» »

Itak Džabest - podražitev

Itak Džabest - podražitev

«
1
2

blackwing ::

Zanima me, če se bo res Itak Džabest podražal? Veliko jih pravi da bi naj zvišal mobitel ceno za 10€.

Gandalfar ::

In? Ko bodo objavili, bos na novo re-evaluiral svojo porabo, potrebe, stanje na trgu in sel drugam.

Dr_M ::

http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik/...

Toliko o "dražanju" ze skoraj 2 tedna nazaj..
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

jest10 ::

blackwing je izjavil:

Zanima me, če se bo res Itak Džabest podražal? Veliko jih pravi da bi naj zvišal mobitel ceno za 10€.

Ti je to povedal prijatelj od prijateljevega prjatla? Ali imaš celo kakšen trden dokaz?

tattoo ::

Gandalfar je izjavil:

In? Ko bodo objavili, bos na novo re-evaluiral svojo porabo, potrebe, stanje na trgu in sel drugam.


Nisi pa pomislil na tiste, ko nam je potekla vezava na naročnino in prav zdaj se odločam ali ostati na Simobilu ali preiti na Mobitel. Če ima kdo kaj več informacij glede bodočih podražitev, kar na dan z njimi prosim.

blackwing ::

jest10 je izjavil:

blackwing je izjavil:

Zanima me, če se bo res Itak Džabest podražal? Veliko jih pravi da bi naj zvišal mobitel ceno za 10€.

Ti je to povedal prijatelj od prijateljevega prjatla? Ali imaš celo kakšen trden dokaz?


veliko jih je to povedlo mi, mojih prijatlov oz tudi njihovi prijatli

Gandalfar ::

tattoo je izjavil:

Gandalfar je izjavil:

In? Ko bodo objavili, bos na novo re-evaluiral svojo porabo, potrebe, stanje na trgu in sel drugam.


Nisi pa pomislil na tiste, ko nam je potekla vezava na naročnino in prav zdaj se odločam ali ostati na Simobilu ali preiti na Mobitel. Če ima kdo kaj več informacij glede bodočih podražitev, kar na dan z njimi prosim.


Ne. Relevantno vprasanje je - ali sprememba cen/kolicin predstavlja taksno spremembo pogojev narocnine, da lahko odstopis brez kazni. Potem ti je vseeno ali podrazijo.

Lonsarg ::

Sam Mobitel je lepo dal izjavo, da ne bo spremenil cen. če bo pa urad za varstvo konkurence kaj skup spravil se pa ne ve. Samo to so zanemarljive šanse, da se kaj takega zgodi. Če ti je 100MB premalo (kot recimo zame:)) pač pojdi na mobitel.
Drugega razloga za prehod ne vidim, Kar se cen mobitelov tiče jih dobiš pri Simobilu ceneje, oziroma dobiš bonus 90EUR vsake 2 leti, namesto nakupa mobitela, kar se zelo splača vzet, pa potem magari v prosti prodaji vzet mobitel.

zee ::

Drugi razlog za prehod je Simobilov EDGE, ki deluje po principu "sad-ga-ima-sad-ga-nema".
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Lonsarg ::

A tok bad da je? :) Pol pa fajn da sm na mobitelu k rabm always on data. Škoda edino, k moj mobitel ne podpira HSPA+, ki mende izbolša porabo baterije pri always-on data povezavi(tako moram pa EDGE uporablat, kar navadni UMTS žre baterijo kot nor), mobitel je že tretjino UMTS postaj nadgradil na HSPA+ namreč:)

tattoo ::

Glede na to, da vse kar me zanima je cena klicev v Sloveniji in čez poletje iz tujine v Slovenijo. Drugih stvari ne uporabljam, še sms-e zelo redko. Tako, da vzamem paket, ki je najbolj ugoden, izbiram pa seveda med Simobil Orto v Nulo+201 in Mobitel Džabest, ki pa je trenutna razlika zanemarljiva. Na Mobitel bi se vrnil z razlogom, ker je domača firma in boljše je pokrito omrežje, mislim pa da sem ob prehodu zopet ob 10EUR ;)

Lonsarg ::

Kolikor vem Mobitel ne zaračuna za sklenitev paketa. Zaračuna pa 5EUR predhodni ponudnik, za prenos mobilne številke.

cegu ::

Mam še tastar Itak paket in porabim ravno 15EUR. Tako da čakam:)

Pesimist ::

Gandalfar je izjavil:

In? Ko bodo objavili, bos na novo re-evaluiral svojo porabo, potrebe, stanje na trgu in sel drugam.


Lazje receno kot storjeno. Jaz sem vezan se leto pa pol. Kaj nej naredim? Nic jebem APEK in prokleto pofukano uderusko slovenijo.

Gandalfar ::

Enostransko so spremenili pogodbo. V tistem trenutku lahko odstopis, saj smo ze sli skozi to.

Pesimist ::

Ja. Samo telefon sevedno odplacam po mobitelovi oderuski ceni, katera je 100EUR visja kot pri mobisvetu? Nevem no to ni dober deal za mene.

Kaj profitiram je 10EUR spremembe na paketu. Wow obogatel bom. Mobitelu bom pa mogo placati 200EUR razlike v ceni. Mater spet nebom jedo 1 mesec. Bom probal pod mostom prespat da bom presparo na vodi pa elektriki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

zee ::

A nisi tega vedel že, ko si podpisoval aneks ob nakupu telefona po subvencionirani ceni?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Yaqwsx ::

kaj mislis da je dozivel flash forward?

zee ::

Ni treba, da ga doživiš. Samo premisliti je potrebno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Yaqwsx ::

sej nemores vedet, da se bo mogoce cez pol leta paket podrazal za 10EUR.

Lonsarg ::

Yagwsx, džabest se sploh ni podražil... in se tudi ne bo, vsa fora podražitve o kateri se je govorilo je bilo glede tistih neomejenih paketov za prenos podatkov. Misliš da je Mobitel nor, da dvigne ceno iz 15EUR na 25EUR lol. Tak da Pesimist, ne vem zakaj bi šel dol z tega paketa ti.

Yaqwsx ::

daj sploh neves kaj govoris

http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik/...

http://www.finance.si/279433/Mobitel-z-...

Mobitel z Itak Džabest pljunil v lastno skledo

Mobitel je z uvedbo paketa Itak Džabest sicer dosegal svoj namen, a je škodoval konkurenci, po naših podatkih ugotavlja UVK .

Urad za varstvo konkurence (UVK) je včeraj dokončal in odposlal povzetek relevantnih dejstev v postopku proti Mobitelu. Jani Soršak, direktor UVK , vsebine noče komentirati, že sam obstoj povzetka pa kaže, da so ugotovili kršitve konkurenčne zakonodaje.

Tušmobil je na začetku leta 2009 Mobitel naznanil varuhu konkurence. V prijavi tekmecu očita zlorabo prevladujočega položaja na vele- in maloprodajnem trgu.

V prvem primeru z uporabo cenovnih škarij, v drugem pa zato, ker naj bi Mobitel od uvedbe paketa Itak Džabest novembra 2008 končnim uporabnikom ponujal storitve po cenah, ki naj bi bile tako nizke, da naj ne bi dosegale povprečnih variabilnih stroškov. UVK je ugotovil predvsem, da so klici v druga omrežja glede na Mobitelovo nesorazmerno visoki.

UVK je ugotovil, trdijo naši viri, da so obtožbe Tušmobila upravičene, vendar ne vse. Varuh konkurence se po neuradnih podatkih s prijaviteljem namreč strinja predvsem v delu o cenah zaključevanja klicev. Kar je dovolj za obtožbo, da ne spoštujejo 9. člena zakona o preprečevanju omejevanja konkurence (ZPOmK-1).

Zdaj bo imel Mobitel 45 dni za odgovor, v tem času pa naj bi, vsaj tako napovedujejo dobro obveščeni, UVK ponudil zaveze. Temu bo sledila odločba. V najslabšem primeru lahko Mobitel kaznujejo za do 10 odstotkov lanskih prihodkov od prodaje.

Spomnimo, Mobitel je zaradi nizkih cen svojih paketov po študiji, ki jo je izdelal ekonomist Jože P. Damijan na mesec izgublja 4,2 milijona evrov.

APEK : Nismo še ukrepali
UVK si je do ugotovitev pomagal tudi s študijo ekonomista Jožeta P. Damijana o maloprodajnih cenah mobilnih operaterjev, ki jo je ta konec minulega leta naredil za agencijo za pošto in elektronske komunikacije (APEK).

"APEK je na podlagi študije ugotavljal cenovna razmerja, in sicer za potrebe regulacije trga dostopa in posredovanja klicev v mobilnih omrežjih (nekdanji trg 15), ukrepal pa do zdaj ni. Smo pa s študijo seznanili UVK," pravijo na APEK. Spomnimo, v začetku tedna smo že pisali o tem, da je takratni direktor APEK Tomaž Simonič želel ukrepati, vendar mu ni uspelo, saj ga je vlada prej razrešila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

Hardstyle ::

Gandalfar je izjavil:

Enostransko so spremenili pogodbo. V tistem trenutku lahko odstopis, saj smo ze sli skozi to.


Se motiš. Sem hotel skenslat pogodbo pri simobilu zaradi podražitev, ki so jih izvedli lani v avgustu in po večih obiskih na simobilu, uradih za varstvo potrošnikov smo ugotovili da ne moreš nič zato, ker so podražitev objavli na neki simobilovi podstrani do katerih preko vidnih menijev nisi mogel priti in je tako opaziti. Moj primer je bil zaključen.

In res je, paket džabest se ne bo podražil. In zaeenkrat mi je vseeno za njihove igre in kazni dokler sem jaz na boljšem.

Zgodovina sprememb…

lexios ::

O kaki konkurenci je tu govora? Bo Simobil tudi dvignil ceno za Orto pakete z 10+5 eurov (same shit kot itaq paket, z majhno razliko) na 20+5 eurov? Mogoče Tuš izzumi kak nov, "konkurenčen" paket?

Vseskup jajca... Pametovanje pametnih ekonomistov, pa še kak lobi v ozadju! Nabijanja o margin squeeze, kanibalizmu znotraj poslovanja podjetja in izgubi (pa kaki izgubi že, relativno merjeno glede na kaj; božične sanje?), glede na "realno" ceno storitev... WTF, gospod J. P. Damjan o čem že??? Cena je cena - cena, ki jo trg kupi! Konec! Storitev je vrednan ravno toliko, za kolikor se proda, nič več! Me ne zanima, če je storitev podjetje stala 100 eurov in jo le to proda za 60 eurov - končna vrednost je ergo 60 eurov. Če ne, izvoli, prodaj za 120 eurov ali pa podjetje v stečaj... Basta! UVK? Nekdo tu ne razume poslovne logike na dolgi rok ali pa si zgolj mastno baše žepe... Trg mobilnih storitev je nasičen, večji delež prehajanja zgolj med paketi istega ponudnika je logična posledica, me res zanima kakšna bi bila poslovna logika teh veleumnih ekonomistov? Kaj podobnega poslovanju Mure? Sploh ni čudno, da se vse storitve dražijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

Gandalfar ::

@Hardstyle: ubistvu se torej da. Samo ti si bil prepozn?

Yaqwsx ::

simobilov orto paket ni primerjliv z itak paketom razen, ce mu dodas se 2gb podatkov torej 15+12= 27EUR
plus tisoc minut od simobila ni enako tisoc minut mobitela v monopolno omrezje. drugac nevem kak bi ocenil t-2, ki ima nemejeno kolicino klicev v lastnem omrezju zastojn. kar je teoreticno lahko vec kot 40000 minut ;)

Hardstyle ::

Gandalfar je izjavil:

@Hardstyle: ubistvu se torej da. Samo ti si bil prepozn?


V bistvu se da, če ponudnik resnično ni nikjer tega objavil. Dovolj je da objavi na neki podstrani z fontom 6 in to je to. Ne rabi bit na prvi strani,kričeč naslov nič... glavno da on to objavi. Na tebi (uporabniku) pa je da spremljaš njegovo spletno stran in brskaš po njej vsak mesec če je kaj novega. In ne, ni ti dolžan poleg reklam za nov super duper telefon ali paket da te kap, napišejo da bodo dvigili ceno storitev.

Lonsarg ::

Sam tolk, glavna stvar kar se tiče izrabe položaja je tukaj glede cene zaključevanja klicev. In v Ameriki majo zelo preprosto rešitev temu problemu. Tudi za prejemanje klica se plača svoj del stroška, tisti ki kliče pa plača svoj del stroška, edino pravilno.

Tako bi recimo Mobitel Džabest paket zgledal tako:
2000 prejetih ALI izhodnih klicev
itd


Ne pa tako sranje kot je v evropi.., ki omogoča izkoriščanje monopolnega položaja, ogomoča nefer pomoč recimo tušmobilu, ko je lahko višje zaključevalne minute zaračunaval itd. samo sranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Slo-One ::

Pa naj oni dajo tako ceno, če jih kaj moti. Aja ne zmorejo. Monopol pa take finte to je kar-nekaj.

Če se jim nebi splačalo ne bi za tako velik delež uporabe ven dali (kot so mladi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Lonsarg ::

Slo-One, splača se jim, ne ker bi zaradi teh mladih dobili dobiček, ampak ker z tem dobjo veliko DOHODNIH klicev, ker majo veliko ljudi na Džabest paketu, DOHODNI klic, pa pomeni, da Tušmobil,Simobil,T-2 plačajo Mobitelu in tam služi Mobitel...

Namreč zaradi loleka apeka, so v sloveniji cene zaključvanja klicev take, da imajo mobilni operaterji iz odhodnih klicev izgubo v najcenejših paketih, z dohodnimi pa služijo na veliko. Sem gledal tabelo dohodnih klicev, in jih mobitel dobi še velji % kot ima tržni delež, torej Mobitelu zello ugajajo te nenormalne cene zaklučvanja klicev.

Ali jih naj zmanšjajo na minimum, ali pa naj uvedejo ameriški model, kot je sedaj je slabo tudi za nas uporabnike. Recimo jaz ne morem ponujati zastonj VOIP storitve, ker moram za odhodni klic plačati... V Ameriki pa Google ne dela čisto nič zgube z odhodnim klicem na njigovem VOIP, ko ponuja storitev zastonj.

lexios ::

simobilov orto paket ni primerjliv z itak paketom razen, ce mu dodas se 2gb podatkov torej 15+12= 27EUR
plus tisoc minut od simobila ni enako tisoc minut mobitela v monopolno omrezje. drugac nevem kak bi ocenil t-2, ki ima nemejeno kolicino klicev v lastnem omrezju zastojn. kar je teoreticno lahko vec kot 40000 minut ;)


In kje je problem Simobila "postati konkurenčen" kar se ponudbe in limita števila podatkov tiče? Po kakšni logiki je treba sedaj primerjat cene obstoječih paketov + paketov za prenos podatkov?, Simobil lahko mirne volje posodobi paket "Orto u Nulo" na 2Gb prenosa podatkov brez večje izgube pri poslovanju, s to potezo bi namreč mogoče celo pridobili še kakšnega novega naročnika (ker se ponudba sliši lepše na papirju)! Gre sicer le za razliko 900 Mb, ki jih malokdo pokuri, štejejo večinoma na papirju:

Samo za 15 EUR mesečne naročnine
* skupno 1.000 SMS-ov in MMS-ov
* 1 GB prenosa podatkov


Od kje tebi 2Gb? Primerjaš jabolka in hruške?

Dejmo priznat, da ima Simobil kljub temu, da ima Mobitel precejšnjo prednost le precejšen delež na trgu. Reku bom pa samo tole: "ŽE začeti le s 50-odstotno pokritosti ni resno (in ne mi govorit, da govorice o boljši pokritosti Mobitela še danes vsaj delno ne držijo)!" Mobitel je pač izkoristu svojo prednost. Pika! Moobitel/Telekom monopol, država in Azgardov zaključek je sicer problem, na daljši rok in dobro poslovno logiko pa lahko v normalni državi zjeb... še nevemkakšen monopol! In ne rabiš omejitev ala UVK, le privatizacijo in dovolj odprt trg... Komu ugaja status quo pa ? >:D

Yaqwsx ::

od kje meni 2gb? s cenika simobila.
lahko pa mi ti ceno za 1gb poves ce jo kje najdes.

Bananovec ::

Čak, čak. A je Mobitel kriv, da je konkurenca nesposobna? A je Mobitel kriv, ker ve, da se mu posel pri katerem izgubi veliko EUR še vedno splača? Kratkoročno so v -, ampak na dolgi rok pa so ziher v +.

lexios ::

No, to je najbrž tudi ta izguba o kateri govori g. J.P.Damijan, nobene poslovne logike, zgolj ekonomska... Seštevanje jabolk in hrušk!

Najdem jo pri Mobitelu, vključeno v ceno 15 eurov!;)

St235 ::

Bananovec je izjavil:

Čak, čak. A je Mobitel kriv, da je konkurenca nesposobna? A je Mobitel kriv, ker ve, da se mu posel pri katerem izgubi veliko EUR še vedno splača? Kratkoročno so v -, ampak na dolgi rok pa so ziher v +.

LOL, a sta tušmobil in simobil kriva, da je Mobitel 10 let užival monopolno pozicijo podarjeno s strani države in da si lahko privošči dumping cene, kjer si minus pokriva na račun dohodnih klicev? Proti monopolna zakonodaja je namenjena odstranjevanju takšnih anomali in Mobitel je šel z Đabest predaleč in bo dobil po prstih zaradi nelojalne konkurence.

Lonsarg ::

Sej ne da Tušmobilu je Mobitel bil PRISILJEN posoditi omrežje, in pazi to, za dohodni klic je tušmobil zaračunal 9 centov, mobitel pa 5 centov(določeno vse z strani apeka), torej je imel Tušmobil DOBIČEK, čeprav je uporabil Mobitelove antene, jako nefer, zato je pa uspel. Recimo Vegi ni Apek nobenih takih pribolškov dal, zato je tudi EU raziskovala apek. Očitno jim je Mirko Tuš kaj plačal, Vega pa ne.

Jaz pravim to, da noben ne more določati končnih cen paketov, ali omejevati(Itak Džabest paket recimo), če meni, da ima Mobitel monopol,naj pake poskrbi kako drugače, NITI SLUČAJNO pa se nima kaj vtikat v tržne cene. So druge bolše rešitve, ne vem zakaj sami loleki delajo na Apeku, aja niso loleki, pač pa dobijo denar od mobilnih operaterjev...

šernk ::

mobitel vsaj med mladimi cca 3 leta nazaj ni imel nikakršnega monopola, no ja imel ga je v krajih kjer o simobilu tudi sanjati nisi mogel.

a sedaj bomo pa uporabniki mobitela morali plačevati nesposobnost simobila (vodafone je veliko večje podjetje od mobitela in če bi jim bilo kaj do uporabnikov bi usposobili omrežje kot se gre, ne pa da takoj ko na kupu zazvoni 20 telefonov je 15 od teh nedosegljivih...)

paketi so pa med simobilom in mobitelom popolnoma primerljivi po ceni, pa simobil se mi lahko na glavo postavi...nanj ne grem
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Pesimist ::

Mah grem sem, grem tja. Vzamem tisto kar rabim. V najslabsem primeru je to tusmobil 15, ker ima vse kaj rabim. Trenutno je pa itak res najboljsi paket. Svinjarija je le to da bom zarad svinskega apeka mogo odplacati 200EUR za telefon? Vsak dan jim bom spamal ce so normalni in ce vejo da so me za 200EUR ukradli.
Ce ze nej zmanjsajo vsebino paketa, ker vec kot 15 nisem pripravlen placat.
Druga alternativa bi seveda bila zamenjavo paketa, da nebi rabo placat kazni. A kaj ko je osnnovni paket 8-9EUR brez da dobis kaj. Potem se pa 500MB interneta vsaj. Pa je kolko? In to brez klicev.

BorutO ::

Zanima me, kaj morem narediti točno, da prekličem itak Džabest? Zadnje čase kličem malo, kar pomeni, da bi zagotovo plačal manj naročnine, kot jo sedaj ...

Kaj morem narediti?

Pesimist ::

Iti tja in ga menjati za enotni paket ki je 2.99EUR. Tu pani subvencij na telefone, zato jaz nemorem prestopit na tega. Lahko pa na ovega oderuskega 9EUR ko ne dobis nic razen subvencije iste ko so na itak.

glistovje ::

pr tušmobilu če si prijazen pa če prodajalko mau za prdo primeš, se da tud dobit do 40% popusta na aparat ;) tega ne boš videl na mobitelu al pa simobilu.

lexios ::

Jaz pravim to, da noben ne more določati končnih cen paketov, ali omejevati (Itak Džabest paket recimo), če meni, da ima Mobitel monopol, naj pake poskrbi kako drugače, NITI SLUČAJNO pa se nima kaj vtikat v tržne cene. So druge bolše rešitve, ne vem zakaj sami loleki delajo na Apeku, aja niso loleki, pač pa dobijo denar od mobilnih operaterjev...


Točn to...

Pa kaj zdj je že dokončna (neuradna) informacija da se bodo cene povišale? Pomojem špekulirate, premaknilo pa se še lep čas ne bo dosti...

Pesimist ::

upajmo. Apek lahko, sej oni tudi siolu diktirajo visje cene za svoje storitve in nizje za najemnaje ce drugi ponudnik vzame. APEK je svinjarija svinska ki bi jo morali dol skurit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Dr_M ::

Heh, kaj se tok pizdite? Kdo vam je kriv, da ste pri nesposobne operaterju?
Jaz sem ze 11 let pri mobitelu, nikol nobenih tezav, nikoli kaksnih glupo visokih racunov.
So telefoni malo drazji, ampak so pa storitve kvalitetne in ne pretirano drage.
Ce ste pa pri simobilu, ali pa bog ne daj pri tusmobilu, je to vas problem, ne pa problem mobitela, apeka, kogarkoli ze.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lonsarg ::

Informacija da bi se Džabest paket podražil sploh ne obstaja, ne da je neuradna, vse kar se v novicah vidi je, da je Mobitel dobil neko kazen. Tisti, ki je odprl to temo je pač slišal neko govorice, najbrž je kdo v komentarjih novice o tej kazni napisal, da se bo podražilo, to je vse...

Bananovec ::

St235 je izjavil:

Bananovec je izjavil:

Čak, čak. A je Mobitel kriv, da je konkurenca nesposobna? A je Mobitel kriv, ker ve, da se mu posel pri katerem izgubi veliko EUR še vedno splača? Kratkoročno so v -, ampak na dolgi rok pa so ziher v +.

LOL, a sta tušmobil in simobil kriva, da je Mobitel 10 let užival monopolno pozicijo podarjeno s strani države in da si lahko privošči dumping cene, kjer si minus pokriva na račun dohodnih klicev? Proti monopolna zakonodaja je namenjena odstranjevanju takšnih anomali in Mobitel je šel z Đabest predaleč in bo dobil po prstih zaradi nelojalne konkurence.

Za preteklost Mobitela ne vem, a vem le eno. To, da bi morali preiskovati monopol SiOLa in ne vukojeb+!3g4 Mobitela. Pri Mobitelu mi za tistih 15€ nič ne manjka, pri SiOLu pa mi za tistih 40€ manjka zelo veliko stvari.

bosta92 ::

Lonsarg je izjavil:

Informacija da bi se Džabest paket podražil sploh ne obstaja, ne da je neuradna, vse kar se v novicah vidi je, da je Mobitel dobil neko kazen. Tisti, ki je odprl to temo je pač slišal neko govorice, najbrž je kdo v komentarjih novice o tej kazni napisal, da se bo podražilo, to je vse...

http://www.mobitel.si/Info/novosti-v-po...

pa reč da so to govorice...helou simobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosta92 ()

Lonsarg ::

Ja i gues i was wrong... Nisem si mislil, da se bo Mobitel udal Apeku, drgač pa je itak eno novejša tema zdej glede tele podražitve, ma ža 4 strani valda...
Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa

Tody ::

Ja tole bo jeba :) jest sem mel tud po 500 mega prometa :) In tud MEGA paket, ki ima NEOMEJENO prenosa zastojn piše da ma ubistvu samo gigo potem ti pa zmajšajo hitrost :D

Zdaj bo en mega 43 centov če sem prov zračunov.

Đabest ma 21 centov but still število tweetow in facebook ter ostalih pregledovanj se bo drastično zmajnšalo :)še dobr da sem že zdej nadgradil androida :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

TARIFE-SI ::

Na spletnem portalu www.Tarife.si so Mobitelovi novi paketi že vnešeni, tako da si lahko vsak obiskovalec hitro preračuna, katera od tarif bo od 1.8.2010 zanj najugodnejša.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Itak džabest! - novo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
25844800 (18678) profii
»

Tušmobil paketi vs. Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5811557 (8911) Lonsarg
»

Džabest od jutri 19€ in samo 100MB vključenega prenosa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
674218954 (186414) šernk
»

Si mobil in napake (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7920229 (16815) Mitja358
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461037 (53164) nekikr

Več podobnih tem