» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
48 / 66
»»

Primoz ::

Prenašaš po 20 MB teksta na forum stran in se čudiš?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

MrStein ::

Ja, čudim se, da kao superhitri Chrome dela 10 krat počasneje kot Firefox.
Imaš kako razlago?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

CaqKa ::

Primoz je izjavil:

Prenašaš po 20 MB teksta na forum stran in se čudiš?

ja in zakaj je st tak naret da po 20 mega teksta prenašamo?

Primoz ::

Saj ni ... razen če se odločiš, da bi rad 500 sporočil na temo gledal.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

CaqKa ::

aha.. torej o tistem predlogu glede youtube se več ne pogovarjamo?

Primoz ::

Nekateri ga že imate ... bomo videli učinke.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

brin4 ::

Dobro bi bilo imet možost pokaži izbrisano. Ob njeni uporabi bi se prikazale vse izbrisane teme in sporočila. Tako kot že sedaj vidiš svoja izbrisana sporočila, bi potem videl vsa. V izbrisanih temah še vedno ne bi mogel odgovarjat.

Zakaj si tega želim?

Ni možno bit cel dan na forumu in zato dostikrat spregledaš kakšno dobro temo/sporočilo (najboljše teme in sporočila so itak prej ali slej pobrisane), ki je nato žal izbrisana.

Tisti, ki si ne želijo gledati trollov, bi seveda lahko možnost 'pokaži izbrisano' pustili izklopljeno in bi za njih forum ostal nespremenjen.

OmegaBlue ::

Em. ne.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

brin4 ::

Zakaj ne? Hkrati bi se še videlo, da moderatroji neuporavičeno brišejo kvalitetne teme.

OmegaBlue ::

In porazilo smisel brisanja. Gremo še lepo pravila umaktnit pa poslat ekipo na kolektivca na bahame.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

black ice ::

Predlagam, da se Juretovi posti v avtomobilskih temah označijo z jasnim znakom: Pozor, troll! Vsaka avtomobilska tema v kateri se pojavi, skrene s prvotne poti v prerekanje kaj je boljše: fuj fej avto ali flower power kolo.
V redkih primerih se mu kakšen argument posreči, vendar mu to ne daje pravice, da v vsaki temi vsiljuje kolo kot de facto prevozno sredstvo.

MrStein ::

Jure je sveta krava (izjema od pravil).
Deal with it.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Yohan del Sud ::

Kot eden prvih 100 slotehovcev in še vedno zvestih, bi, glede na lastna opazovanja opozoril, da manjka t.i. PRO soba.
www.strancar.com

Gandalfar ::

pro soba? :)

kuglvinkl ::

Sori Yohan, če bi bil res en prvih 100, bi dobil PRO sobo (kar kol to že je), ker pa nisi, je pa ne dobiš.

Poglej svoj ID.

CaqKa ::

mogoče je mislo tiste ko so še vedno aktivni. jaz sem definitivno med prvimi 3000 še aktivnimi :)

mr1two ::

Bi obstajala možnost, da se osebkom z nekim nazivom in stopnjo tega naziva zniža število sporočil, ki jih na dan napišejo?
Tako bi se lahko mogoče kvantitativno omejilo število nekorektnih, žaljivih, neprimernih postov, hkrati pa bi ta, ki si je naziv zaslužil tudi malo bolj premislil, kaj bo napisal, če ne more pisati vedno in toliko kot si želi.

Gandalfar ::

klikaj brisi :)

mr1two ::

Lahko si bi tudi prst izpahnil, pa nebi blo nekega učinka...

OmegaBlue ::

Je to že bilo, edina posledica je bila, da so si naredili nov račun. Ni bila ravno fajn rešitev.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

VelikiTun ::

Čudno, ker to funkcionira na mnogih drugih forumih.

Okapi ::

Rešitev je twit-filter, ampak šefi ne verjamejo.>:D

O.

mr1two ::

Okapi
Sem tudi to imel v mislih in enkrat predlagal, pa je tko kot praviš >:D

Včasih mi kr slabo dela, ko berem kakšne nekateri pišejo... Kot zgleda bom mogu mal bl želodec trenirat pa res gumb izbriši stiskat :D

OmegaBlue
Sem imel to v mislih, ko sem pisal in je res problem od osebkov, ki si tak ali drugačen naziv zaslužijo, da bodo pa potem igrali po pravilih. Sam škoda mi je, ker se kvari povprečna debata foruma. Tu pa tam kakšen OT ali pa kakšna ne preveč žaljiva opazka ali humorističen komentar ne škodi.
Raznorazne enozložnice, ki nosijo bore malo informacij in neprimerni komentarji v stilu "jazst sem bolj pameten kot ti, ker moja mama tako pravi", čeravno mi tu pa tam popestrijo kak popoldne, niso ravno vsebina, ki bi jo rad prebiral tu gor. Za take in drugačne "fleše" se mi zdi joker bolj primeren. Al pa (vstavi poljubno socialno omrežje).

OmegaBlue ::

Well za take prispevke veselo mlatite po briši gumbu. :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Za uporabnice ženskega spola, bi lahko prilagodili citate, da bi uporabljali ženski spol pri navajanju. Da se potem razne fitrit al kaj je že, ne bi usajale, kako jih mešamo z moškimi.

X. X 2012 ob 01:23:45 izjavilA:
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Gandalfar ::

Furbo: to ze deluje, ce ima uporabnik pravi spol nastavljen.

VelikiTun ::

Koliko klikov za predlog izbrisa mora dobiti posamezno sporočilo, da gre v pregled?

Ziga Dolhar ::

Ne gre "v pregled", ampak se neposredno izbriše.

Število klikov je odvisno od ponderja klikerjev in ponderja pisca napadenega posta. Neka Primoževa nikomur znana/razumljiva magija.
https://dolhar.si/

kmetek ::

36. člen

1. Vse pritožbe so javne. Podane morajo biti v 7 dneh od ukrepa, izjemoma v enem mesecu.
2. Argumentirano pritožbo mora uporabnik poslati v oddelek Slo-Tech, tema Pritožbe. Pritožb poslanih po zasebnih sporočilih, elektronski pošti ali postavljenih v drugih oddelkih ne bomo upoštevali.
3. Na pritožbo odgovarja tisti, ki je posredoval, ali upravljalec strani.
4. V pritožbenem postopku je intervencija prepovedana.
5. Odgovor na pritožbo je dokončen.


dodajte, da po novem PNG ne morejo pisati pritožb...

Primoz ::

kmetek ... vi kar pišite ... samo bere nihče.

PnG ima svoje čare.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

korenje3 ::

Imam predlog. Nekje na drugem forumu sem zasledil, če označiš text, ti ponudi opcijo Quote desno zgoraj ob selektiranem tekstu. Kaj takega bi tukaj prav prišlo, če ne želiš citirat celotne objave neke osebe.

kmetek ::

Primoz :: danes, 18:53:29
No no francek1 ... tukaj smo že ugotovili, da imamo (vsaj) dva tipa ljudi z nazivi na tej strani. Npr. Voxa, ki ima smisel za humor in npr. kmetka, ki je pač kmetek. Da sta oba vržena v (skoraj) isti žakelj je napaka, ki jo bo treba enkrat kmalu odpravit. Ampak vi (francek1) spadate v skupino kmetkov, tako da se ne repenčit.

Primoz: PnG ima čare, sploh će nepravično dobiš naziv. JYPE bi ga moral dobiti že vsaj 10000x.

Primoz ::

kmetek: misliš rečt za podtalno spamanje souporabnikov z oglasi za svojega delodajalca?

Kot že rečeno ... imamo PnGje, in imamo kmetka.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Janac ::

kaksen PNG sm pa jst?

Ziga Dolhar ::

16-bitnega.
https://dolhar.si/

Janac ::

kaj to pomeni?

korenje3 ::

jz sm bil že 3x banan od leta 2001 zarad omegablueja lol.

Primoz ::

banan? slab ban to, če si še kar tle.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

kmetek ::

Primoz je izjavil:

kmetek: misliš rečt za podtalno spamanje souporabnikov z oglasi za svojega delodajalca?

Kot že rečeno ... imamo PnGje, in imamo kmetka.


pritožbe in zs nimajo nobene veze s tem, in prav tako imaš ogromno spamarjev z oglasi brez nazivov. dvoličnost na višku.

Primoz ::

Imena prosim.

Hvala.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

dejanslo ::

Za "predlagaj izbris" bi lahko po predlogu bila možnost "razveljavi predlog", ker npr sem zdaj čisto pomotoma predlagal en post in ga ne morem razveljavit

https://slo-tech.com/novice/t519331/p35...
There`s More Than One Way To Do It

Looooooka ::

dejanslo je izjavil:

Za "predlagaj izbris" bi lahko po predlogu bila možnost "razveljavi predlog", ker npr sem zdaj čisto pomotoma predlagal en post in ga ne morem razveljavit

https://slo-tech.com/novice/t519331/p35...

JA JA.
Ravno naredil isto.In enako opazil, da ni te moznosti.
Sklepam, da zato, da se ne bi potem nekdo, ki je predlagal izbris zadevo umaknil, ko bi ga napizdilo 20 uporabnikov...
But still.Bi blo fino met ta gumb :P

MrStein ::

Ali pa vsaj vprašat "Ste prepričani? Če kliknete DA se bo namreč zgodilo tole in tole in tole, ter ni mogoče razveljaviti."
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kmetek ::

Primoz je izjavil:

Imena prosim.

Hvala.


to bi morala biti vaša naloga, če nekaterim izredno vestno brišete dajte še ostalim "oglaševalcem"

http://slo-tech.com/forum/t170766/13399

leks recimo za in-sert in še nekaj takih očitnih je.

Zakaj blokirate?

http://slo-tech.com/forum/t200222/6799

?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

kixs ::

Prosim za izboljsavo sistema zasebnih sporocil!

To kar je zdaj (ze od prenove...), je cisto navadno Sranje! Predvsem me moti, da odgovor na tvoj odgovor zdruzi v prejsnjega kot popravek! To ni v redu in prejemnik ne dobi obvestila o novem sporocilu!!

lp

Primoz ::

kixs ... tole je sedaj popravljeno.

kmetek ... hvala. Ker nimamo steklene krogle in vas je zelo očitnih samo nekaj, te seveda prosim za seznam tistih, ki so očitni tebi, tako da se bomo lahko naučili lažje prepoznavati tovrstne zlorabe.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

lambda ::

Akcija "predlagaj izbris" za poste je nekaj blizu akcije "citiraj" in ... se zgodi, da zgrešiš gumb, sicer redko, ampak ga. In potem nimaš undo opcije. Ne vem če je potrebno, ker je teh pomot bolj malo, a morda vseeno v razmislek.

Gandalfar ::

nubes: glede na to da se vas mora "zmotit" en kup, ni resne tezave.

Bor H ::

Ampak tisti, katerega post si predlagal za izbris, pa vseeno misli da ga ne maraš in te lahko obtoži da si cenzor.

marjanmb ::

Ker se mi ne da čitat vseh 47 strani nazaj,bi vas moderatorji prosil da dodate v Pravila - oznake pred raznoraznimi temami z obrazložitvijo/posamezne oznake!

Pa tudi za slikice (bannerje),zakaj jih ni v Pravilih prilepljenih-za lažjo predstavo posameznika.
Pa še mogoče to : zakaj se uporablja italjanščina.
Predlog: zraven slike/bannerja v slo./naj bo naziv le tega/uporabnik/moderator/itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marjanmb ()
««
48 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644483789 (2422) Ishiwatta
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19636767 (29112) Mavrik

Več podobnih tem