» »

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated

««
21 / 23
»»

Outcast ::

Najdu eno 'napako':D do sedaj, pa ne da jih iščem: namreč Hank ko je bil ustreljen od tistih dveh dvojčkov; med ležanjem v bolnici tip ne izgubi niti grama teže hehe:).
To bi lahko malo boljše naredili; recimo da to bolnico posnamejo na koncu, tipa pa pošljejo stradat malo; škodovalo mu itak nebi:D

FlyingBee ::

če, si samo to najdel, potem res ne iščeš

Outcast ::

Če si to napisal, pol nisi prebral mojega post-a

FlyingBee ::

sem to napisal in sem prebral toj post, v čem je zdaj problem?

Outcast ::

Da NE iščem napak, uživam v seriji; Hankovo 'bolniško' bi lahko malo popedeneli, kar se tiče njegove nespremenjene teže med tem.

FlyingBee ::

počakaj,d aprideš do pokončne drže Gus-a, po nekem dogodku

Blinder ::

za tisto sceno gusa so se dosti časa mučli
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Shegevara ::

Outcast je izjavil:

Da NE iščem napak, uživam v seriji; Hankovo 'bolniško' bi lahko malo popedeneli, kar se tiče njegove nespremenjene teže med tem.


Hja zredit bi se mogel, pa se ni. Človek leži cele dneve v pojstli za razliko od policijske akcije, ki jo ima sicer. No ampak to je res miniaturen lapsus

WallSreet ::

No vendarle sem Breaking Bad začel tudi sam gledati pred kakšnim mesecem, pred tem sem pogledal The Wire in nekateri to tudi vedo. No ko sem pogledal Wire me je sestra prepričala da naj si pogledal BB in po nekaj komentarjih tule gor ste me moram priznati tudi vi prepričali da si naj serijo lepo pogledam. Situacija je zdaj taka do konca imam samo že 7 delov :( :( :( :( :(. Ta serija je facking sick. Res bolna serija, ki je v mojih očeh povsem na istem nivoju kot The Wire. Prej mi je bil sicer Prison Break top shit ampak, ko sem pogledal The wire ga je slednji pri meni prehitel zdaj je tu še BB, ki je res top serija in samo sanjam lahko kakšen bo konec. Ko bom pogledal bom pa potem to serijo še vsaj 9x pogledal, ker je res bolana. Zdaj si bom pogledal 10 del (skoraj sem že pri koncu :( :( :() želim si, da bi obstajala tableta za serije in sicer ko serije pogledaš, poješ tableto, izgubiš spomin in bi potem delovala kot da je še nisi gledal. Prebral sem tudi nekaj strani tule in moram rečt, da ste nekateri pravi majstri v opažanju. Sam nisem niti opazil v primeru kjer je Walt vrtel pištolo na mizi, da se je ta tretjič obrnila proti roži. Vglavnem sick. Grem pogledati še telih par delov verjetno bom pokonci do treh :). Daleč najboljši karakter pa je po mojem mnenju bil Gustavo...

Tr0n ::

Rias Gremory ::

Eto še dve epizodi imam za pogledat.
Poročam ko pogledam.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

bzzero ::

Rias Gremory je izjavil:

Eto še dve epizodi imam za pogledat.
Poročam ko pogledam.


Blagor ti ;(( Kaj bi dal, da bi lahko še enkrat gledal in ne vedel kaj bo na koncu

Outcast ::

bzzero je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Eto še dve epizodi imam za pogledat.
Poročam ko pogledam.


Blagor ti ;(( Kaj bi dal, da bi lahko še enkrat gledal in ne vedel kaj bo na koncu


Jst jo trenutno drugič gledam, pa me niti ne moti, ker vem kaj bo na koncu...opaziš kaj novega, kar si v prve spregledal.

Gladi ::



In tko se dejasnko konča... :D

FlyingBee ::

sem si ogledal tole in ni vredno serije

Rias Gremory ::

Ravnokar končal.
Zaenkrat lahko rečem samo lahko "wow" in "phew".
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

WallSreet ::

Verjetno mi ne bo nihče verjel kaj sem se odloči. Torej odločil sem se, da zadnje epizode nikoli ne bom pogledal :). To pa zaradi tega, ker je serija res 1A in takšne serije ne bo nikoli več. Tako, da bo verjetno najbolje, da si lahko zaključek predstavljam po svoje in tako domišljija prepustim prosto pot. Vem to se sliši noro ampak sem se tako odločil :).

WallSreet ::

Vidim, da nihče ni objavil tega...

Glasba v BB-u je fantastična.



Rias Gremory ::

Se strinjam, glasba je zakon vendar sem to opazil šele v zadnji sezoni. Všeč mi je ta komad ki je v intru vendar je kdaj spremenjen če se ne motim.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

dr.Akula ::

WallSreet je izjavil:

Verjetno mi ne bo nihče verjel kaj sem se odloči. Torej odločil sem se, da zadnje epizode nikoli ne bom pogledal :). To pa zaradi tega, ker je serija res 1A in takšne serije ne bo nikoli več. Tako, da bo verjetno najbolje, da si lahko zaključek predstavljam po svoje in tako domišljija prepustim prosto pot. Vem to se sliši noro ampak sem se tako odločil :).

Dvomim, da ti bo uspelo celo življenje nevedeti kakšen je konec. Recimo za Lost sem, potem ko sem serijo že pogledal, ene 10x slišal spoilerje glede konca. Pa naj si bo to v podcastih; razpravah na internetu, kjer kdo na hitro omeni (ali pa zanalašč spoila); raznih memah...
Daljša kot je doba od konca serije, bolj se manjša skrb za spoilanje. Sam recimo nikoli nisem gledal Star wars, pa vem da je Darth vader Lukov fotr :D
Če bi bil na tvojem mestu bi pogledal še zadnji del, ker če boš zvedel preko spilerja ne bo tako fajn. Je pa konec čisto v redu, ne pokvari overall filinga ali pa te pusti z občutkom, da so te nategnili (Lost).
ni podatka

WallSreet ::

Todd je kreten kako mi je lahko to naredu (Andrea Cantillo) :(

martincek1 ::

dr.Akula ******. Kaj mi spojlaš Star Wars ;(

WallSreet ::

dr.Akula je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Verjetno mi ne bo nihče verjel kaj sem se odloči. Torej odločil sem se, da zadnje epizode nikoli ne bom pogledal :). To pa zaradi tega, ker je serija res 1A in takšne serije ne bo nikoli več. Tako, da bo verjetno najbolje, da si lahko zaključek predstavljam po svoje in tako domišljija prepustim prosto pot. Vem to se sliši noro ampak sem se tako odločil :).

Dvomim, da ti bo uspelo celo življenje nevedeti kakšen je konec. Recimo za Lost sem, potem ko sem serijo že pogledal, ene 10x slišal spoilerje glede konca. Pa naj si bo to v podcastih; razpravah na internetu, kjer kdo na hitro omeni (ali pa zanalašč spoila); raznih memah...
Daljša kot je doba od konca serije, bolj se manjša skrb za spoilanje. Sam recimo nikoli nisem gledal Star wars, pa vem da je Darth vader Lukov fotr :D
Če bi bil na tvojem mestu bi pogledal še zadnji del, ker če boš zvedel preko spilerja ne bo tako fajn. Je pa konec čisto v redu, ne pokvari overall filinga ali pa te pusti z občutkom, da so te nategnili (Lost).



Zdaj si mi dal misliti. Razmišljam, da bi vse pogledal še enkrat od začetka in šele na to pogledal zadnjo epizodo. Enostavno je uživancija malo razmišljati kakšen je konec...

martincek1 je izjavil:

dr.Akula ******. Kaj mi spojlaš Star Wars ;(



Jaz se tudi bojim tule prebirati komentarje sploh od 20 strani naprej ampak enostavno ne zdržim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

WallSreet ::

Sicer ne vem ali je tole primerno mesto za to temo ampak ali mi zna nekdo razložiti kako in zakaj pri prvi in drugi sezoni ne morem uskladiti podnapisov tako da se bo vse ujemalo. ČE jek do iz partisa poskušal povlečti prvo in drugo sezono v hd obliki 720 ali 1080 potem je imel verjetno isti problem. Če bi kdo vedel kaj moram narediti naj mi lepo prosim pove, ker bi res rad še enkrat gledal v HD obliki. Morda moram zamenjati predvajalnik? Trenutno imam VLC vendar mi podnapise zamika neprestano. Kljub temu da uporabljam tisti zamik podnapisov vseeno ne dela kot bi moralo. BS player ne podpira HD kvalitete tako da BS odpade. Kaj narediti da bo vse delalo kot je treba?

LitralSM ::

Na Partisu in slovenskih "trackerjih" mrgoli nestandardnih releasov. Potegni dol iz naprimer Kat.ph in na Podnapisi.net poišči primerne podnapise. Ponavadi so eni podnapisi primerni za različne release scenskih ekip.

Rias Gremory ::

Greš na Piratski zaliv in/ali tja kamor je napisal LitralSM in poiščeš nedotaknjen release.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

bzzero ::

BB je nominiran v petih kategorijah 8-).

Link

ZaphodBB ::

V štirih.

bzzero ::

yep, my bad... amc jih ima 5 vseh skupaj

Outcast ::

Pogledal drugič celo serijo; pa lahko bi jo še 1x začel toliko je dobra!
Pogrešam tiste ponedeljke, ko komaj čakaš, da prideš iz službe in si pogledaš BB:(
Postala je res kultna, mislim da že dolgo nobena serija ni imela takšnega statusa med gledalci: glavni akterji in njihove fraze se pojavljajo povsod, predvsem v underground hip hopu sem zasledil , da črpajo veliko 'inspiracije'in navdušenja iz te res neponovljive serije.
10/10.

oo7 ::

This is the second time in two years that someone named Walter White has gotten in big legal trouble involving meth. Yep, two different Walter Whites. Two different meth cases:))

Real-Life Walter White Sentenced on Meth Charges
http://www.ign.com/articles/2013/12/18/...

Outcast ::

oo7 je izjavil:

This is the second time in two years that someone named Walter White has gotten in big legal trouble involving meth. Yep, two different Walter Whites. Two different meth cases:))

Real-Life Walter White Sentenced on Meth Charges
http://www.ign.com/articles/2013/12/18/...


LOL, tip bi si definitivno mogu pogledat serijo, mogoče bi kaj odnesu!:)

GamerBoy ::

Outcast je izjavil:

Da NE iščem napak, uživam v seriji; Hankovo 'bolniško' bi lahko malo popedeneli, kar se tiče njegove nespremenjene teže med tem.


Potem pa nisi gledal LOST ugibam ?!? Hugota do zadnje sezone na izubljenem otoku ne zmanjka verjetno niti za gram, pa so vedno v pomankanju in vedno pešačijo torej veliko kardia :))

Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Okapi ::

Ja, ampak za to je otok čudežno poskrbel.

Outcast ::

Ne morem verjet, da primerjaš BB in Lost...8-O

WallSreet ::

Vidim, da veliko ljudi sprašuje po tem, če bo kdaj prišla vsaj približno tako dobra serija kot je BB. Zdaj ne vem ampak serija True Detective naj bi bila na nivoju BB-ja. Sicer so šele začeli snemati 4 epizode so zunaj.

True Detective (TV series) @ Wikipedia

Poglejte si. Prva epizoda ima oceno 9.6

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

Vidim, da veliko ljudi sprašuje po tem, če bo kdaj prišla vsaj približno tako dobra serija kot je BB. Zdaj ne vem ampak serija True Detective naj bi bila na nivoju BB-ja. Sicer so šele začeli snemati 4 epizode so zunaj.

True Detective (TV series) @ Wikipedia

Poglejte si. Prva epizoda ima oceno 9.6



True Detective četrta epizoda ima oceno 9.9 na Imdb:) in za moje pojme si jo zasluži, ker ta epizoda je bila ODLIČNA.
Do zdaj 4 epizode in vse štiri ocene nad 9.0:)

WallSreet ::

Jaz bom danes začel gledati :) Sem si potegnil vse 4 epizode :). Bom odprl temo tule na techu.

IL_DIAVOLO ::

Zdaj sem tudi jaz pogledal do konca BB...moram res priznat, da tale serija pa je bila res speljana v nulo. Samo poklonim se lahko kreatorjem te serije...izjemna v vseh pogledih. Kar mi je bilo najbolj izjemno pri seriji, je sprememba karakterjev...sploh pri waltu in jesseju. Kakšna zgodba je to bila...še danes se čudim.

Izjemna, v glavnem.

borutz ::

Lion29 ::

BEST NEWS EVER!!!

cist tko btw.... si me popolnoma zjebal...

takoj so mi javli, da je novica stara 4 mesece in da je FAKE
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

leiito ::

Kdo pa javlja take reči?

Lion29 ::

nekdo, ki nima duse
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Pa saj je prav, da ni 6 sezone saj se je vse lepo zaključilo ne vidim zakaj bi morali nadaljevat.
Saj bo zdaj Better call Saul.

Lion29 ::

se strinjam, sam ko preberes pol neki takega.... te prav razrajca
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

se strinjam, sam ko preberes pol neki takega.... te prav razrajca


Verjamem je bilo pri meni isto, ko so po dveh letih nekaj pisali o 7 sezoni LOST.

Vidim, da ima Better call Saul napovedano tudi že drugo sezono na Imdb:)

IL_DIAVOLO ::

Ko že misliš, da vidiš vse detajle...

Kaj ::

Včeraj končal z zadnjo sezono. Serija me je popolnoma zasvojila ta mesec in kdaj sem cel dan komaj čakal, da si najdem čas za naslednjo epizodo. Sploh proti koncu.

A sedaj je veselja konec in lahko samo upam, da obstaja še kakšna serija, tako zanimiva in kvalitetna in podobne napete tematike - ne komedija (te sem pogledal že vse). Kakšen predlog?

Outcast ::

Mogoče spin-off prequel serija Better Caul Saul?:)

WallSreet ::

Res BB je bil top šit. Sploh zadnjih 6 delov je bilo brutalnih in ko sem prvič gledal sem bil kar malce jezen ker se me je serija tako močno dotaknila. Sploh recimo Jesijev karakter je v zadnjih delih prav poseben in njegovo bolečino nekako prav čutiš.

Drugače pa ti absolutno priporočan serijo The Wire ki je meni celo za otenek boljša od BB. Ne bo ti žal to ti lahko zagotovim :). Imaš tudi posebno temo za TW ki sem jo odprl. Drugače pa bi ti pripotočal tudi serijo Fargo. Prav tako top zadeva. Aja pa tudi BCS kot je napisal Outcast :)
««
21 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672071 (1833) Kurzweil
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666555 (2175) IL_DIAVOLO
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246554 (21775) driver_x
»

El Camino: A Breaking Bad Movie (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
659528 (6053) IL_DIAVOLO
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280883 (19118) weasel

Več podobnih tem