» »

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

««
13 / 17
»»

RC14 ::

Katera trgovina od teh ki sem jih naštel ima najnižjo poštnino, da ti dostavijo v SLO (naj bi vse dostavljale v SLO) ?

Gre se za nakup komponent v vrednosti ~ 500 eur ( grafa 7970, SSD, HDD , DVD pekač)

- Mindfactory.de
- mylemon.at
- hardwareversand.de
- direkt.jacob-computer.de
- Hoh.de

Če pa ima kdo namen kej kupovat iz katere od teh trgovin, pa bi se priporočal zraven, da si razdelimo stroške;)

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

trololo2 ::

FlyingBee je izjavil:

prosim za info koliko časa dejansko potrebuje roba iz hoh.de, da pride na naslov v Sloveniji?

status blaga Sofort lieferbar in plačilo isti dan kot naročilo Vorkasse

hvala


Tretji delovni dan bi moral že imeti.

Magic1 ::

Hoh ima 15€ + 1€/kg.
Načeloma 18€(vendar imajo eno foro s količino, jaz sem vzel 6 artiklov in so mi dal v dve škatli in računal 32€, kljub temu, da bi komot šlo v eno).
Magic

RC14 ::

18 eur niti ni veliko, tudi če dva naročita nekaj robe (dve škatli)in bi prišla poštnina ~32 eur ni dosti, torej na enega ~16 eur.

Bo kdo naročeval iz hoh.de oz katerekoli zgoraj naštete trgovine, bi se pridružil k nakupu in si delimo stroške ??

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

rimljan ::

tole je copy/paste iz http://direkt.jacob-computer.de, če prav razumem je potem 10€ do 2kg

Gewichtsstaffel bei Versand per Vorkasse in die EU:
bis inkl. 2 kg 9,99 € ab 2 kg 9,99 €
ab 6 kg 20,99 € ab 12 kg 24,99 €
ab 20 kg bis 30 kg 32,99 € Das Maximalgewicht beträgt 30,00 kg
rimljan

FlyingBee ::

če ni kakšna fora potem je computeruniverse.de najcenejša, vsaj tako mi v warenkorb piše, recimo za 5 komponent še vedno 12 eur za Slovenijo

Leprechaun ::

Sam nameravam jutri vzeti 7950 iz hoh.de, pa me zanima če namerava še kdo naročati?
LP
*************************************************************

FlyingBee ::

iz kje pa si? jaz iz lj, en ssd in še kaj bi verjetno naročil

rok1986 ::

Ima kdo namen naročiti kake komponente iz tujine...Če je kdo tak naj mi sporoči na ZS, da se dogovorimo za skupno naročilo.

lp

NightHawk ::

Jest čez 2 dni naročim iz hardwareversand.de če koga zanima in se mu ne da zajebavat osebno. Če kdo kaj rabi bo poštnina 10€ (celotna poštnina je 20), prevzem pa v KR ali manjša zadeva v LJ (da brat lahko nese na fax, cele kište sigurno nebi :)

leninho ::

Lep pozdrav, zanima me, ali bo šel kdo 22.11 v Avstrijo po Xbox One? Namreč sam bi ga tudi vzel, dam za pol bencina kdorkoli bo pač šel in seveda stroške konzole.

Janac ::

bi kdo naroču iz caseking. de?

BozidarB ::

@Leninho: Kje pa si gledov da ga imajo v avstriji pa da ni daleč?

cinkaCR7 ::

Zanima koga skupinski nakup s hardwareversand.de(Ljubljana, Murska Sobota), da si delimo stroške?

FlyingBee ::

ni mi jasno, zakaj na computeruniverse dajo davek: 22% Mwst inkl. ... WTF???, zakaj bi zaračunali nam naš davek, če je v nemčiji trgvina

FlyingBee ::

kopirano iz computeruniverse, pojasnilo pri izračunu davka
Country-specific tax rates and shipping costs
In the European Union (EU) products and services are subject to VAT (tax). Due to applicable laws for exports within the EU, we must in some countries calculate the country-specific value added tax of the delivery country. In addition, in each country fall to individual shipping costs.

Please select your country of delivery, so that we can adjust the prices and shipping costs in our online store, and you can directly see the adjusted final price of the products and the legislation on shipping!

If you want to pick up your order at our pick-up desks in Friedrichsdorf, please select Germany as the country of delivery!

WTF! WTF!????????????

Alexius Heristalski ::

Jah, nad določeno količino prometa pri nas postanejo zavezanci za naš DDV.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

coreli ::

Če koga zanima skupinski nakup pri mylemon. at, poskrbim za prevoz. Mora pa biti naročilo oddano danes ali jutri za stvari ki jih nimajo na zalogi, po lastnih izkušnjah namreč traja nekje slab teden da jih lahko prideš iskat. Iskat grem robo 27.1 Dostavim lahko taisti teden na relaciji MS-LJ. za dodatne infose na zs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: coreli ()

Motion ::

Če bo kdo v bližnji prihodnosti kaj naročil iz mylemon. at, naj pusti en zs. Bi se tudi jst prdružu naročilu.

Dr_M ::

Zakaj pa sam ne gres iskat robe v at? Sej za stajerce in prekmurce je dovolj blizu.

Motion ::

Nisem ne štajerc ne prekurec :D, in grem v austrijo v povprečju enkrat na 5 let.

d4rkw1z4rd ::

bo kdo kaj naročal iz amazon.de? lahko bi si razdelila/i poštnino. sprašujem pa predvsem zato, ker nimam vise oz. mastercarda
kupit mislim http://www.amazon.de/Sennheiser-HD-518-...
lp

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

od kdaj hoh.de ne pošilja vec v tujino? nazadne sem graficno kupo cheap. 6 mescof nazaj, zdaj pa nemorem nic vec!

Dr_M ::

Men so 2 tedna nazaj se poslali. So pa neki z naslovi zaj...

BorutK-73 ::

Pesimist je izjavil:

od kdaj hoh.de ne pošilja vec v tujino? nazadne sem graficno kupo cheap. 6 mescof nazaj, zdaj pa nemorem nic vec!

Od takrat se je veliko spremenilo v Hoh, skoraj so šli v stečaj(insolventni), nekateri so celo zgubili denar. Od takrat naprej HOH ni bil več trgovina ki se je priporočala na Slo-Techu.

Pesimist ::

well. Izgubili denar?

Kaj pa ta mylemon?

Ve kdo ce se da kak iz conrad.de narocit telefon, ker nocejo v slo poslat ker mamo sami conrad minus izdelek ki ga hočem.

Lonsarg ::

Pesimist je izjavil:


Ve kdo ce se da kak iz conrad.de narocit telefon, ker nocejo v slo poslat ker mamo sami conrad minus izdelek ki ga hočem.

Jaz uporabljam http://www.cheaperandmore.com/, ravno ta trenutek je ena pošiljka iz nemškega conrada pri njih. Nemške trgovine pošiljajo poceni ali pa zastonj znotraj Nemčije in je ta strošek posrednika edini, ki ga plačaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Pesimist ::

to much
Vrednost nakupa:149,00 EUR
Stroški storitve eNaročilo: 11,92 EUR
Popust na stroške eNaročila: 0,00 EUR
Stroški dostave: 13,99 EUR
Stroški združevanja - Mailbox: 0,00 EUR
Popust na stroške dostave: 0,00 EUR
Skupaj: 174,91 EUR


ssem sicer opazo da .at omogoča rezervacije ce so izdelki v trgovini, naročil pa nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Lonsarg ::

eNarocilo pomeni da tudi oni placajo in kliknejo... Če jih uporabiš samo za dostavo in kupiš normalno sam se mi zdi cena poštnine zelo poceni. Večina Nemških trgovin, če že pošiljajo v Slo pošljejo za 10€ do ponavadi kar 20€.

nofaith ::

Mene samo nekej zanima.
Ali so telefoni iz hardwareversand.de odklenjeni? Bi delali popolnoma normalno na slovenskih operaterih? Hvala za vse informacije in lep dan želim.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

starboi ::

nofaith je izjavil:

Mene samo nekej zanima.
Ali so telefoni iz hardwareversand.de odklenjeni? Bi delali popolnoma normalno na slovenskih operaterih? Hvala za vse informacije in lep dan želim.


Vsi telefoni v EU po zakonu morajo biti odklenjeni na vsa omrežja .

nofaith ::

hvala za to informacijo
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

zanci ::

MI lahko kdo pove kako je z nemško garancijo oz nakupom iz tujine (hardvareversand)?
Kupil bi grafično kartico verjetno 280x. Je mogoče tudi kakšna ugodna trgovina v villachu v avstriji?

Hvala lp

MaterVola ::

Če ti crkne (meni je), pošlješ nazaj in ti pošljejo novo.

Lonsarg ::

Jaz lahko svoj novi Nokia telefon celo kar v sloveniji dam popravit. Ampak to je zgolj dobra volja Nokie, da ponujajo EU garancijo, večina firm ne ponuja tega.

rayzz ::

Bo kdo v kratkem naročal iz computeruniverse.net (krijem pol stroškov) ? Ali pa ga pot mogoče vodi v mediamarkt.at ali saturn.at (krijem vinjeto) ? Potreboval bi slušalke cca 65-75€. Sem iz okolice Ptuja. Kontakt na zs.

fopi ::

Jaz bom verjetno naročal kaj iz computeruniverse ali pa harwareversand naslednji teden. Še se nisem točno odločil kaj.

toma168 ::

Tudi jaz bi se mogoče pridružil naročilu. Kako je pa kaj z uveljavljanjem garancije? Potem so verjetno malce dražji stroški poštnine, če moreš sam nazaj pošiljat?

fopi ::

Torej bo kdo kupoval? Rabil bi eno PCIe kartico.

mperice ::

Bo kdo kaj naročal v kratkem?

2f4u ::

Nekaj imam za nakup-okoli 250Eu. Naročili bi začetek naslednjega tedna? Radomlje.

TRIROG ::

Potrebuje kdo kaj iz DealExtrema?
iz EU Direct bom naročil Xaiomi 10400mAh power bank (cca 19e)
eud.dx.com/product/xiaomi-10400mah-usb-mobile-power-source-bank-w-4-led-indicators-silver-white-844311565

Za brezplačno poštnino je treba zapravit še vsaj 5 eur. Če kdo kaj potrebuje...
Sem iz Lj

Že urejeno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

PrimozR ::

Mimogrede, meni so eno (cenejšo) lučko z eud carinili, plačal sem samo storitev, ker je gor pisalo, da je 5 e (dejansko je bila slabih 20 e). Dražje pa niso pogledali.

Motion ::

Misli kdo kaj is hardwareversanda kupovat v bližnji prihodnosti?

Lonsarg ::

Jaz v par dneh, vendar me do 8 januarja ni v slo, tako da lahko šele takrat dostavim naročeno...

katimm ::

Sam bi tudi vzel nekaj iz hardwareversand...

yabuk ::

kdo kaj naroča iz nemčije? bi si delili stroške poštnine?

jaz lahko naročim svoj izdelek iz:
hardware versand
redcoon.de
comtech
cyberport
atelco computer

Naročil bom v roku pol meseca

Motion ::

Jst bom ta tedn naročeval iz hardware versand, monitor, mini pc ene par ssdje,..

scipascapa ::

vabuk in motion: s kje sta kej?

Motion ::

Vipava oziroma vsaj enkrat na tedn v lj.
««
13 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912363063 (150178) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274885 (109671) darkolord

mindfactory.de - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
329869 (7491) UlyssesE
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176386 (5711) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614940 (9404) lambda

Več podobnih tem