» »

Vaši predlogi

Vaši predlogi

Temo vidijo: vsi
««
46 / 66
»»

dejanslo ::

Mislim, da je point njegovega predloga, da bodo njegove ocene ostale vidne samo njemu. Kar se mi zdi kul. I think he's on to something!
There`s More Than One Way To Do It

MrStein ::

Ja, r3Qui3m govori o tem, da bi videl povprečje vseh ocen za nekega uporabnika, jaz pa, da bi videl povprečje ocen, ki bi jih ti podal, ne drugi.

(kaj mi pomaga, če 90% folka misli, da je Justin Bieber kul...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

CaqKa ::

MrStein je izjavil:

r3Qui3m je izjavil:

Sem proti osebnim avatarjem, predlagam pa avatarje, ki bi nakazovali uporabnikovo dejavnost, ali bolje rečeno zaupanje uporabnikov na foromu. Merilo naj bi bili "dobri posti" glasovali pa bi registrirani uporabniki foruma, ki bi dali glas za dober post. Tako bi se takoj razpoznalo, kdo piše uporabne komentarje in kdo smeti ;)

Žal potem v praksi to pove le, da uporabnik pripada manj popularni stranki (in dobi nizko oceno od "vocal majority").

Zato jaz predlagam (sem že prej) ocene, ki jim maksimalno zaupam, namreč svojim.
Userja X, ki skoz nekaj naklada, bi označil kot "nakladač", userja Y, ki se spozna na Z, pa kot "ekspert za Z". Lahko tudi sestavljanje iz točk (torej če bi enemu desetkrat dal "nakladač", bi potem to prikazalo kot "zelo nakladač"...).

podpiram.
sicer je pred časom že bila neka ideja v smislu da si od nekoga poste več ne prikazuješ pa tega primož ni zagrabil.

tole se pa mogoče sliši malo drugače :)

Lion29 ::

Ko obiscem slo-tech prek mobilnika, mi login okno vrze na vrh strani, kar je kul.... kar ni kul je to, da ni opcije "zapomni si me"...cemu? Full je nadlezno...

pa recimo jaz sem si dal v bliznjico link "moje teme" (torej forum/36....)... in kadar odprem, mi javi (direkt apache error) not authorized (valda, ker me ne logira avtomatsko)... pa da bi vsaj bila napaka pa zraven login okno... ne pa da moram na uvodno stran ST in se tam logirat... in sele potem na moje teme :|
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bluefish ::

Začasna rešitev je, da greš po prijavi v nastavitve in v rubriki Uporabnik na dnu postaviš kljukico pri Avtomatsko me prijavi na tem računalniku ter potrdiš.

Lion29 ::

kul, thanx
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Primoz ::

Lion .. tisto ni direkt apache error, ampak tvoj operater prestreže in spremeni napako v prenosu.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Lion29 ::

ja ma vi servirate pravi header, ne?
no kakorkoli, fajn bi bilo, da se psotima ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Primoz ::

Serviramo 403 .. ampak kot vsebino imas pa custom stran, kjer se lahko prijaviš.

Poskusi uporabit https ... verjetno bo pomagalo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

MrStein ::

Ko je kaka tema zaklenjena, je gumb "Odgovori" bolje svetlega odtenka sivega, kot normalno.
Kar je OK.

Čudno je le, da sta opciji Moje teme in e-mail vedno te bolj svetle sive barve.
(oziroma toliko podobne, da se na LCD ne vidi razlika).

Lahko bi malo uskladili.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

smash ::

kaj obstaja kje opcija, da se prikažejo vsi posti teme na eni sami strani?

nekatere teme so namreč dolge tudi čez 50 strani in bilo bi fino, da se jih prikaže na eni strani, ker se jih potem lažje poveže z offline readerji kot so instapaper za offline branje

je kje ta opcija?

Primoz ::

Ne. ker so nekatere teme dolge tudi čez 5000 strani.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

smash ::

ok torej je edina moznost da nardim scripto? imam vas blagoslov? :)

Primoz ::

Mislim, da je edina realna možnost, da si v nastavitvah dvigneš število sporočil na stran. Skripte na tej strani imajo dokaj pogost stranski učinek IP bana, če ne paziš kaj delaš.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

smash ::

bi lahko med "mojimi zadnjimi prispevki" videl tudi temo oz. link do nje, da bi lažje skočil v neko temo? to bi bilo res super

Primoz ::

# desno zgoraj pri vsakem prispevku.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

RejZoR ::

Mali oglasi bi bili lahko že po defaultu razdeljeni na Prodam in Kupim. Ker zmešan skupek P: in K: je katastrofalen za brskat. Če pa bi bilo že v osnovi ločeno pa bi takoj vedal kaj gledat. In če bi hotel nekaj kupit, potem sploh ne bi videl vnosov za "Kupim" ampak bi šel naravnost v "Prodam" razdelek.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

OmegaBlue ::

Je podobna stvar v razvoju, so pa še določene specifike, ki jih bo potrebno še dobro premislit, da ne naredimo še kaj trapastega :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Malajlo ::

Zakaj pa ne podobno kot
Računalništvo
-pomoč in nasveti
-konzole
-...


Mali oglasi
-kupim
-prodam

OmegaBlue ::

Ker ni vse črno belo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kixs ::

Sej je ze ziher bilo in menda je prava tema... Vendar me skrajno moti, ko se s kom dopisujem po ZS in na svoje zadnje sporocilo, napisem se eno novo sporocilo in je lahko med njima tudi en teden ali vec razlike, pa jih vseeno zdruzi skupaj kot popravek!?!? Da je se huje, prejemnik ZS-ja ne dobi obvestila o novem sporocilu!

Se dela kaj na tem?

Primoz ::

ZSje združuje samo, če jih naslovnik še ni pogledal. Če se stvar slučajno obnaša drugače, bomo popravili takoj.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

kixs ::

hmmm... sem skoraj preprican, da jih je. Ce jih je ali ni, pa ne morem vedet.

Pa vseeno je motece, ce jih zdruzuje "zaradi omenjenega razloga", ker so sporocila razlicna.

Ta funkcija ni cool!

enjst ::

(žal mi je, ampak rubrike "vaša vprašanja" nisem našel)8-)

Predlagam, da mi odgovorite na spodnje vprašanje:
Kako je z vstavljanjem slik? Opazil sem, da je ogromno (večina) slik popravljenih s strani moderatorjev in da se noben od njih nikjer ne razburja češ, dajte se že enkrat navadit.

Ziga Dolhar ::

Obiskovalci lahko slike vstavljajo z uporabo gumba "Vstavi sliko" v orodni vrstici vnosnega polja (5. ikona z leve).

Dnevniški zapis o "popravljenih slikah" pomeni, da je moderator (s klikom na ukaz "Zmolzi") sprožil prenos slik na Slotechov strežnik.

Skratka, uporabniki ne počnejo ničesar narobe ;).
https://dolhar.si/

enjst ::

Hvala. To me je zanimalo (pa ne iz strahu... no ja).

CaqKa ::

malo več moderiranja v tej temi: http://slo-tech.com/forum/t250742/konec...

kako izbrišem lasten post?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

mojsterleo ::

jaz bi dal pa predlog,da se malo spremeni zgodovino sprememb.
super bi bilo, da je bolj diskretna,ter zapisana z manjsimi crkami, ker je res nadlezno,da se za par majhnih sprememb zaspama pol posta (ce je kratek). ali pa naj se javno logira samo zadnja sprememba, ostalo pa naj bo vidno samo moderatorjem.
pa super bi bilo, da se zgodovina sprememb zacne logirat recimo 5 minut po postanju, da lahko clovek mirno kaj uredi in doda, ce je slucajno pozabil. res obstaja predogled, a vsi vemo, da kdaj clovek prehiteva in kaj pozabi.
hvala, in lp

Okapi ::

Lahko bi recimo naredili tako, da bi se na koncu naknadno spremenjenih postov samo izpisalo "x popravkov", kdor bi hotel videti, kaj vse je bilo popravljeno, pa bi moral klikniti na ta napis.

O.

bluefish ::

mojsterleo je izjavil:

jaz bi dal pa predlog,da se malo spremeni zgodovino sprememb.
super bi bilo, da je bolj diskretna,ter zapisana z manjsimi crkami, ker je res nadlezno,da se za par majhnih sprememb zaspama pol posta (ce je kratek). ali pa naj se javno logira samo zadnja sprememba, ostalo pa naj bo vidno samo moderatorjem.
pa super bi bilo, da se zgodovina sprememb zacne logirat recimo 5 minut po postanju, da lahko clovek mirno kaj uredi in doda, ce je slucajno pozabil. res obstaja predogled, a vsi vemo, da kdaj clovek prehiteva in kaj pozabi.
hvala, in lp
Polna zgodovina je vidna le avtorju prispevka in moderatorjem oddelka. Vsi ostali vidijo le opombo za zadnjo spremembo.

mojsterleo ::

hm , no vsekakor bi lahko bilo vse skupaj malo manj izstopajoce,kot je. eni forumi tega sploh nimajo.
pa super bi bilo,da bi se spremembe zacele logirat recimo 5 minut po tem,ko naredis post. malo cudno izgleda,ko naredis post in pogruntas, da si se nekje zatipkal,in ti potem forum pod post nabije celo klobaso zgodovine sprememb. vsekakor nima smisla in ni estetsko.

OmegaBlue ::

Tisto goro sprememb vidiš samo ti, vsi ostali samo zadnjo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

CaqKa ::

A obstaja verzija slotecha prilagojena za mobilne telefone?

OmegaBlue ::

delno, nedokončano še ampak forum se da brat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

CaqKa ::

kdaj pa lahko pričakujemo link?

smash ::

Ko odprem stran v iPadu, je prijava na vrhu, manjka pa checkbox "Zapomni si me". Bi lahko to dodali? Ne da se mi vedno vnašat imena in gesla.

bluefish ::

Začasno lahko to narediš preko nastavitev: klik na uporabniško ime > Uporabnik > Avtomatska prijava.

gruntfürmich ::

zgodilo se je nemogoče!!!! GW tema se je zaprla:'(:O

me zanima kaj je temu kolosalnemu krešu botrovalo in predvsem kje si bo sedaj gospoda merila lulčke ter tomy & jurij prepirala!?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Lion29 ::

Danes sem sel v temo Serija: Breaking Bad... kjer je bil zadnji post moj (12. avgust)...

spodaj sem zelel dodati NOVI post, ki ga je PRIPELO k mojemu staremu.

minilo je ze skoraj mesec dni! bi razumel, ce bi minila le kaka urca!

in seveda naslednji FAIL je, da ne morem POPRAVLJATI tega posta...in nikakor ne morem DODATI novega! vedno mi pripenja k staremu!

in seveda tudi tema ostaja spodaj (z zadnjim datumom 12. avgust) :8)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gandalfar ::

Ko bos napisal kaj vec kot samo enovrsticnico bos lahko dodal nov prispevek.

Lion29 ::

napisal sem 2 vrsticnici...pravzaprav 3, s tem da je ena frei...

a niso te omejitve neumne, oprosti?
cemu se pripenja k staremu skoraj mesec dni? a zmanjkuje prostora al kaj? popolnoma nelogicno in nesmiselno

pa dobro ok, recimo da najdes pravi razlog, zakaj se tema ne sovezi z zadnjim datumom spremembe?

in zakaj ni moc popravljati?

no, sam da si napisal tako, kot da je napaka na moji strani. kul
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Primoz ::

Kar vidiš je tehnološka implementacija 7/2 člena pravil.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Lion29 ::

aha, kul... sam da razumem...jaz sem s svojim komentarjem na tekoco epizodo serije nesramno krsil pravila in obudil staro temo.

shame on me
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Primoz ::

Mislim da 50 znakov napisat ... ni prav težko.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Lion29 ::

Primoz je izjavil:

Mislim da 50 znakov napisat ... ni prav težko.


your point?

sem krsil pravila ali ne?
ce sem krsil pravila, pol me banajte, ne?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Primoz ::

no comment.

ps. Na S-T ne banamo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Lion29 ::

pismo no... namesto da bi konkretno "pomagali" pri mojem "problemu" se greste igrce valjenje krivde na drugega... ces seveda sem jaz kriv, ker sem napisal 5 besed...kao to pa ze ne upravici novega posta, moznosti popravljanja in spraviti teme na vrh..

cisto mozno, da bom se kdaj stisnil na to temo in si vzel cas in podal feedback.... sure
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

CaqKa ::

7. člen drugo odstavek govori: "Prepovedano je oživljanje neaktivne teme, brez podajanja novih informacij."

Tvojih par besed k debati ne prinaša novih informacij.
can I say just one thing?

F A B U L O U S

napiši zakaj je fabulous, zakaj se ti tako zdi.

Mavrik ::

Lion29 je izjavil:

pismo no... namesto da bi konkretno "pomagali" pri mojem "problemu" se greste igrce valjenje krivde na drugega... ces seveda sem jaz kriv, ker sem napisal 5 besed...kao to pa ze ne upravici novega posta, moznosti popravljanja in spraviti teme na vrh..

cisto mozno, da bom se kdaj stisnil na to temo in si vzel cas in podal feedback.... sure


Glej, kot smo ti rekli: Problema ni, stran dela natanko tako kot je bila zasnovana. Tribesedni dodatki za obujanje tem niso dovolj. Z vso to energijo, ki si jo tukaj porabil za prepiranje bi že napisal prispevek tistih minimalnih 50 znakov v tisto temo ter jo s tem obudil. Pa še vsaj nekaj koristnega bi prispeval svetu in Slo-Tech communityu.
The truth is rarely pure and never simple.

Lion29 ::

CaqKa je izjavil:

7. člen drugo odstavek govori: "Prepovedano je oživljanje neaktivne teme, brez podajanja novih informacij."

Tvojih par besed k debati ne prinaša novih informacij.
can I say just one thing?

F A B U L O U S

napiši zakaj je fabulous, zakaj se ti tako zdi.


zakaj bi napisal in spoilal drugim veselje?
jaz mislim, da je moj post zadosti informativen.. izraza moje mnenje za trenutno epizodo... zadosti dobro in jasno.

marvrik... kdo se krega? jaz sem povedal svoje mnenje, podal moj feedback in podal nekaj vprasanj....

moderatorji pa so me napadli ces da je moje mnenje vredno polkurca in da sem krsil pravila...

zelel sem popraviti moj post, pa ga nisem mogu... zelel sem dodati noi post pa ga nisem mogu... kaj zdaj zelite se vec?

svoje mnenje tako tam kot tukaj sem zadosti dobro podal, tako da ne vidim vec smisla iti naprej
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai
««
46 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3644485211 (3844) Ishiwatta
»

Moderatorski poskus -- začasna sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Obvestila
19636903 (29248) Mavrik

Več podobnih tem