» »

Povezava z Playstation Home

Povezava z Playstation Home

dezzi ::

Pozdravljeni,
včeraj sem kupil PS3, prinesu domov in vzpostavil wireless connection. Dela brez problemov, z internet browserjem lahko brskam po netu itd. Ko pa kliknem na Playstation Home mi napiše "This Content Cannot Be Accessed From Your Account". Pojma nimam v čem je problem in vas prosim za pomoč.

Hvala in lp!

Tr0n ::

Naredi si nemski ali UK account. Vsaj mislim, da je to. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

djordjevic ::

Jap. :) Čeprav meni, recimo, tudi z angleškim računom ne pusti snemati filmov, dočim demoti, slike, teme in ostala navlaka pa leti na polno.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tr0n ::

Ma ja, Sony bluzi s temi PSN stori.

Namesto, da bi ponujali isto kar ponujajo za celotno Evropo, se moramo slovenci zafrkavat z raznimi online wire storitvami pa placilnimi karticami, ker nase kreditne kartice ne delajo.

Zato ze zdaj kar nekaj casa razmisljam, ce bi si sploh nabavil PS3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

dezzi ::

Tudi na to možnost sem že pomislil, samo tu (PlayStation Network @ Wikipedia piše, da je v Sloveniji tud available.

djordjevic ::

Ja, samo ni. Ti povem iz prve roke.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Berserker ::

Mene pa zanima če obstaja za kupovanje za PS Store kaj podobnega kot so M$ točke za xbox360, se pravi da kupim v štacuni potem vpišem v kodo pa vlečem dol, žal nimam kreditne pa je nemislim nabavit zaradi tega.

djordjevic ::

Mislim, da se da pri nas kupit bone (bigbang al mimovrste, nekje sem to zasledil).
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tr0n ::

PlayStation Network Card

European PSN cards were released on the 2nd of October 2009 in the EU regions. They are now available for purchase in many retailers across the EU in £20 and £50 variations.

Kje pa se trenutno dobijo, pa ne vem.

sejmon ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sejmon ()

sejmon ::

UK
http://cgi.ebay.co.uk/PlayStation-Netwo...
kartica 50funtov lahko kupiš za 45.5 funtov...brezplačna poštnina.


USA
http://cgi.ebay.co.uk/US-50-Playstation...
kartica 50dolarjev lahko kupiš za 34 funtov...brezplačna poštnina.


JAP
http://cgi.ebay.co.uk/PS3-PLAYSTATION-3...
kartica 5000jenov lahko kupiš za 46 funtov...brezplačna poštnina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sejmon ()

St235 ::

Drugač pa tudi na bolhi najdeš ljudi, ki kartice preprodajajo in pri tem ne računajo tako mastne provizije kot 3d svet. Kartica za 20 funtov, ki jo tržijo po EUR30 namreč po trenutnem tečaju stane okrog EUR23. Tako, da če imaš dostop do paypaly oziroma kreditne kartice je daleč najcenejše kupovat direktno na netu, nato bolha. Pri oderuških trgovinah pa pač ne.

Aja, pa poštnina praktično vedno brezplačna, ker ti samo na email pošljejo sken kartice.

yayo ::

Zdrau, sem štimal pravkar kupljeni PS3 in lepo po pravici vpisal, da sem slovenec, sedaj pa mi da tisto j****o "This content cannot be accessed on your account" sporočilo, ko skušam priti v "Playstation Home". Če prav razumem sta lahko problema dva: 1. ne dovoli, ker sem v Sloveniji 2. nekaj s parental control, ki bi moral biti vključen (je pa teh nastavitev malo morje, za bluray, za dvd, za internet...)
Če je problem v temu da sem iz Slovenije me zanima kako spremeniti account v nemškega ali angleškega, ne najdem kje in če se to lahko nastavi. Če pa je v zvezi s parental control bi prosil koga, ki obvlada za podrobnejše inštrukcije. Drugače sem proba s Killzone 2 priti na net na multiplayer in deluje. V bistvu sploh ne vem kaj je točno ta Playstation Home in me firbec matra, vidim pa da ko grem na Playstation Network-> Account Management bi kot prvo hoteli podrobnosti moje kreditne kartice, niso glupi teli japonci...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Saintek ::

Ustvarit moraš novega uporabnika in v njem ustvarit nov psn račun a tokrat angleškega nemškega usa...... pa bo šlo v ps home.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saintek ()

yayo ::

Hvala, sem našel na Googlu medtem, ko si mi odpisoval, že ustvarjam prostor za aplikacijo na hard disku :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne pošiljamo v Slovenijo ?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
4811293 (1504) Samael
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848455 (38723) St235
»

malo nostalgije: kateri je najhitrejši/najboljši socket A procesor

Oddelek: Kaj kupiti
71025 (896) Blinder
»

Prenosnik in baterija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81228 (987) Bence
»

Najmočnejši procesor na asrock k7s8x ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
131329 (1198) Pyr0Beast

Več podobnih tem