siol.net novica? Res pa da ni se nobenih specifikacij in cen.

para! ::

Heh, ne bi si mislil. Res me zanima cena za laptopa...

lp
Death before dishonor!

Tody ::

Ko modri paket ni več dovolj ;) Mobitel tala mobitele Siol pa računalnike :D Bomo videli kaj bo rekel T2 ko bo konačl z masovnimi priklopi in porodnimi težavami

Ibex ::

JeBelaCesta ::

kaj zdej lahko vsakdo kupi MS Office Student & Teacher 2003 verzijo? jest sm np.r zaposlen in vzamem tu ponudbo pr Siolu, pa zdej ne vem a lahko uporabljam ta Office al ne? Kaj pa če imam ADSL naročen kot s.p. ali pa podjetje, se vedno lahko uporabljam Office student edition?

oz. se se cinicno izrazim:
ali Siol piratizira M$ produkte? gre za t.i. soft-piracy ko imas namesceno neko verzijo za katero pa bi moral imeti poseben status (dijak, student, ucitelj)

ali pa gre za preprosto zavajanje potrošnika?


lp klemen
lep pozdrav iz višav ;-)

bond007 ::

ADSL komplet je ugodna ponudba visoke kakovosti z obročnim odplačevanjem – na 24 obrokov. Dell Inspiron in Dell Dimension 1100 bosta za naročnike SiOL ADSL 9.500 sit na mesec, Dell Dimension 5150 pa 12.700 sit na mesec (cene so z ddv).


228.000 in pa 304.000 sit. Nič posebnega, celo malo drago. Bomo videli, kaj vse bo v paketu...

Dr_M ::

Mobitel tala mobitele

kaj pa simobil tala? simobile?:\

Mephisto ::

Tole sem našel - glede prenosnika, ki bo v tej ponudbi. Torej ni tako neugodna ponudba ;)

fizolcek ::

klemenmo: povsod pise, da sodeluje Microsoft pri pripravi paketov, ti pa neki trobis da Siol piratizira? Verjetno bos lahko na svoje vprasanje dobil odgovor drug teden, ugibam pa da bodo lahko vsi normalno uporabljali ta paket, so ze dosegli tak dogovor.

"Prodajna akcija ADSL komplet je prvi rezultat strateškega partnerskega sodelovanja Skupine Telekom Slovenije in globalnega ponudnika programske opreme Microsoft, ki sta ga najavila danes na Dunaju."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fizolcek ()

Tody ::

kissmyass če nisi sposoben logično razmišljat je čist tvoj problem. Ali hoče definicijo mobitela oz GSM/UMTS/EDGE aparata ?

klemen22 ::

A sem jest prov razumu. Za 12k sit se bomo zavezali za 24mesecev in dobimo zraven še brezplačno računalnik? KEr se mi vse skupaj zdi da so malo preveč radodarni. Ali je tako da plačamo vsak mesec ene 12k sti za računalnik + 8 za net??
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

para! ::

Ja, 12k za PC + naročnina za internet.

Gre torej za obročno odplačevanje, je pa vse skupaj nekaj ceneje, kolikor sem uspel na hitro primerjat.

LP
Death before dishonor!

m.i.h.a. ::

OK nisem vedel, da se siol že na svoji strani hvali z novo ponudbo in sem zato sklepal da gre za kakšno leekano stvar.
BTW sem zaposlen v fmc in sem sodeloval pri pripravi teh compov in je bila takrat stvar še classified.

Licenčnega sw je kar nekaj, rač. so lično oblikovani (razen za moje pojme model 1100), z btx standardi, tihim hlajenjem,...
Notesnik je tudi všečnega videza, ampak škoda da je celeron 1.4ghz.;(.

Je pa prva zaloga močno omejena in ko folk pograbi tole se bo na naslednjo čakalo min. teden do dva.


Kako je pa kaj z govoricami o cenah siol-ovih paketov po novem letu? Je res, da se bodo občutno znižale?

Dr_M ::

Tody: je tebi logika bolj tuja stvar kot meni :) pa razgledanost tudi. ampak vec res nebi o tem.

harvey ::

Vse jasno, cene, konfiguracije...

link http://storitve.siol.net/akcije/komplet...

Glede cen verjetno ni za pričakovati kakih znižanj, ampak nikoli ne veš...

cekr ::

A se samo meni zdi, da se hoče nekdo na hitro znebiti stare šare?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

ELEKTROLJUB ::

Klical na Siol in Teletrgovino glede Komplet ADSL.
Povsod so mi zagotovili da ni nobenih problemov glede uporabe programske opreme MS Office Student & Teacher 2003 SLO tudi če ni nobeden od uporabnikov študent ali učitelj.
Povsem nasprotno so mi zagotovili na MICROSOFT-u.
Po telefonu so mi povedali:(Še dobro da ste poklicali, ker bi lahko imeli velike probleme)

Se pravi Siol zavaja in napeljuje.........;((
LED svetloba je prihodnost...

Zaspan ::

@ELEKTROLJUB

Na dnu strani ti lepo piše komu je namenjen ADSL komplet.

"Ponudba velja izključno za naročnike SiOL ADSL, tako obstoječe, kot nove. Ponudba ne velja za podjetja, šolske ustanove, druge organizacije oziroma za komercialno rabo. Nakup možen v Teletrgovinah Telekoma Slovenije.
"

ELEKTROLJUB ::

Pokliči na Microsoft pa ti bodo vse razložili.
Na Siolu trdijo, da ne rabiš nobenega potrdila o šolanju ali potrdila da delaš v šolstvu!!!
LED svetloba je prihodnost...

Mr.B ::

Spet ena zbrka.
Lahko da je MS-ju ostalo preveč medijev.
Drugače pa je svar ugodna če vzameš v račun licvence, tisti ki tega ne rabijo, ni nič poceni...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ELEKTROLJUB ::

Na Microsoft-ovi strani piše natanko to:

Microsoft Office Student and Teacher Edition 2003

• Word 2003 (v slovenščini)

• Excel 2003 (v slovenščini)

• Outlook 2003 (v slovenščini)

• PowerPoint 2003 (v slovenščini)


Različica je namenjena vsem učencem, dijakom, študentom, ki obiskujejo katerokoli višjo ali visokošolsko študijsko smer v poljubni šolski ustanovi. Prav tako je ta verzija namenjena učiteljem, ki poučujejo v teh ustanovah.

Še link: TUKAJ
LED svetloba je prihodnost...

Shaky ::

Ne vem kje je zbrka. Saj lepo piše na SiOL-ovi strani komu je ta paket namenjen. Se pravi, sedanjim in bodočim uporabnikom storitev SiOL ADSL. In če ta paket vsebuje to kar tam piše, se bo menda vsak posameznik preden bo karkoli kupil in plačal, najbrž pozanimal, če vsa programska oprema vsebuje licence. Če pa nekdo ne ve kaj kupuje, pa ali ima preveč denarja, al mu je pa vseeno kaj kupuje :-).

LP

Dare

antonija ::

Ce ponujajo zdraven programsko opremo z licenco, namenjeno delu potencialnih kupcev, potem morajo jasno napisati kaksni so pogoji za uporabo take licence. Ce tega ne napisejo je to zavajanje. Itak pa telekom ni znan po dobrem odnosu do strank in izpolnjevanju obljub in zakonov, zato tako ravnanje niti ne preseneca, ampak siri obrzorja...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

fizolcek ::

Tukaj je odgovor na Siolovem forumu, kaj je zdej res, ocitno se ne bo kmalu jasno.

antonija ::

Zgleda mora M$ slovenija izpolnit normo z licencam do konca leta ce ne ne bo nagrad>:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

borchi ::

Pri pripravi prodajne akcije so od začetka sodelovali Microsoft Slovenije, FMC (Dell) , NLB (krediti) in SIol kot ponudnik paketa.

a zdej SiOL že sam seb pravi sLOL:D

going down with a big smile! LOL!
l'jga

Shaky ::

@ antonija

Absolutno vse je napisano, kar se tiče pogojev uporabe. Vsi sedanji in bodoči uporabniki storitev SiOL ADSL imajo pravico kupiti ta paket. To je edini pogoj. Nobeden drugi je ne more. Vsaj po tem, kar je napisano na njihovi strani. Če je pa še zraven programska oprema, ki je nekoliko cenejša (al pa tudi ne) toliko bolje.

O ceni "legalne" programske opreme imam sicer svoje mnenje in o tem ne bi tukaj. Označevat pa neko firmo, da kogarkoli zavaja, preden je kdorkoli sploh kupil določen izdelek ali storitev in se prepričal, da tisto kar je nekdo kupil ni skladno s tem kar je nekdo oglaševal, je neresno. Milo rečeno. Pač, "večini" folka je trn v peti to ali ono podjetje, zaradi takšnih ali drugačnih razlogov. In vsak ima pravico povedati svoje mnenje. Prejudicirati pa nekaj vnaprej se mi pa ne zdi pošteno.

In BTW, to storitev trži SiOL in ne Telekom! Telekom je samo tisti, ki zagotavlja povezavo za internet in ostale storitve, ki so povezane s tem.

Če imaš pa ti slabe izkušnje s Telekomom (in še marsikdo na tem forumu), se pač zgodi. Men tud ni všeč vsak trgovec.
Osebno mislim, da se vse da uredit hitro in brez problemov, če si navajen in sposoben komunicirat na nekem osnovnem kulturnem nivoju. Vem iz lastnih izkušenj. Je pa res, da je včasih potrebno kanček potrpljenja, kar pa marsikdo danes več ne premore. Če nekaj ni možno imet že predvčerajšnjim, in predvsem pred vsemi drugimi ne glede, če to rabiš ali pa ne, je za nekatere že skoraj prepozno. Žal! Ampak to je že druga zgodba :-).

LP

Dare

antonija ::

Sej vbistvu je pa res da je za uporabnika vseeno kaksen paket offica dobi zdraven, ce pise na strani od telekoma (pa sklepan da tud v pogodbi) da ima licence za software. Ce bojo problemi ni kriv uporabnik, ampak telekom >:D

P.S.: Ne ne maram telekoma;)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036423 (15830) Primoz78
»

Siol bo spremenil ADSL pakete (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27922326 (14158) MEDENA
»

K2.net pričel ponujati brezplačni priklop ADSL

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
373057 (3057) DarkoB
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716710 (4266) clemmy
»

ADSL brez ISDN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
567902 (7902) Blue22

Več podobnih tem