» »

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

««
12 / 17
»»

bdoxx ::

http://www.notebooksbilliger.de bo kdo v prihodnje naročal tu?

kmetek ::

jaz in marko1988 bova do petka naročila na casekingu....splača se vzeti kako grafično kartico amd, ker imajo 3% popusta na vse + dobiš sedaj baje 4 igre zraven.

javite, interesti do tega petka!

igor0203 ::

Da ne odpiram nove teme... mogoče kdo ve ali dobiš "brezplačne" igre pri nakupu 7950/7970 tudi pri naših trgovcih ali to samo v tujini ponujajo?

kmetek ::

caseking eden redkih, pri nas nihče.

igor0203 ::

Overclocker UK in Mindfactory imajo tudi v ponudbi

kmetek ::

caseking torej. mindfactory ne pošilja več v slo.

igor0203 ::

Na koncu sem se odločil za MSI GTX760.

medenko ::

na casekingu?

igor0203 ::

Ne, vzel sem pri Hardwareversand.de

medenko ::

tam tudi baje dajo kupon da.

igor0203 ::

Kupon za? Misliš za igre ob nakupu 79XX?

kmetek ::

da

igor0203 ::

Aha... ma na koncu sem se odločil za MSI GTX760, ker mi je tišina pomembna in kolikor sem gledal teste, je ta MSI-jeva izredno tiha. Tudi ob igranju naj bi bila skoraj neslišna, igre pri 79XX pa mi spet ne pomenijo toliko.

medenko ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

kmetek ::

Od jutri naprej HRVAŠKA v EU.....imajo oni kaj ugodno kaj robe itd? A je Dojčland še vedno najboljša opcija?

igor0203 ::

Tistih 30-40eur mi nič ne pomeni, če se grafična zraven dere. :) Spet bi moral kupiti aftermarket hladilnik in cenovno bi bil na istem. Vzel sem TwinFrozr verzijo.

kmetek ::

Tilen ::

kmetek je izjavil:

Od jutri naprej HRVAŠKA v EU.....imajo oni kaj ugodno kaj robe itd? A je Dojčland še vedno najboljša opcija?


Poznaš katero trgovino, ki bi pošiljala v Slovenijo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

igor0203 ::

@kmetek: Ja, poglej pod noise. 27dB pod load je odličen rezultat. Poleg tega je v večini iger tam tam ali pa boljša od 7950(pri 1920x1080).

Noise levels in idle are greatly reduced and make the card almost inaudible while not gaming. Once you put serious load on the card, the fan will ramp up a tiny bit, but the difference is almost not noticeable. Gaming-noise levels are simply amazing; most gamers will not even hear the card during gaming, making this is the first card that can compete with the famous super quiet ASUS GTX 670 DC II TOP. If you are looking for a GTX 760 with low noise output then stop looking. Simply buy the MSI GTX 760 GAMING as there is simply no other choice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

Alexius Heristalski ::

kmetek je izjavil:

Od jutri naprej HRVAŠKA v EU.....imajo oni kaj ugodno kaj robe itd? A je Dojčland še vedno najboljša opcija?

LOL. Zakaj bi pri njih kupoval zdaj? Pred vstopom v EU si dobil davek nazaj, zdaj pa ne več.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

PrimozR ::

Ker imajo (če imajo, kakor sprašuje) že v štartu ceneje. Davek je irelevanten tukaj, ker si itak moral plačati še našega.

jernejl ::

Da ne bom odpiral nove teme...
koliko dni običajno traja, da pošta dostavi paket iz nemčije v slovenijo (torej dostava preko pošte, NE kakšne druge dostavne službe)?

Hvala.

šernk ::

Teden dni z navadnim paketom, 3-4 dni s trackingom, če je vse vredu.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

drzni86 ::

Ima kdo namen naročati kaj iz kake nemške tehnične trgovine, da se bi mogoče priključil naročilu?

Leprechaun ::

Jaz bom tudi naročal v naslednjih 3 dneh (za cc 240€ robe procesor, matična, ram -hoh.de). Sem pa iz Slovenske Bistrice

PugPlug ::

Iz Casekinga ali pa hoh-a bom danes ali pa jutri naročil za cc 250€ (procesor, matično in rame) - sem iz okolice Maribora (za razvoz poskrbim sam). Če je kdo zainteresiran, da naročimo skupaj in privarčujemo pri poštnini naj javi.

Lep pozdrav

FlyingBee ::

¸koliko pa lahko prišparaš, če moraš sam potem razvažat

kuglvinkl ::

če boš naročal iz casekinga, raje vpraši pri GS Computer - slovenska štacuna, ki kupuje od casekinga.
Your focus determines your reallity

PugPlug ::

FlyingBee je izjavil:

¸koliko pa lahko prišparaš, če moraš sam potem razvažat

Dejansko sem iz Maribora, tako, da ni težav, kar se tiče razvoza po MB, pa tam cc 10km iz MB ostalo se pa res ne splača ;).

kuglvinkl je izjavil:

če boš naročal iz casekinga, raje vpraši pri GS Computer - slovenska štacuna, ki kupuje od casekinga.

Hvala za informacijo, če ne bo nobenega interesenta, se bom obrnil na njih.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PugPlug ()

Tomi ::

PugPlug je izjavil:


Hvala za informacijo, če ne bo nobenega interesenta, se bom obrnil na njih.

Pri njih se ti izplača vzeti, tudi če ste trije interesenti. Pa nočem delati reklame, čeprav imam z njimi dobre izkušnje. Meni recimo je enkrat prišlo prav, ker sem dobil originalno nedelujoč napajalnik, in nisem imel stroškov z reklamacijo.
metrodusa.blogspot.com

xxxul ::

Tomi je izjavil:

PugPlug je izjavil:


Hvala za informacijo, če ne bo nobenega interesenta, se bom obrnil na njih.

Pri njih se ti izplača vzeti, tudi če ste trije interesenti. Pa nočem delati reklame, čeprav imam z njimi dobre izkušnje. Meni recimo je enkrat prišlo prav, ker sem dobil originalno nedelujoč napajalnik, in nisem imel stroškov z reklamacijo.


če že delaš reklamo dej ša kak link, sm očitno nesposoben z googlom ;)

kuglvinkl ::

Your focus determines your reallity

xxxul ::

thx

kuglvinkl ::

Znači, njim pošlješ linke iz casekinga.
Your focus determines your reallity

leninho ::

V kratkem bi naročil nekaj iz casekinga. Se bi kdo pridružil za delitev poštnine? :)

kmetek ::

NE POZABI NA 3% KODO.

Leprechaun ::

Nazadnje je bilo 2% ne 3. Jaz bom naročil iz Mylemon.at če je kakšen interesent (grem osebno prevzet robo).

LP
*************************************************************

leninho ::

Dejansko vidim nekaj zelo ugodnega na mylemon ja, še bolj kot na Casekingu. Poglej ZS, se zmeniva.

Dr_M ::

Leprechaun je izjavil:

Nazadnje je bilo 2% ne 3. Jaz bom naročil iz Mylemon.at če je kakšen interesent (grem osebno prevzet robo).

LP



Glede na to, da gres osebno prevzet, sklepam, da nisi iz lj oz okolice?

RC14 ::

ejnita:

Iz kod pa si? Bi naroču neki. Poglej ZS

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Leprechaun ::

Dr_M je izjavil:

Leprechaun je izjavil:

Nazadnje je bilo 2% ne 3. Jaz bom naročil iz Mylemon.at če je kakšen interesent (grem osebno prevzet robo).

LP



Glede na to, da gres osebno prevzet, sklepam, da nisi iz lj oz okolice?



Ne, sem iz štajerskega konca, natančneje okolica Slovenske Bistrice, sem pa dokaj pogosto v LJ (študij :))
Naročilo nameravam oddati v soboto/nedeljo, prevzeti pa ga nameravam v sredini prihodnjega tedna. Do sedaj sta me kontaktirala že 2 uporabnika, tako, da smo zaenkrat 3 interesenti (nista pa se še dokončno odločila). Če je še kakšen interesent mi prosim pišite na ZS, ker teme ne spremljam ravno pogosto.
lep pozdrav
*************************************************************

Leprechaun ::

BTW zaradi nedobavljivosti 1 izmed komponent sem moral preklicati naročilo, ga bom pa znova oddal danes.
Sem pa opazil, da so znatno pocenili grafične kartice 7950 cc 185EUR, 7870 XT - 157EUR, 760 - 180EUR.

Lep pozdrav
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

Leprechaun ::

Cene so brez davka* - sem spregledal, tako, da niso cenejše.
*************************************************************

Gregor5816 ::

Če bo kdo v bližnji prihodnosti naročal s hoh.de, bi jaz zraven naročil še en SSD.

RC14 ::

A ima kdo namen kaj naročevat iz hardwareversand.de , bi se pridružil zraven, da si poštnino razdelimo.

Namreč imajo prav smešno ceno za grafo ASUS ROG MATRIX 7970, ki je top grafa kar se tiče 7970.
Cena je prav smešna in sicer 298 eur.
link
http://www.hardwareversand.de/articlede...

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

RC14 ::

Oz če ima namen kdo naročevat iz katere od spodnjih trgovin (link) kot so mindfactory.de, compuland.de.. bi se pridružil zraven, da si poštnino razdelimo.
Najboljše je seveda iz hardwareversand.de, ker naj bi pošiljali v slovenijo, za druge trgovine ne vem.

http://geizhals.at/de/asus-rog-matrix-h...



Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

FlyingBee ::

tudi hoh.de pošiljajo v Slovenijo - 14,90 EUR + 1 EUR na vsak dodaten kilogram, kar v praksi pomeni kar če naročiš artikel pod 1 kg teže je 14,90 in potem za vsak artikel po 1kg 1 EUR za težje pa seveda več, recimo hladilnik za CPU je 2 EUR dodatne poštnine ... v bistvu ti vse lepo izračuna v "warenkorb", samo oznaači levo Slowenien

AstroX ::

Jaz sem par dni nazaj kontaktiral Mindfactory.de glede dostave v slovenijo in so rekli da pošiljajo vendar naj bi mi za vseh 8 komponent računali 60 eurou poštnine v eni škatli (grafa,cpu,cooler,plata,ram,napajalnik ter trdi disk) v drugega pa ohišje

r3dkv1c4 ::

kmetek je izjavil:

Pošiljajo v SLO? Kako je garancija pokrita?

garancijo da proizvajalec...in jo mora imeti vsak tehnični izdelek.

FlyingBee ::

prosim za info koliko časa dejansko potrebuje roba iz hoh.de, da pride na naslov v Sloveniji?

status blaga Sofort lieferbar in plačilo isti dan kot naročilo Vorkasse

hvala
««
12 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912362675 (149790) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274629 (109415) darkolord

mindfactory.de - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
329854 (7476) UlyssesE
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176379 (5704) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614920 (9384) lambda

Več podobnih tem