» »

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za?

««
7 / 17
»»

kuglvinkl ::

A to je priporočeno? Najmanjši fajl gor bo tako in tako 1 GB dolg.

trnvpeti ::

Kdo je to naročeval?
Ali se da dobiti račun na firmo?
KOliko časa se je čakalo na diske?

Steinkauz ::

Ja tale disk ima kao 4kb sektorje, tko da verjetno je bolš če se ujema.

overlord_tm ::

Se benchmark za HD204UI ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

kuglvinkl ::

Steinkauz je izjavil:

Ja tale disk ima kao 4kb sektorje, tko da verjetno je bolš če se ujema.


OK.

Na diske te velikosti komot počakaš dober teden. Al uregntno rabiš 2TB? ;)

Kako se to naredi, je vidno iz te teme. Poveš, da bi imel diske, in potem se folk zbere v taki količini, da je strošek poštnitne samo še okol par evrov, namesto 20.

Pa če eden sposoben fura, tko kot v naši ad hoc skupini dOrK, je zelo fino.

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

Če bo kdo naročal iz jacobelectronic.de imajo tole ugodno:

http://direkt.jacob-computer.de/_artnr_... dajte mi povedat je sploh neka huda razlika med e-sata in usb 3.0?

http://direkt.jacob-computer.de/_artnr_... dajati 20€ več za usb 3.0?

potem imajo spet ugodno 2tb diske lol 58€

http://direkt.jacob-computer.de/Festpla...

http://direkt.jacob-computer.de/Laufwer...

Tomi ::

Ker se je nabralo nekaj kandidatov, ki so zainteresirani za nakup, začenjam nov krog nakupov.

Stran:
http://direkt.jacob-computer.de/

1. Pri naročilu prištejte 6 EUR za stroške administrativnega dela, po naročniku in ne po artiklu. Ker se poštnina obračunava po teži in po številu več komadov istega artikla, v primeru veliko artiklov, le-ta ustrezno naraste. Maksimalna masa naročila je 30 kg. Spremembe sporočam preko ZS, ter nadaljujem z naročilom samo v primeru potrditve.

Gewichtsstaffel bei Versand per Vorkasse in die EU:
bis 2 kg 13,99 EUR
ab 2 kg 15,99 EUR
ab 6 kg 17,99 EUR
ab 12 kg 21,99 EUR
ab 20 kg 29,99 EUR

Das Maximalgewicht betr?gt 30,00 kg


in

Die Portokosten verstehen sich für die Bestellung einer Position bzw. Artikels. Bei Bestellung mehrerer Artikel fallen ab der zweiten Position pro Position 0,50 € inkl. MwSt. zus?tzlich an.

2. Prevzem artiklov je v Ljubljani, Vič - Brdo, Cesta na Brdo, po dogovoru v centru (Konzorcij, popoldne) - pošiljanje odpade.
3. Šteje se, da ste artikle naročili takrat, ko se zahtevani znesek pojavi na mojem TRR.
3a: za podrobnosti plačila ter vse ostale informacije teče komunikacija preko ZS ali e-maila.
3b. Plačila NE SMETE izvesti, dokler vašega naročila ne potrdim na ZS.
4. V primeru, da pride do tega, da vam denar vrnem izven moje krivde/odgovornosti, vzamem 1 EUR za stroške nakazila ( torej, če robe ne pošljejo, če naročila ne sprejmejo, itd.), drugače povrnem celotno vsoto, zmanjšano za dejanske stroške nakazila.
5. Ko je plačilo na moj TRR izvršeno, načeloma ni poti nazaj. V okvirih svojih možnosti (če torej sam še nisem plačal, itd) vam denar lahko povrnem ( glej točko 6.)
6. Denar tako prejemam kot vračam SAMO preko in na TRR. Ne bom ne sprejemal ne vračal gotovine in ostalih oblik pod nobenim pogojem.
7. Kakršnekoli stroške zapletov s trgovino, poštarji, itd., NOSI VSAK SAM, natanko tako, kot če bi aktikle naročil sam, tudi če moram jaz komunicirati s trgovino ( vračilo napačnega/pokvarjenega/poškodovanega izdelka- poštnina, itd). Jaz sprejmem samo vlogo NE-odgovornega pomočnika, ne pa posrednika itd.
9. Ob prevzemu robe pri meni bom priložil fotokopijo računa za celotno pošiljko, kot ga bom dobil od trgovine. Ta račun bo glasil na moje ime. Ker v tem ne nastopam kot trgovski posrednik, tudi ni variante, da bi sam nekomu izdal račun. Lahko torej samo posredujem kopijo originalnega.
10. Ne omogočam in ne bom preverjal stanja izdelkov ne pred ne ob prevzemu robe zainteresiranih. Iz tega sledi, da so vsi morebitni zapleti med njimi/vami in trgovino na osnovi fotokopije računa trgovine.
11. Sklicevanje na ZVP ni možno - ne veljajo pravice potrošnika in ostale pravice, ki bi jih pričakovali v navadni trgovini. Če morebiten zaplet lahko uredite sami, prav. Če ne, ne sprejemam odgovornosti in dolžnosti, razen če lahko po lastni presoji pomagam brez težav in stroškov zase, drugače pa jaz v tem naročilu ne obstajam v nobeni drugi vlogi razen kot nekdo, ki je ob svojem združil naročila drugih, da bi prihranil na stroških poštnine.

Zaželeno je, da naročilo oddamo vsaj trije interesenti.
Zainteresirani mi pišite na ZS.

Edit: kot že omenjeno, se cene na tej strani spreminjajo, tako da za zgoraj omenjeni disk trenutno velja 70 in še nekaj €. Cene bom spremljal.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

kmetek ::

Tomi:

2. Obstaja možnost, da oddaš v Comshopu zame, pač po izbiri, Šiška ali CITYPARK/BTC?

http://direkt.jacob-computer.de/_artnr_... strupeni rami

tale jacob computer sploh ni zgrešena trgovina, imajo veliko zaloge, cene nizke (nekje najcenejši, nekje manj)..ampak overall top 5 trgovina pomoje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

jest10 ::

A drugače so pri tem 2TB Samsungu že popravili tisto napako, ki v določenih primerih pokvari podatke?

Brane2 ::

Ja. Bil je firmware update. Za diske pred določeno serijo je pač kupec moral sam zaflashat drive.

Ampak že pri meni so bili vsi diski novejši od tega, tako da ni panike, le prej poglej kode na diskih za vsak slučaj.

Pa ne me zdaj spraševat detajlov, poglej si na Samsungov site.
On the journey of life, I chose the psycho path.

kmetek ::

moj je datuma 11/3, to pomeni marec 2011 ?

kuglvinkl ::

Tukaj je img za FW update: http://forums.overclockers.co.uk/showpo...

kmetek ::

super thanks, moj je itaq marec 2011, vaši?

waters ::

Tudi mene zanima če bo še kdo šel v akcijo.

LP

matej_jack ::

kmetek je izjavil:

tale jacob computer sploh ni zgrešena trgovina, imajo veliko zaloge, cene nizke (nekje najcenejši, nekje manj)..ampak overall top 5 trgovina pomoje?

Jacob je zakon, super cene, komunikacija na nivoju, pa še poštnina je sprejemljiva, glede na to da bi eni kasirali po 30€ :D
Pa tudi denarja jim ni problem vrnit, če gre kaj narobe, jaz jih lahko samo priporočam.

Tomi ::

waters je izjavil:

Tudi mene zanima če bo še kdo šel v akcijo.

LP

Poleg mene, grege, recimo ali v organizacijo nakupa? Če slednje, poglej gor.

Mimogrede, tisti, ki ste že naročali, me zanima, kaj jacob naredi v tem primeru.

Kmetkova povezava na Samsungov 2TB disk še vedno kaže ceno 57,5 €, aktualna pa je 70 €. Če naročim preko Kmetkove povezave, mi normalno upošteva ceno 57,5 €, in je ne spremeni. So obvezani, da upoštevajo ceno, ki jo da predračun?
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

bluefish ::

Jacob ima dve ločeni trgovini. Direkt (torej prva povezava) je namenjena nakupom preko pošte, druga pa predstavlja cene ob fizičnem prevzemu.
Če se prav spomnim, te tudi v primeru naročanja iz druge, takoj ko izbereš dostavo preko pošte, preusmeri na Direkt in ustrezno popravi ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

trnvpeti ::

Kaksne so izkusnje z to trgovino? Koliko dni, da dobis robo?

bluefish ::

Če je roba na zalogi, potem že v približno treh do petih dneh. Izkušnje so pozitivne - hitra komunikacija in odziv na dodatna vprašanja, sprotno obveščanje o statusu naročila,...

Tomi ::

bluefish je izjavil:

Jacob ima dve ločeni trgovini. Direkt (torej prva povezava) je namenjena nakupom preko pošte, druga pa predstavlja cene ob fizičnem prevzemu.
Če se prav spomnim, te tudi v primeru naročanja iz druge, takoj ko izbereš dostavo preko pošte, preusmeri na Direkt in ustrezno popravi ceno.

Hvala, ta informacija mi precej pomaga.
metrodusa.blogspot.com

st0jko ::

Računajte še na mene, če se bo naročalo!
keks?

debil ::

Tudi jaz bi vzel enega v primeru da se čimprej naroči.

Tomi ::

st0jko je izjavil:

Računajte še na mene, če se bo naročalo!

Ne mislim gledati vsakega zapisa posebej, zato v primeru, da želite dodati svoje artikle v naročilo, pošljite meni zasebno sporočilo.

Dodatek: ker ima jacob computer (po novem) omejitev nakupa največ 5 enakih izdelkov, je kvota za Samsungove 2 TB F4EG diske že dosežena. Tisti, ki boste v naročilu, boste obveščeni, po principu, kdor prvi pride, prvi melje.

Akcija z dne 8.5.2011 je zaključena. V kolikor želite z omenjene strani naročiti artikel po svoji izbiri (samo da ni prevelike mase), mi pošljite ZS, ker bom v kratkem spet naročal. Cene so glede na slovenske razmere izjemno ugodne - recimo kombicija matične in procesorja višjega razreda je 25% cenejša kot v Sloveniji.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Tomi ::

V kratkem, v roku 14 dni, bom spet naročal zadeve zase, zato začenjam nov krog nakupov.

Stran:
http://direkt.jacob-computer.de/

1. Pri naročilu prištejte 6 EUR za stroške administrativnega dela, po naročniku in ne po artiklu. Ker se poštnina obračunava po teži in po številu več komadov istega artikla, v primeru veliko artiklov, le-ta ustrezno naraste. Maksimalna masa naročila je 30 kg. Spremembe sporočam preko ZS, ter nadaljujem z naročilom samo v primeru potrditve.

Gewichtsstaffel bei Versand per Vorkasse in die EU:
bis 2 kg 13,99 EUR
ab 2 kg 15,99 EUR
ab 6 kg 17,99 EUR
ab 12 kg 21,99 EUR
ab 20 kg 29,99 EUR

Das Maximalgewicht betr?gt 30,00 kg


in

Die Portokosten verstehen sich für die Bestellung einer Position bzw. Artikels. Bei Bestellung mehrerer Artikel fallen ab der zweiten Position pro Position 0,50 € inkl. MwSt. zus?tzlich an.

2. Prevzem artiklov je v Ljubljani, Vič - Brdo, Cesta na Brdo, po dogovoru v centru (Konzorcij, popoldne) - pošiljanje odpade.
3. Šteje se, da ste artikle naročili takrat, ko se zahtevani znesek pojavi na mojem TRR.
3a: za podrobnosti plačila ter vse ostale informacije teče komunikacija preko ZS ali e-maila.
3b. Plačila NE SMETE izvesti, dokler vašega naročila ne potrdim na ZS.
4. V primeru, da pride do tega, da vam denar vrnem izven moje krivde/odgovornosti, vzamem 1 EUR za stroške nakazila ( torej, če robe ne pošljejo, če naročila ne sprejmejo, itd.), drugače povrnem celotno vsoto, zmanjšano za dejanske stroške nakazila.
5. Ko je plačilo na moj TRR izvršeno, načeloma ni poti nazaj. V okvirih svojih možnosti (če torej sam še nisem plačal, itd) vam denar lahko povrnem ( glej točko 6.)
6. Denar tako prejemam kot vračam SAMO preko in na TRR. Ne bom ne sprejemal ne vračal gotovine in ostalih oblik pod nobenim pogojem.
7. Kakršnekoli stroške zapletov s trgovino, poštarji, itd., NOSI VSAK SAM, natanko tako, kot če bi aktikle naročil sam, tudi če moram jaz komunicirati s trgovino ( vračilo napačnega/pokvarjenega/poškodovanega izdelka- poštnina, itd). Jaz sprejmem samo vlogo NE-odgovornega pomočnika, ne pa posrednika itd.
9. Ob prevzemu robe pri meni bom priložil fotokopijo računa za celotno pošiljko, kot ga bom dobil od trgovine. Ta račun bo glasil na moje ime. Ker v tem ne nastopam kot trgovski posrednik, tudi ni variante, da bi sam nekomu izdal račun. Lahko torej samo posredujem kopijo originalnega.
10. Ne omogočam in ne bom preverjal stanja izdelkov ne pred ne ob prevzemu robe zainteresiranih. Iz tega sledi, da so vsi morebitni zapleti med njimi/vami in trgovino na osnovi fotokopije računa trgovine.
11. Sklicevanje na ZVP ni možno - ne veljajo pravice potrošnika in ostale pravice, ki bi jih pričakovali v navadni trgovini. Če morebiten zaplet lahko uredite sami, prav. Če ne, ne sprejemam odgovornosti in dolžnosti, razen če lahko po lastni presoji pomagam brez težav in stroškov zase, drugače pa jaz v tem naročilu ne obstajam v nobeni drugi vlogi razen kot nekdo, ki je ob svojem združil naročila drugih, da bi prihranil na stroških poštnine.

Zaželeno je, da naročilo oddamo vsaj trije interesenti.
Zainteresirani mi pišite na ZS.
metrodusa.blogspot.com

eVro ::

@Tomi: če sem prav izračunal - 6 € praviš za administracijo + delež v poštnini, recimo da je nekaj takega kot tipična slo štacuna, se pravi ca. 4 €, je to skupaj ca. 10 € poleg cene artikla? Če pa naročim sam pri njih je pa poštnina 14 €, se pravi 4 € več da mi pripeljejo na dom? Konkretno sem računal za en SSD, se pravi majhna teža.

ps: Verjamem da ne delaš biznisa iz tega in da je furat tako stvar sitnost. Vprašanje zgoraj je zgolj informativno :)

kuglvinkl ::

Kako ti računaš zase, Tomija ne zanma.

Tomi ::

eVro je izjavil:

@Tomi: če sem prav izračunal - 6 € praviš za administracijo + delež v poštnini, recimo da je nekaj takega kot tipična slo štacuna, se pravi ca. 4 €, je to skupaj ca. 10 € poleg cene artikla? Če pa naročim sam pri njih je pa poštnina 14 €, se pravi 4 € več da mi pripeljejo na dom? Konkretno sem računal za en SSD, se pravi majhna teža.

ps: Verjamem da ne delaš biznisa iz tega in da je furat tako stvar sitnost. Vprašanje zgoraj je zgolj informativno :)

Ja, nekako tako. Koncept se splača, je naročiš zadeve, ki jih pri nas ni, ali pa so precej dražje. Si pa prav ugotovil, da je z vsem skupaj kar nekaj sitnosti, predvsem tem, da najdeš uro, ko lahko naročiš količine, ki jih želiš. In kot omenjeno, zadeva se splača, če je naročnikov več.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

ZaLoMaT ::

Kakšne so izkušnje s pixmanio in ima morda kdo namen naročati?
WESTERN DIGITAL WD Elements Desktop 2 TB USB 2.0 External Hard Drive - black = £ 49,90

kmetek ::

to je 60-65€ ?

bond007 ::

Pa se sploh da naročat iz pixmania.co.uk, ker kolikor vem lahko samo iz pixmania.si (kjer je cena višja - 64,9€)?

Steinkauz ::

Mislm da ti zateži, da ni to tvoja trgovina ja

ZaLoMaT ::

Ah potem pa škoda če se ne da naročiti ... Drugače pa je 49.90 funta = 57,5eur.

tsatthoggua ::

Pred kratkim sem narocil HTPC v jacob trgovini pa bom delil malo izkusnje.

Cene imajo dobre, povprasevanje na support in informacija - zelo hitri odgovori, dobil mail takoj ko so dobili artikel na zalogo. Dostava zelo hitra - mislim da 3 ali 4 dni. Super do takrat.

Vsi artikli so bili ok, zataknilo se je pri ohisju, ki je imel odkrusen en delcek, vendar ga ni bilo nikjer v skatli - predvidevam da rabljen izdelek. Prav tako mi za hot-swap vedno svetijo lucke, kot da so diski vstavljeni. Deluje pa OK na prvi pogled, vendar nisem se veliko uporabljal te funkcije. Napisal sem mail z razlago in prilozeno sliko, nato pa cakanje vec kot en teden na odgovor - da lahko posljem ohisje nazaj in da ga bo uradni servis pregledal, potem mi ga pa vrnejo. Takoj jim nazaj odpisem, da si stroskov nebi visal, ce to pomeni, da mi posljejo nazaj isto ohisje in ce obstaja moznost da mi takoj ko dobijo tega nazaj in preverijo stanje posljejo drugo novo ohisje. Trenutno spet ze vec kot dva tedna brez odgovora.

Sem kar razocaran nad njimi, ceprav sem dobil cel comp za okoli 200€ ceneje kot pri nas.

kmetek ::

Jaz bi pa enega bluray pekača, so se cene kar ustavile pri 80€?

kmetek ::

Lonsarg ::

Kolikor sem po specifikacijah vidu ima ta dražji večje bralne in pisalne hitrosti, ter ima Lightsribe. Jaz bi plačal to razliko, no, če ne bi menil, da so optični ploščki itak del zgodovine:)

kmetek ::

Ja samo še vseeno bolje dobrih 70€, pa mediji bluray niso spet tok dragi v tujini....jih dobiš po 1-2€ za 25GB plošček.

http://www.sweburn.com/product.php?prod...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

zile ::

250GB za 18€. Ne hvala.

Lion29 ::

kmetek je izjavil:

Ja samo še vseeno bolje dobrih 70€, pa mediji bluray niso spet tok dragi v tujini....jih dobiš po 1-2€ za 25GB plošček.

http://www.sweburn.com/product.php?prod...


woot?

ne stekam, zakaj bi bil kdo tolko nepriseben in bi sel kupovat tole?

zunanji disk 2TB je nekje 60e (plus minus kak evrcek) + ohisje od 20-30... za 100e dobis torej soliden zunanji disk 2TB na katerega lahko poljubno zapisujes (in brises)...priklopis ga pa lahko tudi skoraj kamor zelis (usb)....plus tega pa ni treba z njim tako super delikatno ravnat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bond007 ::

Če je komu dost 1,5TB, ga dobi za 53€ iz ebaya dostavljenega na dom: http://cgi.ebay.co.uk/Samsung-SpinPoint...

Sicer pa bi meni prav prišel kak 1TB 2,5" disk, samo so vsi 80+ €. Tko za ene 50€ bi ga pa vzel...

kmetek ::

Pa če že imam tok diskov hehe....

bond007: le kdo ga ne bi a ?

Tomi ::

Tomi je izjavil:

V kratkem, v roku 14 dni, bom spet naročal zadeve zase, zato začenjam nov krog nakupov.

Stran:
http://direkt.jacob-computer.de/

1. Pri naročilu prištejte 6 EUR za stroške administrativnega dela, po naročniku in ne po artiklu. Ker se poštnina obračunava po teži in po številu več komadov istega artikla, v primeru veliko artiklov, le-ta ustrezno naraste. Maksimalna masa naročila je 30 kg. Spremembe sporočam preko ZS, ter nadaljujem z naročilom samo v primeru potrditve.

Gewichtsstaffel bei Versand per Vorkasse in die EU:
bis 2 kg 13,99 EUR
ab 2 kg 15,99 EUR
ab 6 kg 17,99 EUR
ab 12 kg 21,99 EUR
ab 20 kg 29,99 EUR

Das Maximalgewicht betr?gt 30,00 kg


in

Die Portokosten verstehen sich für die Bestellung einer Position bzw. Artikels. Bei Bestellung mehrerer Artikel fallen ab der zweiten Position pro Position 0,50 € inkl. MwSt. zus?tzlich an.

2. Prevzem artiklov je v Ljubljani, Vič - Brdo, Cesta na Brdo, po dogovoru v centru (Konzorcij, popoldne) - pošiljanje odpade.
3. Šteje se, da ste artikle naročili takrat, ko se zahtevani znesek pojavi na mojem TRR.
3a: za podrobnosti plačila ter vse ostale informacije teče komunikacija preko ZS ali e-maila.
3b. Plačila NE SMETE izvesti, dokler vašega naročila ne potrdim na ZS.
4. V primeru, da pride do tega, da vam denar vrnem izven moje krivde/odgovornosti, vzamem 1 EUR za stroške nakazila ( torej, če robe ne pošljejo, če naročila ne sprejmejo, itd.), drugače povrnem celotno vsoto, zmanjšano za dejanske stroške nakazila.
5. Ko je plačilo na moj TRR izvršeno, načeloma ni poti nazaj. V okvirih svojih možnosti (če torej sam še nisem plačal, itd) vam denar lahko povrnem ( glej točko 6.)
6. Denar tako prejemam kot vračam SAMO preko in na TRR. Ne bom ne sprejemal ne vračal gotovine in ostalih oblik pod nobenim pogojem.
7. Kakršnekoli stroške zapletov s trgovino, poštarji, itd., NOSI VSAK SAM, natanko tako, kot če bi aktikle naročil sam, tudi če moram jaz komunicirati s trgovino ( vračilo napačnega/pokvarjenega/poškodovanega izdelka- poštnina, itd). Jaz sprejmem samo vlogo NE-odgovornega pomočnika, ne pa posrednika itd.
9. Ob prevzemu robe pri meni bom priložil fotokopijo računa za celotno pošiljko, kot ga bom dobil od trgovine. Ta račun bo glasil na moje ime. Ker v tem ne nastopam kot trgovski posrednik, tudi ni variante, da bi sam nekomu izdal račun. Lahko torej samo posredujem kopijo originalnega.
10. Ne omogočam in ne bom preverjal stanja izdelkov ne pred ne ob prevzemu robe zainteresiranih. Iz tega sledi, da so vsi morebitni zapleti med njimi/vami in trgovino na osnovi fotokopije računa trgovine.
11. Sklicevanje na ZVP ni možno - ne veljajo pravice potrošnika in ostale pravice, ki bi jih pričakovali v navadni trgovini. Če morebiten zaplet lahko uredite sami, prav. Če ne, ne sprejemam odgovornosti in dolžnosti, razen če lahko po lastni presoji pomagam brez težav in stroškov zase, drugače pa jaz v tem naročilu ne obstajam v nobeni drugi vlogi razen kot nekdo, ki je ob svojem združil naročila drugih, da bi prihranil na stroških poštnine.

Zaželeno je, da naročilo oddamo vsaj trije interesenti.
Zainteresirani mi pišite na ZS.

Konec tedna bom oddal naročilo. Resni kandidati se javite na ZS.
metrodusa.blogspot.com

Tilen ::

A vi ste pol vsi z LJ in okolice? :|
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Kako dolgo pa potrebujejo pri Jakob Computer, da potrdijo prejem plačila preko SEPA/UPN?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tomi ::

Tilen je izjavil:

Kako dolgo pa potrebujejo pri Jakob Computer, da potrdijo prejem plačila preko SEPA/UPN?

Do enega tedna, po mojih izkušnjah.
metrodusa.blogspot.com

BlaY0 ::

Sem ravno v fazi nabavljanja na bike-components.de, če koga kaj zanima naj pove. Do konca tedna bom verjetno naročil...

Tomi ::

bluefish ::

Tomi je izjavil:

Tilen je izjavil:

Kako dolgo pa potrebujejo pri Jakob Computer, da potrdijo prejem plačila preko SEPA/UPN?

Do enega tedna, po mojih izkušnjah.
Ja, pri meni se je tudi malce zavleklo in so mi svetovali, naj jih v prihodnje obvestim o nakazilu.

Tomi ::

Tomi je izjavil:

V kratkem, v roku 14 dni, bom spet naročal zadeve zase, zato začenjam nov krog nakupov.

Stran:
http://direkt.jacob-computer.de/

1. Pri naročilu prištejte 6 EUR za stroške administrativnega dela, po naročniku in ne po artiklu. Ker se poštnina obračunava po teži in po številu več komadov istega artikla, v primeru veliko artiklov, le-ta ustrezno naraste. Maksimalna masa naročila je 30 kg. Spremembe sporočam preko ZS, ter nadaljujem z naročilom samo v primeru potrditve.

Gewichtsstaffel bei Versand per Vorkasse in die EU:
bis 2 kg 13,99 EUR
ab 2 kg 15,99 EUR
ab 6 kg 17,99 EUR
ab 12 kg 21,99 EUR
ab 20 kg 29,99 EUR

Das Maximalgewicht betr?gt 30,00 kg


in

Die Portokosten verstehen sich für die Bestellung einer Position bzw. Artikels. Bei Bestellung mehrerer Artikel fallen ab der zweiten Position pro Position 0,50 € inkl. MwSt. zus?tzlich an.

2. Prevzem artiklov je v Ljubljani, Vič - Brdo, Cesta na Brdo, po dogovoru v centru (Konzorcij, popoldne) - pošiljanje odpade.
3. Šteje se, da ste artikle naročili takrat, ko se zahtevani znesek pojavi na mojem TRR.
3a: za podrobnosti plačila ter vse ostale informacije teče komunikacija preko ZS ali e-maila.
3b. Plačila NE SMETE izvesti, dokler vašega naročila ne potrdim na ZS.
4. V primeru, da pride do tega, da vam denar vrnem izven moje krivde/odgovornosti, vzamem 1 EUR za stroške nakazila ( torej, če robe ne pošljejo, če naročila ne sprejmejo, itd.), drugače povrnem celotno vsoto, zmanjšano za dejanske stroške nakazila.
5. Ko je plačilo na moj TRR izvršeno, načeloma ni poti nazaj. V okvirih svojih možnosti (če torej sam še nisem plačal, itd) vam denar lahko povrnem ( glej točko 6.)
6. Denar tako prejemam kot vračam SAMO preko in na TRR. Ne bom ne sprejemal ne vračal gotovine in ostalih oblik pod nobenim pogojem.
7. Kakršnekoli stroške zapletov s trgovino, poštarji, itd., NOSI VSAK SAM, natanko tako, kot če bi aktikle naročil sam, tudi če moram jaz komunicirati s trgovino ( vračilo napačnega/pokvarjenega/poškodovanega izdelka- poštnina, itd). Jaz sprejmem samo vlogo NE-odgovornega pomočnika, ne pa posrednika itd.
9. Ob prevzemu robe pri meni bom priložil fotokopijo računa za celotno pošiljko, kot ga bom dobil od trgovine. Ta račun bo glasil na moje ime. Ker v tem ne nastopam kot trgovski posrednik, tudi ni variante, da bi sam nekomu izdal račun. Lahko torej samo posredujem kopijo originalnega.
10. Ne omogočam in ne bom preverjal stanja izdelkov ne pred ne ob prevzemu robe zainteresiranih. Iz tega sledi, da so vsi morebitni zapleti med njimi/vami in trgovino na osnovi fotokopije računa trgovine.
11. Sklicevanje na ZVP ni možno - ne veljajo pravice potrošnika in ostale pravice, ki bi jih pričakovali v navadni trgovini. Če morebiten zaplet lahko uredite sami, prav. Če ne, ne sprejemam odgovornosti in dolžnosti, razen če lahko po lastni presoji pomagam brez težav in stroškov zase, drugače pa jaz v tem naročilu ne obstajam v nobeni drugi vlogi razen kot nekdo, ki je ob svojem združil naročila drugih, da bi prihranil na stroških poštnine.

Zaželeno je, da naročilo oddamo vsaj trije interesenti.
Zainteresirani mi pišite na ZS.


Akcija z dne 15.5.2011 je zaključena.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

barakus ::

A je kdo zasledil kak ugoden SSD iz tujine?
««
7 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hardwareversand.de (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Kaj kupiti
1912363050 (150165) integral15
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274877 (109663) darkolord

mindfactory.de - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
329869 (7491) UlyssesE
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176386 (5711) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614939 (9403) lambda

Več podobnih tem