» »

Evharistični kongres + mučenec Alojzij Grozde

Evharistični kongres + mučenec Alojzij Grozde

1 2 3
4
5

Muckalepa ::

Prav.

lexios ::

Raje Evropa v plamenih sedaj, kot mulatska čez 20 let.


Kaj ni večji problem bolj Alah in uni... ?>:D

Ok, resno, upam, da se nekdo le pretirano heca!

DeusVult ::

lexios je izjavil:

Kaj ni večji problem bolj Alah in uni... ?>:D


Islam pa k nam širijo ne-Evropska ljudstva in rase. Če zaustavimo njih, zaustavimo prodor ateizma v zibelko Krščanske civilizacije.

ToniT je izjavil:

@DeusVult
Kdo te plačuje za te bedarije?


Prosim, odgovori na moje vprašanje:

Zakaj so izdajalci tisti, ki pomagajo vojskam, ki so Evropske in povrhu še izhajo iz zvestih Krščanskih narodov, in ne tisti, ki so podlegli vplivom aziatskega komunizma in sovjetske zveze, ki jo je vodil gruzijski ropar?


Hvala.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeusVult ()

djordjevic ::

Ti boš meni zapovedoval, v katero pravljico naj verjamem? You gotta be fucking kidding me. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

DeusVult ::

djordjevic je izjavil:

Ti boš meni zapovedoval, v katero pravljico naj verjamem? You gotta be fucking kidding me. >:D


A ateisti pa lahko v šolah (!) zapovedujete, da sta homoseksualnost in teorija o evoluciji dokončna resnica in ju ne smemo dvomiti?
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Muckalepa ::

DeusVult je izjavil:

djordjevic je izjavil:

Ti boš meni zapovedoval, v katero pravljico naj verjamem? You gotta be fucking kidding me. >:D


A ateisti pa lahko v šolah (!) zapovedujete, da sta homoseksualnost in teorija o evoluciji dokončna resnica in ju ne smemo dvomiti?

Haha! A obenem zavračajo to:

“In addition, as Darwin saw it, the Africans were primitive humans and served as a link between his concept of an apelike human ancestor and truly civilized humans.” (Schwartz, 1999, p. 127). This is not just a conclusion of modern Europeans. Throughout the ages, Arabs and Asians who have encountered Africans have also reached similar conclusions. (Davis, 2006, pp. 62-63; Rushton, 2000a, Chap. 5). If one accepts that man evolved from an ape, then it is to be expected that not all men evolved equally far away from that ape.

djordjevic ::

DeusVult je izjavil:

teorija o evoluciji dokončna resnica in ju ne smemo dvomiti?

Let me guess. Ti si bolj na strani intelligent designa?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Muckalepa ::

Piši po slovensko.

djordjevic ::

Kot potomka germanskih plemen bi angleško že lahko znala. No, pa prav, da boš še ti razumela:

Naj ugibam. Ti si bolj na strani inteligentnega stvarjenja?
No grave is deep enough to keep us in chains.

AmokRun ::

FundiTroli čakajo da gredo moderatorji fuzbal gledat.:D

Muckalepa ::

djordjevic je izjavil:

Kot potomka germanskih plemen bi angleško že lahko znala. No, pa prav, da boš še ti razumela:

Naj ugibam. Ti si bolj na strani inteligentnega stvarjenja?

Uporabi besede praslovanskega izvora, ne sposojenk.

djordjevic ::

Ti pa ne trollaj.
No grave is deep enough to keep us in chains.

AmokRun ::

Uporabi besede praslovanskega izvora, ne sposojenk.

Tako kot je "sposojen" tvoj Bog.

kuglvinkl ::

huh, kolk imam rad nslednji stavek...

Na ST smo dosegli končno rešitev belogardističnega vprašanja. Že pred leti.

Tko da, točno takrat, ko se mi bo zahotelo, bom temo zaklenil. Čez 3 minute, al pa ob polnoči. Al pa jutri po kosilu, al pa...

Čem rečt, škoda energije.
Your focus determines your reallity

Muckalepa ::

kuglvinkl je izjavil:

huh, kolk imam rad nslednji stavek...

Na ST smo dosegli končno rešitev belogardističnega vprašanja. Že pred leti.

Tko da, točno takrat, ko se mi bo zahotelo, bom temo zaklenil. Čez 3 minute, al pa ob polnoči. Al pa jutri po kosilu, al pa...

Čem rečt, škoda energije.

Mešanec?

k4vz0024 ::

Tko da, točno takrat, ko se mi bo zahotelo, bom temo zaklenil. Čez 3 minute, al pa ob polnoči. Al pa jutri po kosilu, al pa...


Se zavedaš, da si s tem sostorilec pri KD, ko dopuščaš tole?

Muckalepa ::

Haha, kakšen KD, umiri se, mucek.

DeusVult ::

kuglvinkl je izjavil:

Na ST smo dosegli končno rešitev belogardističnega vprašanja. Že pred leti.

Tko da, točno takrat, ko se mi bo zahotelo, bom temo zaklenil. Čez 3 minute, al pa ob polnoči. Al pa jutri po kosilu, al pa...

Čem rečt, škoda energije.


In vaša "rešitev" je neutemeljeno cenzuriranje argumentiranih debat? Jah, na internetu ni jam da bi nas noter metali, pa se drugače izživljate...
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Mr.B ::

DeusVult, ti če je Bog eden. Pa če je Rimokatoliški bog pravi. Kako pa da Islamski Bog, ki je tudi eden, slabši. Če pa je Bog kot Rimokatoliški Kristjani pravijo Samo eden, in to njihov. Sklepam da se ti smatraš za Rimokatoliškega Kristjana.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Muckalepa ::

Ne stirjaj teme.

djordjevic ::

Po slovensko, prosim.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Muckalepa ::

Kdo je pa kje omenjal po slovensko?

Prav, naj ti bo:

Ne stirjaj pogovora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Muckalepa ()

DeusVult ::

Mr.B je izjavil:

DeusVult, ti če je Bog eden. Pa če je Rimokatoliški bog pravi. Kako pa da Islamski Bog, ki je tudi eden, slabši. Če pa je Bog kot Rimokatoliški Kristjani pravijo Samo eden, in to njihov. Sklepam da se ti smatraš za Rimokatoliškega Kristjana.


Sem samoizobražen Kristjan in ne Rimokatolik, smatram pa Rimskokatoliško cerkev za pomembno inštitucijo širjenja Krščanske vere.

Edini Bog je Bog, ki je z svojim telesom odrešil človeštvo greha. Ker je Bog samo en, sledi, da noben drug kult ne veruje v pravega Boga. Torej so vse ostale religije razen Krščanstva samo drugačen način interpretacije ateizma, ker vse zavračajo pravega Boga.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Mr.B ::

DeusVault, dej ti meni povej ali je Rimokatoliški Kristjan bol veren ki hodi vsako nedeljo v Cerkev po odpustke, ali kot recimo nekdo ki v odpustke ne verjame, se pa drži načel ki se jih smatra za Kristjana.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dualis ::

DeusVult je izjavil:

Mr.B je izjavil:

DeusVult, ti če je Bog eden. Pa če je Rimokatoliški bog pravi. Kako pa da Islamski Bog, ki je tudi eden, slabši. Če pa je Bog kot Rimokatoliški Kristjani pravijo Samo eden, in to njihov. Sklepam da se ti smatraš za Rimokatoliškega Kristjana.


Sem samoizobražen Kristjan in ne Rimokatolik, smatram pa Rimskokatoliško cerkev za pomembno inštitucijo širjenja Krščanske vere.

Edini Bog je Bog, ki je z svojim telesom odrešil človeštvo greha. Ker je Bog samo en, sledi, da noben drug kult ne veruje v pravega Boga. Torej so vse ostale religije razen Krščanstva samo drugačen način interpretacije ateizma, ker vse zavračajo pravega Boga.



Spoštovani kolega !

Resno ti svetujem, da poiščeš kakšno pomoč, mogoče se na nek način dodatno izobraziš.......
Upam pa, da so te tvoje izjave samo provokacije in neslane šale !!

lexios ::

Islam pa k nam širijo ne-Evropska ljudstva in rase. Če zaustavimo njih, zaustavimo prodor ateizma v zibelko Krščanske civilizacije.


Nekdo nima pojma o čem govori...

DeusVult ::

lexios je izjavil:

Islam pa k nam širijo ne-Evropska ljudstva in rase. Če zaustavimo njih, zaustavimo prodor ateizma v zibelko Krščanske civilizacije.


Nekdo nima pojma o čem govori...


Ateizem pomeni zanikanje obstoja Boga - in pravega Boga zanikaš tudi, če veruješ v lažnega. ("Jaz sem GOSPOD, tvoj Bog. Ne imej drugih bogov poleg mene")
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

k4vz0024 ::

In jaz si umijem roke, je rekel Poncij Pilat, in šel......>:D

PaX_MaN ::

Kako pa je lahko
[...] Bog samo en,
, če pa v isti sapi priznava(š), da jih je več:
Ne imej drugih bogov poleg mene

?

lexios ::

>:D

DeusVult ::

PaX_MaN je izjavil:

Kako pa je lahko Bog samo en, če pa v isti sapi priznava(š), da jih je več?


Ni res. "Priznavam", da zavedeni posamezniki verjamejo v druge bogove. Ampak to ne pomeni, da obstajajo, ker je logično, da je Bog samo en, Krščanski Bog, ki je v svoji neskončni milosti nase prevzel naše grehe in je Odrešenik človeških duš.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

durrenmatt ::

k4vz0024 je izjavil:

Popolnoma enako velja za krščansko vero.


+1


Prvi zapis v slovenskem jeziku: Očenaš v Brižinskih spomenikih.
Ena od obeh prvih knjig: Katekizem.
Prvi pesnik: menih Valentin Vodnik
itd.

Pyr0Beast ::

Elektrika - Alessandro Volta
Nato še radijski sprejemniki, silicijevi tranzistorji, CRT, led in OLED zasloni ter vsa tehnologija ki jo poznamo danes.

Medtem ko je cerkev še vedno pri 'odpustkih' ?

You've got to be shitting me...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

poweroff ::

k4vz0024 je izjavil:

Tko da, točno takrat, ko se mi bo zahotelo, bom temo zaklenil. Čez 3 minute, al pa ob polnoči. Al pa jutri po kosilu, al pa...


Se zavedaš, da si s tem sostorilec pri KD, ko dopuščaš tole?

Da, sostorilec kaznivega dejanja opustitve nujne psihiatrične pomoči. :D
sudo poweroff

durrenmatt ::

Pyr0Beast je izjavil:

Elektrika - Alessandro Volta
Nato še radijski sprejemniki, silicijevi tranzistorji, CRT, led in OLED zasloni ter vsa tehnologija ki jo poznamo danes.


em...pojasni mi prosim, kaj ima OLED opraviti s slovensko narodno zavestjo?
You're missing the point.

Zgodovina sprememb…

AmokRun ::

You're missing the point.

Ti tudi. Poglej na kaj se je moj komentar nanašal.
Komunisti so tudi gradili šole, prevajali knjige, delali ceste, stanovanja, tovarne...

globoko grlo ::

hehe, iz Grozdeta ste prišli do oled, dobri ste, ni kej

Sem prebral ene pol postov, pol se mi ni dal več, je pa ene par resno poneumljenih oz. hm, sej ne vem kaj nj rečem, je kr mal prehudo. Sem si tudi predstavljal, da taki black&white osebki v 21st ne obstajajo več, pa se očitno motim. Omejenost in fanatičnost sta recept za slabe stvari!!!

peace out

Mr.B ::

DeusVault, torej če smatramo pod tvoj prvi odgovor, da so vsi ostali neverniki, ker ne verujejo v pravega Rimokatoliškega Boga. Smatraš kot Rimokatoliški Kristjan, da so torej ostali neverniki. In izhajaš iz tega prepričanja da imaš pravico oziroma obligacijo kot Rimokatoliški Kristjan, da uporabiš vsa sredstva, da te nevernike spreobrneš v enako mislečo interpretacijo boga kot jo predstavlja Rimokatoliški nauk.
Hm kaj že delajo Mulsimani ? In torej iz česa sklepaš da je njihovo verovanje v edinega boga, kaj drugega kot verovanje v istega Rimokatoliškega Boga.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DeusVult ::

Eni ste resno nepismeni. A moram v vsako temo desetkrat napisat, da nisem član RKC in da tej inštituciji razen vpliva pri širjenju vere v edinega Boga, Odrešenika človeških duš ne priznavam pravice do posvetne oblasti? Predstavljajo uporabno "distribucijo" Krščanstva za manj dojemljive, to pa je vse. Pa še tu so bolj učinkovite alternative (npr Ameriške evangelistične cerkve), ampak ok, RKC je pač pri nas najbolj popularna. Naj bo.

Zdaj pa še enkrat prosim za odgovor na jasno zastavljeno vprašanje:

Zakaj so izdajalci tisti, ki pomagajo vojskam, ki so Evropske in povrhu še izhajo iz zvestih Krščanskih narodov, in ne tisti, ki so podlegli vplivom aziatskega komunizma in sovjetske zveze, ki jo je vodil gruzijski ropar?
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Mr.B ::

DeusVult, lahko bi odgovoril kot Rimokatoliški kristjan, ne kot ČLAN RKC, ker to te nihče ne sprašuje. Torej kot Rimokatoliški Kristjan ..
Da ne omenim, katero(e) zapoved od desetih kršiš, kot pravi Rimokatoliški Kristjan. Torej lahko kršiš vse po spisku, potem pa greš v nedeljo po odpustke. Hm katero zapoved si pa sedaj Kršil. Pa se verjetno smatraš kot pravega in lepega Rimokatoliškega Kristjana. Torej lahko ubijaš v imenu svojega boga, da ne omenim, da lahko lažeš, kradeš, .....Ni čudno, da je toliko politikov pri maši.
Veš postavi se prvotno vprašanje kdo je bolj veren, ti ki lahko vsak dan grešiš ali tisti ki smatra da je greh, in gospod župnik nima moči, da kot rečeš je bog s svojim telesom odrešil greha, ker župnik je le človek.

PS : A še ne veš kaj je razlika med Biti Rimokatoliški Kristjan, in biti Kristjan.
PS : Pa druga svetovna vojna, ni imela nikakršne zgodbe o sveti vojni Kristjanov proti.... Pa če bi vedel Biti čista rasa Nemcev, je danes, kaj šele v času druge svetovne vojne bila bolj redkost. Lahko ti kak Hrvaški škof pove, kako je prodajal Srbske otroke Nemškim družinam, tako v vednost, zakaj se doli Srbi pa Hrvatje nimajo radi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

redo ::

DeusVult je izjavil:

Zdaj pa še enkrat prosim za odgovor na jasno zastavljeno vprašanje:

Zakaj so izdajalci tisti, ki pomagajo vojskam, ki so Evropske in povrhu še izhajo iz zvestih Krščanskih narodov, in ne tisti, ki so podlegli vplivom aziatskega komunizma in sovjetske zveze, ki jo je vodil gruzijski ropar?

Domačih nalog na Slo-techu ne rešujemo.

globoko grlo ::

pa še res je

malo sicer dvomim, da je deusVult sposoben takega miselnega preobrata, ampak upanje umre zadnje, al kako že pravjo

Pyr0Beast ::

durrenmatt je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

Elektrika - Alessandro Volta
Nato še radijski sprejemniki, silicijevi tranzistorji, CRT, led in OLED zasloni ter vsa tehnologija ki jo poznamo danes.


em...pojasni mi prosim, kaj ima OLED opraviti s slovensko narodno zavestjo?
You're missing the point.



Dej mi ti raje povej kaj ta 'Slovenska narodna zavest' sploh je.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Muckalepa ::

Beri Prešerna.

poweroff ::

Heh, nekaterim tukaj bi bolj pristojal izraz slovenska narodna nezavest.
sudo poweroff

durrenmatt ::

AmokRun je izjavil:

You're missing the point.

Ti tudi. Poglej na kaj se je moj komentar nanašal.
Komunisti so tudi gradili šole, prevajali knjige, delali ceste, stanovanja, tovarne...


koji komunisti, Bože mili! Gre se za to, kdo je zaslužen za nastanek in razvoj slovenskega naroda, njegovega jezika in kulture! Brez komunistov bi slovenski narod mirno shajal. Komunisti niso ničesar res vrednega prinesli k slovenski kulturi. Povej mi ti, kdo še danes bere Kardeljeve komunistične traktate o samoupravljanju (razen Slavoja Žižka seveda, ki poziva k obnovitvi svetovnega komunima).

Pyr0Beast je izjavil:


Dej mi ti raje povej kaj ta 'Slovenska narodna zavest' sploh je.


ok, za tebe je dovolj, če rečem, da se tvoja narodna zavest manifestira v tem, da pišeš slovensko in da navijaš za slovensko reprezentanco v JAR-u.

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

Zmagovalci pišejo zgodovino...
Brezveze, da kdorkoli trdi da ve točno kaj se je dogajalo in kdo ima prav.
Resnica je zmeraj nekje vmes

D3m ::

~The truth is out there!~



X - Files
1993 - 2002


......:))
|HP EliteBook|R5 6650U|

vorantz ::

Resnica:
Leta 1937 je v nemčiji strmoglavil UFO. Edini preživeli je dal Hitlerju poslanstvo naj zavzame Evropo namesto njih.
USA se je pa vmešala, ker so hotli dobit UFO za raziskave.
The End

:))

k4vz0024 ::

Kaj mi lahk zaupate katere psihotropne substance jemljete:D :D :D :D :D ?
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pretekle vojne, pozabljena zgodovina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
728222 (6912) Primoz

Prevalje - odkrito novo grobišče povojnih pobojev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11420589 (18562) Ziga Dolhar

Brez priznanja ne bo sprave (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
586418 (5363) imagodei

Sodelovanje z okupatorjem je državljanska dolžnost (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Problemi človeštva
63531010 (24528) Primoz

Več podobnih tem