» »

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

««
8 / 17
»»

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Wofk ::

če bo kdo naročal iz zgoraj omenjene trgovine se priporočam za delitev poštnine kontakt na ZS

J-ronimo ::

Jst bi biu tut za stvar. Naročil bi plato.

NazgulRR ::

Tudi jaz bi naročil en disk z jacob-computer. Pripravlja kdo nakup?

Tomi ::

NazgulRR je izjavil:

Tudi jaz bi naročil en disk z jacob-computer. Pripravlja kdo nakup?

Bom jaz. Potrebujem spet nekaj zadev zase in še en se mi bi pridružil, tako da nas je potem še vsaj 4. Torej:

V kratkem, v roku 14 dni, bom spet naročal zadeve zase, zato začenjam nov krog nakupov.

Stran:
http://direkt.jacob-computer.de/

1. Pri naročilu prištejte 6 EUR za stroške administrativnega dela, po naročniku in ne po artiklu. Ker se poštnina obračunava po teži in po številu več komadov istega artikla, v primeru veliko artiklov, le-ta ustrezno naraste. Maksimalna masa naročila je 30 kg. Spremembe sporočam preko ZS, ter nadaljujem z naročilom samo v primeru potrditve.

Gewichtsstaffel bei Versand per Vorkasse in die EU:
bis 2 kg 13,99 EUR
ab 2 kg 15,99 EUR
ab 6 kg 17,99 EUR
ab 12 kg 21,99 EUR
ab 20 kg 29,99 EUR

Das Maximalgewicht betr?gt 30,00 kg


in

Die Portokosten verstehen sich für die Bestellung einer Position bzw. Artikels. Bei Bestellung mehrerer Artikel fallen ab der zweiten Position pro Position 0,50 € inkl. MwSt. zus?tzlich an.

2. Prevzem artiklov je v Ljubljani, Vič - Brdo, Cesta na Brdo, po dogovoru v centru (Konzorcij, popoldne) - pošiljanje odpade.
3. Šteje se, da ste artikle naročili takrat, ko se zahtevani znesek pojavi na mojem TRR.
3a: za podrobnosti plačila ter vse ostale informacije teče komunikacija preko ZS ali e-maila.
3b. Plačila NE SMETE izvesti, dokler vašega naročila ne potrdim na ZS.
4. V primeru, da pride do tega, da vam denar vrnem izven moje krivde/odgovornosti, vzamem 1 EUR za stroške nakazila ( torej, če robe ne pošljejo, če naročila ne sprejmejo, itd.), drugače povrnem celotno vsoto, zmanjšano za dejanske stroške nakazila.
5. Ko je plačilo na moj TRR izvršeno, načeloma ni poti nazaj. V okvirih svojih možnosti (če torej sam še nisem plačal, itd) vam denar lahko povrnem ( glej točko 6.)
6. Denar tako prejemam kot vračam SAMO preko in na TRR. Ne bom ne sprejemal ne vračal gotovine in ostalih oblik pod nobenim pogojem.
7. Kakršnekoli stroške zapletov s trgovino, poštarji, itd., NOSI VSAK SAM, natanko tako, kot če bi aktikle naročil sam, tudi če moram jaz komunicirati s trgovino ( vračilo napačnega/pokvarjenega/poškodovanega izdelka- poštnina, itd). Jaz sprejmem samo vlogo NE-odgovornega pomočnika, ne pa posrednika itd.
9. Ob prevzemu robe pri meni bom priložil fotokopijo računa za celotno pošiljko, kot ga bom dobil od trgovine. Ta račun bo glasil na moje ime. Ker v tem ne nastopam kot trgovski posrednik, tudi ni variante, da bi sam nekomu izdal račun. Lahko torej samo posredujem kopijo originalnega.
10. Ne omogočam in ne bom preverjal stanja izdelkov ne pred ne ob prevzemu robe zainteresiranih. Iz tega sledi, da so vsi morebitni zapleti med njimi/vami in trgovino na osnovi fotokopije računa trgovine.
11. Sklicevanje na ZVP ni možno - ne veljajo pravice potrošnika in ostale pravice, ki bi jih pričakovali v navadni trgovini. Če morebiten zaplet lahko uredite sami, prav. Če ne, ne sprejemam odgovornosti in dolžnosti, razen če lahko po lastni presoji pomagam brez težav in stroškov zase, drugače pa jaz v tem naročilu ne obstajam v nobeni drugi vlogi razen kot nekdo, ki je ob svojem združil naročila drugih, da bi prihranil na stroških poštnine.

Zaželeno je, da naročilo oddamo vsaj trije interesenti.
Zainteresirani mi pišite na ZS.
metrodusa.blogspot.com

kmetek ::

bo kdo kaj naročeval na jacob-de?

matej14 ::

če kdo organizera nakup na jacob-de se pridružujem naročilu.

otiM^ ::

Tudi jaz sem zraven.

MK99 ::

Evo, jaz se tudi pridružujem..

trnvpeti ::

Kaj je trenutno in? Kaj mislite kupovat?

s51as ::

A cel računalnik tudi gre? Po komponentah?
It's just me myself and I

Tomi ::

Želje mi sporočite na ZS. Samo resni. Omejitev je bolj po teži kot čemerkoli drugem, tako da če ni ravno ohišja v računalniku, gre več komponent.
metrodusa.blogspot.com

win64 ::

Ni to že delo na črno, glede na to, da računaš administrativne stroške?

klinker ::

win64 je izjavil:

Ni to že delo na črno, glede na to, da računaš administrativne stroške?


Pa se dej ti zastonj ukvarjat z vsem tem ;((

Dr_M ::

Sej ni zastonj, prisparas pri postnini :)
Useen kurc pol, ce sam narocis, pa placas se tistih par € vec postnine.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Muzo ::

Formalno gre za delo na črno. Predlagam mu, da raje napiše, da organizira vse skupaj pod pogoji, da on ne plača poštnine za svoje izdelke ali pa da ga vsak pelje na pivo :)

Tsunamii ::

Se splača kupiti kaksen prenosni disk iz omenjene trgovine..zaradi postnine..okvare/garancije ?

Tomi ::

Tsunamii je izjavil:

Se splača kupiti kaksen prenosni disk iz omenjene trgovine..zaradi postnine..okvare/garancije ?

Če je cena toliko nižja kot v Sloveniji, ja. Okvarjenih izdelkov zaenkrat še ni bilo, tako da ne morem podati podatkov o garanciji, smao glede na napisano prej v temi naj ne bi bilo problemov.
metrodusa.blogspot.com

klinker ::

Muzo je izjavil:

Formalno gre za delo na črno. Predlagam mu, da raje napiše, da organizira vse skupaj pod pogoji, da on ne plača poštnine za svoje izdelke ali pa da ga vsak pelje na pivo :)


Ja. Bo mastno obogatel s tem, tako da ne vem kaj cakas ga prijavit inspektoratu ;((

Štrubsi ::

Živjo!

Upam da ne bom preveč zgrešu, če kr tle napišem svoje vprašanje. Zdj sem prvič naroču komponente iz Jacob-computer trgovine. Naroču sm za 950€ robe in že v sredo plaču prek predračuna. Včeri so mi naročilo potrdil, kokr da so dobil nakazan, dons pa sm dobu mail, da so odposlal polovico pošilke v vrednosti 600€. In zdj sprašujem tiste, k mate že izkušnje s to trgovino, a oni pošiljajo v večih paketih (pač najprej tist kr majo na zalogi), al je to kka fora?:S Pač nism lih najbolj zaupljiv do teh tujih trgovin:). Aja, na njihovi strani, kjer se da sledit paket, pa so odštel te komponente k so mi jih poslal in piše skupna cena samo še tistih, k jih še niso.

Hvala in lp,
Žiga

Tomi ::

Štrubsi je izjavil:

Živjo!

Upam da ne bom preveč zgrešu, če kr tle napišem svoje vprašanje. Zdj sem prvič naroču komponente iz Jacob-computer trgovine. Naroču sm za 950€ robe in že v sredo plaču prek predračuna. Včeri so mi naročilo potrdil, kokr da so dobil nakazan, dons pa sm dobu mail, da so odposlal polovico pošilke v vrednosti 600€. In zdj sprašujem tiste, k mate že izkušnje s to trgovino, a oni pošiljajo v večih paketih (pač najprej tist kr majo na zalogi), al je to kka fora?:S Pač nism lih najbolj zaupljiv do teh tujih trgovin:). Aja, na njihovi strani, kjer se da sledit paket, pa so odštel te komponente k so mi jih poslal in piše skupna cena samo še tistih, k jih še niso.

Hvala in lp,
Žiga

Ja, ko sem sam naročal večjo količino, so poslali v dveh kosih, glede na to, kar so imeli na zalogi.
metrodusa.blogspot.com

Gainward ::

Tudi jaz sem pred enim tednom prvič naročal iz jacob-computer.
Plačilo je bilo izvedeno še isti dan. Naročilo je bilo od takrat potrjeno, danes pa je celotno naročilo izginilo iz liste naročil. To pomeni, da je bil paket poslan ali preklican?
POPRAVEK: Mail za poslano pošiljko je prispel z zamudo =)

Hvala za pomoč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gainward ()

forplan ::

Bo kdo v kratkem naročil iz http://www.mobilefun.co.uk in je za deljenje poštnine?
da se strinjam

Tomi ::

Ker nova grafična kuri več kot sem pričakoval in mi zaradi tega ne dala zvočna (aktivna), moram kupiti nov napajalnik. Če ima kdo v naslednjih dneh namen naročati kaj preko Jacob.de, se mi lahko pridruži, delimo si poštnino.

Kontakt na ZS.
metrodusa.blogspot.com

kuglvinkl ::

Friendly hint. Gledam cene na jakob, geizhals in sestavi.si za v tem trenutku ultimativni napajalnik - Seasonic X serija (semi-pasivni). Jakob ima cene identične kot na sestavi.si za 660W model, 560W je pa malo cenejši. Če že misliš kupovati zunaj, ima IIRC mylemon najbolše cene, potem pa Peluga.

Tomi ::

Bom pogledal, samo moram še videti, kako je z glasnostjo. Sedaj imam 500W Coolermasterja silent in sem zadovoljen, zato bi samo menjal za zmogljivejši model, mi ni potrebni niti kablov pretirati.
metrodusa.blogspot.com

kuglvinkl ::

Do 20% obremenitve se vent sploh ne zavrti.

kmetek ::

si pa skromen 140€ ;((

kuglvinkl ::

Na trafi se ne špara. Enako kot na monitorju.

Tomi ::

Kolebam med Seasonicom X-660 in Coolermaster Silent Pro 1000 W (premalo razlike od 850). Skrbi me samo, če bo 660 dovolj, glede na to, da je 500 očitno premalo.
metrodusa.blogspot.com

kuglvinkl ::

Huh, kaj pa maš pod haubo? Si si z online tooli vsaj ocenil porabo? BTW, še vedno imaš opcijo Seasonic 760 W. Pure fact je, da dela Seasonic najboljše napajalnike. In eni "proizvajalci" kupijo pri Seasonicu drbovje. Za Corsair vem, da je tako. Za CM pa ne. Za teste glej http://www.jonnyguru.com. Je pa tudi jasno, da SS ne bo dal the latest and the greates techa 3rd party "izdelovalcem".

Tomi ::

AMD Phenom II X6 1090T, 4x 2TB SATA, 1x SSD, PowerColor Radeon HD 6850 SCS 3, ki poganja primarni monitor in 47" LCD TV, Asus Xonar STX in podobne zadeve. Mislim, da bo kar 760 primerna izbira. Online tooli pravijo, da bi moralo biti dovolj 450 W, samo 500 ne pali.

Jonnyguruja sem ravnokar preveril, in odločitev je padla. Seasonic X-760.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

kuglvinkl ::

Me zelo zanimajo tvoje ugotovitve glede te trafe. Tut sam imam v planu prestavit Enermaxa v drugo kišto in zase nabavti Seasnica, le glčede moči nisem še 100%. Še posebej me zanima ta pasivnost do 20% obremenitve in potem glasonsot ko se vendarle zaženejo.

+ 4 diski v kišti... Sam sem imel tudi tako, pa sem jih dal v zunanja ohišja. Če potrebujem podatke na njih, samo prižgem disk n v 5 sekundah so na razpolago. Toplo priporočam tak pristom. Od vseh diskov (sedmih) so v kišti ostali 2xSSD in en 640 GB WD Blue.

Tomi ::

Jonny pravi, da je neslišen, tudi, ko dela. Diski ostajajo, ker je to HTPC + vse, kar pride z nekaj TB multimedije in 20/20 optiko/kdaj pa kdaj delovni stroj in zahtevam popolno tišino, ko recimo poslušam glasbo. Če jih dam ven, so takoj glasni, in sem naredil ravno obratno, ker imam Anteca P183 (nekako delanega po tem vzoru, samo druga grafična in seveda dodatna zvočna), vse tiho in dodatna pena. Stroja ne sliši več na 20 cm popolnoma nič, mora pa biti blizu TV in ozvočenja, da lahko imam kratke interkonekte do ojačevalca (ti so dragi in precej je izgub).
metrodusa.blogspot.com

kuglvinkl ::

I see.

kmetek ::

Kaj nihče uradno ne dobavlja Seasonicov pri nas?

kuglvinkl ::

To ne vem, pri sestavi.si naj bi jih imeli.

Tomi ::

kuglvinkl je izjavil:

To ne vem, pri sestavi.si naj bi jih imeli.

Imajo, samo ne 760W izvedenke.

NOVO: vzel bom še eno komponento, če se želi kdo pridružiti pri poštnini, naj sporoči do nedelje zvečer.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

kmetek ::

Bo kdo naročal na jacob direkt?

kmetek ::

so barabe malo dvignili ptt stroške a ?

Gewichtsstaffel bei Versand per Vorkasse in die EU:
bis inkl. 2 kg 16,99 €
ab 2 kg 18,99 €
ab 6 kg 20,99 €
ab 12 kg 24,99 €
ab 20 kg 32,99 €

Das Maximalgewicht beträgt 30,00 kg

Tomi ::

Jaz sem, ker se mi je mudilo. So pa dvignili cene.
metrodusa.blogspot.com

cinkaCR7 ::

Mogoče koga zanima nakup iz tujine v bližnji prihodnosti, da bi si delili poštnino? Nemčija/ Avstrija oz. kje pač bo trenutno se splačalo...

kmetek ::

jaz sem za, iz jacoba...delimo ptt + paypal nakazilo, prevzem z moje strani kranj/lesce.

cinkaCR7 ::

Ima drage procesorje :/ ti bi RAM kupoval?

kmetek ::

ram un poceni + cooler ....dajva preko ZS...

noben?

Še zadnji poizkus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

_koki_ ::

Kolk bi pol prišlo doplačila na izdelek, razmišlam da bi vzel gtx 470:
http://www.jacob-computer.de/Grafikkart...
Ups, se opravičujem, spregledal da ni aktualna tema več...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: _koki_ ()

_IKE_ ::

Gewichtsstaffel bei Versand per Vorkasse in die EU:
bis inkl. 2 kg 16,99 €
ab 2 kg 18,99 €

ab 6 kg 20,99 €
ab 12 kg 24,99 €
ab 20 kg 32,99 €

Das Maximalgewicht betr?gt 30,00 kg

Če je točno 2 kg 17 če je malenkost več 19 eur....

Se mi pa zdi da so rahlo dvignili cene več izdelkom ( jacob ).....

dcinko ::

Jaz bi nabavil grafično kartico in 4 GB rame. Če je kdo zaintresiran za skupinski nakup, naj mi pošlje
zasebno sporočilo.
KISS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dcinko ()

kmetek ::

imaš email.

knap ::

emaš email
LP
««
8 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912364966 (152081) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276317 (111103) darkolord

mindfactory.de - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
329900 (7522) UlyssesE
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176426 (5751) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8615004 (9468) lambda

Več podobnih tem