» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
50 / 66
»»

McClane ::

Ali je možno da se v funkciji Teme zadnjih 24h mali oglasi ločijo od ostalih tem, tako da ne "smetijo" prebiranja? Redno uporabljam to funkcijo in je zoprno če je vsaka druga stvar mali oglas...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Primoz ::

Odpreš oddelek "mali oglasi" in v desnem meniju izklopiš prikazovanje v ...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Roadkill ::

Kreator teme (OP) bi lahko bil nekako označen.
Nekaj minimalnega v bližini nicka v vsakem njegovem postu v temi.
Ü

Janac ::

https://slo-tech.com/forum/t231529/0

Dajte že posodobit tukaj lestvico, mislim da je to vaša dolžnost.

brez zamere

einstein :P ::

@janac

misliš, da se komu da? tudi jaz sem obupal nad svojimi lestvicami, ker moderatorji niso bili zadovoljni z izgledom lestvice ali ne vem čem... :O
STAY OUT OF MY TERRITORY!

CaqKa ::

Roadkill je izjavil:

Kreator teme (OP) bi lahko bil nekako označen.
Nekaj minimalnega v bližini nicka v vsakem njegovem postu v temi.

podpiram.

Aston_11 ::

Bi se dalo narediti tako, da ko bi v postu stisnil tipko END (ko gre na konec strani), da bi pokazalo še zadnji post (sedaj je videti samo hiter odgovor in Vredno ogleda)? Sedaj se je treba vračati nazaj, da se ulovi zadnji post.

Morda opt out za Vredno ogleda?

Janac ::

Mene pa samo zanima kaj pomeni: ZAVAROVAL SLIKE: _ime moderatorja_ ?

bluefish ::

Da so bile slike prenesene na ST server.

Janac ::

aaa, a se da potem tudi uploadat na ST server, namesto na shrani.si etc..?

bluefish ::

Ne.

Janac ::

Pa se bo v prihodnosti dalo?

Pa rad bi predlagal da se naredi kakšna nova tema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

draciel ::

Sicer ne vem če je že predlog bil, ker tukaj je strani ogromno in sicer:

Na slo-techu, zelo zelo pogrešam preprosto thumbs up, thumbs down opcijo. Le na tak način lahko vidiš ali si bolj "troll" narave ali pa imaš "prav" oz. vidiš če se drugi strinjajo s tabo. Po možnosti, bi vse thumbs up, pa thumbs down, sistem seštel in potem na svojem profilu prikazal kot seštevek oz. razliko.

Npr: Skupno imaš 320 thumbs up, ter 370 thumbs down. Rezultat na tvojem profilu bi bil -50. Isto bi naredil za plus.

Opcijsko: Po možnosti če gre nekdo v minus npr ( od -150 naprej ), se mu avtomatsko da kak status ali kaj podobnega. Tako bi ga lahko popravil z NETROLL komentarji in bi si izboljšal status. Tako bi bilo mogoče manj troll komentarjev na slotechu.

Men se zdi ideja brilijantna. Kaj mislite?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

Rias Gremory ::

Reputation system misliš.

Sem proti, edino moderatorji je treba malo po ritki našeškat pa bo. :P
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

draciel ::

Argumentiraj zakaj bi bila ta stvar slaba? Po tvojem statusu sodeč, trollaš velikokrat, pa se bojiš da boš še potem, te bo pa ljudstvo "okregalo" z minusi.

Znajo bit kar ponižujoči tile minusi ja. No da vidimo koliko ljudi s statusom je proti temu ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: draciel ()

bluefish ::

Tole smo enkrat že debatirali. Problem so načeloma fanatiki, ki delijo pluse oz. minuse glede na izjemno subjektivne preference.

Rias Gremory ::

Po tvojem statusu sodeč, trollaš velikokrat, pa se bojiš da boš še potem, te bo pa ljudstvo "okregalo" z minusi.

Kdaj pa kdaj pa zapaše malo. Uff zelo se bojim, da bom dobil virtualne minuse.

Ti bi pa moderatorjem težil, da naj ti resetirajo število, ko bi v eni xy temi povedal svoje mnenje in bi potem ene par uporabnikov dalo minuse eni pa že samo zato, ker te ne marajo.

Naj naredijo, ampak dobro in uporabno.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Janac ::

Jaz se povsem strinjam z @Dracielom in predlagam da se to uvede, to sem tudi predlagal že nekaj časa nazaj.

drzni86 ::

Predlagam da je tole vprašanje v naslednji anketi pa naj potem raja odloči ali bi jim bilo to všeč ali pač ne...

draciel ::

Rias Gremory je izjavil:



Ti bi pa moderatorjem težil, da naj ti resetirajo število, ko bi v eni xy temi povedal svoje mnenje in bi potem ene par uporabnikov dalo minuse eni pa že samo zato, ker te ne marajo.

Naj naredijo, ampak dobro in uporabno.
Pomoje bi bila zelo uporabna zadeva. Ampak ker si že omenil.. bi lahko izkoristili tudi prednosti statusov ki so že sedaj. Npr tisti s statusom, ne bi smeli glasovati. Tako bi mogoče rešili problem ki si ga omenil. Recimo tisti brez statusa , tudi večkrat pazijo da se predstavijo v čim boljši luči, naši skupnosti. Tisti s statusom, pa jih nekaj boli, kaj delajo. Pomoje bi bil to zelo fajn sistem. Tudi za tiste ki bi si radi status popravili =). Sam je pa treba dobro premislil kako in kaj naredit. Ideja zagotovo ni slaba. Moram pa še to omenit. Vedno ko kaj vprašam na forum, jaz vedno pogooglam. Odgovore ponavadi dobim, vendar so večkrat tudi nesmiselni in jih ne razumem. Zato tudi vprašam ljudi na forum. Če poznate forum StackOverflow, ki je programerskega tipa.. No , tam sem jaz vprašal nekaj vprašanj ( vendar tko v pol leta, sem jih vprašal ene pet. ), in uporabniki so me v 4. downvotali in v enem, upvotali. To pa zato, ker sem večinoma vprašal vprašanja, ki po pravilih SO foruma nimajo konkretnega odgovora in so bolj za razmišljat. Na koncu zaradi minusov nisem upal odpreti več teme. Dobil sem lock IP-ja in uporabnika , lol. Npr to se mi zdi bedno. Na slotechu sem recimo skoraj vedno dobil odličen odgovor.. Prednost SO, je pa ker dobiš odgovor v roku 5minut.

freesty ::

Problem je se, ker ima folk vec acc-jev.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

draciel ::

To se da skorajda rešit.. Vote na IP..

bluefish ::

Dinamični IP-ji, dostopanje z javnih točk,...

draciel ::

Ja to vem. Sam ok.. več kot 2 accounta sigurno folk nima. Pa še to vprašanje koliko jih ima 2. Zdej mal sm skeptičn da bi folk votu na svojmu pcju in potem šel v knjižnico na drug acc da bi votu še enkrat ..

Sicer ko smo že pri tem. Predlagaj izbris možnost deluje na istem principu. Tip ima recimo 3 accounte, in 3X predlaga izbris z različnih IP-jev... pa je tema šla.

Kolikokrat se je že to zgodilo? Lahko preštejemo na prste ene roke pomoje =) Sicer pa ja. Je samo ideja .. mogoče je za razmislit.

pitastrudl ::

ta reputation system ni vredu, pa razlogi so že navedeni. Edino kar pogrešam so avaarji, res ne vidim razloga zakaj jih ne bi imeli. Drugače sem pa nov na tem forumu.

Okapi ::

Sicer je bilo že omenjeno, ampak lepo bi bilo, če bi dodali priljubljene člane, da bi bilo mogoče slediti njihovim novim prispevkom.

O.

broken/link ::

pa tudi v premislek, da se osebam označenim s "persona non grata" odvzame pravica delanja novih tem oz da mora temo prej odobrit moderator, ker nekateri res že mal pretiravajo ...

gamogon ::

Stran se mi zdi odlična in predvsem zelo aktivna (sem še bolj nov na forumu), sem pa opazil, da nima nihče spremenjenega avatarja in tudi sam nisem ugotovil ali je to mogoče, iz česar sklepam, da se tega ne da narediti in me zanima, če bi lahko to omogočili (spreminjanje avatarjev) in kaj je razlog, da to ni bilo že storjeno.

Lep pozdrav

Roadkill ::

"Moje teme" kljukica pri posameznem podforumu.
Pač bi rad, da vsak nov topic v "Informacijska varnost" pade pod moje teme.
Ü

bf4ed ::

Kaj se je zodilo s starim pogledom novic?
Več nimamo možnosti izbire?

Lion29 ::

Za računalniški pun, bi lahko dodali poleg PNG (persona non grata) še

BMP - Bolj malo pomagam
JPG - Jaz preveč gobcam
GIF - grozim in f...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

hojnikb ::

gamogon je izjavil:

Stran se mi zdi odlična in predvsem zelo aktivna (sem še bolj nov na forumu), sem pa opazil, da nima nihče spremenjenega avatarja in tudi sam nisem ugotovil ali je to mogoče, iz česar sklepam, da se tega ne da narediti in me zanima, če bi lahko to omogočili (spreminjanje avatarjev) in kaj je razlog, da to ni bilo že storjeno.

Lep pozdrav

Welcome to Slo-Tech. Bilo je že večkrat rečeno, da avatarjev tukaj ne bo..
#brezpodpisa

Lion29 ::

zanima me, ce bi bilo mozno narediti autorefresh na strani "moje teme"... po istem principu kot ko si v doloceni temi... zelel bi videt, da se mi samo refresha in kaze, ce je kaj novega
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Primoz ::

te ne bi motilo, da bi se skos neke teme vozile na vrh?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Lion29 ::

MOJE TEME
ne neke X teme....

to govorim za ta link:

https://slo-tech.com/forum/36

naj se osvezuje sama... (isto kot ce bi jaz stiskal f5).... tako da avtomatsko prikaze, ce je kaka sprememba v mojih temah...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

dejanslo ::

Bilo bi super fino fajn, če bi uporabniki lahko popravljali slovnične napake v novicah ;)
There`s More Than One Way To Do It

Unknown_001 ::

Lahko mobilni pogled uštimate za telefone al pa kako aplikacijo za android bi bilo fino narest.

MrStein ::

Saj je že: https://m.st.si
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

googleg1 ::

MrStein je izjavil:

Saj je že: https://m.st.si

Mogoče malo več oglaševanja. Že 2 leti berem novice pa za tole prvič slišim. Zelo uporabno drugače. Hvala!

MrStein ::

Če zazna telfon, bi lahko ponudil mobilno različico. (pa ne preveč vsiljivo)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Ramon dekers ::

Ker sem na tem forumu spet zasledil eno dobro knjigo (life of pi) bi predlagal temo no oddelek, ki se navezuje na knjige? Nekako tako kot filmi za razmišljanje?

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

Ja nared.

Unknown_001 ::

Ka bi lahko dodal oddelek, kjer bi bil objavljen BEST-buy hardware leta?

Mislim, da bi bilo fino za vse, ki se vsaj malo spoznajo na hardware, sam se ne morejo odločit, kaj bi izbrali.

Lp

Vajenc ::

Ramon dekers je izjavil:

Ker sem na tem forumu spet zasledil eno dobro knjigo (life of pi) bi predlagal temo no oddelek, ki se navezuje na knjige? Nekako tako kot filmi za razmišljanje?

Oddelek za to je že sedaj ok, temo pa komot odpreš sam. Predlagam, da štartaš s čim drugim kot life of pi ;p
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Google Chrom ::

Bi lahko kdo poleg AES omogočil še RC4 -ja za spletno stran je VARNEJŠI...

Primoz ::

Saj podpiramo ... samo prednostno oglašujemo TLS1.2 in TLS 1.1 (kjer je IV popravljen).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

einstein :P ::

bluefish je izjavil:

Ne.



Seveda se da ampak ne neposredno, to morajo opraviti moderatorji :D Zato, da moraš pač najprej na shrani.si objavlat... Bi bilo pa zelo lepo, če bi se dalo, ker zna biti včasih prav nadležno to uploadanje najprej na shrani.si in potem kopiranje linkov in limanje sem.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

MrStein ::

Upload na imgur.com je zelo enostaven, posebej za screenshot-e:
- pritisneš tipko Print Screen, da spraviš sliko v clipboard
- na spletni strani http://imgur.com pritisneš ctrl-v (Paste) in samo še potrdiš z enim klikom in je že gor, na desni pa link do uploadane slike
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Google Chrom ::

Primoz je izjavil:

Saj podpiramo ... samo prednostno oglašujemo TLS1.2 in TLS 1.1 (kjer je IV popravljen).

Se oproščam. Pač nisem več več testiral. V glavnem vem, da prej niste imeli omogočeno...

Janac ::

Predlagam da se v vsaki temi naredi tako, da uporabniki odločijo kateri odogovor je najboljši tj. "best answer" selected by..., s tem bi tudi uporabnikom dajali reputation točke.

Tako nekako kot je pri predlagaj izbris, klikali bodo lahko le tisti, ki so že nekaj časa registrirani in imajo recimo nad 50 prispevkov.
««
50 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485237 (3870) Ishiwatta
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19636907 (29252) Mavrik

Več podobnih tem