» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
49 / 66
»»

whitefish ::

Lahko bi chat naredili :)

googleg1 ::

Koliko časa po objavi komentarja se lahko le ta še popravi ? Predlagam, da se popravljanje komentarja onemogoči šele po objavi naslednjega komentarja oz. po pretečenem časovnem roku. Zgodi se, da komentarja popravit več ne morem, čeprav ni objavljenega še nobenega odgovora.

Primoz ::

15 minut imaš.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

galu ::

Kaj mate za to sranje "poskusil klonirati" v malih oglasih?;((
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

bluefish ::

Do oddaje novega oglasa za isto stvar mora miniti 72 ur.

galu ::

S čim se do določene meje strinjam, ampak če hočeš spremeniti ceno, je to brezveze..
Tako to gre.

Primoz ::

Prepovedano je ponovno objaviti mali oglas brez spremembe pogojev prej kot v enem tednu.

Prepovedano je ponovno objaviti mali oglas za isto stvar prej kot v 72 urah.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

freesty ::

A lahk dobim moda v tej temi, da lahko posodabljam prvi post?

Slo-Tech 3D Team: unigine heaven 3.0

OmegaBlue ::

Lahko, nevem če je sicer že popravljeno da lahko urejaš prvi post :/
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

freesty ::

Ja lahka sem ga prvo uro potem pa ne vec.

Fave ::

Predlagam, da bi osebam z nazivi nekdo pregledal novodprto temo, preden ta postane vidna vsem in pošlje mail.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

amacar ::

Drug način ustvarjanja računa: recimo omejeno na mail internetega ponudnika, ali fb račun z najmanj 100 prijatelji... Ker to kar se dogaja zadnje čase je žalost.

kuglvinkl ::

to so devianti pojavi, ki so ovladljivi. Nam je pa tuje, da bi spšuščali ljudi na naš forum glede na atribute na FB :).

@fave, to ni rešitev (tut pojmovno ne), ugani zakaj.

mr1two ::

Čemu je namenjeno barvanje postov, ko kliknem nanj(konkretno ko želim odpreti link v dodatnem tabu) pri čemer držim tipko control? Post se namreč obarva rumeno, ne vidim pa nobene dodatne funkcije :). Ni ravno predlog- ampak ne vem kam drugam naj bi postavil vprašanje.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Rias Gremory ::

ali fb račun z najmanj 100 prijatelji

Res zelo pameten predlog...not!
Imo je mala malica si narediti fake fb račun in dobiti 500 "prijateljev". Sploh pa če je tako imenovan E-whoring account.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

msjr ::

Čestitke in pozdravi za novo rubriko "Na Cesti". Všeč.

Vajenc ::

Spoštujem trud in inovacije ki so vložene v ta forum. Vse težje pa se prenaša pristranskost in slabo delo nekaterih moderatorjev. Za dobro te strani jih zamenjajte, če se le da.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

MrStein ::

V UI za brisanje/editiranje dodajte polje "podlaga za moderatorski ukrep", mogoče kot meni ali opcije za odkljukat, pa da je mandatory, ker vidim, da modi pogosto pozabijo na to svojo dolžnost (23. člen).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

freesty ::

Ce ze nocete banat ljudi, ki spamajo in trollajo samo zato, ker imajo visoko stevilo postov in so ze dolgo prijavljeni potem se naj ustvari en podforum, kjer si lahko taksni osebki dajo duska. Torej se jih bana iz celega foruma razen tistega koticka.

_IKE_ ::

black ice je izjavil:

Predlagam, da se Juretovi posti v avtomobilskih temah označijo z jasnim znakom: Pozor, troll! Vsaka avtomobilska tema v kateri se pojavi, skrene s prvotne poti v prerekanje kaj je boljše: fuj fej avto ali flower power kolo.
V redkih primerih se mu kakšen argument posreči, vendar mu to ne daje pravice, da v vsaki temi vsiljuje kolo kot de facto prevozno sredstvo.



aha, torej kolo ni omejeno samo na športne teme.....


Če bi naredili temo samo zanj tudi ne bilo slabo

jype ::

_IKE_> Če bi naredili temo samo zanj tudi ne bilo slabo

Sem imel svojo uradno temo, jo je odprl eden od oboževalcev, pa so jo zaklenili. Ni pravice na tem forumu!

Architect ::

Predlagam da se ljudem, za katere je povsem jasno da so na forumu samo zato da trolajo ustvari nek grozno neprijeten vmesnik za slo-tech. Recimo grdo rdečega v povezavi z rumeno pisavo. Ali karkoli podobno odvratnega.

Lahko bi se jim dalo tudi sliko Twilighta za ozadje, ali pa Nicky Minaj. Karkoli, ker trenutno proti trolom ne naredite nič.

Prav tako se jim prilepi oznako persona troll.

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

Architect je izjavil:

Prav tako se jim prilepi oznako persona troll.

kaj pa je troll?

Rias Gremory ::

CaqKa je izjavil:

Architect je izjavil:

Prav tako se jim prilepi oznako persona troll.

kaj pa je troll?

Več ali manj to: Troll %28Internet%29 @ Wikipedia
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

spirit ::

Krofojed ::

Super bi bilo, ce bi bil Slo-Tech laze berljiv na telefonih. Glede na to, da ga berem prek RSS, bi mi najbolj pomagalo, ce bi preprosto cele novice vkljucili v feed, tako da mi na samo stran sploh ne bi bilo treba iti. Ce ze grem na stran, bi si pa zelel, da bi nekaj ukrenili glede sirine novice - vecina je kar sprejemljiva, nekatere so pa prav zoprno siroke (recimo tale: https://slo-tech.com/novice/t529538).
blog.mitja.ws

_IKE_ ::

Forum bi OBVEZNO moral imeti možnost blokade prikazovanja postov določenih uporabnikov.

Na ta način bi marsikatera tema ne doživela prepirov, hkrati pa bi bilo dosti manj dela tudi za osebje foruma..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

Isotropic ::

bi se dalo urihtati, da nov odgovor appenda staremu, ce uporabljas ta hitri odgovor, kot je bilo vcasih? glede na to, da je omejen cas edita pac.
primer: dva nepotrebna posta Vsakodnevni prevoz Maribor - Gleisdorf (20km dalje od Graza) (cist spodaj)

Zgodovina sprememb…

Janac ::



nekaj novega?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Primoz ()

MrStein ::

Očitno, samo so pozabili obvestiti o spremembi.
(omenjeno že tule: https://slo-tech.com/forum/t63414/p3702... )
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Predator ^^ ::

To (vse) je povsem brezvezno.
Gnmstle

broken/link ::

meni je pa všeč. včasih si kakšno temo označim, da ji sledim, ker je zanimiva, in na ta način jo 100x prej najdem kot bi jo drugače. kulj. gj.

Lion29 ::

Predator ^^ je izjavil:

To (vse) je povsem brezvezno.


are you kidding me? ta vse je bil prej na desni, in me je skozi morilo, da sem mogu najprej ma moje in pol vse moje....

zdaj je vsaj zraven..

sam bi pa raje videl , da bi to bil en link, kjer bi bile vse moje teme in crta pri novostih, kot v postih
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

MrStein ::

Saj tak je do zdaj bilo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lion29 ::

kako?

do zdaj je blo tako kot je, razen da so link z desne presavili v glavni lebi menu
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

MrStein ::

Meni očitno drugače kaže (oziroma je prej) kot tebi. :)

Levo in desno sem isto točko v meniju ("Moje teme").

Zdaj imam tudi levo in desno identično, dva linka: "moje teme" ("vse")
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Lion29 ::

Ta dva linka, ki jih ti omenjas, sta na istem mestu kot prej (in isto funkcionalnost)...y raven je link VSE ...

Vse moje teme je bil na desni.... dva modula bolj dol, ki ga zdaj ni vec ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Oldi ::

Za mobilno spremljanje foruma bi bilo super črno ozadje z belimi črkami - zaradi manjše porabe OLED displejev. Za ostale displeje seveda tako kot je.

MrStein ::

Je možno "zamrzniti" ali ročno premakniti rdečo črto?

Za primer, da je preveč novosti, da bi prebral, pa bi rad, da ko naslednjič odprem stran, bo črta na enakem mestu.

Razen tega bi še vprašal, kako je s spremembami na že obstoječih sporočilih?
Torej preberem neko temo do konca. Potem nekdo editira (doda nove vrstice) v obstoječe sporočilo.
Ko naslednjič obiščem temo, a je kako opozorilo, da so v temi neprebrane vsebine?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bluefish ::

MrStein je izjavil:

Razen tega bi še vprašal, kako je s spremembami na že obstoječih sporočilih?
Torej preberem neko temo do konca. Potem nekdo editira (doda nove vrstice) v obstoječe sporočilo.
Ko naslednjič obiščem temo, a je kako opozorilo, da so v temi neprebrane vsebine?
Ne.

CaqKa ::

MrStein je izjavil:

Je možno "zamrzniti" ali ročno premakniti rdečo črto?

Za primer, da je preveč novosti, da bi prebral, pa bi rad, da ko naslednjič odprem stran, bo črta na enakem mestu.

Razen tega bi še vprašal, kako je s spremembami na že obstoječih sporočilih?
Torej preberem neko temo do konca. Potem nekdo editira (doda nove vrstice) v obstoječe sporočilo.
Ko naslednjič obiščem temo, a je kako opozorilo, da so v temi neprebrane vsebine?

Jaz tak naredim da zgoraj desno na posameznem postu kliknem na "#". ko se mi tab naslednjič odpre me tam počaka kjer sem nazadnje klikno...
to je sicer client side rešitev in ne server side kot si jo želiš :>

MrStein ::

To če si browser zaponi strani, torej v bistvu bookmark narediš?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

black ice ::

Se samo meni dogaja, da mi kaže stare poste v nekaterih temah, čeprav ko kliknem na "teme zadnjih 24 ur" vidim, da so v taistih temah objavljeni že novi posti?

Janac ::

predlagam da se pri predlagaj izbris uvede da uporabniki napišejo tudi svoje vzroke!

Gandalfar ::

Saj je jasen vzrok: krsitev pravil. Ce le temu ni tako se uporabnik pritozi in se pogleda, ti uporabniki pa zgubijo to moznost. Ne rabis ekstra birokracije.

Janac ::

Hvala za odgovor.

Mmimogrede, je kaj možnosti da se mi odklene nakladalnica? Se poboljšujem.

Gandalfar ::

Ni se dovolj. Se zmeraj si dost brisan.

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

MrStein je izjavil:

To če si browser zaponi strani, torej v bistvu bookmark narediš?

ne... chrome si sam zapomni kire tabe si nazadnje imel odprte.

MrStein ::

Ja, saj to sem mislil. Ni ravno bookmark, to je res...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gruntfürmich ::

sklop 'na cesti' bi se lahko poimenoval 'jype odgovarja'...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
««
49 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644483772 (2405) Ishiwatta
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19636766 (29111) Mavrik

Več podobnih tem