» »

Nemške volitve

Nemške volitve

Thomas ::

Trenutno zgleda, da ima rdeče zelena (paradajz) koalicija prednost devetih glasov pred desnico. 303:294.

Mogoče se bo pa to še spremenilo, saj je izid zelo tesen.

Poleg tega znajo vse zmešati komunisti, ki so dobili 4% glasov. Če pridejo v parlament zaradi direktne izvolitve treh poslancev. Potem bodo imeli 20 sedežev.

Potem bo vlada desna.





:) :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

rh^ ::

Tesna bo...

[BISI] ::

Uf, zelo tesno je... Zgleda pa, da bo levica zmagala (z zelo majhno razliko). No, pustimo se presenetiti. :D

Predator ::

tudi večina 1 glasu je večina čeprav zelo "slaba" večina

mi pa probleme dela nekaj drugega
z tako "večino" kot jo bo mela koalicija bo težko vladati ker bo potrebna ultra stroga ubogljivost ljudi; jo lahko zagotovijo?

Double_J ::

Stara vlada bo ostala!

Pomojem bolje tako.

Thomas ::

Ja, prmej ... pa sem bil že vesel, da so Zeleni izpadli. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Pepo ::

Bravo predvsem Fischer, sele nato Schroeder. Ja, slo je res na tesno, a ob tezki situaciji, ki jo dozivlja nemcija, je cudez, da je splog ostalo toliko zaupanja v socialdemokrate in zelene, da so ostali.

Sorry, Thomas. Se vedno so tu in bodo drazili tvoje Američane. In zanimivo, da je menda to eden glavnih razlogov, da so ostali.

Bravo, Nemci!
Tehnika ljudstvu!

Thomas ::

No ja. Nemci bodo zdej ubogali. Predvolilna kampanja je mimo. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tomi ::

Nemci sedaj bodo ubogali, sam ne zato, ker bi bilo konec volitev, ampak zato, ker bodo oprali svojo (na srečo bivšo) pravosno ministrico. Je pa res, da ima pa tale Schrederjeva vlada visok procent odstoplih ministrov. Ni ravno lepo, mogoče bo sedaj kaj boljše.
metrodusa.blogspot.com

TheJack ::

Tole s to ministrico je bilo grdo. Kolikor je meni znano, v intervjuju ni primerjala Busha s Hitlerjem, ampak je le omenila, da ''so politiko, ki jo danes uporablja Bush, že prej uporabili mnogi, med drugim Roosvelt in Hitler''. S tem, da je dvakrat poudarila, da nikakor ne primerja Busha s Hitlerjem.
Tako sem vsaj jaz slišal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Stranka dom

Oddelek: Problemi človeštva
121535 (1246) jype
»

Kurdistanski in Katalonski referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
38163819 (46097) gus5
»

Rezultati državnozborskih volitev 2004 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
49027346 (17385) iration
»

Berlusconi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
513416 (2765) jamiroq

Predsednik za telebane (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24310864 (8246) TheJack

Več podobnih tem