» »

[PS3] Nasveti

[PS3] Nasveti

Dr_Andy ::

Dubu sm ps3. Ne vem kako ga prek wireles povezat prek interneta. Dam na wireles in potem zahteva nek WPA password! kje nej dobim ta password?
  • spremenil: Mavrik ()

Tr0n ::

To je password, ki si ga nastavo na tvojem wi-fi omrezju oz. routerju.

LapD ::

Kako si se pa z računalnikom povezal na wifi, brez tega gesla?
web&motion designer

St235 ::

Andy glede na vprašanja v edni drugi temi, najprej odgovori na tole. A sploh maš wireless router doma?

Tr0n ::

Hehe. Ups.

Dr_Andy ::

zdej sm use zrihtu. Kje se da dobit ps kartice , za un store pa za ps home? pa u funtih mogoče?

Bananovec ::

3D-svet jih prodaja
Klikni TUKAJ!

kinca ::

Lahko jih lahko kupiš preko spleta na tej strani: http://www.maximuscards.com/ , kodo dobiš na elektronski naslov, možnost plačila preko PayPala, zadeva preverjeno deluje, kodo sem dobil takoj po izvedeni transakciji

St235 ::

Andy, kar v 3d svet bo treba, sicer jih boš mastno preplačal, druga alternativa je preko spleta, ampak močno dovmim da imaš kreditno. Srednja možnost je pa Bolha. Tam jih ponavadi dobiš ceneje kot v 3d svet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Tr0n ::

Jaz sem jih tudi kupil na Maximums Cards in dela cisto ok. Itaq jih ne bos rabil dosti, mogoce za kak DLC ali indie game. Ena 50 kartica bo cisto dovolj.

Dr_Andy ::

Na ps home se mi noče upisat. Internet mi dela na ps3,pa napiše nek problem downloading content al neki tazga. A je mogoče da so me banal?

GLAVNI ::

Noben te ne bana.:))

A maš slovenski profil? Če ja, potem je to krivo. Če ne, pa morš nekaj dol potegnit, da ti PS Home dela, ampak itak je bedarija, ko second life zadeva.

Dr_Andy ::

mam britanski profil. Ampak mi je delal,pol sm pa dons hotu jit gor,pa mi je najprej napisal nej downloadam update,pa sm ga,zdej mi pa noče gor. Internet pa tut,meče me vn pol pa spet signa in. Nevem kaj je. zdej mi je 2 tedna odkar mam ps, lepo delal do učeri. Dons pa ne. Na koga se naj obrnem?


P.S. playstation je nov,pod garancijo. Kupljen na mimovrste.

Berserker ::

Ma nevem kaj siliš tolk z tem Home itak doben tega sranja ne igra, prvič ker je skoraj treba vsako sobo potegnet in predmeti so plačljivi.

Danes je bil nov update mogoče so kakšne težave z povezavo, nič novega na ps3. No meni je danes lepo delalo brez problemov.

Vprašal bi pa še tole: je možno naložit adobe flash na ps3, ker mi na youtube skozi gnjavi z funkcijo UPDATE in nemorem gledat posnetkov razen če grem pod XXL youtube. No če kliknem update me vrže na uradno stran od adobe flash, mal mi je čudno vseskup, kajti pred updejtom sem lahko to delal normalno zdaj pa ne dela več.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Ne, kolko vem PS3 browser ne podpira flasha.

matija14 ::

Jaz sem pa lepo prek Youtuba gledal posnetke, še pred updatom 3.21...

St235 ::

Men ps3 lepo predvaja you tube, sicer prek strani prilagojene za PS3 ampak vseeno. Andy, včeraj je bil update tako, da moraš to poštimat prede nbo drugo delalo. Probaj se na Store povezat, če ti to normalno dela potem je z updatom vse ok in je problem v Home.

Dr_Andy ::

sm use zrihtu,tnx

Bananovec ::

Z zadnjo posodobitvijo so tudi posodobili Flash v njihovem brskalniku

Dr_Andy ::

kaj?

Bananovec ::

A few days ago PS3 Firmware 3.30 was released, and aside from breaking PlayStation 3 consoles it was also reported to update the PS3 browser's Flash version and fix some region-free Blu-ray disc issues.

Berserker ::

Jp, po novem updejtu dela vse normalno. andy nic za tebe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199972 (77145) radovednik
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110993287 (40030) XsenO
»

PS3 težava

Oddelek: Konzole
468142 (6019) St235
»

Povezava z Playstation Home

Oddelek: Konzole
142196 (1799) yayo
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848989 (39257) St235

Več podobnih tem