» »

Uničen avto, uničen ponos

Uničen avto, uničen ponos

1 2
3
»

BaToCarx ::

Po domace, postenost se ne izplaca, to je point tega topica?

Ce je ze zvandaliziral tvoj avto, je zelo verjetno da jih je vec pred tem. Ti bi kriminaliste poklical, oni bi prstne odtise pobrali dol, pac vecina bi bila tvojih, pa od prijateljev, pa njegovi. Mogoce bi njegovi celo prizgali kake rdece lucke v raznih mapcah na postaji ki so bile nerezresene predtem.

Sicer si pa prov odreagiral da se niste nekaj preseravali, ker ce je bluzu okoli v gatah ob 22h, ni za dvakrat rect da bi vas piknu z nozem ce mu nebi dali tistih 50 eu. Aja neprimerno razkazovanje? ;)

Policija, ofcorz!

BALAST ::

Policija zagotovo nebi kaznovala lastnika posesti, ker ima pravico letat "ne ravno nag" povsod kjer je on gospodar.
50EUR se zdi veliko, ampak če bi ti začel na silo odmikat avte pred tvojim, bi zagotovo pokasiral preko 1000EUR odliva, pa najmanj enotedenske težave s policijo in zavarovalnico.

element ::

Problem je več kot očitno v tem, da ste šli s piknika lačni. Jaz bi tožu slo-tech. :)

Dami ::

element je izjavil:

Problem je več kot očitno v tem, da ste šli s piknika lačni. Jaz bi tožu slo-tech. :)

Made my day :))
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

AndrejS ::

Če vas je bilo toliko močnih geekov bi njegov avto lahko prestavili in se odpeljali domov. Morda celo prevrnili na bok

e-marko ::

Je napisal, da so bolj "švoh" sorte in ne neki mišičnjaki. In tip jih menda ni zaparkiral s fičotom ali kakšno kio pride.

LP
...somebody, somewhere...

jrtjtejtt ::

bi pa hitr enga robota sprogramiral, da dvigne in zvrne avto na bok (če so taki ultra geeki)

drgač pa policija...iz lastnih izkušenj povem, da se 99% frajerjev v sekundi podela, ko omeniš policijo...seveda bi blo najbolš, če bi to prej naredil, na licu mesta

kakšno razbijanje njegove lastnine je pa seveda neumnost

Daren ::

jrtjtejtt je izjavil:

bi pa hitr enga robota sprogramiral, da dvigne in zvrne avto na bok (če so taki ultra geeki)


Ahaha :D

bluefish ::

Je napisal, da so bolj "švoh" sorte in ne neki mišičnjaki.
So celo tako švoh, da so mirno stali zraven in gledali, kako ata po laku dela rezbarije in druge umetnosti.

Double_J ::

Ko je pršu, bi mu moral rečt, dođi ovamo smrdljivče jedan, da te sjebem sad ko pićkicu!

Zdej veš za naslednič.:)) Tle maš pa še ostale ideje...

Dve šivanki...

e-marko ::

bluefish je izjavil:

Je napisal, da so bolj "švoh" sorte in ne neki mišičnjaki.
So celo tako švoh, da so mirno stali zraven in gledali, kako ata po laku dela rezbarije in druge umetnosti.


Te rezbarije so komaj potem opazili, ker jih je očitno napravil preden so prišli nazaj.
Morali bi poklicati policijo, jasno. Ampak sedaj je vse itak samo pametovanje.

LP
...somebody, somewhere...

bluefish ::

Hja, čudno, da je dec v gatah hitrejši kot pa trije mulci in lahko v tem času zdrsa lak, šipe,..., polomi brisalce, zlomi pokrov od rezervoarja.

Zanimivo tudi, da se avtor teme izmika vprašanju, kje so bili v času, ko se je to dogajalo - morda so poskušali osvajati njegovo babo.

e-marko ::

Sam sem čisto lepo razumel. Tam so parkirali in šli na pico. Medtem jim je zaparkiral avto in ga še malo olepšal ter odšel spat. Ostalo se je dogajalo kasneje, ko so se vrnili.

LP
...somebody, somewhere...

detroit ::

meh jst nism nč razbral iz tega, samo če so je vidu tvojo registracijo in tvoj obraz mu pač ne moreš zlomt zoba in ga posilt z aufspuhom. Sicer si vsekakor sam kriv za gnev, ne pa za poškodovan avto. Nism agresivn človk sploh ne sam pravica mora bit:) polit avto pa zažgat z žabam na glavi haha:) OZ no ja tablce dol s kolegovga avta pa z macolo ponoč čez njegovga zapel. Boljš da ga ti izučiš kot pa kak k ga bo snel na licu mesta.
Skero

Dami ::

bluefish je izjavil:


Zanimivo tudi, da se avtor teme izmika vprašanju, kje so bili v času, ko se je to dogajalo - morda so poskušali osvajati njegovo babo.


e-marko je izjavil:

Sam sem čisto lepo razumel. Tam so parkirali in šli na pico. Medtem jim je zaparkiral avto in ga še malo olepšal ter odšel spat. Ostalo se je dogajalo kasneje, ko so se vrnili.

Eni pač znajo brat, eni so pa nepismeni troli.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

vorantz ::

Polovici postov se vidi, da folk ni pravilno prebral prvega posta :P

-Bogi sestradani ljudje hotli it na pico.
-Ni blo kje parkirat.
-Najdejo dokaj prostorno parkirišče s samo enim parkiranim avtom in parkirajo.
-Grejo na pico.
-Tle vmes nekdo zaparkira in zvandalizira avto.
-Pridejo nazaj, parkirišče polno, njihov avto zaparkiran.
-Se razdelijo in grejo zvonit po vratih, da najdejo lastnika avta.
-Nekako uspe vsem pristat pred bajto gate nosečega hrusta.
-Hrust se dere na njih, grozi in zahteva denar za umik avta.
-Mu dajo denar in on umakne avto.
-OP na avtu opazi obrnjeno ogledalo.
-Naslednji dan opazi vso ostalo škodo.

Odebeljeni so deli, ki ljudem delajo največ težav :)

Dami ::

vorantz je izjavil:


-Pridejo nazaj, parkirišče polno, njihov avto zaparkiran.

Parkirišče je blo še vedno tako kot prej z izjemo tega, ki me je zaparkiral.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nesreča na parkirišču (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35574077 (46619) imagodei
»

Ko te nekdo zaparkira (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13125688 (22173) ginekk
»

parkiranje na privatnem parkingu

Oddelek: Loža
319309 (8405) fikus_
»

Cenilec prepričan v svoj prav (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8620070 (16687) D3m

Parkiranje tujih vozil na zasebnem parkirišču (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13640298 (35948) Gandalfar

Več podobnih tem